8. 9. 2019 I kdyby byl Babiš obžalován, uznán vinným nebude

Mafie ze Státního zastupitelství

Deník N hned ráno přinesl senzační titulek – Státní zástupce zastavil trestní stíhání Babiše. Ihned vyskočil Milouš z rudého pyžámka a posílal velké gratulace nejen k narozeninám agenta českého Gestapa, ale i k zastavení trestního stíhání.

Přestože je případ Čapí hnízdo, podle všech dostupných informací, jednoznačný podvod, tak PRÝ, a to prý je důležité, v našich končinách není. Připomeňme, že OLAF došel ke stejnému závěru, co tu nyní publikujeme, tedy si jej „nevycucáváme z prstu“. Ale ouha, zvedla se vlna podivu nad rozhodnutím státního zástupce Šarocha. Situaci uklidňuje Nejvyšší státní zástupce Zeman, ten, co více jak 10 let nekonal, ani nechtěl konat v tomto případu. Fakt je takový, že Šaroch rozhodl, že zastaví trestní stíhání, ale jeho nadřízený musí celou věc potvrdit. K tomu zatím nedošlo. Státní zastupitelství si „otestovalo“, jaká by byla reakce, pokud by Kmotrovi vyhovělo a odmítlo obžalovat Babiše. Na celém případě není mnoho normálního – trestně stíhán je premiér, který neodstoupil, spis má údajně 3.000 stran, přitom se jedná o banální případ, prokazatelný za 24 hodin průměrným kontrolorem Finančního úřadu, obviněný je na svobodě a je mu umožněno ovlivňovat svědky, likvidovat důkazy, ze spisů unikají informace, volné ruce mu k tomu dává mafie ze Státního zastupitelství. I kdyby byl agent STB Babiš obžalován, i kdyby došlo k soudu, uznán vinným nebude, žijeme v korporátním fašismu a on už si všechny koupil.

Přesto si na naše závěry budete muset počkat na dobu, kdy bude zveřejněno případné odůvodnění zastavení trestního stíhání, do té doby se k tomu vyjadřovat nelze.

Státní zastupitelství ovšem nekoná v mnoha jiných případech, připomeňme si, např., Andrej Babiš nezaplatil za akcie Agrofertu a nezákonně tak podvedl na daních stát o miliony, reklamní aktivity Agrofertu vs. Čapí hnízdo, kde „odklonil“ další desítky milionů od příjmu státní kasy, tedy opět daňový podvod.

Žijeme v době korporátního fašismu a Kmotři se v takové době nezavírají. To jsme si zvolili, můžeme nadávat, ale ptejme se, proč jsme toto vůbec kdy umožnili.

stb

Co na to Milion chvilek pro demokracii?

Tento spolek reagoval v několika málo hodinách svým vyjádřením, že zformuluje své požadavky. Připomínáme, že to byl právě tento spolek, který svolával demonstrace „za nezávislost justice“ s podmínkou, aby současní státní zástupci nebyli ohrožováni. Sám tento kmotrovský systém podporoval a podporuje. Své požadavky spolek definoval - 1) Premiérova kauza se dostane před nezávislý soud. 2) Ministrem spravedlnosti se stane někdo bez vazby na premiéra. 3) Andrej Babiš zmírní svůj kolosální střet zájmů tím, že odstoupí z funkce. Aniž bychom se chtěli vměšovat do těchto požadavků spolku, tak v právním státě není možné si politicky objednávat – soudní jednání. Ba naopak, v právním státě si bez důkazů nedovolí žádný státní zástupce postavit před soud kohokoliv, protože by to pro něj mělo fatální důsledky. V právním státě je svoboda jedince nadřazena osobním zájmům kohokoliv. Jakýkoliv ministr vlády agenta STB bude s vazbou na něj, nebo spolek Milion chvilek pro demokracii požaduje referendum k obsazení této pozice? K bodu tři se připojujeme, agent STB nemá co pohledávat v politice, připojili bychom požadavek návratu Lustračního zákona.

Slabá útěcha

Slabou útěchou pro mnohé, po zatím vypadajícím ukončeném trestním stíháním agenta STB, je jeho prohra v civilním sporu s paní Filipovou, která se rozhodla, že agent STB nebude o ní, a nejen o ní, veřejně lhát, že je pobíračkou jakýchsi neexistujících peněz od nějakého, asi Soroše, za svoji účast na protivládních demonstracích. A kupodivu, v prvním kole vyhrála. Její rozhovor na DVTV je velice zajímavý a inspirativní. V každém případě to dokazuje, že když člověk chce, tak to jde, bez ohledu na to, zda je z vesnice, velkoměsta, mladý, starý. Druhé kolo se ovšem chystá, agent českého Gestapa se odvolal.

