9. 7. 2017 – Vorvaň ve Veselí, Trump v Polsku

6. 7. 2017 zahájil americký prezident Donald Trump oficiální návštěvu Polska. Po rozhovoru s polským prezidentem Dudou, čekala Donalda Trumpa vrcholná schůzka představitelů 12 zemí střední a východní Evropy.

Na této schůzce vrcholných představitelů, především postkomunistických, zemí chyběl náš Zeman. Že by v Polsku neměli ošetřovatele a elektrický vozík? Kdo by si nechal ujít komedii hroziče holí. Nahradil jej předseda Sněmovny Jan Hamáček, ten, co se klaněl Číňanům a snažně prosil za odpuštění, za drzost našich občanů se setkat s Jeho svátostí Dalajlámou.

Ono je dobře, že se mezitím Milouš povaloval ve své gumové letadlové lodi, kterou, zahrnul do vojenské výzbroje naší armády, jako její vrchní velitel, alespoň Donalda Trumpa nemohl pozvracet (pro "hnidopichy" skoro), jako naše korunovační klenoty, jeho ženu nemohl nazvat "kundou" a jejich zetě nemohl nazvat "sviní", nebo bývalou manželku Donalda Trumpa.

Špatné na celé věci je to, že jej nenahradil premiér ČR Bohuslav Sobotka. Mohl to být první český politik, který by s prezidentem USA vedl vážný rozhovor a možná by si s ním mohl udělat i tolik oblíbené "selfíčko". To by totiž Milouš ve Veselí prdnul vzteky. 🙂 Jeho chyba, každým jednotlivým krokem, který premiér ČR činí, si více a více zavírá vrátka k alespoň nějakému slušnému volebnímu výsledku. Kupí jednu chybu za druhou.

Mezitím, naši hlavu namazanou, Milouše, 6 udatných členů jeho ochrannky, každý s minimální hmotností 110 kg, mohlo, našeho vorvaně, naložit do jeho letadlové lodě, vložit mu pádla do rukou a nechat jej křižovat náš největší rybník křížem, krážem. ZDE.

Zcela jistě lživé informace, které prosákly do sociálních sítí, o zákazu vstupu ruského agenta "vorvaně" Milouše do Polska, nemůže nikdo brát vážně. Kdo by se ovšem Polsku mohl divit, odvěkému rivalovi Ruska.

Pomyslnou korunu tomu všemu opět nasadila ta odporná Havlistická lůza, která si musela zaplatit článek o nastupující demenci, který popisuje nástup a průběh této nemoci tak, aby to vypadalo, že naše Hlava namazaná, sluníčko naše strašné, jaterními skvrnami mnohočetné, jí trpí. ZDE.

Ať žije, náš Pussydent!