5. 11. 2023 Vládní panoptikum

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Vládní panoptikum

Poslední týden byl pro všechny občany ČR naprosto výživný, pokud jenom letmo sledoval nadpisy různých článků mainstreamu.

Obrázek

Jaroslava Kmentu vydírá a vyhrožuje mu Generální inspekce bezpečnostních sborů kvůli důkazům o zlodějinách v IKEM. Ta GIBS, která je podřízena přímo upocenému Péťovi. Možná si Péťa připadá, jako Čepička za Gottwalda, to je ovšem jenom proto, že mu to dovolíme, nechodíme na demonstrace, nezvedla se tu vlna odporu proti těmto neomarxistům a zločincům. Proto GIBS zastrašuje novináře, aby se neobjevila pravda o tom, jak se krade v nemocnicích nejen přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví.

Ministryně války Černochová vykřikovala, že máme vystoupit z Organizace spojených národů, kvůli rezoluci Valného shromáždění OSN, které vyzývá Izrael k okamžitému ukončení řádění, které ani neznáme z dob 2WW. Jako vášnivý amatérský historik jsem se nikde nedočetl, že by Adolf Hitler, nebo nacisté, za pouhých 10 dnů zavraždili na 4.000 židovských dětí, ale Židé zavraždili na 10 dnů na 4.000 palestinských dětí.

Obrázek

Třetí výbor Valného shromáždění OSN přijal rezoluci VS OSN k boji proti neonacismu, glorifikaci nacismu, rasové diskriminaci a xenofobii na základě návrhu Ruské federace, kterou podpořilo dalších 35 zemí. Česká republika, v čele s upoceným Péťou a homosexuálem Lipavským byla proti. Právě u homosexuála Lipavského mě to dost překvapuje, protože se zjevně jedná o neznalost historických souvislostí, protože nacisté buzeranty vraždili. Bylo by dobré mu to připomenout.

Obrázek

Čeští Židé v čele s Černochovou se sešli na demonstraci na podporu neonacistického řádění Izraele na Staroměstském náměstí. Při speciální vojenské operaci RF vůči Ukrajině se za 2 roky Rusům nepodařilo zabít tolik dětí, jako za pouhých 10 dnů řádění Sionistů v Palestině. Ruská federace prý má páchat „genocidu“ za což příznivce Ruské federace zavírají různí bolševičtí prokurátoři Střížové a jemu podobní do kriminálu. Před soudem za údajné schvalování genocidy již stálo více jak 250 českých občanů. Za schvalování genocidy palestinského obyvatelstva ze strany Sionistů ovšem před soudem nestojí nikdo. Dvojí metr.

Obrázek

V Poslanecké sněmovně se sešli sionisté, aby jako prokazovali podporu Izraeli. Jenže pouze do té doby, kdy kamery běžely, poté, co byly vypnuty, se tam řechtali na plné kolo i s obrázky údajných izraelských obětí. To je pravá tvář sionistů – lež a přetvářka. A opět vám o tom prý ta objektivní ČéTé nepípla ani slovo. Žijeme v totalitě a povinně si musíme platit lži, které ČéTé a Čro hlásají.

Zároveň ministr vnitra Rakušan veřejně vyhrožuje národu, že podpora Palestiny bude brána jako antisemitismus a lidé za ni budou končit v kriminálech. Jenže podporu Palestině dávají najevo samotní Židé, ti ortodoxní. Pokud tedy stojíte na jejich straně, tak jak se můžete stát antisemitou?

A tady se trochu zastavím. Představte si, že EU skutečně zakáže Twitter v Evropské unii a my přijdeme o cenný zdroj informací, pravdivých. Kdybyste už nyní byli závislí jenom na té prý objektivní ČéTé, tak vám prostě nalžou, jak Židé stojí za Izraelem, přestože to není žádná pravda. Ortodoxní Židé nesnáší sionisty a to nejsou Židé, ale sionisti. Vy byste vůbec nic nevěděli. A takto vypadá ta skutečná totalita, jako za nacistů, nebo komunistů. Ne, nežijeme v demokracii, žijeme v totalitě. Takže my bychom nic nevěděli a byli bychom plně závislí jenom na lžích, které šíří veřejnoprávní média a mainstream. Nemůžete být antisemita, pokud vyjadřujete sympatie k názorům skutečných Židů, ortodoxních. To video je vševypovídající.

Obrázek

Ministr Válek z TOP 09 odjel na námi placenou dovolenou do Japonska. Prý tam shání léky, asi jako kdysi v Korei. Je zajímavé, že země kolem ČR nedostatkem léků netrpí, ale naše země ano. Vysvětlení je snadné, penicilin je antibiotikum, které je vhodné především proti gangrénám apod. Česká republika odeslala na Ukrajinu více než 15 kamionů léků, mezi kterými byl převážně penicilin. Čeští občanů prý klidně mohou vymřít, jak říká ukrajinský premiér upocený Péťa.

