8. 10. 2023 Ruská federace nás neohrožuje

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Ruská federace nás neohrožuje

Od lepšolidiček stále slýcháváme, jak prý budeme po prohře Ukrajiny na řadě v prý imperiálních choutkách Ruské federace. Od samého počátku je to lež, jako věž, ale nyní k tomu máme důkaz, že to je lež.

Minulý týden se konaly parlamentní volby ve Slovensku. Přes urputnou snahu tamních médií, politiků, ale i vládou zaplacených agentur, kdy všichni hlásili „vyrovnané“ výsledky a tím vzbuzovali naděje údajně progresivních voličů na vítězství Progresivního Slovenska, vyhrál dosti jednoznačně SMER Roberta Fica, následovaný se značným odstupem Progresivním Slovenskem a na třetím místě byl HLAS Petra Pellegriniho.

Vsuvka – je naprostou mezinárodní ostudou, že nikdo z nejvyšších ústavních činitelů naší země nepogratuloval vítězi voleb. Tomu konkrétně pogratuloval pan Babiš a pan Okamura, tedy zástupci opozičních stran.

Robert Fico jasně prohlásil, že na Ukrajinu už nepůjde ani náboj. Prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová přistoupila k neobvyklému kroku, kdy pověřila sestavením vlády pana Fica a zároveň zablokovala zbrojní dodávky Slovenska na Ukrajinu, což v řadách lepšolidiček vyvolalo poprask a různé dohady.

Ale to samotné – ani náboj – značí, že pan Fico, do této doby poslanec Slovenské republiky, který má přístup k tajným informacím, disponuje informacemi, že údajné napadení Slovenska, potažmo i České republiky, je prostý hoax, lež, jako věž. V opačném případě by totiž nikdy nevyřkl, že na Ukrajinu by již neposlal „ani náboj“. Je naprostou samozřejmostí, že u nás prolhaná veřejnoprávní média, jako jsou Česká televize a Český rozhlas, zcela běžně zaplňující internetový prostor nesmyslynými údajnými politickými komentátory, si této „drobnosti“ nevšimla. K nim se samozřejmě přidávají i státem placená média, jako je Seznam, Novinky, Aktuálně, Denník N apod. Podobný postoj zastávají i další sousedé s Ukrajinou, Maďarsko, Moldavsko, nově Polsko, ale také Rakousko, Švýcarsko apod. I to vypovídá o tom, že ani podle zpravodajských služeb se RF nechystala a nechystá na kohokoliv jiného zaútočit.

Obrázek

Faktem je, že Ruská federace se nikdy nechystala, ani nechystá nás napadnout a vláda, která lže, že tomu je jinak, tak naplňuje skutkovou podstatu trestného činu šíření poplašné zprávy.

Koudelka? Vy nás ale zásobujete, pane Karfík.

Jenerál Koudelka opět exceloval. Na tiskové konferenci, kde s patřičným výrazem asistovali členové vlády opět občanstvu oznamoval, jak jakýsi ruský agent s igelitkou Eur prý uplácel české celebrity pár tisícovkami Euro (české celebrity si měsíčně vydělají nejméně 200-300 tisíc Kč), aby prý šířili ruské dezinformace, aniž by ty údajné ruské dezinformace dokázal nějak vyjmenovat. Ono už to je u tohoto senilního blázna zvykem, on furt mele nesmysly, dělá si z lidí blázny a pořád ho nikdo nezavřel do psychiatrické léčebny.

Možná si vybavíte ty trapnosti kolem údajného, opět, ruského agenta s kufříkem plným ricinu (no, kdyby ho tam fakt měl, nežil by déle než pár minut, ale což, že?), poté tu hru na schovávanou, jak kvůli tomuto neexistujícímu ruskému agentovi schovával rodinné příslušníky pirátského Hřiba, TOPáckého přítele Feriho Koláře, a dokonce i řeporyjského starosty ODSS Novotného. Všechny schoval někde do kotelen, aby na ně ten neexistující ruský maník nepřišel.

