9. 5. 2021 Už nemáme Čapka

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Karel Čapek věřil v práci, svobodu ducha, humanitu a demokracii. Zemřel  před 80 lety - Echo24.cz

Už nemáme Čapka

Je pravdou, že spisovatelé a novináři, formátu Karla Čapka, u nás dlouhodobě nejsou. Novináři již nejsou „hlídači demokracie“, již jsou pouze sluhové mocných.

Všimněte si, že u žádného z „novinářských extračlánků“, týkající se totalitních praktik EU ve věci odebírání základních lidských svobod „neočkovaným“ občanům, již nevidíte ani jedinou zmínku o tom, že jsme při vstupu do EU v referendu odsouhlasili tzv. Schengen, který nám zaručoval pohyb po celé EU bez podmínek. Dnes si evropští Číňané rozhodli, že tomu tak nebude. Kdo nebude očkovaný, jedno z jakého důvodu, proti čínské chřipce, má „po ptákách“. Nejen, že ho nepustí přes hranice, když už jej pustí, tak si bude muset uhradit testy, jejich cena u nás je 1.500 Kč, v zahraničí násobně více, při návratu bude muset podstoupit další testování na čínskou chřipku. Kdysi jsme cestovali BEZ PODMÍNEK, přitom tu byla a je žloutenka, tuberkulóza a další infekční nemoci, které jsou x-násobně nebezpečnější, než čínská chřipka. A co na to novináři? Nic, vůbec nic.

Když hodlají diskriminovat neočkované, a opět, z jakéhokoliv důvodu neočkované, již tím, že si nesmí na oběd, večeři, do restaurace, pokud nebude ochoten se nechávat testovat na čínskou chřipku, nebo do divadel, kin, sportovní utkání, výše uvedené cestování, využit služby podnikatelů, tak naši „koupení kolaboranti“ mlčí, nikde ani slovo proti takové diskriminaci, která je zakázána samotnou Ústavou ČR.

Co budou „novináři“ obhajovat příště? Plešatí budou muset nosit pokrývku hlavy, staří nebudou smět ven, aby svými vráskami neděsili mladé, ti s rakovinou nebudou mít zdravotní péči zdarma, kvůli rakovině zákaz prodeje vepřového masa, černý nebude smět dělat tam, kde ho uvidí lidé, aby je svou barvou kůže neděsil, budhisty zavřeme do koncentráku, handicapované zavřeme do ústavů?

Karel Čapek by nepřetržitě bojoval za svobodu a demokracii, pro každého, ne pro „nadlidi“. Pro nás, občany, to je daleko horší, než třeba v USA, kde se majitelé novin běžně hlásí k podpoře té, či oné, strany, tedy víte, jak manipulativní články čtete, protože to nikdo z nich neskrývá. Jste Demokrat, čtete prodemokratické noviny, jste Republikán, čtete prorepublikánské noviny, nemáte pochyb, ani vás nikdo neoblbuje, že to je objektivní novinařina, jako tomu je u nás.

