17. 2. 2019 Čeští nacionalisté připravují vojenský převrat

Čas od času věnujeme svůj čas i dosti náročným experimentům, získávání zkušeností apod. Tisíce z vás si pamatují na náš experiment, který se týkal skutečné "demokracie" u našich tzv. politických stran a hnutí před volbami. Pro většinu dopadl katastrofálně. Připomeňme si jej ZDE.

Nyní jsme zkusili poněkud odvážnější, osobní, experiment, vydávat se za příznivce "vlastenecké" strany, nechat se ohromovat jejich schopnostmi, programem, cílem, ale také se pokusit "proniknout" do tajů těchto organizací. Předesílám, že různé "vlastenecké" strany spolu většinou úzce spolupracují, různě se členové a příznivci prolínají, zevnitř působí dokonale fungujícím mechanismem, který ovšem čas od času zadrhává.

Neuvedu, jak jsme postupovali ve věci "vstupu" do tajů takovéto organizace, to je naše know how. Hned první den, kdy jsem se seznámil s jedním významným člověkem z takové strany, jsme spolu začali vést debatu na téma EU a ČR. Politická situace v ČR je pro ně "před výbuchem" hněvu "slušných" občanů, ke kterým se obratem připojí, jakmile začnou svůj hněv projevovat. Důkazem má být "Hnutí žlutých vest" ve Francii, demonstrace v Německu, úspěchy Kotlebovců na Slovensku, v Maďarsku a Polsku již "vlastenecké" strany mají úspěch a jsou u moci. V průběhu několika dnů jsme seznámeni s názorem na SPD a Okamůru. Je to prý "šikmooká opice", která jim ukradla hlasy vlastenců, aby se na politické scéně on sám obohatil, jeho příznivce ovšem považují za "vlastence". Většina příznivců a členů "vlasteneckých stran" jsou původem "Republikáni", kdy jim doktor Sládek ale vykrádal stranickou pokladničku a zničil tak jejich možnost se dále aktivně v politice pohybovat, přitom zabránit samotnému vstupu do EU.

Občas potkáváme Rómy, nebo černochy. Okamžitě se náš "průvodce" rozvášní a říká - vidíš tu "černou hubu"? Co si myslíš, pracuje, jako my, nebo ne? Říkám mu, nikdy jsem o tom takto nepřemýšlel, ale kde by jinak bral peníze, kdyby nepracoval? Obdržím přednášku o tom, kde ty peníze jsou a jak mu doputují - samozřejmě z Německa, od paní Merkelové a té zlé EU, která je podporuje a my na ně makáme. Pokusím se o odpor a snažím se argumentovat, no jo, ale EU není ve své podstatě nic špatného, jako původní projekt obchodního spojení zemí EU je to výborný projekt. Souhlasí, překvapuje mě to, ale přidává "komunistické" myšlenky EU, jako je "pomazánkové máslo", "rum", "ohnuté okurky", černochy, muslimy a další. Směs nenávisti a netolerance. Ptám se, proč kandidují do EU, když s ní nesouhlasí, odpovídá, že ji chtějí zničit zevnitř, rozebrat ji, společně s dalšími "nacionálními" stranami, jako Le Pen, německými, slovenskými, maďarskými, polskými, italskými, francouzskými. Všeobecná nenávist ke všemu "nevlastenecky" vypadajícímu, jako jsou Rómové, černoši, Židé, muslimové, se prolíná vším, celou touto zkušeností.

Chtějí "Czexit", žijí v představě, že jednou vyhrají všechny nacionální strany v Evropě národní volby, jednou, prý už brzy, vyhrají i volby do EU, možná již nyní. Dodává - bude válka, kamaráde, počítej s tím, už brzy, občanská. Odpovídám mu, myslíš, že se lidé rozhodnout jít do ulic a střílet se mezi sebou? Jako členové jedné rodiny? Jsou o tom skálopevně přesvědčeni. Prý, my se na to už dávno připravujeme. Ještě netuším, jak moc vážně to myslí.

Ptám se jej na složitost financování politické strany, samotné založení takové strany, jak to vlastně vůbec probíhá, trošku mě matou jím uváděná finanční čísla, jde to v řádech do statisíců, ale jinak oceňuji jeho znalosti, až na ty finance, se nemýlí.

