12. 2. 2023 Ukrajinci jsou idioti

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Vláda se po volbách utrhla ze řetězu

Asi každý z nás očekával, že vláda po prezidentských volbách přijde s návrhy na snížení deficitu státního rozpočtu.

Vláda začala mluvit o změně valorizací důchodů, tedy o nižších valorizacích, než které současný zákon ukládá, o zvýšení odchodu věku do důchodu, čemuž říkají „důchodová reforma“, o snížení, nebo zrušení státní podpory pro stavební spoření, o zvyšování daní, především nepřímých, což jsou například spotřební daně, DPH apod., o snižování podpory v nezaměstnanosti a sociálních dávek, o zvýšení spoluúčasti ve zdravotnictví, rozdělení občany na nadobčany a podobčany, o zvýšení daní z nemovitosti, o vyšším zdanění lidí, kteří se prý ke svému zdraví nechovají „přívětivě“, zahrnuje veřejnost celou plejádou nesmyslných kroků, abychom se připravili na destrukci prakticky veškerých sociálních příspěvků a věcí, které se primárně týkají těch nejchudších a nejohroženějších.

Opět, jako již za Kalouska s Topolánkem, vypráví pohádky o tom, že jinak bude důchodový systém neudržitelný, stát půjde do bankrotu, možná můžeme očekávat Stanjurovu složenku v poště, ovšem ani slovo o úsporách.

Shrňme si to, pro letošní rok vláda počítá s příjmem 8.000 nových státních zaměstnanců, úředníků, tato vláda zvýšila počet ministertev, zvýšila platy především sobě a soudcům, kteří již nyní pobírají platy nad 100.000 Kč měsíčně, poslancům, jejiž platy jsou také nad 100.000 Kč, ale hodlá sebrat důchodcům, lidem, kteří vinou neschopné vlády přijdou o práci, handicapovaným, zdravotně postiženým apod.

Ta vláda, která loni daňovým poplatníkům ukradla zcela funkční vojenskou techniku za desítky miliard korun a poslala ji zdarma na Ukrajinu, abychom my, daňoví poplatníci, museli zaplatit novou vojenskou techniku v řádech stovek miliard korun.

Ta vláda, která sem natahala milion ekonomických migrantů, kdy naprostá většina z nich doslova cizopasí na našich sociálních dávkách, užívá si bezpracného života, denně jsou nalití, jako carští důstojníci, stojí nás to celkem kolem 150-200 milard ročně se započítáním veškerých nákladů na ně, včetně sociálních příspěvků, nyní vyhrožuje obyvatelstvu, že jejich zločinné jednání budou muset zaplatit na vyšších daních.

Ta vláda, která díky inflaci, která je jí zaviněná, neházejte to na Babiše, to je čistě jejich vina, vybrala již od občanů na daních více jak 200 miliard za rok. Inflaci nadále uměle vytváří, aby i nadále byla v hodnotě nad 17%, v lednu 17,5%, přičemž v Rusku je inflace 10,2% za leden. Tedy ta vláda, která rozfofrovala 400 miliard v loňském roce navíc, než dokázala vybrat na daních.

Ano, takovýto deficit je dlouhodobě neudržitelný, v tom jediném se s vládou shodnu. Jak ušetřit? Tak primárně nepřijmu 8.000 státních úředníků, kteří nás budou stát přes 8 miliard, zcela jistě ekonomickým migrantům dám měsíc dávek, poté alou do práce, na uklízení nepořádku, vysýpání košů, popelnic, nemusí umět kváknout česky, jak nás lživě přesvědčují. Naprostá většina z nich se ani česky neučí, prostě parazitují na našem sociálním systému, který zneužívají ku svému prospěchu. Tak to tedy ne, měsíc na najití práce, poté dělat, nebo deportace do země původu. Na více jak 2/3 Ukrajiny se nebojuje, to samé platí pro Afričany. Jenom těmito kroky stát ušetří přes 150 miliard ročně a získá na daních a odvodech ze zaměstnání těchto ekonomických migrantů další nezanedbatelné miliardy do příjmu.

Česká republika má řádově 2x více policistů na 100 tisíc obyvatel, než mají civilizované země. Důvodem je nesmyslná administrativa, do které jsou místo práce v terénu, zavřeni v kancelářích. Takže obratem snížit administrativu a polovinu z nich propustit a máme dalších 30-40 miliard ušetřených na výdajích státu, ale podobnou částku navíc získá stát na příjmu z jejich zaměstnání v soukromém sektoru na daních a odvodech.

V naší zemi je kolem 150.000, ano tolik, neziskových organizací. Pokud z nich odečteme takové, jako jsou školy, sportovní kluby, sociální péči, zůstane nám 100.000, které vysávají státní rozpočet o desítky miliard ročně. To jsou ty „Barmské ženy“ premiéra Fialy apod., nebo čisté politické neziskovky. Takže logicky, nemáme peníze, nedáme nic, ať si najdou sponzory, nikoliv ovšem státní.

