15. 10. 2017 Babiš je potvrzený „placený“ udavač STB

Tento předvolební týden byl plný velice zajímavých událostí, mezi nejstěžejnější ovšem patřilo rozhodnutí slovenského Ústavního soudu, týkající se spolupráce Babiše s STB, který zrušil všechny předešlé rozsudky, zcela evidentně uplacených soudů nižší instance. ZDE

Velice zajímavé je ovšem samotné odůvodnění Ústavního soudu, které rozcupovává Burešovu argumentaci o spiknutí, ale i o tom, co vlastně Ústavní soud sdělil. Asi nejlépe toto shrnul ing. Goláň - I když je rozhodnutí zrušeno kvůli procesním pochybením, je nález zásadní. Není to jenom o tom, jak tvrdí Bureš, že soud zrušil rozhodnutí proto, že měl Babiš žalovat Ministerstvo vnitra místo Úřadu paměti národa! V čase 10:30 je uvedeno, že soud nevysvětlil, proč soudy přihlédly ke svědeckým výpovědím bývalých členů STB, když se tito svou činností aktivně podíleli na prosazování komunistického režimu, který byl slovenským zákonem prohlášen za protiprávní a zločinný, což objektivně vyvolává vážné pochybnosti o jejich důvěryhodnosti, proto měly soudy odůvodnit, proč je za důvěryhodné považují, soudy nic takového neučinily, proto soud rozhodnutí zrušil!!! Vše se bude opakovat, neboť svědci jsou dle Ústavního soudu SR nedůvěryhodní a soud se musí vypořádat s tím, proč je za důvěryhodné považuje... To jsem zvědavý, jak to udělá, když Ústavní soud jasně uvedl, proč důvěryhodní nejsou. Další procesní pochybení ve věci zbavení mlčenlivosti už je jen dalším důvodem. Takže důvody tři, AB měl žalovat Ministerstvo vnitra. A tady mohl Ústavní soud skončit. Nicméně Ústavní soud si dal tu práci a vyjádřil se i k dalším dvěma námitkám uvedeným ve stížnosti, což je nedůvěryhodnost svědků- ta je stěžejní - a zbavení mlčenlivosti. Je to jasný vzkaz obecným soudům, jak mají postupovat a jak se k jednotlivým otázkám Ústavní soud staví, uvádí pan Goláň, kterému tímto děkujeme za skvělé shrnutí. Celé odůvodnění si můžete poslechnout ZDE.

K tomu všemu se objevil "Šuman", který opět zasadil další ránu udavači STB, zveřejnil výpisy z účtů ZDE, které prokazují, že se Bureš skutečně vědomě dopustil dotačního podvodu. Reakce udavače Bureše byla rychlá, ale poněkud nepochopitelná - Nezpochybnil pravdivost těchto výpisů! Dokonce již nepřísahal ani na smrt svých dětí, nebo jejich zdraví. Podivné, že?

Co toto dělá s voliči? Někteří, dříve rozhodnutí udavače STB volit, postupně mění svůj názor, udavačské hnutí ANO tak pomalu ztrácí své příznivce, ale opravdu velice pomalu, podle průzkumů. Tak soudruh Bureš zaútočil pseudoproblémem jménem "Lithium", kdy jeho ministr Brabec, ano ten, co je v udavačském ANO, umožnil australskému konsorciu, stejně tak i České republice, podepsat memorandum, které se netýká těžby Lithia, ale budoucí spolupráce České republiky s touto společností.

Proč jdou preference zcela zjevného zločince, udavače, podvodníka tak pomalu "dolů"? To má více důvodů.

1. Vliv médií - naprostá většina médií je v rukou právě udavače STB, ať už to jsou noviny, nebo TV Prima, či rovnou TV Nova, která mu je nějakým záhadným způsobem zavázána, proto obě stanice prakticky nezveřejňují výsledky těchto závažných kauz, pokud již ano, tak "štěkem", který následně "přebijí" dojemným příběhem o týrání morčat, občané pláčou nad utrpením nebohých zvířátek, cíl je splněn. Podpora těchto médií je do očí bijící.