V průběhu našich debat dochází, z jeho strany, na aktivizaci historie, především od 2. sv. války. Za 2. sv. v. mohou prý Američané, Němci, Britové. Sověti byli chudáci, když mu říkám, že SSSR zahájilo 2. sv. v. spolu s Německem a Slovenskem, tudíž za ni mohou právě oni, došlo k první velké rozepři. Ustál jsem to tím, že toto období mám rád a nemám rád, když někdo o historii účelově lže. A tohle byl bolševismus. V tom se shodneme, nemáme rádi komunisty. O Hitlerovi, z opatrnosti, nehlásá jenom samá dobra, ale popírá jeho "práci", jakou byl holocaust, plynové komory, koncentrační tábory, popírá to tím, že bagatelizuje a mlží o těchto tématech formou, nikdo už přesně neví, jak to opravdu bylo. Říká, ne vše, co dělal, bylo špatné, to zajisté ne, prý lidé měli práci, jídlo, bydlení, raketově vzrostla životní úroveň obyvatelstva, i u nás. Postavil nám prý dálnice (vím o jedné, navíc ji on nepostavil, je to fake, ale nerozporuji mu to), domy, železnici apod. O těch koncentrácích prý člověk vůbec neví, co je pravdou, asi tam prý něco bylo, ale nikdo prý nevěří, že vše to, co se píše. Ale většinou si za to mohou samotní Židé, byli v těch koncentrácích nejhorší, oni byli "kápem" oddělení, oni byli to nejhorší. Za bankami hledej Židy, oni nás okrádají o naše peníze, EU je plná Židů, není jejím cílem z nás udělat bohaté. Říkám mu, ale to by se přeci EU chovala jako diktátor, kdyby toto měla zařizovat, ona nám dá dotace, a naši politici si je rozdělují a rozkrádají, viz. Babiš. Má mírný nesouhlas, tvrdí, že o účelu jednotlivých dotačních projektů rozhoduje EU (kdepak, rozhodují o nich naši úředníci na našich ministerstvech, EU pouze schvaluje rámcové programy). Ve většině případů dodává, já to znám, věř mi. Začínám vnímat, jak obrovskou moc manipulace ten člověk v sobě má.

Pár dnů jsme se oťukávali, nesouhlasil jsem se vším, co říká, občas jsem mu argumentoval, zastával jsem názor, že EU je pro nás dobrý projekt, jenom jsme si jej sami z velké části nechali rozkrást, místo toho, abychom jej využili. Překvapil mě, kdyby se prý EU vrátila pouze do kolejí obchodní spolupráce, s vízy, pasy, tak by s ní problém neměli. Na to jsem u odpověděl, že pro mě problém je, zařizovat si pas, čekat na hranicích, nechat se lustrovat, jako za bolševika. Říká, ale to jsou jenom minuty, takže jemu to prý problém nedělá.

Po pár týdnech mi nabídl, abych přišel na jedno jejich setkání, byla to demonstrace "mladých". Vidím tam holohlavé týpky, jako skinheads, v maskáčích, jak tam pálí vlajku EU, poskakují po ni, mávají naší vlajkou, je jich tam asi 10. Bez povšimnutí policistů, stojících opodál. Říká mi, tak jaké to bylo, líbilo se ti to. Odpovídám, že to bylo vzrušující, že mě spíše překvapuje, že nezasáhla policie. Začne vyprávět o tom, jak ve Francii, nyní při demonstracích "Hnutí žlutých vest", nezasahuje jejich policie, ale "Evropská policie", že francouzští policisté odložili helmy a připojili se k protestům, proto Macron zavolal Evropskou policii, složenou z německých apod. policistů a ti tam mlátí chudáky demonstranty, ukazuje mi videa, která to prokazují. A dodává - no vidíš, už ani naši národní policii nemáme, velí ji němečtí důstojníci. Neodporuji mu.

Postupně se dovídám, že členy v jejich straně jsou tisíce lidí, jenom na vznik strany je potřeba 1.000 podpisů, aktivity jsou drahé, tak se ptám, jestli berou nějaké peníze od státu, odpovídá mi, že neberou, protože za sebou nemají žádný velký úspěch v národních volbách, ale už prý mají členy v obecních zastupitelstvech. Ptám se, zda shání sponzory, prý ano, ale nikdo nechce být oficiálně viděn, jako podporovatel "vlastenců", které ostatní nazývají "nacisty", přitom prý nacisté nejsou, jenom "nacionalisté". Ale to prý nevadí, spolupracují se všem evropskými "vlasteneckými" stranami a ty je financují, pomáhají těm, co dosud neuspěly ve volbách. Prý mají transparentní účet, můžu se podívat na webu, to jsem udělal, všude jenom "šéf". Po několika týdnech mi přímo "šéf" říká, jak to s financováním je, včetně SPD. "Vlastenecké" strany se setkávají po celé Evropě, ty úspěšné předávají těm, zatím, neúspěšným finanční prostředky přímo "z ruky do ruky", národní "vlastenecké" strany je poté ve svých státech "vyperou" a "naoko" se financují ze svých zdrojů. Největším přispěvatelem "vlastenců" jsou Kotlebovci, Le Pen, němečtí vlastenci. Stejně tak SPD má nejvíce zdrojů od Le Pen. Peníze se k Le Pen dostávají z ruských bank a zdrojů, formou "oficiálních" bankovních půjček. Rusko je prý velmoc, Slované, kteří nám pomáhají. Financování "vlasteneckých" stran u nás je z Ruska!

