12. 6. 2022 Eurounijní korporátní fašismus

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Fialova vláda přehledně: 2 koalice, 4 vicepremiéři, 17 členů. Seznamte se s  životními příběhy ministrů | Domov | Lidovky.cz

Další týden práce vlády

Asi jste si povšimli, že si vláda ČR udělala z naší země Cestovní kancelář. Nic neřeší, inflace přes 16%, z každých 10.000 Kč, které přinesete domů vás okradla o 1.600 Kč, zdaleka to není vše, inflace se vyšvihne přes 20% a teprve na podzim poznáte, jak moc se vás zdražování dotýká, přitom si vláda ČR, ale i soudružka předsedkyně Sněmovny, cestují, kam je jim libo. Nic bych proti „cestovní kanceláři zvané ČR“ neměl, pokud by společně s jejich dovolenou byli na palubě letadla přítomni zástupci ČESKÝCH podnikatelů, kteří při té příležitosti uzavřou nějaké velmi zajímavé smlouvy pro ČESKÉ firmy. ČESKÉ – Caps Lockem – protože Škoda Auto je německá, nikoliv ČESKÁ!. Ale není tomu tak, cestují si, bez ohledu na naše podnikatele, jenom kvůli tomu, aby se zalíbili „Protektorovi“, což je Německo a Francie.

Pro snížení inflace vláda ČR neudělal vůbec nic. Pitomost našich politiků poznáte podle toho, že se snaží/nesnaží řešit DŮSLEDKY problému, nikoliv PŘÍČINY. Příčina je přitom známa, Dosud nevídaný růst cen vstupních nákladů ve formě ENERGIÍ. I kdyby vám kdokoliv sliboval „modré z nebe“ - což je snížení DPH na energie, snížení spotřebních daní na energie, kompenzace sociálně slabým, což už jsou i lidé s průměrným příjmem, který nedosahuje 67% našich občanů, tak to je vše PODVOD.

Gazprom (@GazpromEN) / Twitter

Přitom řešení je velmi jednoduché, uzavřít dohodu o přímých dodávkách plynu a ropy s Gazpromem, který je většinový dodavatel těchto komodit, za pevně stanovené ceny a dodržovat jejich podmínky platby, třeba v ruském Rublu.

U elektrické energie jsou podmínky ještě jednodušší, ČEZ, je to naše firma, takže spotřeba v ČR za cenu výrobní + přiměřený zisk, nadvýrobu poté nabídnout na burzách, nikoliv opačně, jak je tomu dnes. Skopeček z ODS v Partii Prima přiznal, že toto „nemůžeme“, protože od Němců odebíráme „plyn“, který je ovšem z Ruské federace a nemůžeme po nich chtít plyn za 3x vyšší cenu, než bychom měli přímo od Gazpromu, a nelikvidovat zároveň české podnikatele neuvěřitelným zdražením o cca 700%.

Kdejaký pitomec se může ohánět různými kompenzacemi, ale ty jsou k ničemu, pokud neřešíte příčinu problému a tou je – nákup a prodej energií na burzách, když je můžete koupit za třetinové ceny přímo.

Jak uvedl Skopeček z ODS, vláda ČR úmyslně zdražuje energie našim občanům, aby se zalíbila Protektorům z Německa. Tak nějak jsme to již v minulosti zažili, že? My jsme snad Německu nařídili zavírat jaderné elektrárny? Takže vláda nás úmyslně okrádá kvůli neschopnosti Němců zajistit si svoji výrobu elektřiny.

Čím větší inflace, tím větší výběr daní do státního rozpočtu. Občané, při nezměněném způsobu útraty svých příjmů tak přispívají do státního rozpočtu o více jak 16% více, díky Dani z přidané hodnoty, spotřebním, ekologickým daním, takže stát se „navenek“ tváří, jako rozpočtově odpovědný. Pro stát je tedy výhodná tato inflace.

