Miloš Zeman přižvaňuje, inspirováno Josefem

Na základě impulsu od Josefa, našeho čtenáře, jsme zavedli novou rubriku s názvem - Miloš Zeman přižvaňuje. Máme tu již rubriku 100+1 Zemanových lží, ale tam nelze "nacpat" veškerá vyjádření soudruha Zemana, která ztrapňují a ponižují naši zemi.

Josef nám poslal podnět, který sem skutečně patří, takže první přižvanění - Miloš Zeman-geniální taktik a stratég na vedení bojových operací v OSN poradil těm blbcům v Pentagonu jak na to." Na další inspirace našich čtenářů se těšíme. Do této rubriky opravdu můžeme zařadit téměř vše.

Miloš Zeman přižvaňuje, Ovčáček mu pomáhá, dělají to tuze rádi, přižvaňují oba dva". Vždyť on přižvaňuje každou chvíli ke všemu i když tomu nerozumí. Geniální je například jeho nápad poslat hasiče hlídat hranici. Jejich práci snad zastane hradní stráž s Ovčáčkem v čele? - redakce - Miloš nesejde bez podpory jediný schůdek, dovedete si ho představit, jak hlídá hranici?

„Pan prezident uvažuje o tom, že kvůli jednoznačné neúctě ke státnímu svátku rektory, kteří odmítnou pozvání na 28. 10., za rok nepozve“, oznámil Ovčí mluvčáček, to je ta holka Miloše. Půjdete-li zapálit svíčku k hrobu bojovníka za naši zemi, tak znevažujete státní svátek, dal by se přeložit vzkaz Zemanovic děvčete. Rozezlen nad chováním těch rektorů jsem u televize usnul. Zdálo se mi to nebo to bylo ve zpravodajství, nejsem si jist. Ale zaslechl jsem:„Umělecká skupina „Ovar v trenclých červených“ pozvala kromě jiných také pana prezidenta Miloše Zemana na slavnostní otevření výstavy historických fotografií „TGM na koni“, konané v restauraci „U Zemanovy kundy“. Pan prezident odmítl pozvání pro údajné zaneprázdnění. Tiskový mluvčí umělecké skupiny „Ovar v trenclých červených“ pan Jiří Kartáček pak na tiskové konferenci vyjádřil své hluboké pohoršení nad nepochopitelnou a urážlivou neúctou pana prezidenta k osobnosti TGM, neboť je zcela vyloučeno, že by snad důvodem odmítnutí mohly být protizemanovské postoje této skupiny."  Ach ten Kartáček, to je ale debil, že?