24. 9. 2023 Ukrajinec o ukrajinské mentalitě

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Ukrajinská mentalita

Po sérii komentářů o obrovském bezpečnostním riziku souvisejícím s přijetím Ukrajinců do naší země, přestože jsme neměli žádnou povinnost je přijímat, nejsme první bezpečnou zemí, kde mají požádat o azyl, se mainstreamová média nevědomky dopouštějí zveřejňování faktů o jejich mentalitě, která není slučitelná s českou mentalitou.

V sobotním článku uveřejněném Novinky – Ukrajinci se v Brně pohádali kvůli ruštině, jeden skončil s těžkým zraněním – je doslova uvedena část výpovědi jednoho z aktérů: „...Necítil jsem se bezpečně, protože znám mentalitu svých krajanů, od kterých nevíte, co můžete očekávat, zda nemohou použít i nůž.“

Nejsem tak jediným, který poukazuje na to, že jejich mentalita není slučitelná s naší mentalitou a jejich masové přijetí u nás zákonitě vyvolává celou sérii násilnických trestných činů, vražd, znásilňování, pokusů o vraždu, protože jak sám aktér příběhu uvádí, tak od nich nevíte, co můžete očekávat, zda nemohou použít i nůž na adresu svých krajanů. Jejich mentalita, jak o ni sami říkají, je na úrovni člena Islámského státu, nikoliv civilizovaných bytostí.

Je nejvyšší čas je vrátit na Ukrajinu, kam si mimochodem o prázdninách jezdili na dovolenou, tudíž lze předpokládat, že v jejich krajích, kde bydlí, žádná válka není.

Katastrofální stav české mezinárodní prestiže

V tomto týdnu probíhalo setkání Valného shromáždění OSN, o kterém vás mainstreamová média informovala tak, jako by vystoupení Petra Pávka bylo něčím, čím by uchvátil svět. Ono to tak ovšem vůbec nebylo.

Po sociálních sítích kolují různé koláže, prokazující naprostou bezvýznamnost naší země ve světovém měřítku. Za tuto bezvýznamnost si můžeme sami. O tom, že se nám smějí už i obyvatelé Afriky, pro které jsme nejblbějším národem na světě jsem tu už psal, oni se tedy smějí tuposti EU.

Faktem ovšem je, že „jenerál Pávek“ mluvil do téměř prázdného sálu, za přítomnosti cca 3 tlumočníků a administrativních pracovníků cca 3 zemí. Toto foto je pravdivé:

Nikdo jej neposlouchal, současná vláda přivedla naši zemi k naprosté bezvýznamnosti ve světovém měřítku. Aby o tom nebylo pochybností, tak si občas najděte na různých platformách videa, kde se obyčejných lidí ptají na to, co ví o naší zemi. Dokonce najdete videa, kde si myslíme, jak jsme pupkem světa alespoň u významných sportovců, jako je například Jágr. Zjistíte, že nejsme pupkem světa a zrovna třeba Jágra nepozná vůbec nikdo, nikdo neví, kdo to je. Zjistíte, že si občané z celého světa o nás myslí, že jsme součástí Ruské federace, že vůbec netuší, kde se naše země nachází a to nejde pouze o občany USA, ale o lidi z celého světa. Oni to o nás neví ani občané zemí Evropské unie. Katastrofální výsledek nejhoršího ministra zahraničních věcí, jakého jsme kdy měli od roku 1918.

Všimněte si, že po skončení našeho předsednictví v EU v naší zemi nebyl jediný evropsky nebo světově významný politik. Vůbec nikdo, pokud nepočítám slovenskou prezidentku, která je ovšem stejně bezvýznamná, jako náš prezident. Před prezidentskými volbami se „jenerál Pávek“ kasal nesmyslem, že je prý „světový diplomat“. Ne, není, je to bezvýznamný stbácký udavač.

Obrázek

Summit RF a KLDR

Začátkem tohoto týdne skončila několika denní návštěva vůdce KLDR Kim Čong-Una v Ruské federaci, kde se sešel s panem ruským prezidentem Putinem. O schůzce vás opět okrajově mainstreamová média informovala, o výsledcích již nikoliv.

