12. 1. 2020 Budeme vracet více jak 1,5 mld. Kč!

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Dodržuje Bureš skutečně zákon o střetu zájmů?

V tomto týdnu se objevila informace, že další audit EK, tentokrát v oblasti zemědělství, je pro agenta STB Bureše zdrcující. Potvrdil jeho střet zájmů a po České republice vyžaduje vrátit více jak miliardu, v této souvislosti, neoprávněně vyplacených dotací společnosti Agrofert, která je v plném vlastnictví Bureše, který je konečným příjemcem zisků této společnosti, což ani Bureš nerozporuje.

Obhájci agenta STB neustále melou jedno a to samé. Bureš splnil zákon a EU ať si políbí šos. Tak v jednom mají sice pravdu. Zákon o střetu zájmů připravila vláda, ve které měl agent STB funkci Ministra financí. Tento zákon tak byl účelově připravován tak, aby naplnil zájmy agenta STB Bureše. V koalici s ním byla ČSSD, jako vítězná strana a KDU-ČSL. Jedná se o tzv. Lex Babiš, jak si jej Bureš sám přejmenoval.

Jenže problém je jinde. Zákon o střetu zájmů musí být v souladu s evropským právem a evropskými normami. To tento, Lex Babiš, nikdy nebyl a není. Byl vytvořen, jak jsme výše psali, účelově tak, aby agent STB mohl čerpat dotace, přitom nemusel prodat Agrofert a média, jak je v Evropě v případě příjemců dotací v politici vyžadováno. Ze strany tehdejší vládní koalice jde tedy o jednoznačný podvod. Policie by dané jednání měla dávno prošetřovat. Ale to nejde, Policie, státní zastupitelství i soudy jsou u nás zkorumpované a Burešem dávno ovládané. Proto se spravedlivého procesu nedočkáme.

Bureš tedy prokazatelně podváděl a podvádí, již podle výsledku druhého auditu EK, kdy si účelově přijal zákon o střetu zájmů, který je, v rozporu s povinnostmi, v rozporu s evropským právem a nařízením. Bureš od samého počátku ví, že podvádí, nedodržuje zákon.

Ještě jedna legrácka k Burešovi

V pátek se provalil poněkud špatný vtip, kdy na voliče agenta STB dnes a denně z FB profilu nepokřikuje – Čau lidi – agent STB sám, ale tým, pro jeho voliče neznámých, 10 lidí. 10 lidí dělá z voličů agenta STB Bureše ještě větši blbce, než jsou. 🙂

BTW, když si prolistujete naše stránky, tak tam uvidíte, již asi 2 roky zpět ZDE, kdo ovládá svůj profil sám, komu jej spravuje jaký tým i naše hodnocení toho, jak je který profil „demokratický“. V čem jsme se spletli? 🙂

Pro mnohé to není novinka, že různým politikům spravují jejich účty na sociálních sítích celé týmy lidí, ono by to ani nebylo tak legrační, kdyby si právě agent STB Bureš na svých sociálních sítích nehrál na to, že vše píše sám. Např. Prof. Fiala z ODS má na to také tým lidí, ale ten se v odpovědích také nazývá – Tým prof. Fialy – nikoliv Petr Fiala.

Co je daleko horší, je skutečnost, že za různými FAKE účty stojí doslova gauneři, kteří sledují pouze a jenom cíle svých zaměstnavatelů. Není proto žádným velkým překvapením, že člověk, který spravuje účet Tykačovy Elektrárny Chvaletice, také spravuje účet Greenpiss, který se dlouhodobě, i pomocí FAKE, snaží zdiskreditovat aktivity Greenpeace v ČR. Tak to funguje všude, proto tu Rusáci vedou hybridní válku, Číňané si kupují různé Skopečky, Zahradily, novináře z Info.cz, dokonce i vedení Univerzity Karlovy k tomu, aby tu, i za pomocí FAKE, šířily blbosti o Číně, jako snad demokratického státu, který nemá žádné problémy a nevyhlazuje své občany kvůli politickému přesvědčení, nebo náboženské víře.

Agent STB to dávno pochopil, že sociální sítě mají obrovský vliv, proto si sám založil přes 90% fake účtů (účtů se jménem, za kterým ovšem ve skutečnosti žádná fyzická osoba není), který mu dává like na každou pitomost, čímž ovlivňuje mínění lidí, kteří se zase až tak o politiku nezajímají, nebo snadno ovlivnitelných skupin občanů, jako jsou senioři. Ovládají tak veškeré diskuse v on-line světě, jako jsou Novinky.cz, Lidovky apod. Všimněte si, jak se Burešovi trollové okamžitě aktivují, jak se objeví jakýkoliv článek o agentovi STB a pějí chválu na führera. Sami se podívejte na ohlas a diskusi u jakéhokoliv jiného politického článku, kde nefiguruje Bureš, nebo Kalousek, a u článku, kde figuruje Bureš a Kalousek. Jsou tam rozdíly v počtech příspěvků v řádech několika set. Takto se ovlivňuje veřejné mínění. To, že jsou za tím trollí farmy, to asi nikoho průměrně inteligentního nepřekvapí.