Obrázek

Korunní princ TOP 09 a jedna z hlavních tváří koalice SPOLU (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) Dominik Feri byl odsouzen na 3 roky nepodmíněně do vězení za nejméně 2 znásilnění a jeden pokus o znásilnění, včetně nezletilého dítěte. Po celou dobu trvajícího procesu se obětem vysmíval, smál se nahlas, že to bylo slyšet i z vedlejší místnosti, pokračoval v jejich ponižování, tak zněl rozsudek a odůvodnění soudu. Vyšší soudní instance jej možná zprostí viny, nebo rozsudek zruší a pošle k dalšímu dokazování. Přeci jenom, je to princ, korunní princ. Paradoxně za hloupé řeči typu – zkurvený Ukrajinci – dostal pan Čermák 5,5 roku nepodmíněně. Spravedlnost není a nebude.

Obrázek

Čerstvě obdarovaný nejvyšším státním vyznamenáním od soudruha práskače Pávka, Karel Schwarzenberg, se zastal svého milého korunního prince s tím, že znásilňovat nezletilé je v pořádku a soudy nejsou nezávislé. Asi sám znásilňoval nezletilé, jako na běžícím pásu. Vedle Mussoliniho je tedy naše nejvyšší státní vyznamenání, Řád Bílého lva, v těch správných rukou, jak tvrdí bývalý kariérní komunista, práskač, KGBák, nyní v sesli prezidenta, Pávek.

Obrázek

Ministr Sikela doplatil na účast v této 6destrukční vládě, když se rozhodl navštívit Saudskou Arábii a tam jednat o dodávkách ropy pro ČR. Díky chování této vlády jej Saudská Arábie poslala „do řitě“. Jednání bylo zrušeno. To je tak, když běháte na Staromáku s vlajkou Izraele a přitom chcete ropu od Araba. Tak snad ropu sežene jinde, i když netuším kde.

A takový hřebíček do rakve je fakt, že žádná Gigafaktory v ČR nebude. Upocený Péťa všechno podělal a nedokázal se domluvit na tom, že by třeba ČEZ byl investorem a provozovatelem. Škoda slov na toho negramota.

Obrázek

Ministr vnitra, Ropušan, pardon, Rakušan z Dozimetru STAN, jejich vůdce, nám nechal polepit veřejné prostředky výzvami k udávání. I nacisté nás žádali, abychom tolik neudávali, že jsme největší bonzáci na světě, tedy spíše voliči dnešních STAN a jejich předci. Potom, že tu není nová totalita.

Obrázek

4 mrtví v Dozimetru, aneb, jak pod nadvládnou 6destrukce a šéfa Dozimetru Rakušana lidé „vypadávají z oken“ apod. Ano, žijeme v mafiány řízené zemi, je čas na skutečnou změnu a postrestání mafie od A do Z.

A na konec něco, z čeho se libtardíci zblázní. Čínská ambasáda v ČR: Člen politbyra Ústředního výboru Komunistické Strany Číny a čínský ministr zahraničí Wang Yi se setkal s českým národním bezpečnostním poradcem Tomášem Pojarem.

Obrázek

Blíží se ekonomický kolaps

Poté, co nám Andrej Babiš „zařídil“ Green Deal včetně všech jeho nesmyslností, se přes příslib ZMĚNY od upoceného Péti tento stal začátkem deindustrializace EU. Volkswagen zařízl nábor nových zaměstnanců, protože jeho odbyt klesá a klesá, následně na to největší čínská automobilka pro elektromobily oznámila, že postaví nový výrobní závod elektromobilů v Maďarsku, v tom Maďarsku, které je prý podle liberálních magorů nedemokratické, až teroristické, stýká se s diktátory apod.

Gigafaktory v ČR nebude, to už jsem psal, protože Čína má tolik lithia, že neví co s ním. Predikce, že ve světě vzroste zájem o lithiové baterie do roku 2030 desetinásobně jsou debilní a na ničem se zakládající dezinformací.

Obrázek

Takže Zetor převedl svoji produkci do Indie, mnohé další firmy převedly své výroby do „třetích zemí“ (tedy zemí mimo EU) kvůli levným energiím, ČR nemá léky, pokles HDP je třetí čtvrtletí po sobě, jsme v hospodářské krizi, o které nikdo raději nemluví, ale ta zlá Čína tu bude investovat bambiliony, aby mohla vyrábět nejlevnější elektromobily v Evropě. To je přeci skvělé, nemyslíte?

Naše země je v krizi. Asi jako jediná v Evropě, ani to Rusko není v hospodářské krizi. Ne, to není důsledek žádné speciální vojenské operace, ani ničeho jiného z mezinárodního pole působnosti, ale důsledek diletantství 6koaliční vlády (vedle 5destrukce i ANO).

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.