24. 7. 2022 Ukrajinští politici potvrzují nacismus na Ukrajině

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Česko má novou vládu. Takto vypadá kabinet Petra Fialy - Seznam Zprávy

Další týden práce vlády

Vláda za 14 dnů neudělala nic pro české občany, veškeré její kroky jsou proti zájmům českých občanů. Jak jsem psal v minulém komentáři, tzv. „sociální tarif“ je imaginární pomocí, jelikož není a ještě dlouho nebude. Taková jitrnice, kterou svět neviděl. Mezitím občané ČR dostávají nové rozpisy zálohy, které jim dodavatelé zvýšili o 300 a více procent.

Vláda schválila nákup nejdražších stíhaček světa bez výběrového řízení. Tato stíhací letouny mají být z USA, typ údajně F-35. Nejsem žádný vojenský expert, takže si na něj nebudu hrát, ale v každém případě je tu hned několik pochybností. Země kolem nás žádné takové letouny nekupují. Naše ekonomická situace neumožňuje naší zemi nakoupit takto drahé letouny, máme-li možnost odkoupení dosud používaných Gripenů Jas 39, které máme v „pronájmu“ a pro které máme vybudovanou infrastrukturu, máme pro ně vyškoleny desítky letců a cena by byla desetinová s přihlédnutím k zájmu o další švédskou bojovou techniku. V situaci, kdy nám ratingové agentury velmi brzy sníží finanční výhled a tím zdraží státní půjčky, si takový finanční hazard na dluh naše země nemůže dovolit. Opomíjím tím i skutečnost, že vláda ČR nedala švédským dodavatelům ani předem vědět, že s jejich případnou nabídkou na odkup jejich letadel už vůbec nepočítá a svým rozhodnutím je zaskočila. Je to takové, pěkně prasácké jednání Černochové. Asi se k moci vrátil Dalík.

Po mnoha letech tahanic se symbolicky začal bourat vepřín v Letech, vybudovaný na místě bývalého koncentračního tábora, jehož funkce se několikrát měnila, od pracovního tábora pro „nepřizpůsobivé“, po sběrný tábor pro cikány. K tomuto aktu se předsedkyně Sněmovny ustrojila jako když jde stříhat kytky na zahradu, vzala si světle béžové otevřené trepky, pytel od brambor místo šatů, kolem ní stáli voliči TOP09, kteří u tohoto pietního aktu byli ustrojeni do červených šatiček apod.

Z úst ministrů, jako je Rakušan, se občané o sobě dověděli, že jsou ruští švábi a od jiných, že jsou filcky.

Podle posledního průzkumu vládě důvěřuje pouhých 28% občanů. Takto nízkou důvěru snad neměla žádná vláda za posledních 32 let.

Vládní mafiánské hnutí STAN se pokusilo o takový klasický blbečkismus pro své voliče, jako volba nového vedení, jejímž jediným kandidátem na předsedu byla hlava mafie Rakušan. Získal tolik procent, co Kim Čong-Un v KLDR. STAN byl přitom založen a veden mafií, která má na svědomí několik lidských životů z řad policejních informátorů. Ta ve skutečnosti STAN vládne pořád.

Mezitím ministr zahraničních věcí vyrazil do Ruska a osobně jednal s ministrem zahraničních věcí RF Sergejem Lavrovem (btw, dlouhodobě nejlepší ministr zahraničí na světě) o navýšení dodávek ruského plynu do své země, nad rámec již zajištěných smluvně. Jednal tak v čistém zájmu o svůj lid, své podnikatele, a to za 10% ceny, kterou platíme my. Jak jste pochopili, byl to maďarský ministr zahraničí. Náš „Ludva“ prý celou pracovní náplň věnuje dovolenkovým cestám, při kterých přesvědčuje zahraniční lid o nutné pomoci Ukrajině. Díky jeho nulové ekonomické aktivitě pro české podnikatele v zahraničí tak krachuje 5.000 podnikatelů měsíčně.

Z obrazovek propagandistické České televize se dovídáme, že prý je horko a návody, jak přežít tropické počasí, které trvá 2 dny. Asi by jim měl někdo říci, že v létě je horko, v zimě zima. Pro ty klimapitomce pouze odcituji z Kroniky Kyjova roku 1953, v dubnu teploty 30 stupňů, v červnu, červenci, srpnu a dokonce i v září až 31 stupňů. 1947-1954 období sucha. Ale podle dnešních klimaalarmistů to tu prý NIKDY, ALE OPRAVDU NIKDY nebylo. 🙂

A protože Ukrajina netáhne, tam je prakticky rozhodnuto, tak nám naši alarmisté vytáhli dva roky staré kvikoty o Covidu. Takže nalijme si čistého vína, nejvíce na čínskou chřipečku umírají 3-4x tečkovaní. Netečkovaní a prodělavší jsou mimo hru. Nedovolme těm diktátorům to tu opět zkoušet.