Ona byla ještě větší legrajda, když vítězoslavně Baron Prášil prášil své bludy o tom, jak Vrbětickou skládku munice vyhodili do vzduchu dosud nikde jinde nevidění, údajní, opět ruští agenti. Ani po x letech nepadl žádný rozsudek viny ani jednoho z těchto dvou fantomů.

On ten Koudelka z STS Chvojkovice Brod by nám byl „u zádele“, jak se říká, ale ten čučkř dehonestuje práci zpravodajských služeb. To je na pováženou. On je jednou z příčin nedůvěry obyvatelstva ve státní úřady. Samotná BIS by se ho měla snažit odstranit z veřejného prostoru, aby ji nezesměšňoval, jako tomu dělá už léta letoucí.

Tak si počkáme na další mediální výstup tohoto čučkaře.

Palestinská obrana

V sobotu ráno se palestinský Hamás rozhodl osvobodit palestinská území v Gaze vojenskou silou. Mainstream to vykládá tak, že Hamás napadl Izrael, ale to není pravdou. Podle rezolucí RB OSN, například 1860, 2334 se jedná o území Palestiny, na čemž se shodla Rada bezpečnosti OSN. Faktem tedy je, že Izrael tato území okupuje, jako nacisti okupovali území našeho státu 1939-45.

Jenže tak zní mezinárodní právo, nikoliv hlasy našich politiků, kteří se mezinárodním právem ohánějí, jak mohou, především tedy v situaci Speciální vojenské operace, v případě Izraele už to samé mezinárodní právo neplatí. Tedy podle nich.

Palestina má plné právo bránit své výsostné území. NATO hochštapleři tvrdí, že to samé má prý právo Ukrajina, proč to samé právo nepřiznávají Palestině, pokud toto právo je, na rozdíl od Speciální vojenské operace, opřeno i o nesčetné rezoluce RB OSN? Vůči jednání RF není přijata žádná rezoluce Rady bezpečnosti OSN, vůči Izraeli nespočet.

Je to ten známý dvojí metr, vůči které svou změnou Světového řádu vystupují právě země BRICS, které tu změnu aktivně provádí. Buď to bude padni, komu padni, nebo ne.

Ti, co nás pravidelně čtou, ví, že jsme na toto prokazatelně poukazovali. Že RF je geograficky mocnost, nejen rozlohou, ale především svým vlivem. Že její přátelé otevřou „druhou frontu“, možná i „třetí“, „čtvrtou“ - KLDR, ČLR, Sýrie apod. O tom, že Izrael je v přímém ohrožení konfrontace s ozbrojenými složkami Palestiny, v zástupné válce Iránu, jsme psali dlouhodobě. A jak je vidět, opět jsme se nemýlili.

Izrael udělal několik fatálních chyb. Neodsoudil Ukrajinu, jako nacistické pohrobky, o čemž už v souvislosti s mnoha důkazy nemůže být pochyb, ale v pátek dokonce uvedl, že dodá svoji vojenskou techniku Polsku, resp. Ukrajině. Nemohl čekat nic jiného, než okamžitou reakci ruského medvěda.

Zákony prý platí pro všechny, jenom pro Izrael ne. Tak to ne, mainstreame, platí pro všechny. Izrael v rozporu s mezinárodním právem okupuje Palestinu, ta má právo se vojensky bránit. Nic víc, nic míň. A ČR stát Palestina uznala již v roce 1992, převzetím závazku ČSSR, která jej uznala již v roce 1988.

Pokud my nechceme, aby muslimové žili u nás, nemá Izrael co dělat na území muslimů. Ať se to někomu líbí, nebo ne. Nejlepší řešení pro danou oblast je stát Izrael „přestěhovat“. Je to rozbušku v Blízkém Východě, o tom nemůže nikdo pochybovat a nenávist původních obyvatel vůči Izraeli je tam obrovská. Je jenom otázkou času, kdy se s Izraelem tamní muslimská entita vypořádá. Vypadá to spíše, že „západ“ hodlá pro své choutky Izrael obětovat.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.