5. 3. 2023 Vražda za bílého dne

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

ČT24 - První snímek nové vlády. Prezident Zeman jmenoval kabinet Petra Fialy, který ve Strakově akademii vystřídá menšinovou vládu hnutí ANO a ČSSD. Přehled ministrů najdete v článku >> czch.tv/sGLyAM | Facebook

Týden práce vlády

Asi sami vidíte, čeho všeho je Fialova vláda schopna, porušovat zákony, účelově měnit zákony, už si nemůžeme být jisti ničím, ani tím, že nás nechají žít, když už nic jiného, protože Černochová poté, co Ukrajinci poslali pár raket na Polsko, aby úmyslně vyvolali konflikt mezi NATO a Ruskou federací, na Twitteru volala po „tvrdé odvetě“. Dovolím si podotknout, že toto stvoření má koupený titul někde v tramtárii, proslýchá se, že v minulosti se živila jako prostitutka, i proto je bezdětná.

Zákonem stanovené valorizace důchodů, nejen starobních, ale i invalidních, kdysi zákonodárce stanovil tak, aby již beztak nízká kupní síla seniorů nebyla ještě nižší a my jsme on-line nemuseli sledovat hromadné „bitky“ seniorů u popelnic a kontejnerů o kousek plesnivého chleba. Je třeba si připomenout, že současné důchody nejsou ani ve výši nutné k uhrazení nájmu bytu se službami téměř v jakémkoliv městě, přestože by se jednalo o byty malometrážní, jako je garsoniera, nebo 1+1, natož na úhradu léků, protože senioři jsou zcela přirozeně poněkud více nemocní a vážněji nemocní, přeci jenom jejich tělo již nefunguje tak, jako 15ti letému člověku, natož na jídlo.

Vládní poslanci tak zaútočili na prakticky jedinou skupinu obyvatel, která je ve větší míře nepodporuje, ze zcela logických důvodů, bližší košile, než kabát, jak říká staré přísloví.

Vedle porušování veškerých zákonných norem v této zemi, kterého se poslanci vládní 5koalice dopustili je tu jeden nepřehlédnutelný fakt. Tím je morálka, slušnost, čest, tedy to, co po nás žádal jeden z otců zakladatelů, první prezident ČSR, profesor Tomáš Garrigue Masaryk. Ano, to je věc, o které nikdo nehovoří, protože se mu to nehodí. K rodičům a prarodičům kdysi mladí měli úctu, takovou úctu, že je po celá tisíciletí považovali na „hlavu rodiny“ bez ohledu na dnes vnucované „vzdělání“, protože naši předci věděli, že životní zkušenosti jsou více, než teoretické znalosti. Praxe je více, než teorie. 5Koalice zahájila frontální útok na naše rodiče, prarodiče, aby úmyslně rozdělila společnost na 2 nesmiřitelné tábory. Kolikrát už jsme toho byli svědky? Kdejaký „teplouš“, promiňte mi ten výraz, ale kdysi se tak homosexuálům říkalo, je pro 5koalici více, než vlastní rodiče, prarodiče. Kde se vytratila ta morálka, úcta k předkům, díky kterým máme vše, co dnes máme?

Selhala i opozice v čele s ANO, plnohubá prohlášení o umírání ve Sněmovně, nepřipuštění hlasování o takovém zákonu a skutek utekl. Pár dnů a konec, komedie pro „blbé“. Myslím si, že mnozí to už pochopili, že ANO je faktickou součástí vládní koalice, šlo jim o pouhé sbírání politických bodů, které jim ovšem moc nevyšlo. I když se to dá velmi těžko posoudít, protože přirozená naštvanost obyvatelstva na Ukrajinskou vládu Petra Fialy se zvyšuje. Okrádají naše rodiče, prarodiče, protože potřebují peníze na Ukrajinské ekonomické migranty, kteří nás ročně stojí 6x-7x více, než by nás stála obyčejná valorizace důchodů. Pokud někdo řekne, že okradli naše invalidy a důchodce kvůli Ukrajincům, říká fakticky pravdu.

Je čas je „vyměnit“, ale stejně, jako to udělali oni, zpětně zavést trest smrti provazem za vlastizradu, jako oni zpětně přijali snížení valorizace důchodů, zavřít je, spravedlivě odsoudit novými soudci a pověsit. I když se to mnohým zdá, jako nereálné, není to tak složité, je to asi tak, jak píšu, udělat to, co udělali oni, pokud mohou oni, můžeme i my. Bude-li jakákoliv sešlost lidí, jejíž účelem bude svržení vlády, Parlamentu, prezidenta, v souladu s článkem 23 Listiny základních práv a svobod občana, která je součástí naší Ústavy, podpořím to osobně. Tito lidé nás nesmí nadále ničit.

