9. 9. 2018 Hybridní válka v plném proudu, co s tím?

Není žádných pochyb, že jsme v mediální válce se státy, které odmítají nadále tolerovat naši suverenitu a po vzoru 50. let minulého století si přivlastňují právo ovlivňovat politiku, ekonomiku a bezpečnost jinak suverénní země.

Hybridní válka není nový pojem, jak se mnozí domnívají. Jenom se způsob jejího vedení upravil dnešním možnostem. Dříve mezi tento typ války patřila například "partyzánský" boj, pomocí letáků, nekonvenčního vedení boje, který nerespektoval zažitá vojenská pravidla. Dnes se tato válka obejde zcela bez zbraní, tedy pokud je vedena na našem území. Demokratické země by neměly přistupovat na stejný, nebo obdobný, způsob vedení boje, resp. obrany proti tomuto boji. Otevřeně se nyní mnohé skupiny obyvatel přou, pod jakou okupací by raději byly. Bylo by to úsměvné, kdyby to nebyly skupiny obyvatel naší země. Poté je nutné se ptát, jak moc si mohou říkat "vlastenci". Ze strany proruských občanů této země probíhají oslavy okupace naší země z roku 1968, probíhají zde dezinformace, že za ni mohou Ukrajinci, kteří zcela jistě neměli vedoucí úlohu v SSSR, naopak, stejně jako my, i oni byli násilně připojeni k SSSR, RVHP, Varšavskou smlouvu.

Naprosto neuvěřitelné se zdá být zapojení dezinformačních médií, které se spolu domluvily, že budou účelově dezinformovat občany této země, jako Novinky.cz, TV Prima, TV Barrandov, Blesk, Týden, Parlamentní listy a další. Na straně druhé nelze popřít, že i "objektivní" média, alespoň ta, která se o značnou míru objektivity snaží, jako jsou státní rozhlas a televize, nebo Respekt, Aktualne.cz, ale i mnohá jiná, sklouzávají k jednostranné mediální masáži.

O politických stranách už vůbec nelze pochybovat, včetně hnutí. Antibabiš bývá jediným programem opozice, tedy té skutečné - TOP 09, KDU-ČSL, ODS, i jiných neparlamentních stran. Koaliční strany, ať již přímé, nebo nepřímé podpory vládě - Piráti, ANO, ČSSD, KSČM, SPD - si bohatě, v této situaci, vystačí s dobrými hospodářskými výsledky, které jsou reálně bez jejich přičinění. Jsme malá, otevřená ekonomika, náš růst, nebo propad ekonomiky ovlivňují zahraniční trhy, nikoliv náš národní trh. Sami rozhodujeme cca o 0,5% HDP. To je výsledek vedení státu, ku prospěchu občanů, za posledních cca 30 let!

K těmto tu máme mnohé naše politiky, jako je Klaus, Zeman, dřívější vysloužilci, nebo zástupci jednotlivých stran. Jeden poklonkuje diktátorům, druhý veřejně tvrdí, že on má právo na svobodu a demokracii, občané jiných zemí nikoliv, další se schází s ruskými propagátory jejich místní diktatury, jako jsou motorkáři, všichni mají plná ústa Masaryka. Ten, kdyby skutečně dnes žil, by jim nepodal ruku. Jeho názory byly konsistentní - nevěřte korupčníkům, žalujícím na korupci, Osvícený civilizovaný západ, kam po tísíc let patříme, Legie, bojující proti bolševismu, sociální forma kapitalismu. Nenáviděl lháře, politické obchodníky a podvodníky. Klaus, Zeman, Babiš, Okamura, Bartoš, komunisté, před nimi by národ varoval. ZDE máte docela slušný souhrn jeho názorů. T. G. Masaryk byl vlastenec, v pravém slova smyslu, ne obchodník s vlastenčením, lháře nesnášel, opovrhoval jimi.

Jsme terčem, jako mnohé jiné země, hybridní války vůči nám. Co s tím? Pokud tuto formu útoků na samostatnost a svébytnost naší země definujeme, jako válku, měli bychom ty, kteří dezinformují naše občany a jsou součástí této války, zakázat. Mnozí začnou křičet o cenzuře. Je-li to skutečně válka, a já o tom nepochybuji, poté hlasy o cenzuře vypouští pouze ti, kteří útočí na naši zemi, nebo jsou prostředníkem těchto útoků. Jak ovšem chtít po vládě, která je u moci držena komunisty a neonacisty, aby veřejně bojovala s dezinformacemi, když jim tento stav vyhovuje? Jak můžete chtít po Rusy zaplacené kampani prezidentovi, aby veřejně bojoval s dezinformacemi z Ruska?