2. Vliv politických stran - tento vliv je více-méně zaměřen na sociální skupiny na FB, Twitter apod. Na Facebooku to dokonce vypadá tak, že volby vyhraje s 99% podporou TOP 09. Existují zde mnohačetné skupiny lidí v různých skupinách, např. Bojkot Babišových výrobků, Stop komunistům, Lumpenkavárna apod., kde jsou tisíce členů, kteří si tam vzájemně, ve společném zájmu, i několikrát sdílí výsledky těchto kauz a vzájemně se ujišťují, že nebudou volit nacisty, komunisty a udavačské ANO. Pokud jenom náznakem zpochybníte jejich snahu, byť reálným důvodem, jste ze skupiny "vyobcováni" a mnozí "správci" skupin vám zablokují další možnost přispívat. O tom, jaká "demokracie" v těchto skupinách jsme psali v našem miniprůzkumu ZDE (mnohé skupiny se tak nechovají!). V tomto "demokratickém" přístupu vyniká Lumpenkavárna, čítající více jak 20.000 členů. Občas si klademe otázku, proč každý jednotlivý člen takové skupiny nejde do města a nepokusí se reálně promluvit s nějakým voličem udavačského ANO, nebo nacistické SPD, ale ukájí se svoji velikostí, jak je ve skupině, která má společný zájem, ale tento odmítá prosazovat "v ulicích", ale on tam je a je najednou "důležitý", důležitější než předtím. Omyl, pokud nepřemluvil jediného voliče ANO, nebo SPD, je nadále stejně nedůležitý, jako byl dosud. Plácání se do zad ve skupině, která má podobný záměr, jako on, není hrdinství, ale slabošství, pokud své přesvědčení nesděluje těm, který jej nesdílí. Pokud se poté podíváte na profily takových "hrdinů", zjistíte, že 99% z nich ani na své soukromé "zdi" nesdílí své, leckdy, radikální názory, jako v daných skupinách, ale posílá tam kytičky, zvířátka, jako TV Prima. Kdyby každý jednotlivý člen "přemluvil" jenom jednoho člověka ze své rodiny, má celé FB společenství ihned statisíce hlasů v zájmech, které prosazují. Nezpochybňujeme jejich záměry, ale prostředky, kterými je vlastně vůbec neprosazují. Proto neonacisté a udavači z ANO a SPD budou mít ve volbách velký úspěch. V tomto je právě politické strany mocně podporují, místo toho, aby kandidáti byli co nejvíce vidět v ulicích měst a obcí. Na vesnicích o "kandidáta" nezavadíte, vesničtí voliči jim nestojí za setkání, z toho těží právě "nedemokraté".

3. Negativní podbízení - jistě jste si všimli, že ve vašem okolí je spousty lidí, kteří vám řeknou, já bych volil, ale nemám koho. Většinou jej nenecháte ani domluvit a už mu "vnucujete" svoji představu volby "dobra", přestože on jej vnímá, jako volbu nejhoršího "zla". Většinově to je vnucování právě TOP 09, ODS, ČSSD, KDU-ČSL, vaše představa "liberalismu a svobody", kterou mnozí vnímají jako převtělené zlo. Tyto lidi zaženete do kouta a vlastně je přinutíte zůstat ve svém přesvědčení, že volit nepůjdou. Přitom je stačí vyslechnout, koho volit nechtějí a zjistíte, že jejich směřování je čistě demokratické, pokud není, je nutné jim vysvětlit, že mohou místo komoušů, nacistů volit strany profesní, jako například STAN. Já také nebudu volit ani jednu z uvedených stran, také jsem přemýšlel, koho volit, ale nebudu volit komunisty, nacisty z SPD, ani udavače z ANO. Místo vnucování svých "představ" o dokonalosti jiných stran, výše uvedených, je lepší takové vyslechnout a nabídnout jim alternativu - například STAN, Piráty, nebo jiné, demokratické strany. Mnozí si neuvědomují, že volební účast je u nás kolem 60% a dobrých 30-40% lidí vůbec volit nejde. Někteří z oprávněných důvodů, ale mnozí z důvodu, že jste jim vnucovali "zlo", místo "dobra", které vám ovšem není po vůli. My s lidmi pracujeme tak, že si je poslechneme a většinou zjistíme, že nechtějí k volbám, protože nehodlají volit ty, co je zklamali a jinou alternativu nevidí. Nabídneme jim ty, co vidíme sami - STAN, Piráty apod., podle toho, co nám řeknou, že preferují. Ne každý přemýšlí, jako já, nebo my, že nejít volit, je to nejhorší, co můžete udělat a ne každý se v politice orientuje, proto mnohé strany ani nezná.

Uvedli jsme 3 hlavní důvody, proč demokraté prohrávají a volby prohrají.

Pokud tomu tak nemá být, tak vypněte počítač, zvedněte své líné zadky a mazejte "do ulic", navštivte své babičky, dědy, tety, strýce, příbuzné, známé, kamarády a přesvědčte je, že volit má smysl a umožněte jim volit ty, kteří jsou demokraté, ale v jejich očích nejsou "zlo", jako v očích vašich tím "zlem" jsou. Právě demokratické alternativní strany mají nyní šanci zamezit vítězství nedemokratických stran. Máte na to 5 dnů. Alespoň si na svoji zeď dejte, koho volíte a proč!

Jako realisticky uvažující lidé vám již nyní napíšeme výsledek. Nezvednete své zadnice, nepůjdete oslovit známé, příbuzné, budete i nadále spílat ve své "sociální bublině" těm, kterým se spílat má a nadále se budete divit, kolik, podle vás, "blbých" lidí mohlo volit to zlo.