25. 2. 2024 Co si o nás myslí Ukrajinci

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Čína útočí na světové trhy

Čínští výrobci osobních automobilů začínají úspěšně útočit na světové trhy, jako je americký, nebo i náš, evropský.

Naposledy si BYD připravil skutečnou lahůdku – plug in hybrid, 1,5 L, 81 kW se spotřebou 3,8 L a dojezdem s plnou nádrží a elektromotorem 1.245 km za fantastických 260.000 Kč v přepočtu. Samozřejmě, že v ČR to bude dražší, protože naši „dealeři“ nejsou skutečními dealery, ale překupníky především z německých a dalších evropských dealerských míst.

Obrázek

Ale faktem je, že s tímto automobilem, který je navíc vybaven ve výbavě více než slušné – klimatizace, elektro ovládání zrcátek i oken, vyhřívané okno, parkovací senzory apod., tedy vše, co u nejlevnějších modelů nabízených v ČR nenajdete a nejsou k mání téměř pod 400.000 Kč.

V Maďarsku se navíc bude stavět čínská fabrika na automobily, na Slovensku výrobna baterií do elektromobilů, vše v režii čínských investorů, Čína se připravuje převzít evropský trh elektroautomobilů a hybrid plug-inů.

Co na to automobilový trh v Evropě? Postupně zkrachuje?

Demonstrace zemědělců

V pondělí proběhla demonstrace zemědělců v Praze. Tato měla nejdříve údajně zablokovat Prahu, což se nedělo, zemědělci přistoupili ke své demonstraci velmi příjemně, neohrožovali nikoho, neprůjezdné bylo pouze centrum, vše ostatní bylo průjezdné jako v neděli dopoledne, jak mi říkali mnozí kamarádi – řidiči.

ČéTé již několik dnů předem „jela“ smyčku urážek těchto demonstrantů, kterou natočila přímo u premiéra Nutelly, který zemědělce označil za proruské, posléze od lháře s STBáckými praktikami Alexandra Vondry, který jednoho z organizátorů označil za „známou firmu“, nikdy nebyl na poli (je to majitel jednoho z největších zemědělských podniků v zemi), za ruského kolaboranta, kdy si k tomu sám napsal jakýsi dopis v ruštině, adresáta označil ruskou ambasádu, dopis nadepsal jako „daragije druzja“ a padělal podpis daného organizátora, což posléze ukazoval v televizním pořadu na Primě, kdy jej moderátorka odhalila jako lháře a podvodníka, protože její asistenti se obratem telefonicky ptali daného organizátora, který autorství popřel. Však se podívejte sami.

Demonstrace jako taková byla zajímá, docela velká účast, včetně techniky s ohledem na rychlost jízdy traktorů a dojezdové vzdálenosti, zemědělci se dožadovali zrušení Green Dealu a dalších likvidačních nařízení Evropské unie a demise Nutellovi ukrajinské vlády. Stejně, jako jejich kolegové z celé Evropy, kde zřejmě demonstrace také platil pan prezident Putin, tedy konkrétně jde o Nizozemí, Belgii, Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko, Řecko, Španělsko, Itálii a další evropské země, kde všichni zemědělci už mají plné zuby eurounijní diktatury, mnozí z nich ji nazývají nacistickou diktaturou s chymérou, že pokud zničíme zemědělství, budeme jíst brouky a trávu, zachráníme planetu, protože prý produkce CO2, jehož složka je v atmosféře zastoupena 0,4% prý zaviňuje oteplování planety, aniž by se koncentrace tohoto prvku v atmosféře zvyšovala. Fyzikálně nemožné, ale mnohá mladá telata si nechala nakecat, že tomu tak je.

Oslava SVO

Hned v sobotu jsme si užili další show. Pár stovek „občanů“ se sešlo oslavit Speciální vojenskou operaci Ruské federace. No byla to sláva, hrálo se, zpívalo se, slavilo se, jako by vám potvrdili pamětníci z IIWW, se dělo v Anglii v roce 1941, kdy Britové oslavovali podobným způsobem zahájení IIWW a hrál jim k tomu Bono s U2.

Trochu podivné bylo, že se těch pár stovek lidí nebylo schopno předem domluvit na tom, jaké to výročí vlastně slaví. Jedni říkali 2 roky, druzí 10 let, třetí 20 let.

Sláva to byla veliká, ale zkusme si spíše napsat několik největších hoaxů, které šíří mainstreamová média a různí vykuci, kteří si právě uvědomili, že pokud chtějí být mezi VIP, tak musí horečně mávat vlajkami Ukrajiny a podporovat Banderu a Banderovce.