Naše ministerstva nekonají. Není tak složité, chce-li někdo zveřejnit jakoukoliv informaci, která vnáší do řad obyvatelstva pochybnosti, podívejme se na případ "Skripal", kde v komentářích se to množí samými ruskými vynikajícími experty na chemické zbraně, samými chemiky, tak zavést podmínku pro informační servery, vyjádření protistrany, nebo nutnost požádat o vyjádření Ministerstva zahraničí, které buď vyjádření přidá, nebo ne. Byla by to snaha o objektivitu, něco, co Novinky.cz, Parlamentní listy, TV Prima, Blesk, Týden, nechtějí. Naivita proruských křiklounů, o právu znát důkazy, v průběhu vyšetřování by se jednalo o naprostou debilitu vyšetřujících, kdyby nějakému ruskému trollovi sdělovaly důkazy, ale Ministerstvo zahraničí, nebo Bezpečnostní služby, by měly být informovány, zda takové důkazy, ukazující na viníka, existují a stačí jenom jejich vyjádření - Britská strana nás ubezpečila, že důkazy pro své tvrzení má.

Bohužel, seriózní novinář by si takové informace žádal, alespoň ve formátu, který sami uvádíme, tyto seriózní novináře ovšem nemáme. Dnes může dělat novinařinu prakticky každý, protože za lži, hybridní válku, úmyslné šíření dezinformací, což je i zakrývání informací posluchačům, tedy rozvracení naší země, není trestně odpovědný. A tady naše bezpečnostní složky selhávají. Je-li to válka, tak poté musí bojovat. Bezpečnostní složky nečinně přihlíží postupnému rozkladu společnosti, pomocí hybridními způsoby vedené války.

Současná nečinnost vládnoucích garnitur, nepochybujme vůbec o tom, že nám vládnou Ruskem schválení politici, přivedla naši zemi k morální destrukci, nevadí nám agenti českého Gestapa (STB), alespoň 50% z nás, můžeme nyní v klidu říkat, že Gestapo bylo dobré, že Hitler vlastně chtěl jenom dobro pro naši zemi, pokud to samé říkáme o přímých nástupcích Gestapa z řad STB. Nevadí nám jejich přítomnost prakticky nikde, až na pár čestných výjímek, při vzpomínkách na léta diktatury, pod Sovětským svazem, se veřejně vzpomíná v nejlepším možném světle, úmyslně, tací "historikové", neuvádí počty vražd, politických procesů, počty odsouzeným, emigrantů, šikanovaných. Vytváří se dojem dobré společnosti. Kdo je dnes ten "komunista"?

Jak myslí současný diktátor v Rusku? Stejně, jako ti předešlí - ZDE. Kdo toto nevidí, že se tak nadále děje, zavírá oči.

Staré generace vždy pracovaly a žily tak, aby zemi předaly svým dětem v lepším stavu, než ji převzaly. Byli to naši prapředci, kterých si mnozí z nás vážíme. Co děláme my, současné generace? Umožňujeme rozkrádaní naší země, ukazujeme prstem na živnostníky, co prý kradou, nevadí nám 200 miliard rozkradených korporacemi, bussinesu jsme podřídili naši kvalitu života, ničíme lesy, louky, vodu. Hnojíme oceány plasty. Svojí nečinností jsme dovolili zlikvidovat střední třídu, protože je bohatší, než většina z nás. Závist, nenávist, hloupost, nemoralita cloumá touto zemí. Politika přestala být řemeslo pro nejlepší z nás, stala se místem obchodu s lidskou hloupostí, proto jsou v Parlamentu Babišové, Okamurové, Rýznerové a další nemorální a nevzdělaní jedinci. Důležitá je kobliha zdarma, zadlužený stát, 12 uprchlíků. Po nás potopa. Kdysi jeden spisovatel uvedl, že naše děti nám dají do držky. Bylo to myšleno asi obrazně, faktem je, že nám již "do držky" dávají. Nejezdí za prarodiči, kolikrát ani ne za rodiči, pokud nejsou příjemci financí, místo pomoci nechávají staré v LDNkách, zadlužit se, nepomáhají. Nejhorší je, že mnozí ani již nemají vlídné slovo pro staré lidi. Kdo za to může? My, staří.