Ministr průmyslu a obchodu, mafián Sikela ze STAN vydal návod, jak šetrřit energiemi, abychom prý porazili Putina. Jenom nevysvětlil, proč by měl mít občan ČR zájem porážete pana preidenta Putina, který se k naší zemi chová slušně a s úctou. Mně RF ničím neublížila, ublížili mi 2 poslední vlády a pokud bych měl mít zájem někoho porazit, tak představitele těchto dvou zrůdovlád.

Trumpovo uznání Jeruzaléma destabilizuje Blízký východ, shodli se Putin a  Erdogan - Aktuálně.cz

Rusko v izolaci? Ale kdepak.

Všichni jsme doslova „krmeni propagandou“, jak je Ruská federace v izolaci, nikdo s ní nechce nic mít apod. Opak je pravdou. V RF se střídají celé plejády vysokých zahraničních činitelů. Jenom za poslední měsíc, desítka prezidentů afrických zemí, ministři zahraničí Rakouska, Maďarska, setkání s prezidentem Turecka, Iránu, několik mezinárodních konferencí za účasti několika prezidentů nejen postsovětských republik, jednání s představiteli Afghánistánu, Číny, Indie, Brazílie, Jižní Afriky. V Ruské federaci si podávají dveře diplomaté, členové vlád, prezidenty všech zemí od Západu k Východu.

Ale povšimli jste si, že v izolaci jsou země Evropské unie? Nikdo je nenavštěvuje, nikdo s nimi nejedná, nikam nejezdí, protože nikde nejsou vítáni. Absolutně nikde. Sice si čas od času udělají výlet do exotiky, třeba Arábie, tam je princové a sultáni pošlou do háje, udělají z nich podřadné hlupáky, jako naposledy třeba i s prezidentem USA, kterého si arabský princ doslova „vychutnal“ a poslal ho do doslova do „hajzlu“, což způsobilo ve světě obrovský šok, když odmítli zvýšit těžbu ropy, protože pan prezident Putin je pro ně skutečný přítel a nemají potřebu jakkoliv podporovat USA, nebo EU. Afrika, Asie, Jižní Amerika, tito všichni stojí za Ruskou federací, jako jeden muž. A to pro země EU nedopadne dobře.

Na Ukrajině vládnou nacisté, bez debat

Po výrocích bývalého ukrajinského velvyslance v Německu o tom, že Bandera a Banderovci byli vlastně hrdinové, kteří jenom rozpárávali břicha novorozencům jiné, než Ukrajinské národnosti, upalovali ženy, děti zaživa ve vesnicích a dalšího obhajování zrůdných nacistických praktik Ukrajinců, se objevil další z vysoce postavených politiků, vedoucí prezidentské kanceláře Podoljak, který jako další z celé plejády Ukrajinských nacistů poskytl rozhovor, ve kterém uvádí:

Ve skutečnosti podle něj Rusko není velká země, ale „malá podivná země s nízkou intelektuální úrovní …“

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/obnovit-jednani-s-ruskem-nevidime-duvod-zni-z-ukrajiny-40403792

Tyto nacistické řeči, které vedou nejbližší spolupracovníci Ukrajinského prezidenta Zelenského, jsou nápadně podobné těm, které vedl Hitler vůči Židům, Romům, homosexuálům apod.

Nejlepší na celé věci je skutečnost, že to nejsem já, nebo vy, co někoho „musíme“ přesvědčovat o existenci neonacistů na Ukrajině a jejich zapojení do nejvyšších politických pater, že to jsou oni, kteří sebe samotné z neonacismu usvědčují.

Pokud vláda ČR podporuje, nyní již prokazatelné nacisty na Ukrajině (vláda nereagovala ani na jeden jediný takový výrok), je nutné je svrhnout.

Jednou z dalších příležitostí je demonstrace svolaná na 16. 8. 2022, od 15.00 hodin na Staroměstském náměstí.

Ukrajina vs. Rusko: Aktuální situace na Ukrajině ONLINE | Blesk.cz

Zprávy z fronty

Vojáci RF si vybírají zaslouženou dovolenou, na Ukrajince přesto stačí asi 20% původního stavu armády.

Po dovolených, někde koncem srpna, RF osvobodí další území Donbasu. Mezitím budou Ukrajinci nadále používat stařečky, děti, jako lidské štíty, v rozporu se Ženevskými konvencemi a Mezinárodním právem, za tichého souhlasu totalitní ČR.

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.