Ztracení Piráti

Tato strana se ráda vydává za nováčky, ale faktem je, že v různých politických funkcích je již 10 let. Za ta léta se mnohým profilovala pouze jako strana „huličů“, což jistě není pravdou. K té zkratkovitosti vede skutečnost, že se po celou dobu snaží o legalizaci marihuany nejen pro zdravotní účely, ale i pro osobní účely.

V posledních volbách se strana dostala i Sněmovny, mezitím měla i své senátory. V sobotu si tato strana volila nové lídry, post předsedy obhájil PhDr. Bartoš.

Ve skutečnosti se jedná o stranu extrémně levicovou, v mnohých ohledech i horší, než je Komunistická strana Čech a Moravy. Sám předseda je aktivním v hnutí ANTIFA, které, byť název je pro mnohé přijatelný, je de facto extrémně komunistické. Mnozí z nás si jistě vybaví nejen postoje proti fašistům, ty by člověk hodnotil i pozitivně, ale podpalování automobilů, ničení soukromého majetku, obchodů, rabování, násilí, brutalita, která je rovna nacistům i komunistům.

Většina lidí v mladých letech byla anarchisty, stavěla se proti přirozeným autoritám, ať už to jsou rodiče, profesoři na školách, učitelé, lékaři. I pro současné mladé lidi je tato strana lákadlem. Nemůžeme se jim divit. Rozdíl je v tom, že my jsme byli „anarchisté“ nenásilní, oni jsou plni násilí, které téměř každý týden demonstrují v ulicích.

Jako strana extrémně levicová, Bartoš lže, když tvrdí, že jsou stranou středovou, se připojí klidně ke komukoliv, kdo jim umožní realizovat alespoň část jejich volebního programu. Ono jim nejde ani tak o program, jde jim o koryta, peníze, které následně, pokud jsou z veřejných zdrojů – tedy rozpočtů – velice rádi posílají svým kamarádům ze Start Upů apod. Podívejte se sami, že jim podpora KSČM vůbec nevadí, ani podpora Bureše, přitom sami nedokázali v Parlamentu prosadit vůbec nic. Inteligence a schopností moc nepobrali, podívejme si všichni na Hřiba, primátora Prahy, ten má tolik „poradců“, rozumějte kamarádů z pirátské čtvrti, bohatě, milionově, placených, co pomalu měli ostatní primátoři a primátorka dohromady za celou éru. Tito experti, spíše exoti, potí jednu stbáckou pitomost za druhou – fízlování občanů skze měřáky energií apod.

S vážnými problémy si neví rady, neřeší prakticky nic. To vám potvrdí naprostá většina obyvatel Prahy. Padající mosty, chybějící velký i malý okruh Prahy, ale ihned zase přijdou s tím, že za vjezd osobním automobilem do Prahy si budete muset platit. I ti, co v Praze bydlí, což už je opravdu mimo realitu všedních dnů. Ale jak jinak fízlovat, kdo kam jezdí, v kolik, do kolika apod.

Těch věcí by se dalo vypsat desítky, naprosto neuvěřitelných, horších než za komunistů, nápadů a návrhů. I ti mladí by měli mít trochu rozumu a přemýšlet, zda toto je skutečně to, co chtějí. Nám všem přeji, aby tato strana zažila své první a zároveň i poslední působení ve Sněmovně, Senátu a pokud možno i v krajích.

Irán sestřelil civilní letadlo

Vylítly 2 rakety a letadlo šlo k zemi. Všichni mrtví. Rusko a ruští trollové ihned spustili, i na ruské státní televizi, divadlo, že letadlo sestřelily USA. Irán se k nim, ústy mluvčí vlády, ihned připojil. Nezvratné důkazy ukázaly, po několika hodinách, na Iránské gardy, nikoliv armádu, kterým velel terorista Sulejmáni, kterého USA zabily. Irán sestřelení letadla, pod palbou důkazů, přiznal. Nepřipadají si ti proruští trollové jako pitomci? 🙂

Krásný celý týden vám přejeme a v neděli zase u našeho komentáře. A nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí.