16. 6. 2024 Poněkud jiný svět

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Eurovolby

Výsledek voleb do Europarlamentu mnohým lidem, především těm z opozičních lavic, jak se říká, otevřel oči. Tedy pokud nejsou jako mnozí komentující idioti, tak si museli všimnout, že provládní a vládní strany v tomto klání zvítězily.

Opozice fakticky neuspěla. Kde je těch 40% ANO, jak nám ještě před pár týdny vsugerovávala ČéTé s jejich zaplacenými průzkumy voličské přízně? SPD místo 10% pouhých něco málo přes 5%. Dalo by se i konstatovat, že nebýt Trikolory, SPD by byla mimo hru.

Obrázek

Velký vítěz byl prý Turek a Přísaha. No nevím, 10% mi nepřipadne velkým vítězstvím. Taková Maria LePen měla přes 30% a ve volbách dvojnásobně předčila Macronovu stranu. Tomu říkám vítězství a dokonce velké vítězství. Ale ODS2 měla pouhých 10%. Samotná Přísaha se již před volbami tak nějak neustále pohybovala v pásmu +/- 5%, tudíž 2 strany, 2x tolik mi nepřipadne nějak dramatických.

Obrázek

Ale co mě nesmírně pobavilo byl fakt, jak naši „flastenci“, teď si nedělám legraci, opravdu voliče Turka považuji za typické pitomce, si mysleli, jak volí OPOZICI, přitom to je dvojka ODS. 🙂 Tohle se skutečně ODS číslo 1 opravdu povedlo, ukázat, kolik pitomců žije v této zemi.

On kdysi pan prezident Zeman řekl, že třetina národa jsou alkoholici, pitomci apod. V tom má pravdu.

Obrázek

Další takovou super skupinou jsou voliči Komunistů, i když si říkali koalice Stačilo. Opět nelze komunistům upřít skvělé oblbnutí voličů. Káťa Konečníková, nebo jak se jmenuje, dokázala dokonale oblbnout voliče tím, jak je pronárodní a euroskeptická, přitom po celou dobu, co v Europarlamentu trčí, hlasuje pro každou pitomost, která likviduje naši zemi, nebo se zdržuje hlasování, ale nikdy nehlasuje proti zhovadilostem typu zákazu kotlů na pevná paliva apod. Ona ta politika je opravdu obchod s lidskou hloupostí, což se u komunistických voličů potvrdilo, že to jsou idioti non plus ultra. Ale stále bych si dovolil říci, že pořád je nejlepší ODS, to, co udělala, se nedá překonat.

A třetí takovou super kategorií jsou voliči „neparlamentních stran“, které opět neuspěly, jejichž typickým příkladem jsou Svobodní apod. Tyto strany vznikly kvůli tomu, aby odčerpaly voliče skutečné opozice, nyní SPD, už jsme to psali při parlamentních volbách, že to je jejich účelem. Svobodní jsou ODS 3, Turek je už přeskočil, to nejsou žádné opoziční strany a naprostá většina voličů těchto stran ani netuší, jaký mají volební program.

Faktická poznámka je, že volby do Europarlamentu jsou nejdůležitějšími volbami, protože právě v Bruselu se rozhoduje a rozhodne, zda půjdete bojovat za Leyenovou, Zdechovského, Fialy a Babiše rodinu, respektive pro ně umřít, včetně vašich dětí, vnoučat, zda budou mít vaše děti vůbec nějakou budoucnost v zemi, kde je již nyní, díky Eurohujerům bydlení nedostupné a ten, kdo dosud bydlí, o dům velmi rychle přjde, tam se rozhoduje, zda vám vaše holky znásilní nějaký „negr“ s mačetou a potom jim láskyplně ufikne palici, tam se rozhoduje, jestli ještě někdy budete mít automobil, nebo jenom sdílený s někým, tam se rozhoduje, zda budete ještě mít v neděli k obědu kachnu, husu, kuře, vepře, býčka, nebo budete žrát tarantule, červy, žížaly a další dobroty. A toto 2/3 národa nepochopily, takže volit nešly. Děkuji.

Sluší se tedy uvést, sláva vítězům, tedy 8koalici, čest poraženým, tedy SPD.

Obrázek

Putin koupil teroristovi sirky

Českým obyvatelstvem otřásl případ Putinem najatého teroristy kdesi z Jižní Ameriky, kterému pan prezident Putin osobně koupil letenku, sirky, PE-PO a poslal ho do Depa Kačerov, aby tam podpálil stojící autobus a ukázal tak celému světu neskutečnou sílu Ruské federace.

Jaké štěstí pro naše občanstvo bylo, že zdejší zaměstnanci najaté bezpečnostní agentury, 70-ti letý František a 82-let Tomáš daného teroristu poznali, vzali hasičáky ze zdi a teroristický útok značného rozsahu zmařili s nasazením vlastních životů. Je zjevné, že měli stát vedle „americké kurvy“, jak ji nazvali příznivci pana Fica, Čaputové a Pe-Pa jim měl předat Řád Bílého Lva, protože zachránili nejméně milion lidských životů.

Obrázek

Tak to tedy podal jenerál Koudelka z STS Chvojkovice Brod práskači Pávkovi, ten to trochu upravené předal Nutelle a ten to takto roztroubil do světa.

Mě na tom nejvíce fascinoval fakt, že pan prezident Putin mu osobně koupil sirky.

Tento příběh se čistě náhodou objevil den poté, co se záhadným způsobem 3x do hlavy zastřelil osobní bankéř profesora Fialy.

Obrázek

V Čechách je prý nejnižší míra chudoby

Tak to je divné, veřejnoprávní rozhlas šíří dezinformace, že v ČR je nejméně 40% domácností, které z výplaty neušetří vůbec nic, nebo do 500 Kč. Tedy spadají do pásma chudoby.

Faktem je, že nejnižší míra chudoby byla v naší zemí za komunistů, tedy v letech 1948-1989.

Míra chudoby se počítá od 60% mediánu příjmů. Není to tedy tak, že když fakt nemáte na jídlo, na léky, ale máte příjem vyšší, než cca 25 tisíc čistého, tak, že jste chudí. No co se divíte, takto to je, je jedno, že bydlíte v garsonce, za kterou zaplatíte s nájmem 24.000 Kč, a na jídlo a léky máte blbej litr, jste boháč.

Hranice chudoby v DE je úplně jinde, než u nás. V DE je v pásmu chudoby ten, kde je u nás ve střední třídě.

Ano, takto se falšují veškeré statistiky. Tak si je dále užívejte.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.