V ČR nastoupila krize nevídaných rozměrů, tato zasáhne prakticky všechny příjmové skupiny. Již dnes žije na hranici bídy, nebo pod ní, 30% občanů. To, že neslyšíte, nevidíte, jejich hlas je dáno tím, že i tak zanedbatelný náklad na internetové připojení si nemohou dovolit, proto z veřejného prostoru prakticky zmizeli. Toto čeká dalších 30-40% obyvatel již v druhé polovině letošního roku, kdy se teprve projeví veškeré důsledky neschopnosti dnešní vlády. Ptám se, jestli už pro vás nebude trochu pozdě, chtít se bránit. Postupně začnete odebírat ze svých finančních zásob, pokud tedy vůbec nějaké máte, poté začnete velmi omezovat své výdaje, budete hlídat každou zbytečně svítící žárovku, snížíte vytápění domu, bytu, začnete razantně šetřit s vodou, to vše se projeví na kvalitě vašich životů. Až budete na tom pomyslném dnu, bude pozdě chtít něco změnit, protože i ta změna bude chvíli trvat.

Jinak cena benzínu je 12 dnů po „dramatickém zlevnění o 1,50 Kč + DPH“ na svém historickém maximu. 🙂

Válka na Ukrajině: Ombudsmanka šířila dezinformace o znásilnění ruskými  vojáky – eXtra.cz

Zprávy z fronty

Po minulém týdnu, kdy byl zveřejněn rozhovor dnes již bývalé ukrajinské Ombudsmanky pro lidská práva Denisovové, ve kterém se doslova přiznala k – pomluvám – které si vymýšlela na adresu vylhaných znásilnění, kterých se měli dopouštět příslušníci Ruské armády, se ihned seběhlo hejno těch „správných ideologů“ a začalo tvrdit, s odkazem na daný rozhovor, že to vůbec nepřiznala. Že prý jenom „trochu nafoukla“ jinak správné informace.

Využili tak přesně toho, čeho dezinformátoři rádi využívají – neochotu si takový dlouhý rozhovor, navíc v cizím jazyce, vůbec přečíst. Ale trochu se přepočítali, já si ten rozhovor přečetl a jak uvádím, je tam doslova uvedeno, že se dopustila pomluv na adresu Ruské armády, a za tyto pomluvy se dokonce chystá omluvit.

Jakmile jsem na to daného dezinformátora Poláška upozornil, že lže a dezinformuje, přesně jsem uvedl, kde jsou tato slova uvedena, tak jsem kupodivu obratem dostal „blok“. 🙂

Nenechte se nachytat proukrajinskými dezinformátory, lháři, podvodníky, uplatňující prakticky shodné postupy s nacisty, kteří také okatě vymýšleli lži na adresu Židů, Romů apod. Oni se nestydí veřejně hanobit národ, který zcela jistě, jako každý jiný, nesdílí jednotný pohled na celou situaci, takže i tam se jistě najdou lidé, kteří speciální vojenskou operaci schvalují, těch je naprostá většina, ale i lidé s opačným názorem, takže tam je celé spektrum názorů, jako v jiných zemí. Kupodivu, kdybyste si vymysleli a napsali, že Cikáni znásilňují naše ženy, obratem skončíte u soudu, ale tito lháři, faktičtí neonacisté, u žádných soudů nejsou?

Asi jste zaznamenali značný úbytek oslavných článků v médiích na adresu hrdinných Ukrajinců, kteří prý ženou Ruskou armádu pomalu na Sibiř. Faktem je, to už asi víte, protože kdo nesleduje pouze českou propagandu, podobnou té nacistické, ale podívá se třeba na Herold, NYPost, NYTimes a jiné zdroje, tak ví, že Ruská federace úspěšně postupuje dále do vnitrozemí nových nezávislých států, dřívější Ukrajiny, Ukrajinci prohrávají na všech frontách a ve všech případech, ukrajinská armáda se zdá být naprosto v rozkladu, přibývají případy odmítání plnit rozkazy z mnoha důvodů, které v českém propagandistickém ráji nezmiňují, ale jde o to, že jsou nesmyslně hnáni do bojů, kde naprosto nesmyslně umírají, z důvodu nedostatku jídla, zdravotních potřeb, naprosté pitomosti ukrajinských velitelů, ale už i z důvodu nepochopení, proč nadále válčí, pokud válku prohráli, velkou roli v tom hrají i nekvalitní zbraně, nebo jejich nedostatek. Tyto informace jsou například od amerických generálů z amerického zpravodajství.