Poslední hoax od Seznamu, který se týká Hamáčka. Nemám důvod Hamáčka jakkoliv bránit, ale ten hoax, který si Seznam vymyslel, je neuvěřitelný. Jde o to, že oba šéfové tajných služeb sdělili, že Hamáček žádný handl nechystal. Je to 14 dnů, co totalitní opozice doslova vyřvávala do světa, že prezident Zeman „nevěří“ našim tajným službám a je to podle některých Senátorů dokonce „velezradou“. A najednou čtete výroky šéfů totalitní opozice, ze strany TOP 09, ODS, KDU-ČSL, Pirátů, STAN, které zpochybňují samotné slovo šéfů tajných služeb, protože si to nějaký „Kroupa“ vymyslel, nebo celý význam toho, co mu bylo sděleno, překroutil. Seznam, který je jinak značně proruský, vytáhl „Putinův“ trumf, ve kterém se snaží kroky našich politiků vůči Ruské federaci, které jinak podporuji, zpochybnit a znedůvěryhodnit naše politiky i za cenu, že podkopávají autoritu tajných služeb. Seznam až hystericky zneužívá mediálního prostoru, který mu byl dán, aby představoval „jakési důkazy“, například Netolického z ČSSD, který měl jednat pouze telefonicky s Hamáčkem, přičemž vůbec neprokazuje, že by se Hamáček hodlal věnovat nějakým handlům, ze kterých je podezříván. Toto je doslova brutální útok proruského média, kterým Seznam je, na naše základní hodnoty, kterými bezesporu jsou, důvěra v naše tajné služby. Cílem proPutinovců je znedůvěryhodnit tyto naše velmi kvalitní tajné služby. Nemělo by nás zajímat, co o tom vykládá nějaký politik, ale to, co o tom říkají šéfové tajných služeb, pokud již u takového jednání byli přítomni a to byli. Oba šéfové ten údajný handl popřeli. Daleko horší je zjištění, čeho všeho je totalitní opozice schopna, v zájmu „nahnat“ si nějaké body u svých voličů. Toto musí od nich odpudit každého, trocho normálně, smýšlejícího voliče.

Jenom na těchto dvou příkladech jsem se vám pokusil ukázat, jak to s naší „novinařinou“ ve skutečnosti je. Našel bych jich stovky, například poslední výtky RRTV k České televizi a její neobjektivní manipulace s veřejným míněním v News Room, jako úplně čerstvou, ale také ty o údajném výhodném členství naší země v EU, kde zjevné a důkazně prokázané nevýhody vůbec nikdy nezazněly. Víte například o tom, že veškeré clo odvádíme do kasičky EU, ale náklady na jeho výběr – tedy náklady na Celní správu v řádech cca 7 miliard Kč ročně – hradíme my? Tak poté nelze hovořit o tom, když tyto náklady neodečteme z příjmů, že je ten rozdíl tak velký. Ve skutečnosti nemáme žádnou finanční výhodu z našeho členství v EU. Jak uvádím, najdu stovky lží a manipulací těch „objektivních novinářů“, kdy žádného skutečně objektivního novináře u nás nemáme. Celá desetiletí jej nemáme.

Deset mužů z Hradu: Klement Gottwald - dělnický faraón, který se utápěl v  alkoholu | Reflex.cz

Komunismus, alá Gottwald, nebo demokracie alá Masaryk?

Jistě jste si všimli, že Piráti přichází na předvolební kolbiště s programem, který je podobný tomu Gottwaldovýmu, podpora soukromých podnikatelů, zvýšení daní, nepracující se mají mít dobře, ne-li lépe, než pracující, všichni jsme si rovni, máš majetek, hajzle, přijdeš o něj, dobrovolně, nebo pod nátlakem.

Poslední pokus o chvalozpěv ze strany Bartoše byl na Seznamu, jak jinak, proruském médiu. Prý – Špičkovým politikům dredy nevadí. Tak si nalijme čistého vína, ti „špičkoví politici“ nás přivedli do stavu srabu a neštovic, s 3 bilionovým dluhem, diskriminací, totalitářským svinstvem, podporujícím komunistickou Čínu a totalitní Rusko. Adolf Hitler byl podle Bartoše špičkovým politikem. Adolf dost dlouho tolerovat homosexuály v řadách nejen NSDAP, ale i jeho nejbližších, z ochranky. Mohl by napsat, špičkovým Hitlerům homosexuálové nevadí. Lidem nevadí lidé, kteří se jakkoliv odlišují, ale lidé, co lžou. A to je příklad Bartoše. Je to nejprolhanější politik novodobé historie, který tu, po vzoru Klementa Gottwalda, hodlá zavést praktický ekonomický a lidskoprávní holocaust. Nejen ten majetkový, máš byt, hajzle, tak zaplatíš 50 tisíc ročně, že jsi měl tu drzost si ho za zdaněné peníze koupit, abychom mohli dát nemakačenkům „podmíněný příjem“. Okrade každého, kdo má o korunu víc, než on, který je extrémně neschopný ve svém oboru, proto také téměř celý profesní život parazituje na státních dotacích a cecíku. Cože, ty nemáš kde bydlet, tak to tě ubytujeme, zcela zdarma, u tohoto „kulaka“, co si, hajzl, dovolil koupit více, než 1 byt. A ty, hajzle kulackej, ho ještě budeš zdarma živit. Co naplat, že ten nový „kulak“ dřel 16 hodin denně, aby si na byt vydělal, plánuje rodinu, 2 děti, jako obvykle, hodnou a krásnou ženu, nasrat, hajzle, budeš tam mít v pokojíku tohoto „chudáka“, co sice v životě na práci nešáhl, jako Bartoš, ale má prý právo se mít stejně dobře jako ty, co dřeš, jako Bulhar.