Máme Armádu, která nemá funkční vojenskou techniku. Logicky, zrušit. Úspora na výdajové stránce přes 80 miliard ročně. Málokdo si uvědomuje, že v případě napadení naší země, což je nesmysl, protože jsme obklíčeni zeměmi v NATO, ale i kdyby k tomu došlo, tak je pro nás levnější, ale také daleko účinnější, si zaplatit žoldáky, než si draze platit primadony, kteří zdrhnou před pastevci koz.

Jen na těchto pár krocích uspoří stát kolem 300 miliard a naopak získá na daních a odvodech dalších cca 200 miliard, celkově tedy plus 500 miliard. A máme přebytkový rozpočet.

Ale k tomu nedojde. Raději oškubou občany.

K tomu dodám, že z 1.650 miliard příjmu státního rozpočtu se na těchto příjmech podílí právnické osoby, to jsou ty s. r. o., a. s., ČEZ, Škoda apod., podílí pouhými 90 miliardami. To je poněkud málo, nemyslíte? Vše ostatní stát vytahá z kapes občanů.

Je dobré vědět, že existují mnohé jiné varianty, jak mít vyrovnaný rozpočet i v této době, kdy vláda cíleně likviduje český průmysl a podnikatelský prostor.

USA, Norsko a Německo jsou teroristické státy

Seymour Hersh, jeden z nejznámějších investigativních novinářů světa, držitel Pulitzerovy ceny za reportáž o masakru civilistů ve Vietnamu v May Lai, uvedl, že za teroristickým činem výbuchu plynovodů Nord Stream stojí rozkaz amerického prezidenta Bidena, ve spolupráci s Norskem a já dodám, Německem. Je totiž naprosto nepochybné, že německý kancléř Scholz o přípravě teroristického činu věděl.

Také slyšíte to ticho, nikdo z vládních představitelů a poslanců nevykřikuje, že USA, Norsko a Německo jsou teroristické státy, nikdo nevykřikuje, že mají být vyloučeny ze sportovních organizací, nesmí se účastnit Mistrovství světa, Evropy, Olympijských her, že s teroristy se neobchoduje? Podivné, že? Přitom existuje nespočet důkazů, že to skutečně udělaly.

Obrázek

Paradoxem je, že naše vláda nás ponechává ve společenství teroristických států, jako jsou USA, Norsko a Německo, například v NATO, nebo v EU. Svým postojem tak tvrdí, že občané naší země jsou teroristi. No to ne, já opravdu terorista nejsem a nepřeji si být v jakémkoliv spolku s těmito teroristy. Žádný dvojí metr, buď všichni, nebo nikdo, tedy OK, vládo, poté ovšem obnov ekonomické a obchodní vazby s Ruskou federací, o jejichž teroristických činech lze vážně pochybovat, a Čínou, která se nikdy žádného teroristického činu nedopustila!

Ukrajinci jsou idioti

Ukrajinská propaganda se pomalu, ale jistě, stává směšnou atrapou nacistické. Jejich výkřiky o hrdinném vítězství, však už dávno měli získat zpět Krym, ruští vojáci měli dávno umřít hlady, asi už 15x, už 11 měsíců nemají mít rakety a střelivo, dokonce ani naftu a benzín, tyhle jejich bludy a lži už všichni známe. Kdo je závislý pouze na informacích z mainstreamu, musí být z vývoje na Ukrajině velmi překvapen, že se ruská armáda už dávno nerozutekla, ba co více, ona dokonce postupuje vpřed a vítězí.

BBC o počtu zemřelých na Ukrajině

K tomu jsou prý na straně povstalců obrovské ztráty. Realita je taková, že sama Ukrajinská strana již připustila téměř 300.000 mrtvých na své straně, ale opět plně oblbuje o mrtvých na straně povstalecké. Ale objevila se BBC, která se snažila dopočítat obětí na obou stranách. U povstalecké odhaduje počet mrtvých na 10-12.000, to je hodně daleko tomu, co vypráví ukrajinská propaganda.

Na YouTube se objevilo video českého žoldáka, který jel Ukrajincům pomáhat je cvičit, popisuje naprosto neuvěřitelnou situaci, která na Ukrajině panuje, včetně jejich neschopnosti, prostému ždímání peněz z našich kapes, kapes daňových poplatníků, nejméně 3x ve videu sdělí, že Ukrajinci jsou líní, nic nedělají, jenom hrají počítačové hry, necvičí, jsou neschopní a idioti.

Tak abychom si nalili čistého vína, jak to tam ve skutečnosti je, z osobních zkušeností českého žoldáka, tak si video najděte a prohlédněte. A ne, to fakt není ruská propaganda a dezinformace. 🙂

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Obrázek