10. 12. 2017 Proč blbečci mají chodit k volbám?

Volby dopadly tak, jak dopadly. Patem. Strany, které deklarovaly, že nedají svoji podporu vládě, ve které bude premiérem trestně stíhaná osoba (to znamená Babiš, bez něj, ve funkci premiéra, by podporu daly), mají 100 hlasů. Agenti STB Babiš, Filip a nacista Pitomio dají dohromady také 100 hlasů. Podobnou situaci jsme již zažili. Nebudeme spekulovat, zda neomarxista a vášnivý podporovat stbáků a komunistů v modrém tričku, Venda Klausů, "přeběhne", či nikoliv. V minulosti takovou situaci prezident řešil tak, že řekl, kdo přinese 101 hlasů, toho jmenuje premiérem. Situace byla trošku jiná v tom, že se o funkci premiéra neucházel trestně stíhaný poslanec, nebo předseda strany, či hnutí. Proto se vláda dala sestavit a chvíli fungovala.

23380392_185091122050230_7364133206162345641_n

Již ze samotného popisu je patrné, že minimálně anarchisté ze Strany Pirátské, by podpořili vládu, ve které by nebyl nikdo, kdo je trestně stíhán. Jde tedy, ze strany agenta STB Bureše, o pouhou fascinaci mocí a snahou si nakrást co nejvíce ze státního rozpočtu, tedy daní nás všech. Klasický politik netrvá na své personě ve funkci, jenom zloděj a podvodník takto trvá na upevnění své moci. Ale našel se někdo, kdo tuto snahu o megatunel naší země podpořil. Zeman.

23843413_189474754945200_5300800525474957204_n

Shodou okolností tedy další z celé série stbáků, kteří celoživotně lžou, podvádí, kradou (viz. 100+1 let Miloše Zemana), se rozhodl, že lidé jsou blbečci, kteří nemají právo do ničeho kecat, jsou dobří pouze na placení daní, protože on, jako Adolf Hitler, je jediný, kdo bude rozhodovat o budoucnosti vlády této země. Proto deklaroval agentu STB Burešovi, že jeho vláda může vládnout bez důvěry a pokud Zeman vyhraje prezidentské volby, tak i celé volební období.

Auto-moto

Agent STB Bureš se snaží vyvolat dojem, že když dostal hlas 1,5 milionu voličů, že vyhrál volby na plné čáře. Fakt je uveden nahoře, nemá 101 hlasů, nevyhrál volby na plné čáře, nemá právo vládnout bez důvěry. Dalších 3,5 milionů voličů mu hlas nedalo, to je dramatická většina obyvatelstva.

Robustní přístřešek, altán 6x3 m za 4.750 Kč a dopravou zdarma!

Robustní přístřešek, altán 6x3 m za 4.750 Kč a dopravou zdarma!

Nástup diktátorství v naší zemi umocnila skutečnost, kdy Zeman prohlásil, že "může", ale nemusí, rozpustit Sněmovnu po třetím, neúspěšném, pokusu o sestavení vlády. Zeman tak voličům říká - vy blbečci, vy tu jste od placení daní, ne od toho, abyste svým voličským hlasem určovali, kdo v zemi bude vládnout! To je diktatura. To vzkazuje všem voličům, bez ohledu na to, koho volili, to je daleko důležitější, než hádání se o to, komu vzkaz platí!

Už se někdy, někdo, z vás zamyslel nad tím, jaké by to tu mohlo být, kdyby voličstvo nevolilo komunisty, stbáky, milicionáře, nacisty, do politických funkcí? Kdysi řekl W. Komárek, že jsme rychle schopni dohnat "západ" v jeho kvalitě života, ale i příjmech. To ovšem netušil, že se moci, díky neschopnému voličstvu, zmocní staré stbácké figury, jako Klaus, Zeman, Babiš. Kdyby tomu tak nebylo, už bychom dávno měli životní úroveň "civilizovaného západu" a dnes bychom řešili problémy "západní civilizace" - čistší životní prostředí, zvyšování životní úrovně, ekonomickou dominanci ve světě, kterou EU má, podporu školství a neřešili bychom nesmysly, které nyní jsou hybnou silou společnosti.