No a tak si k tomu ještě přihodím, že špičkovým, rozumějte neschopným, politikům dredy nevadí. Tak mně také dredy nevadí, nezajímá mě, kdo a jak chodí oblíknutý, nebo jaké má vlasy, ale jisto jistě mi vadí, když někdo lže, jenom otevře hubu. A to je případ Bartoše. Příznivec teroristické skupiny zvané Antifa, tedy neonacistů, tu káže o tom, kdo je „špičkový“, kdo je „demokrat“, jak mají lidé „žít“. Důležité je, že s tím sbírá body a tím i hlasy do budoucích voleb, tedy především u těch, co ve svém životě také nic nedokázali, na nic si nevydělali, jsou stejně, jako on, závislí na státním cecíku a našich daních. Komunismus „forever“.

Já, na rozdíl od tohoto neokomunistického lempla, který je skoro celý svůj život přisátý na státním cecíku, se živím tím, co umím, stejně jako miliony jiných občanů, proto zastávám Masarykovu demokracii ve smyslu, že když člověk, jakkoliv intelektuálně nadaný, poctivě pracuje, živí se, jak umí, zaslouží si důstojnou mzdu, ne otrokářský desátek, takový má, byť pracuje jako uklízeč (-ka), mít takovou mzdu, která mu zajistí důstojný život, bydlení, dovolenou, automobil. Ne lempl, který celý svůj život nikdy nic poctivého neudělal, ne lempl, který nepracuje v zájmu společnosti, ne lempl, který parazituje na stáních penězích, jako Bartoš. A v tom je mezi námi rozdíl. Já si nepřeji komunismus, jako tento neokomunista, já si přeji demokracii Masarykova stylu, za práci důstojnou mzdu.

První fašistický stát? „Nadlidi“ a „duceho“ stvořil v Rijece D'Annunzio -  iDNES.cz

Nadlidi

EU nařídila státům, že k nečlenským zemím EU, tedy zemím 3. světa, jak se jim říká, mají přistupovat v chřipečkové pandemii, bez ohledu na skutečný epidemiologický stav, jako k zemím, s nejhorší situací. To se týká i Velké Británie, která je lídrem v očkování nejen v porovnání s neokomunisty z EU, ale i s celým světem. Naprosto nepochopitelné jednání EU vůči Velké Británii brání našim občanům v návratu domů, byť jenom na dovolenou. Lídři EU, tedy i ČR, považují občany EU za „nadlidi“ z pohledu neonacistického, přestože u našich úhlavních nepřátel z Německa je počet nakažených násobně vyšší, než ve Velké Británii. Před 80 lety titíž Němci považovali Židy za původce šíření infekčních chorob. Od té doby se nic nezměnilo. „Nadlidi“ vládnou EU. Německo takto postupovalo i vůči naší zemi, kde je situace daleko lepší, než u nich samotných. EU to nechává „chladnou“. Čech se nestačí divit.