Pomáhej si komu chceš, třeba nacistům, tak funguje skutečná demokracie, svoboda, ale za své a ne na úkor jiného, tvoje svoboda končí tam, kde začíná má, rádi se tím ti grázlové, podporující 6koalici, ohánějí, OK, poté to ovšem platí na obě strany, mé rodiče, prarodiče nebudeš, ty grázle, okrádat, kvůli Banderovcům, Bruselu, Ukrajincům, ani nikomu jinému, plať to ze svého, ne z mého!

Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz

Ukrajinci vítězí

To tedy psala Mainstreamová média, tedy i ta, co si povinně platíme, jako nějaké výpalné, najednou se objeví článek na státem placeném serveru Novinky.cz, kde si čtete, že Ukrové "dostali na držku" a Wagnerovci, nikoliv Rusové, ale soukromá skupina, dala té slavné Ukr armádě "na držku" a vyhnala je z tohoto strategického města, tedy oni tvrdí, že je bezcenné, ale to je podobné jako ve filmu Království nebeské, kde na otázku Orlanda Blooma odpovídá vůdce muslimů, jakou cenu má Jeruzalém, nejdříve – žádnou, poté se otočí a říká – nesmírnou. 🙂

V RF zatím téměř nebojuje pravidelná ruská armáda, která čítá 1.200.000 vojáků, ale jenom „žoldáci“, tedy Wagnerovci, kteří k tomu využívají veškeré možnosti, včetně toho, že pan prezident Putin umožní kriminálníkům se toho boje účastnit výměnou za budoucí svobodu. 🙂 Geniální tah, zdálo by se, ale tak to není, prostě opakuje stará moudra, postupy, leckdy i tisíc let stará.

Z pravidelné ruské armády zemřely jednotky lidí, nikoliv tísíce, desetitisíce, miliony, jak vás „krmí“ ČéTé. 🙂

Podporovatelé Bandery opravdu nevítězí, vítězí Ruská federace, nalijme si čistého vína, je velmi pravděpodobné, že USA se snaží zbavit svého největšího konkurenta, kterým je Evropská unie a možná se domluvili s Ruskem na tom, že tohle bude příležitost. Proti tomu stojí, dnes už ne jenom můj názor, že Rusko „odzbrojí“ evropské země NATO a poté druhou frontu otevře Čína vůči Tchaj-wanu a třetí, rezervní, frontu otevře Irán. I podle generálů USA, nejsou USA schopny bojovat na dvou frontách, natož tří, ale i tak to nejvíce odnese Evropa, tedy vyjma neutrálních států, jako je Švýcarsko, nebo Rakousko. Ukrajinská vláda v čele s Fialou nás ženou zpět do 18. století.

Budoucnost lidstva: Jak budeme vypadat za 100 000 let? – Epochaplus.cz

Budoucnost

Ta se odvíjí od toho, jakou nám ji připraví politici. Ti politici, kteří ve skutečnosti neobstáli ani v soukromém sektoru, natož ve státním, pokud tedy nejde o Banderovce Fialu a spol., jakože bezcenného učitele s profesorským titulem. Sám bych se vsadil, že 90% z vás, čtenářů, by ho v klídku porazilo v obyčejném diktátu ze základní školy. 🙂

Fiala má slíbený post komisaře, nebo i šéfa Evropské komise. Bližší košile, než kabát, přímo v rozporu s tím, co tvrdil T. G. Masaryk, že politiku mají dělat ti nejlepší z nás. Tak asi všichni víme, že prodavačka telefonů, údajná inženýrka Pekarová-Adamová, opravdu nejlepší z nás není, ani její šéf Fiala, učitel, co neví nic.

Přestože se mnozí mladí lidé z generací Miléniánů, nebo generace „Z“ a dalších, které se tak sami nazvali, domnívají, že dobrou budoucnost jim zajistí „LGBTQABCDEFG+“ psychicky narušení jedinci a jejich rovnoprávnost, fakta jsou poněkud jiná. Ta představa, být „free a happy“ je velmi brzy vrátí do reálií, jako je sehnat peníze na jídlo, bydlení, léky. Bylo to tak vždy, jenom jsme se tomu nějak nevěnovali a dnes to považujeme za „novinku“.

Dnes nás Bartoš a 5kolka chtějí šmírovat na každém kroku, chtějí vědět, kde a co nakupujeme, aby se našel gauner, jako Bartoš a naše data prodal a ten nás bude 100x denně otravovat s tím, že Braník, protože ho kupujete nejčastěji, je teď v údajné „akci“. Ale to je to nejmenší zlo, v souvislosti s tímto přijdou i další „Bartošové“, kteří umožní, aby vám nějaký počítač říkal, že už těch piv bylo dost a hrozí vám, že si za léčbu budete muset platit ze svého, k tomu přidá, vypil jsi 200 piv za měsíc, takže „šlus“ a ani haléř ze zdravotního pojištění.

Já to nechci, narodil jsem se v totalitě a nechci umřít v totalitě.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.