9. 12. 2018 Čučkař

Jako každý jiný čas, kdy má agent STB Bureš problém, tak i v tomto týdnu na jeho obhajobu vystoupil Zeman se svým zpochybněním veřejné části výroční zprávy Bezpečnostní a informační služby ČR, tedy BIS. Čím větší průšvih agenta STB, tím výraznější útoky ruského agenta Zemana na státní instituce, opozici, demonstranty apod. Věnovali jsme se tomuto fenoménu již před časem, kdy dalo již dovodit, že jednání ruského agenta je čistě účelové, je snahou o zakrytí dosti velkých problémů vlády agenta STB. Tak si pojmenujme ty problémy. Bureš čerpá neoprávněně dotace, okradl EU, okradl naši zemi, nás všechny. Jeho stbáčtí kámoši, jako jistá Dostálová, má podobný problém, ale korupční, stejný problém má další ministr - Toman. K tomu únos vlastního syna na Krym, aby do doby, kdy si zajistí dosazení svých nohsledů do řad Policie a Státního zastupitelství, včetně soudů, s pomocí ruského agenta Zemana, kteří zajistí "nevyšetření" jednoznačného daňového podvodu v Čapáku. Milouš je čučkař, i Brics to dávno prohlédl, nikoliv BIS, která zatím pracuje, i když z pohledu objektivního, nikoliv pružně, rychle, ale pracuje v rámci světových tajných služeb velice dobře. Policejního prezidenta si "uklidí" na Ambasádu na Slovensku, aby dále mlčel. Nikomu nevadí, že kromě špatné znalosti Zákona o Policii, nezná vůbec nic jiného. Zcela jistě to bude vynikající velvyslanec. 🙂

Co na to opozice? Nic, vyjma pár tupých výkřiků na sociálních sítích, jako je Facebook, Titter apod., prakticky nic. Jo, bude prý zřízena jakási poslanecká komise. Takže výsledky se samozřejmě nedovíme dříve, jak s odstupem několika let. Zkorumpovaná Policie, Státní zastupitelství, Soudy, nebudou řešit vůbec nic. Senát se bude radit, nezahájí se proces impeachmentu, tedy odvolání prezidenta z funkce.

Co na to občanská společnost? Nic, vůbec nic.

Pojmenujme si největší bezpečnostní riziko pro náš stát - Zeman, Babiš, Filip, Okamura, Valenta, Fiala (ODS), Rusko, Čína - marně budete hledat terorismus, v jakékoliv podobě, protože to za největší bezpečnostní riziko nepovažuje prakticky nikdo, kdo má IQ vyšší 90, čímž netvrdím, že není bezpečnostním rizikem.

V mezidobí poněkud zanikla informace senátora Goláně, který dávno předkládal důkazy o podvodech Bureše. Ale žijeme v korporátním fašismu, proto proti führerovi nikdo konat nebude, natož snad zkorumpovaná Policie, Státní zastupitelství, Soudy, které vše "zametou pod koberec". Sledujeme poskytování informací pana Goláně několik let, proto píšeme - dlouhodobě. Můžete si je přečíst ZDE.

Jsme jediní, kteří dlouhodobě upozorňujeme na doslovné prolezení naší země ruskými i čínskými agenty, kteří infikovali náš mediální, právní, sociální i bezpečnostní systém. Žijeme v době korporátního fašismu, který reprezentují proruští rezidenti Zeman, Okamura, Babiš, Valenta, komunisté a ODS. Útoky na naše spojence z řad NATO i EU se budou nadále stupňovat. Povedou k vystoupení naší země nejen z obou, pro nás velmi důležitých, institucí, ale k výraznému oslabení nejen hospodářského vývoje. Kdo neemigruje, velmi zle se mu bude dařit. Bohatí a mocní jsou nepostižitelní, jsou to fašisté, slabí a chudí, střední třída, která se postupně ztenčuje, budou otroky těchto fašistů. Jsou již dnes, ale ještě to není to nejhorší. To brzy přijde. S jídlem roste chuť!

Ti, co dnes adorují výše uvedené zločince, je budou adorovat stále. Ano, metoda cukru a biče je nejlepší, kterou diktátoři mohou používat. Známe to za dlouhých 50 let teroru, který si tato země v době nepřetržité okupace od roku 1938 zažívala. Svobodu si koupit nelze, proto ji mnozí nedoceňují. Raději upřednostní dopravu zdarma, obědy zdarma, taxíky zdarma, týden dovolené navíc. Je jim jedno, že to ZDARMA, jsou daně, které platí jejich děti, vnoučata, kteří poté nemají ani na hypotéku, nový automobil, právě třeba i placení obědů. Sobeckost ovládla tuto zemi.

Nebude radostné sledovat další vývoj v této zemi, bude to k pláči. Ale chtěli jsme to sami, ve volbách získali nejvíce hlasů. I to je ošidnost demokracie.