Jak skončili muži, po kterých se jmenuje Pakt Ribbentrop – Molotov – Forum24

Historické lži

Historii píší vítězové, to je takové okřídlené rčení. Problém je, pokud se taková historie překrucuje, ať již úmyslně, nebo neúmyslně. V této době si připomínáme konec II. Světové války v Evropě, nikoliv ve světě, na to se hodně zapomíná.

Válka v Evropě skončila 7. 5. 1945, kdy Německo bezpodmínečně kapitulovalo do rukou spojenců. Nikoliv 8. 5. 1945, ale o den dříve. Jenže, Německo kapitulaci podepsalo bez asistence Stalinových poskoků, proto se ceremoniál opakoval o den déle, kdy již byli přítomni i Stalinisté. To ovšem nic nemění na faktu, že Německo oficiálně kapitulovalo 7. 5. 1945.

Fašistické státy na straně vítězů. Asi vás to také dlouhodobě překvapuje, jak se takový Slovenský fašistiký stát, nebo Maďarsko, mohly dostat na stranu vítězů, pokud, prokazatelně, do posledních dnů své existence podporovali Hitlera. To samé se týká naší země, která byla, prokazatelně, kolaborující s nacisty. To byla právě ta hra mocných, kdy tuto falešnost, křivárnu, si zajistil Stalin na Jaltě. Stejně jako s Hitlerem, docílil rozdělení sféry vlivu SSSR. A tím i historického podvodu, kdy kolaboranti byli vydáváni za vítěze nad Německem. To je historická lež.

Válečné reparace. Tak ty, z logiky věci, by měl hradit ten, kdo válku začal a prohrál v ní. Za začátek II. sv. v. Se považuje napadení Polska. Toho se dopustilo Německo, Slovensko a připojil se SSSR. Kdo by tedy měl platit ty válečné reparace? Po I. sv. v. Jsme patřili mezi poražené země a poctivě platili válečné reparace, jako Německo. Přesto téměř nikdo tuto informaci neví. Ta je podstatná z pohledu nejen historického, ale historie je tu od toho, abychom se z ní poučili a chyby neopakovali. Přesto jsme opět vlezli do jednoho spolku s Německem. Paradoxní, ne?

Těch historických lží najdeme stovky, tisíce, ale neměli bychom v nich pokračovat.

Roníme slzu nad „dopisy diváků“ | Stádlecká restaurace

Nad dopisy diváků 🙂

A máme tu opět naše nepravidelné okénko, ve kterém se věnujeme podnětům a dotazům našich čtenářů.

Proč najednou chválíte SPD? - Ne, nechválíme SPD, poukazujeme na skutečnost, jako objektivní pohled na práci jednotlivých politických stran, že pouze SPD, jako politická strana v Parlamentu, hájí skutečnou svobodu a demokracii v naší zemi v době chřipečkové. Pozornému čtenáři dokonce neuteklo, že jsme doslova uvedli – paradoxně je to právě SPD. Neztotožňujeme se s jejich programem, který vlastně ani programem není, protože nenabízí vůbec žádné politické, ekonomické, manažerské řešení jakýchkoliv problémů v zemi, ale ocenit jejich postoj v zájmu demokracie a svobody musíme.

Proč tolik nenávisti k Pirátům? - Ne, necítíme k nim žádnou nenávist, ale dost objektivně hodnotíme jejich stalinistické představy o fungování naší země, snahu o okrádání našich občanů a to pouze a jenom jejich vlastními, resp. Starými bolševickými nápady. Stalinisté – Tožička – jejich kandidát do Senátu.

Covid není chřipka – je.

Proč jenom kritizujeme a nenabízíme řešení – to není pravdou, již v popisu našich stránek vidíte, že na řešení odkazujeme – na stránky Restartcr.cz – s jejichž způsobem řešení se ztotožňujeme. Není důvod nabízet naše vlastní řešení, pokud se v 90% shodneme s tímto subjektem.