Hoax číslo 1 - „nevyprovokovaná“ agrese RF. Toto se šíří celé 2 roky. Důvod je jediný, na vyprovokovanou totiž myslí mezinárodní právo a poté by SVO byla podle mezinárodního práva. Vzpomeňme si na Afghánistán. 9. 11. padla Dvojčata a další domy, ani jeden z těch údajných teroristů nebyl z Afghánistánu, ani jeden z údajných organizátorů nebyl z Afghánistánu. Přesto se USA rozhodly napadnout a okupovat právě ten Afghánistán. A my s nimi. Okupovali jsme je 20 let, než nás pastvci koz v turbanech vypráskali z jejich země, jako prašivé psy. To je pouze pro srovnání situací. Porošenko veřejně sliboval rusky mluvícímu obyvatelstvu Donbasu, že je nechá postřílet, bývalá „hvězda“ Ukrajinských nacionalistů Tymošenková šla dále, ta je chtěla hned nechat vyhladit, opět to říkala veřejně a kdo chce, tak si videa s tím, co říkali najde. Podle OSN, tam to najdete i nyní, se před SVO výrazně zvýšila četnost ostřelování Donbasu ze strany pronacistického Kyjeva. OSN monituruje situaci od roku 2014 a zápisy jsou na jejich stránkách archivované. Ukrajinci se chystali napadnout Krymskou autonomní republiku, která se mezitím stala součástí Ruské federace na základě právoplatného referenda, přestože jeho platnost „západ“ odmítá uznat. To ovšem platnost referenda, jako poradního způsobu rozhodování o vůli lidu nezpochybňuje. O chystání se napadnout Krym vypovídá především přesun obrovského množství ukrajinské armády. A v neposlední řadě je nutné vzít v úvahu, že podle Budapešťského memoranda měla být Ukrajina neutrální zemí, přesto se na jejím území pohybovaly tisíce zahraničních vojenských aparátčíků a navíc dostala „pozvánku“ do NATO. Tedy vyprovokovaná, ne nevyprovokovaná. A co více, nebyla to Ruská federace, která vzala tanky a jela střílet na Ukrajince, ale byla to Kyjevská nacistická junta, která vzala tanky a vydala se střílet a střílela na obyčené občany Donbasu, kteří se vůbec ničeho nedopustili, vyjma toho, že neuznali nacistický převrat na Majdanu. Takže neplatí ani to, že tento konflikt začala Ruská federace, ne, začala ho Kyjevská nacistická junta.

Hoax č. 2 – Na Ukrajině nevládnou nacisti – Ale vládnou, dokonce se o tom mohlo ještě do roku 2022 veřejně psát a dočetli jste se to i v mainstreamu, kdy D. Jaroš, vůdce nacistického Pravého sektoru byl hlavní tváří Majdanu, vysoký politický činitel a dosud v Banderistánu funguje na nejvyšších politických příčkách, i když už se vzdal svého vůdcovství nacistů z Pravého sektoru. O tom, že se jedná o nacisty, informovaly i 2 zahraniční zpravodajské služby – švédská i americká. Kongres USA dokonce v dodatku zákona zakázal vycvičovat nacisty z pluku AZOV, pro nacisty i v ČR národních hrdinů, právě z důvodu jejich nacismu. Pluk AZOV nadále užívá nacistické symboly přímo na svém znaku. A těžko zapomenout na houfnici Dana, pomalovanou nacistickými kříži, vůči čemu se dokonce ozvala i ukrajinská vláda Pjotra Nutelly v ČR. A v neposlední řadě si jistě vzpomenete na momentky, které sdílel i nějaký mainstream, jak bývalý velvyslanec Ukrajiny v Německu se každoročně chodil klanět a vzdávat úctu k hrobu Banderovi. Ne, my nepomáháme slušným lidem, ale nacistům.

Hoax č. 3 – Ukrajinci bojují za nás – to je blábol nového století. Ukrajinci bojují sami za sebe, protože my jsme vlajkami s hákenkrojci na ruských hranicích nemávali a nezačali jsme vraždit civilisty na Donbase. To udělali oni. Ruská federace neměla ani nemá důvod jakkoliv pokračovat v jakémkoliv postupu směr na západ od hranic se Slovenskem. K této mainstreamem hlásané pitomosti se váže i další hoax, že nás Ruská federace napadne. Ne, nenapadne, proč by to dělala, když si nás s Čínou mohou koupit.

Hoax č. 4 – Ukrajině musíme pomáhat – Tak si to shrňme, Ukrajina se potýká se zoufalým nedostatkem rekrutů, tedy vojáků a pracovní síly a my jim tady úmyslně zadržujeme přes 500.000 z nich. A nehodláme je Ukrajině vydat. Tady vidíte, jak vám mainstream lže.

Mimochodem, zaznamenali jste výrok Dozimetra Rakušana, který vyplodil na krajanském sdružení s Ukrajinci? Ukrajinci jsou prý slušnější, než Češi. A k tomu si, jako učitel, vymyslel, že páchají menší trestnou činnost, než my. Ale to není pravdou.

A když jsme ještě u těch Ukrajinců, tak si zopakujme, co řekla Viktorie Nulandová – většina americké pomoci Ukrajině se vrátí do americké ekonomiky ve formě zaplacení za americké zbraně. A kvůli tomu se celá ta show dělá, do posledního Ukrajince za americké zájmy.

A nyní se podívejte na to, co si o nás „vaši“ Ukrajinci myslí. A to píšou na mainstreamu.

Obrázek

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.