Obrázek

Vůdce KLDR navštívil několik zbrojařských podniků v RF, kosmodrom, závod vyrábějící jaderné ponorky apod. Na schůzce byla dohodnuta oboustranně výhodná spolupráce a uzavřeny obrovské ekonomické projekty. KLDR obdrží od RF nejen jaderné technologie, ale také výrobní postupy pro výrobu hypersonických zbraní, jako je obdržel Irán, který již hypersonické zbraně vyrábí. Ruská federace proti tomu obdrží obrovské množství vojenské munice pro své zbraně, které používá vůči Ukrajině ve své speciální vojenské operaci.

Obrázek

KLDR disponuje desítkami milionů nevyužité munice pro starší vojenskou techniku RF, kterou vůči špatně vyzbrojeným vojenským složkám Ukrajiny používá. Tím bude pro RF zajištěno dostatečné množství munice pro svoji speciální vojenskou operaci.

KLDR bude pro RF v licenci vyrábět obrovské množství vojenské techniky a munice. KLDR populačně čítá cca 27 milionů obyvatel, má tedy obrovský lidský potenciál pro výrobu vojenského arzenálu. KLDR získala přístup k jaderným technologiím a postupům výroby jaderných zbraní.

RF na oplátku bude KLDR dodávat obilí, potraviny, energetické produkty, jako je ropa, plyn, věci běžné spotřeby, aby se KLDR vymanila ze sankcí uvalených na ni „západem“. Jde o podobnou spolupráci, jakou RF navázala s Iránem.

I z tohoto důvodu vás média o této významné schůzce neinformovala, protože RF si tak opatřila obrovský výrobní potenciál pro vojenské účely.

Velmi pravděpodobně, to je zatím nepotvrzeno, také došlo k dohodě o „otevření další fronty“, jak jsem vás již před rokem informoval, že „kolektivní západ“ bude čelit obrovským problémům, kdy se zdá být nepochybné, že další frontu otevře Irán a velmi pravděpodobně i Čína, která si vezme zpět svoji provincii Tchaj-wan.

Pokud k tomuto střetu dojde, lepšolidičkám se otevřou oči a na sami uvidí, jak bezradné a beznadějné je celé neslavné NATO, kdy současným cílem operací RF je odzbrojit státy NATO, což se jim úspěšně daří.

O čem vás ČST neinformuje

V Číně je na několikadenní návštěvě syrský prezidentský pár. Výsledkem společného jednání mezi pány prezidenty Sýrie a Číny je, že Čína pomůže Sýrii obnovit její zdevastovanou ekonomiku a čelit vnitřním nepokojům a povýší vztahy na „strategické partnerství“ a zároveň pan čínský prezident vyzval „západ“ k ukončení nezákonných sankců vůči Sýrii.

Prezidentský pár ze Sýrie požívá nejvyšších výhod, které kdy komu ČLR poskytla, pro jejich dopravu dokonce pan prezident Si poslal své osobní letadlo, syrský prezidentský pár je v Číně vítán, jako naprostá superstar, čínský lid je objímá, hladí, oni jim jejich vřelost vrací naprosto nevídaným způsobem, kdy si s obyčejnými lidmi povídají, podávají jim ruce, svoji skromností uchvátili čínský lid.

Z videí si nelze nevšimnout, jak skromně se syrský prezidentský pár chová, jak pozitivně hovoří o čínském lidu, Číně jako takové, přestože z videí není cítit jakékoliv poklonkování komukoliv, pouze naprosto lidské chování a rozhovory.

Ke strategickému partnerství také přistoupili pánové prezidenti Číny i Východního Timoru.

Pro „západ“ to je další diplomatický debakl. Pro Čínu další ze celé série diplomatických vítězství.

V Číně byly včera zahájeny 19. Asijské hry. Úvodní ceremoniál byla naprosto fantastická podívaná, o kterou vás Česká televize naprosto zbytečně ochudila.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.