4. 6. 2023 Upocený Péťa má hned další 2 rekordy

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Jakmile jim klesne podpora

Zajisté jste si všimli, že jakmile se objeví průzkumy veřejného mínění ve věci volebních preferencí a TOP 09, STAN, Pirátům – extrémistické levici v našem Parlamentu klesne volební podpora, zcela automaticky vytahují kartu – MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY.

Ono je úplně jedno, že manželství nikdy nebude „pro všechny“, nejde ani o žádné narovnání jakýchsi práv v mnoha případech deviantů, kteří se schovávají za LBGTQABCDEFGHXYZŽ+, jednou takovou názornou ukázkou je vyjádření vládního zmocněnce pro záležitost těchto deviantů, pana Stupky, který tak na příkaz samotného premiéra zastupuje naši zemi, které zní:

Umím hluboké hrdlo, mám dobrou techniku samo o sobě. Miluju penisy. Je to hodně o technice, musíš i nasávat, hluboko kouřit, hrát si s koulema a zaměřit se na žalud. Setkal jsem se s tím, že kluci chtějí, abys měl ruce za zádama, když to děláš. "

Ani nejde o jeho další výroky, jako je tento:

Obrázek

Všeobecně ovšem lze říci, že levicoví extrémisté v Parlamentu, kdykoliv jim dojdou hlasy voličů, vytáhnou tuto fraškoidní věc a snaží se nám vnutit, že prý „Patříme na Západ“, kam tedy nepatříme, popisoval jsem důvody v minulých komentářích, ale i kdybychom tam patřili, tak v kolébce demokracie – USA – platí například tento zákon, kterému se říká „Don ´t say gay law“, který zakazuje výuku ve školách, týkající se jakýchkoliv sexuálních odlišností, například homosexuality apod. A k tomuto „Západu“ skutečně patříme, nejen tím, že jej statisíce českých uprchlíků pomáhalo budovat od základu, tedy je tam významný otisk českých občanů, ale i podobným myšlením. A pro „hnidopichy“ zároveň uvádím, že tento zákon platí na slunné Floridě, třetím nejlidnatějším státě USA. Toto už se ovšem ve vaší/naší televizi nedovíte, když tam budou pouštět reportáže z různých pride, že „Západ“ není jednotný.

Stejně tak vás budou opět ohlupovat, že naprostá většina obyvatel je pro „manželství pro všechny“. To je ovšem obrovská dezinformace. Naprostá většina obyvatel, a já k ní také patřím, je pro dorovnání práv pro tyto menšíny, ale vyjma adopcí. Ano, mají mít právo na informace o zdravotním stavu partnera, ano, mají mít právo dědit po zemřelém partnerovi, protože majetek budovali společně, pokud již tento „dědický zákon“ nezrušíme a nenahradíme tento institut obyčejnou „poslední vůlí, nebo se také říká závětí“. S adopcemi nelze souhlasit, již jenom kvůli tomu, když si přečtete, jak se vyjadřuje vládní zmocněnec pro sexuální menšiny na veřejnosti. Ale naprostá většina obyvatel „manželství pro všechny“ odmítá.

Podstatou této první části komentáře je ovšem skutečnost, je levicoví extrémisté vždy, když ztrácí hlasy, tak vytáhnout tento fetišismus, aby na sebe upoutali pozornost. Nikdo se neptá, hele, máme 271 miliard dluhu za 5 měsíců, to je necelých 6% HDP, průměrný růst HDP je ročně 2,6%, tedy jenom za 5 měsíců nás vláda ČR zadlužila na minimálně průměrné 2 roky, ale pouze za předpokladu, že snížíme výdaje státního rozpočtu o nějakých 500 miliard a teprve od této chvíle bychom byli schopni splácet státní dluh, což je nereálné nejméně 4-5 let.

Nikdo se neptá, co je za těmi výdaji, přestože naše ekonomika loni rostla o více jak 2%, tedy přinesla do státního rozpočtu kolem 70 miliard navíc, že i díky vládou zaviněné inflaci, vláda měla z této inflace příjem kolem dalších 150 miliard, že i letos měla příjem jenom z inflace o cca již 50 milard korun, což daleko pokrylo nárůst důchodů, kterými se současná extrémně levicová vláda ohání. To je zjevně lež, protože příjmy z těchto vládou řízených věcí, jako je růst HDP a příjmy z inflace převýšily částku dokonce 200 miliard korun za loňský rok, to je částka, která stačí na pokrytí dokonce 50% ročních výdajů na důchody.

Letošní rok je navíc prvním rokem z mnoha předešlých, kdy státním zaměstnancům nebyl zvýšen základní plat. Tedy nárůst výdajů na platy je minimální. Naprostá většina výdajů z tohoto dluhu je v přímé souvislosti s Ukrajinou a ukrajinskými ekonomickými migranty. A to je i příčinou té neuvěřitelné inflace.

Tahání těchto „zajíců z klobouku“, které jsou naprosto nepodstatné pro naši společnost, nikomu to život nezjednodušší, nikdo nebude mít vyšší reálnou mzdu, ekonomiku to neposílí, HDP to nezvedne, ceny energií to nesníží, chléb nebude levnější, je prostým pokusem jenom zastínit závažnou ekonomickou situaci naší země a naprostou neschopnost současné extrémně levicové vládní koalice.

Upocený Péťa má hned další 2 rekordy:

nejvyšší dluh za 5 měsíců od roku 1918

a je světově nejhorší premiér, podle nezávislých průzkumů

Obrázek

Smlouva s USA

Tato smlouva není o zlepšení bezpečnostní situace v naší zemi, ale pouze a jenom upravuje podmínky pro trvalé umístění vojenských jednotek USA na našem území. Pokud ji někdo nazval – druhým zvacím dopisem – měl pravdu. Na rozdíl od minulé okupace vojsky Varšavské smlouvy, tato dokonce upravuje, že případný násilník z US základny na našem území, nebude stíhán našimi orgány.

Lze tedy opět konstatovat, že vláda opět lhala a lže občanům.

Velmi dobře to rozebírá pan doktor ve svém twitterovém příspěvku.

Speciální vojenská operace

Jenom několik krátkých poznámek, protože situace na frontě je relativně klidná a očekávaná, jednotky RF, DLR a LLR postupují vpřed, nikoliv závratným tempem, ale pomalu, což je logický postup, protože nejde jenom o to, území získat, ale také je následně zabezpečit a udržet.

Objevují se nám reakce, že NATO s RF nebojuje. To ovšem není pravdou. Polské jednotky zaútočily v ruské oblasti Belgorodu. To, že začnou útočit na RF musel ruský prezident předpokládat a je pravdou, že i ruští vojáci například ostřelují Kyjev, přestože o něj, podle vyjádření ruského pana prezidenta, nemají zájem.

Za takové situace musela RF očekávat, že NATO bude také útočit na území RF. Naše média ovšem lhala, že tam neútočí s Ukrajinci NATO. Útočí.

Obrázek

Po ztrátě u Bachmutu, přichází na řadu Adjivka, cca 10 tisícové město, které již mají z 80% Rusové pod kontrolou. Přestože, podle mnohých vyjádření, už dávno probíhá ukrajinská protiofenzíva, zdá se, že je neúspěšná, což se dalo očekávat.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.