Prý, jestli jsem již viděl "jejich mládež", odpovídám, že ne, že jsem byl pouze na demonstraci, kde "mladí lidé" demonstrovali, jestli jsou členy jejich strany jenom mladí lidé, že bych tam byl jako jejich děda. Rozesmálo jej to, to prý byla demonstrace jejich "mladých příznivců". Prý si musí vychovávat svoji mládež, jako to dělal, zcela správně, vlastenecky, Adolf Hitler, že to byla správná věc. Ukazuje mi jejich aktivity. Jak jsem psal výše, holé lebky, maskáče, nože za pasem. Chlubí se mi vlastní sbírkou nacistických symbolů, dýky z koncentračních táborů, helmy, pásky, zbraně. Ukazují je na fotkách. Ale nacisté to nejsou. Mezitím čas od času, proběhne telefonát, kupodivu každý den, o tom, kde co koupit, jako investici, například malby, historické artefakty apod. Vše pochází z krádeží, jak se později dovídám a oni tak prý zachraňují toto kulturní dědictví. :). Celá jejich rétorika se točí kolem 2. světové války a Hitlerovi. Dovídám se, že "mantinely", ve kterých se mohou pohybovat, jim určil soud a nebudou je překračovat. Proto automaticky dodávají, že Hitler nedělal vše jenom špatně. S podobným obdivem hovoří i o Putinovi.

Po několik týdnů mi opakují, že bude válka, brzy, občanská a oni se na ni připravují, ve spolupráci s dalšími "vlastenci". Přijde mi nabídka, abych se sám přesvědčil. "Domobrana", prý čítající 30.000 lidí, pravidelně cvičí novodobé vojáky. Většina "cvičitelů" jsou příslušníci Armády ČR, nebo Policie ČR, současní, nebo bývalí. Cvičí se v sebeobraně, vojenské taktice, střelbách, dokonce ostrých střelbách. Neuvěřitelná podívaná. Využívají k tomu především bývalý vojenský prostor v Milovicích, ale nejen ten, kde pod "zástěrkou" Airsoftových her získávají "domobranci" zkušenosti jak vést občanskou válku, využívají se k tomu přesně a dokonale specifikovaná cvičení, která jsou většinou pojata z bojů 2. sv. války, partyzánských bojů, ale hodně z obléhání Stalingradu, alespoň v tomto konkrétním případě. Přesně nalajnované a určené povinnosti každého jednotlivého "domobrance", kudy jít, jak útočit, jak zneškodnit nepřítele, jak dobýt "státní instituce". Vše pod zástěrkou "hry". Vidím zde změť "vlastenců", skinheads, DSSS, SPD, dalších, občas i rusky mluvících, všichni v nových uniformách, nejvyspělejších vojenských technologiích, jenom infra noční vidění za 100.000 Kč, nově povinností pro "noční nácvik". Asi 2.000, podle jejich odhadu, velmi dobře vycvičených lidí. Na účasti mě překvapují důstojníci Armády ČR a Policie ČR. Vidím i plukovnické výložky, nechápu. Jsou tam i veteráni z Iráku, Afghánistánu. Nikdo neskrývá skutečný účel nácviku, ale všichni mluví o domobraně. Dnes se, vyjma střelnice, využívají airsoftové zbraně. Ale upravené, mohou zabít člověka i na několik desítek metrů. Jsem upozorněn, že se nemám pohybovat v případném dostřelu. Vyhrávají předem určení. Není to o tom vyhrát, nebo prohrát, jak jsem poučen, ale o tom, co nejlépe si nacvičit samotné modelové situace, které se mohou objevit, bude-li potřeba "domobranu" povolat.

Všichni toto cvičení berou velmi vážně, poslouchají na slovo své velitele, vypadá to, jako nejlepší armáda. Nikdo není s výsledkem spokojený. Večer se o tom velmi debatuje, všichni účastníci mají i do detailů znalosti o tom, co, kde, jak udělat lépe. Připadne mi to, jako debata v šifrách. Takovou armádu neznám. Jsou cvičeni, jako "rangers", nejlepším možným způsobem.

Válka bude, brzy, občanská.

Co z počátku vypadalo, jako pokus nasát atmosféru ze všeobecně podceňovaného "vlasteneckého hnutí", se vyklubala neuvěřitelná zkušenost, jak dalece jsme na tom s demokracií, svobodou, pokud se tu někdo může, naprosto nerušeně a dokonce za dohledu příslušníků ozbrojených sil Armády ČR a Policie ČR, volně připravovat, s jejich krytím zad, na násilné, vojenské převzetí moci, jakmile někdo "pískne" a prý bude potřeba "domobranu" povolat. Přicházel jsem do projektu s pocitem, že zde naleznu "omezenou" sortu lidí, ne moc vzdělanou, ne moc chytrou, rozsahem daleko menší, nepřipravenou bandou polodementních jedinců. 80% takových je, jsou to lidé schopní se nechat zmanipulovat k čemukoliv. Ale vedou je psychopaté z řad Armády ČR a Policie ČR, kteří "neviditelně" podporují polovojenský, nebo vojenský, převrat v naší zemi, za pomoci různých politických figurek, jako je Okamura, Vandas, skinheads apod.

Vše financované z Ruska, což jsem tušil, ale netušil jsem rozsah tam tekoucích financí. Kolik asi stojí takové cvičení?

Pokud něco neuděláme, nezačneme tyto "aktivity", brát vážně, nezačneme potírat ruské vměšování do národních záležitostí, válka bude, brzy, občanská, jak říkají. Oni jsou připraveni. My také?

 

RestartČR