Proč hájíte Babiše? - Nehájíme Babiše, ale hájíme právo lidí něco vlastnit a nebýt vystaven diskriminaci kvůli jejich politickému angažování. Protože největším příkladem je právě Babiš, tak to některým čtenářům připadne, že jej obhajujeme. Ne, hájíme prostá ústavní práva. Babiš je pouze příkladem jejich pošlapávání. Na jeho osobu nenajdeme téměř nic pozitivního, to ovšem neznamená, že nemá mít ústavní práva, jako kterýkoliv občan.

Proč ten názorový veletoč? - Přišla doba chřipečková a nikdo z nás, do této doby, netušil, co se skutečně skrývá pod pokličkou tzv. Demokratů. Jak se říká, v nouzi poznáš přítele, nebo nouze odkrývá charaktery, tak tomu odpovídá i náš názorový „veletoč“, pokud tomu tak chcete říkat. Nikdy jsme nepokrytě nehájili žádné politické subjekty, stejně jako mnozí u voleb, tak i my jsme volili menší zlo. Dnes již není menšího zla, je jenom zlo. Dobro těžko hledat, snad vyjma Parlament.

V mnohém se s vámi neshodnu – a tak to má být. Nejsme Bohem, jsme komentátory, ale velmi si ceníme každého, kdo se s námi sice v mnohém neshodne, přesto si náš názor přečte. Pluralita názorů je základem úspěšně fungující demokracie a měla by vést ke zvýšení její kvality. Neshodnout se, je zcela normální, byť to v dnešní době tak nevypadá a každý, kdo předloží jiný názor, je ihned dehonestován. Za bolševiků to bylo tak, že kdo není s námi, je proti nám a ihned šel za katr. To nám, díky členství v EU, hrozí.

Jste idioti – to odporuje nejen zdravému selskému rozumu, ale i vědeckému poznání. Idiot je nevzdělávatelný, jak jste si jisté povšimli, umíme číst i psát, nemůžeme tedy být idioty. Ale zcela to vypovídá o dnešním stavu české společnosti. Nesouhlasím, označím vás za idiota, byť se tím sám stávám mentálně méněcenným, pokud význam toho slova neznám.

Jakou politickou stranu podporujete? - Žádnou, pokud jde o naše komentování politických stran. Ani nám nepřísluší dávat vám rady, koho podporovat. Hájíme prosté zájmy demokacie a svobody v této zemi. Volba jakéhokoliv politického objektu je pouze volbou našich čtenářů. Naším cílem je vrátit naší zemi, našim lidem, sebedůvěru, doslova jim vtlouci myšlenku, že demokracie a svoboda je to nejlepší, v čem můžeme žít, což sice neznamená, že budou žít v prosperitě, bohatství, ale budou hrdi sami na sebe a svoji zemi, kterou pomohou budovat tak, abychom ji našim dětem a vnoučatům předávali v lepším stavu, než jsme ji převzali. Make Czech Republic Great Again, abychom „ukradli“ slogan amerických Republikánů z dob prezidenta Trumpa.

Platí vás Soroš, platí vás Putin? - Toto je nejlepší vizitkou naší práce, kdy si někteří čtenáři neví rady, kdo nás platí. Jedni tvrdí, že Soroš, druzí, že Putin. Faktem je, že nás neplatí nikdo jiný, než naši zaměstnavatelé za práci, kterou odvedeme. A to zcela jistě mimo obor politického komentování. Za politické komentování nás neplatí vůbec nikdo, celou dobu svoji práci vykonáváme bez jediného haléře od „politických mecenášů“, ve svém volném čase.

Jděte do prdele – Tam už, vážení, všichni jsme. A právě proto tu jsme, abychom na to upozornili ty, kteří to dosud nepochopili.

Nakonec jeden vtip/nevtip – na Facebooku jsem napsal jeden vtip. Byl jsem zablokován na 7 dnů. Víte proč? Protože to byl Hoax, jak zní oficiální verdikt cenzury. 🙂 To tak bývá, že vtip bývá hoax, komunističtí nepřátelé. 🙂

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.