11. 2. 2024 Tucker Carlson a rozhovor, který musíte vidět

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tuniští migranti terorizují Řezno

Ono už se tedy moc lidí nedomnívá, že invaze černých mačetových inženýrů z Afrických a muslimských zemí je nějakým přínosem, tedy vyjma Markéty Pekarovic-Adamovic, ale ta je zfetovaná pořád, takže ji nemůžeme brát vážně, ale že už i vládou placené Novinky přijdou s článkem, že Tuniští migranti terorizují Řezno, kde se lidé i za bílého dne bojí chodit sami, protože je tam znásilňují od rána do večera (doporučuji návštěvu tohoto historického města především voličkám TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Pirátů, ODS, ČSSD, ANO, PRO a dalších eurohujerských stran) i za přítomnosti Policie, která dokonce musí od rána do večera hlídat malé děti, aby je tito inženýři, které u nás chce 5destrukce, ANO, PRO, ČSSD, KSČM atd., kteří odsouhlasili migrační pakt, který následně podepsal jejich přítel v triku, ministr vnitra Rakušan, včetně výpalného půl milionu za každého nepřijatého tuniského mačetového inženýra, z toho se budu dostávat hodně dlouho.

Dovolím si vám připomenout, že za výroky o invazi tu byli vlastenci odsuzováni úplatnými soudci z lidu, nebo jak tu havěť nazvat, která se neštítila kriminalizovat lidi za uvedení pravdy, protože dnes se už jinak, než o invazi, nikde nehovoří, ani nepíše. A to jak v souvislost s neutuchající invazí v Evropě, tak v USA.

V době, kdy mnozí upozorňovali na to, že muslimští migranti, ale i migranti evropští z východních zemí, nejsou schopni se adaptovat na naši civilizaci, budou dělat jenom problémy, nikdy se nepřizpůsobí, nikdo nebral vážně. Podobnou chybu dělá naše země s přijímáním ukrajinských ekonomických migrantů, o tom, jakou škodu naší zemi toto způsobilo a způsobí jsem psal před pár týdny. Dnes už o tom nikdo nepochybuje, že invazi mačetových inženýrů, to nebyla a není žádná pomoc válečným uprchlíkům, to byla cílená a řízená invaze a nadále je, tak, že není přínosem. Nikdy nebude. Je čas přemýšlet, jak je z Evropy deportovat a to co nejrychleji. Na toto už upozornila německá AfD, se kterou nelze jinak, než plně souhlasit. Pokud nechceme nechat těmito „návštěvníky“ znásilňovat malá děvčata jako musí v německém Řeznu, tak nám nic jiného nezbývá.

Rada EU ve čtvrtek schválila uvedený migrační pakt, nyní již stačí zcela formální hlasování Evropského parlamentu, nejspíše v dubnu.

Není čas na vzletná slova. Musíme je deportovat zpět do jejich původních zemí. A také musíme z EU vystoupit.

Opravdu ty lži nikdo nebude odhalovat?

V sobotu jsem se dočetl něco neuvěřitelného, přestože prý do kapitoly Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy bylo nasypáno o 4 miliardy Kč více, tak prý mateřské, základní, střední školy netuší, koho musí propustit. Prý ředitelé viděli peníze, které na letošek dostanou a neví, jak mají propustit například uklízečky, kdo by jim uklízel, protože podle toho magora Beka, on to je prý učitel, tak je prý výhodnější zaplatit 2,5 milionu korun ročně za úklid školy, než zaplatit 2 uklízečky. Tak to prý sdělil veřejně jiné paní ředitelce, která netuší, koho propustit ze zaměstnanců, protože na ně nebude mít pro letošní rok peníze, přestože jim prý Bek přidal 4 miliardy.

Chápete to? Chápete, jak si dělají legrací z občanů? Přidají jim 4 miliardy, ale prý musí začít propouštět lidi, které prý nezbytně potřebují, protože na ně prý nemají peníze. Pro pomalejší. Přidali jim prý 4 miliardy.

Myslíte si, že se nějaké veřejnoprávní médium, kterému platíme výpalné, rozhodne nás před tou prolhanou bandou chránit, nebo ne?

Dobrá zpráva z Blízkého východu

Po sérii špatných až šílených zpráv se přeci jenom objevila jedna velmi dobrá. Američtí okupanti se mají v průběhu 90 dnů stáhnout z území Sýrie a Iráku, buď z velké části, nebo úplně.

Jedná se o reakci na osvobozování svého území vlasteneckými jednotkami s masivními útoky na okupantské základny. Mimochodem země okupují bez souhlasu jejich legitimních vůdců a bez souhlasu RB OSN. Čeští sportovci by se sportovci z USA neměli soutěžit. Jak sami říkají, se zástupci okupantů se nesoutěží.

Velký rozhovor Tuckera Carlsona s panem prezidentem Putinem

Už delší dobu se očekával rozhovor asi nejslavnějšího novináře světa Tuckera Carlsona s panem prezidentem Ruské federace Putinem.

Rozhovor se minimálně jednou musel odložit, protože panu Carlsonovi bylo ze strany americké vlády, CIA a FBI několikrát vyhrožováno, rozhovor se mu tyto teroristické skupiny snažily zakázat, odradit jej od něj apod. Nakonec to ovšem dobře dopadlo.

To, že se rozhovor mimořádně povedl, dosvědčují reakce liberálně demokratických korupčních kvazi novinářů nejen z naší země, ale i z celého světa. Mezi tyto zcela neschopné kvazi novináře se hned zařadil Železný, Strakatý, Kundra, kvazi novináři z ČéTé a další výkvět tuposti v naší zemi.

O obrovském úspěchu samozřejmě nejvíce vypovídají měřítka sledovanosti. Jenom na X je sledovanost za prvních pár dnů cca 190 milionů obyvatel Planety, další stovky milionů obyvatel rozhovor shlédlo na jiných platformách. Již nyní se dá hovořit o tom, že sledovanost tohoto PANA NOVINÁŘE s PANEM PREZIDENTEM při rozhovoru bude přes 1 miliardu shlédnutí.

Sami se na rozhovor podívejte a přinášíme vám jej i s překladem.

Některé jeho části jsou velmi zajímavé, například historický pohled na to, kdo zavinil 2 světovou válku, kde velmi správně pan prezident upozorňuje na to, že ji zavinilo Polsko, protože se odmítlo chovat v souladu s mezinárodními úmluvami, které v minulosti podepsalo s Německem a dalšími zeměmi.

Hezký zbytek neděle vám přejeme.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.