9. 6. 2019 Má právo státní zástupce nekonat?

Žijeme v době korporátního fašismu. Česko patří führerovi Burešovi, zatím za nitky tahá "starý a nemocný mocnář" Agent Man.

Führer si již "koupil" téměř vše - policii, soudce, státní zástupce, Ale na "chudé" musí být přísnost. Nevydáš elektronickou účtenku na rohlík za 2 Kč a pokuta 15.000 Kč tě nemine, zloději zlodějská. Dorazily 2 audity z EU. Výsledek - Babiš, agent STB Bureš, při žádostech o dotace lhal a podváděl, když jako spolužadatele uváděl firmu, jejíž majitel o ničem ani nevěděl, apod. Těchto neoprávněně žádaných dotací bylo za stovky milionů Kč. Odhadem cca 500 mil. Kč, nepočítaje zemědělské dotace ve výši cca mld. Kč, k tomu úroky, penále, pokuty. Každý z nás za toho zloděje zaplatíme několik tisíc korun z našich daní. Vše tomu alespoň nyní nasvědčuje.

Po zveřejnění prvního auditu od EU se nechal slyšet Nejvyšší státní zástupce Zeman - že audity prověří, sami je prošetří a případně zahájí trestní řízení. Národ, tedy ta část, která odmítá kooperovat s agenty českému Gestapu, zajásala. Nikomu nepřišlo divné, že pár úředníků z EU dokáže za pár týdnů, doslova pár týdnů, získat informace a důkazy o tak závažné trestné činnosti, které nebude možné rozporovat, zatímco aparát více jak 40.000 policistů, několika tisíc justičních mafiánů, kteří si říkají státní zástupci, soudci, toto nebyl schopen zjistit NIKDY. Tato mafie zakrývá závažnou hospodářskou trestnou činnost nejen agenta STB Bureše, ale i desítek jiných, na Bureše napojených, mafiánů a stovek, ne-li tisícovek jejich kumpánů v nižších pozicích mafiánské hierarchie. Není-li státní zastupitelství prošpikované mafiány, zakrývající závažnou hospodářskou kriminalitu agenta Bureše, proč nevyšetřovalo? Proč nekonalo? Proč se tlemí do "ksiftů" nás, občanů této země?

Nalijme si "čistého vína". Pokud chce EU, v počtu několika jednotek úředníků má veškeré důkazy za pár dnů. Justiční mafie u nás prokazatelně nechce nic šetřit. Podívejme se na to, jak dlouho se táhne kauza "Čapí hnízdo", jednoznačný podvod s eurodotacemi, který justiční mafie, v čele s Nejvyšším státní zástupcem Zemanem a Vrchní státní zástupkyní Bradáčovou, nechávají, doslova, "vyhnít" do ztracena. V naší zemi, prorostlé těmito mafiánskými bohy, se prostý lid nedočká nejen spravedlnosti se zloději, podvodníky, ale ani jiných práv občanů. Tato mafie je pošlapává.

Po zveřejnění auditů přistoupil agent STB Bureš k jediné "obraně", kterou je útok na všechny. EU, EK, Piráty, Amnesty international a neustálým opakováním lží o tom, jak moc se před jeho vládním angažmá kradlo. Amnesty International je prý zkorumpovaná. Kým, čím, zapomněl dodat. Pobírá dotace, jistě, to u neziskových organizací bývá zvykem. Pokud ten, kdo pobírá dotace je automaticky zkorumpovaný, je jím v první řadě agent STB Bureš také. Je jedním z největších příjemců dotací v naší zemi. AI, jak je Amnesty International ve světě známá, je celosvětové hnutí. Dotace, příspěvky, pobírá především od drobných dárců. AI je podle udavače STB Bureše zkorumpovaná. Tomu může uvěřit jenom totální debil.

Vraťme se k (ne)činnosti Státních zástupců. Je naprosto jedno, co je vede k nečinnosti, co je vede k zakrývání závažné hospodářské kriminality v naší zemi u jejich mafiánských kmotrů, jako je Babiš, Zeman apod. Tato mafie nekoná 30 let. Občané by si to neměli nechat líbit. V každém případě je podivné, že tyto mafiánské praktiky demonstranti, co se každé úterý schází v různých částech země, podporují.

Češi neví, co chtějí? Pokud chtějí spravedlnost, demokracii, svobodu, musí se zbavit celé této mafie, včetně státních zástupců. Agent MAN prohlásil, že "ulice se neposlouchá". To tvrdili komunisté před rokem 1989 také. Ale nyní je jiná doba. To se tvrdilo i za revoluce ve Francii, výsledky jsou opačné.

Stejně, jako Hitler, i agent Bureš vyhrál demokratické volby. To v roce 1989 nebylo, ulice změnila budoucnost. Dnešní "ulice" se bude muset mafie zbavit jiným způsobem, než pouze demonstracemi. Bude muset především jednat, podávat trestní oznámení na nejvyššího státního zástupce, na vrchní státní zástupce, na vyšetřovatele z řad Policie, na mluvčího prezidenta republiky, protože jeho výroky na adresu demonstrujících jsou za hranou práva, podávat trestní oznámení na agenty Bureše i MANa, byť mají imunitu, podávat trestní oznámení na Rychetského, dát najevo, že se mafie nebojí, budou to řešit právně a pokud selže i tento instrument, musí být občané této země, kterým jde o osud této země, ochotni bránit demokracii a svobodu i silou. Jeden můj dobrý známý mi řekl, že tohle vyřeší jenom další defenestrace. Mafie se musí začít bát, musí se bát hněvu lidu, nesmí se jim ustupovat, musí se za svobodu a demokracii bojovat.

Kdy to skončí? Až z úřadu vypadne poslední bývalý komunista, stbák, poslední mafián. Ze všech úřadů, ze všech politických stran, je nutné je vyhnat ze všech děr, kde nyní škodí této zemi.

Tak hezký týden a nezapomínejte, že politika je jenom obchod s lidskou hloupostí.