Stejně tak vzbudilo velké pozdvižení informování médií o tom, co jsme jako první uvedli my, že to není Ruská federace, která brání vývozu obilí, ale Ukrajina, která zaminovala přístavy, odkud by k expedici obilí mohlo dojít. Na tento fakt upozornila Turecká administrativa, tedy zdroj přímo z NATO, ale až po nás, byli jsme skutečně první, kdo vás o tom, že jste obětí propagandistických lží českých medií, informoval. Kupodivu jsem nezaznamenal, ze strany proukrajinských, žádnou nevoli, kterou projevovali v případě, kdy byli podvodně informováni o tom, že viníkem má být Ruská federace. Dvojí metr. Ani žádné české médium se neomluvilo za šíření těchto sprostých lží.

Neopodstatněná tvrzení ohledně „islamismu“ a „fašismu“ – Délský potápěč

EU korporátní fašismus

V roce 1989 jsme bláhově cinkali klíči v domnění, že se do naší země vrátí svoboda a demokracie. Až na výjimky (Walter Komárek), nikdo nám nesliboval Ráj na zemi, ale znovupostavení naší země „na nohy“, takže spíše krev, pot a slzy (W. Churchill). A nebo jste klíči cinkali kvůli nastolení korporátního fašismu, který tu nastolila Evropská unie. V roce 2035 by měla skončit výroba a prodej automobilů se spalovacím motorem. Je to ZÁKAZ. Jako za bolševika. Aby mohla fungovat svobodná a demokratická společnost, musí jít ruku v ruce s tržním prostředím, to je prostředí, kde si zákazník má možnost vybrat podle svých vlastních potřeb. A to nejen automobil se spalovacím motorem, ale třeba i plyn, z Ruska, od Arabů, z Norska a dalších možných dodavatelů, stejně tak naftu, vyrobenou z ropy, kterou chce. Ale i rohlíky, od českého pekaře, zamrazený polotovar z Britského Tesco apod. To je svoboda, ona totiž je i svoboda ve výběru.

EU korporátní fašisté zaútočili na samou podstatu demokracie a svobody tím, že nám nařizují, co můžeme, co nesmíme, říkají nám, že jsme neschopní blbečci, kteří neví, jaký motor má mít jejich automobil, že jsme blbečci, kteří neví, jakou si koupit nádržku na toaletu, přestože spotřebu vody si všichni platíme sami, takže asi víme, kde se případně dá ušetřit, že jsme blbečci, kteří netuší, že energie ze solárních panelů má být ekologičtější, o čemž lze vážně pochybovat a to dokonce i ve srovnání dnes dokonale odsiřených uhelných elektráren apod.

Dokonce ta fašistická pakáž došla tak daleko, že v tomto týdnu se začala dožadovat změny hlasování, kdy chce zrušit jednomyslnost (všichni musí být pro) a změnit jej na většinové hlasování, což znamená, že nikdy neprosadíme české zájmy, stejně jako své zájmy neprosadí Maďaři, Slováci apod., tedy malé státy. Budeme tam do počtu a budou nás nadále okrádat, jako tomu dělají po celou dobu, kdy jsme členem tohoto fašistického spolku, ale už to bude více. Přeci jenom, minulá vláda zarazila pokus fašounů o nastěhování do naší země tisíců Novoevropanů, zamezila tak řádění „šílenců“, jak je dnes Němci raději pojmenovávají a různým automobilovým nájezdům do lidí, jako v tomto týdnu, opět v Berlíně. Vládnoucí garnitura se ihned vyprsila prohlášením, že to byl psychicky narušený magor. Ale už nezdůvodnila, jak se tento magor dostal k řidičskému oprávnění a jak se dostal ke koupi automobilu. Pokud je někdo magor, tak je zbaven svéprávnosti, to víme všichni, jenom ne Berlínští politici a tak dělají z lidí opět blbce. Je jim jedno, že tam na Vánoce podobný magor povraždil mnoho nevinných lidí v minulosti, mezi nimi i českou občanku, pokud se nepletu. Takže jednomyslnost má smysl. Pokud to nechtějí, vystupme z EU!

Přejeme vám krásný příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.