Na příkladu Prahy sami vidíme, že je jedno, kdo vyhraje volby

Ano, ať volíte kohokoliv, výsledek je stejný. Ještě horší stav, než před tím. Tedy alespoň v Praze. Ono to ovšem bude spíše všeobecné. Více jak rok ve funkcích je nové vedení Radnice. Mezitím dokázalo doslova nasrat pražské občany svým nesmyslem o elektroměrech, v poslední době s mýtným, přitom silnice jsou ucpané, záchytná parkoviště nikde, přestože se pozemky nabízí jak na Černém mostě, tak na Opatově a samotná úprava by nebyla tak náročná, pokud by hned vedení Prahy nechtělo tam pokládat asfaltovou plochu, místo, třeba na Opatově, pro 5.000 aut. Mezitím se všude na chodnících povalují elektrokoloběžky, elektrokola, vozíčkáři, nebo například zrakově postižení s tím mají neuvěřitelné problémy, nikdo jim nepomůže. Silnice jsou v katastrofálním stavu celých 30 let, téměř nic se neopravuje, když už se kousek silnice opraví, dosadí se tam, kupodivu, mobilní zastávka, je z toho velká sláva. Prostituce v centru Prahy kvete, jako za bolševika, vypovědět nájmy nepoctivcům se Praha neodhodlala, ale vedení Prahy věnovalo miliony svým kamarádům do tzv. Start-upů a na podobné blbosti mělo, ale uhradit náklady na jedinou linku pro handicapované nemá. Policistu v ulicích nevidíte, výsledkem je, že Praha je nebezpečnější město, než Londýn, Berlín, Stockholm, Brusel a další, které nám bývají dávány za příklad nebezpečnosti po uprchlické vlně před 5 lety. Už jsme o tom psali, jde spíše o to, koho tedy vůbec volit, když už jsme možná všechny strany u „kormidla“ vystřídali? Praha je před rozpadem, co vaše obec? Faktem je, že je naprosto jedno, koho zvolíte, stav se nezmění.

konev

Ty Koněve!

Pamatujete na tuto „hlášku“ z Pelíšků? Ruský ministr kultury Vladimir Medinsky přirovnal starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře k vůdci regionální odbočky nacistické strany NSDAP, kvůli soše Koněva. Ministr země, jejíž občané se chodí klanět k sarkofágu magora Lenina téměř 100 let, napadne starostu své bývalé zotročené země. Vláda se zmůže, prostřednictvím ministra zahraničí, na malinkatý odpor ve smyslu, zda by se nechtěl omluvit. Strhněte tu sochu!

Zase ti Piráti

V sobotním Právu jsem si přečetl rozhovor šéfa Pirátů Bartoše. Polila mě hrůza. Oni jsou schopni se spojit i s KSČM, nebo jiným pohunky masových vrahů, k uspokojení svých vládních ambicí. Ne, že by to byla novinka, již při minulých volbách by se klidně spojili s ANO-STB, pokud by ve vládě nebyl agent českého Gestapa, přesto je vhodné si uvědomit, že jakákoliv spolupráce s agenty STB, ať už Burešem, nebo Falmerem, je krokem k rehabilitaci jejich zločinů. Nikdo, kdo má v sobě kousek morálky, cti, slušnosti, není členem ani KSČM, ani ANO. Piráti jsou připraveni jim dát legitimitu!

Nezapomínejme na to, že poslanci Pirátů byli na tzv. Oslavě ukončení světové války na Ruské ambasádě, po boku takových „velikánů“, jako Zeman, Minář, Klaus, komunisty, poslanci SPD. Jeden z nich, poslanec Peksa, dokonce vystupuje jako Garant zahraniční politiky Pirátů. Soft bolševici?

Nejbezpečnější města na světě

Po vší té masáži od Pitomiovců a Putinovců je asi čas také vyvracet FAKE. 14. nejbezpečnějším městem světa je Londýn, do 25 nejbezpečnějších měst světa se vejdou – Amsterdam, Řím, Paříž, Stockholm, Brusel. Moskva, Praha, Peking jsou daleko za nimi. Tak pozor na blbosti, kterými vás různí pitomci krmí.

Babiš vs. Hitler

Babiš: "Nekecáme, makáme."

Hitler: "My nemluvíme, my konáme." (14.8. 1935, Norimberk, "Poslušnost nade všechno".)