2. 9. 2018 Kdo chce přidat na mzdě, je ideální čas si o to říci.

Tento týden by se dal nazvat - Týdnem počátku destrukce finanční stability naší země, aneb vstupenka do bankrotu.

Tak už mají své jisté. Odbory sice chtěly více, ale 80% jejich požadavků splněno, někde i 150%. Je zcela evidentní, že se odbory držely moc "při zemi", když chtěly méně, než jim agent STB ve skutečnosti dá.

Tak jenom pro shrnutí. Zaměstnanců státu a státních firem je cca 1.000.000 (ano, cca jeden milion, jenom učitelů je přes 150.000). Pokud by stát, to jsme my, co platíme daně, chodíme do práce, denně vstaneme, postavíme se k lopatě, sedneme si ke kulaté lopatě (řidiči), nebo vezmeme do ruky tužku, píšeme na klávesnici v soukromé společnosti apod., tedy my, pracující generace, přidáme každému státnímu zaměstnanci tisíc korun měsíčně, bude to stát státní pokladnu, tedy nás, pracující, více jak 12.000.000.000 Kč (miliard) ročně. Důchodců jsou přes 3.000.000 (ano, 3 miliony). Když "v průměru" přidáme každému tisícovku měsíčně, bude nás to stát každý měsíc více jak 3.000.000.000 Kč, tj. ročně přes 36.000.000.000 Kč. Dohromady bude navýšení o 48.000.000.000 Kč více (48 miliard). Náš státní rozpočet má cca 1.000 miliard ročně, vlastních zdrojů, nikoliv EU dotací.

Ale kdepak 48 miliard ročně, už víme, že zaplatíme kolem 90 miliard ročně navíc těm, co pro společnost nepracují, neplodí děti, nezajišťují budoucnost země. Růst HDP je přitom cca 2,3% ročně, tedy i o 3% ročně lze očekávat vyšší příjem z našich daní do státní kasy. Ale výdaje se zvyšují o 9%, 6,7% tedy bude z dalších dluhů. No, poté aby bylo na naše důchody, tedy pro pracující generace, že? Jste rádi, koho jste si zvolili? Proti tomu ovšem rodiče školáků letos za pomůcky do školy utratí prý 6 miliard. Co takto nezvýšit důchody a snížit daně pracujícím o  těchto 6 miliard? Důchodci by asi umírali hlady, že? ZDE. Až budete nadávat, že se musí přijímat migranti, tak si vzpomeňte na to, zda jste svůj volební hlas vhodili straně, která chtěla podpořit rodiny s dětmi, nebo agentu STB, který si pouze kupuje důchodce. Poté nenadávejte, leda sami sobě. Děti se nerodí, protože si agent STB  a levičáci musí kupovat volební hlasy důchodců a státních zaměstnanců. Děti volební právo nemají a rodičů je málo.

Kdo si ještě v této době neřekl o zvýšení mzdy, tak by neměl váhat, je před volbami a to se z našich peněz, tedy peněz pracujících, rozdává, tak neváhejte a žádejte. Pozor - v soukromém sektoru to neplatí! 

Miloš Zeman opět dokázal, že vlastně nic neví. Mauricis, nebo Madagaskar, Koníček, či Kmoníček, to je naprosto jedno. Ať žije šašek. ZDE

V Německu probíhají demonstrace nacistů - ZDE. Okamůra, Zeman, Klaus chyběli. Proč? Aby bylo naprosto jasné, pokud by se náckové scházeli na demonstrace při jakékoliv vraždě, bez ohledu na barvu pleti, víru pachatelů, nebo obětí, nikdy bych o nich nepsal, že to jsou nacisté. Ale pokud příslušník většinové společnosti zabije, nebo znásilní, příslušníka i menšinové společnosti, nebo i většinové, je to náckům šuma fuk a lemtají své nejlevnější pivo z plastové lahve dále, protože viník byl ten "jejich". Jsou to náckové a represivní orgány mají tvrdě zasáhnout.

Je léto, tepla opadla, nadávali jste na teplo, nyní přišel déšť, nadává se na vodu ZDE. Přijde zima, bude se nadávat na zimu. Kolorit typických Čecháčků. Změna letního a zimního času má být minulostí, typický Čecháček bude opět nadávat.

 Hloupé Německo má za půl roku přebytek státního rozpočtu ve výši jednoho českého státního rozpočtu. Geniální Čecháčci mají dluhy, které nestačí splácet, deficity státních rozpočtů již 20 let. Jak to jenom ten hloupej Němec dělá, co, geniálové? ZDE. Agenta STB na ně, on by jim to ukázal, jak "hospodařit".