8. 8. 2021 Nenávist je základní lidské právo

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Nenávist je základní lidské právo

Tato část našeho dnešního komentáře je primárně inspirována příběhy Waltera Krafta a Petra Paulczyňského. Jistě je takových lidí více, ale tito nás zaujali.

Walter Kraft má ve svém „biu“ na Twitterovém účtu uvedeno – Disident, odsouzený českým soudem za napsání pravdy. Asi největším důvodem k jeho odsouzení byly komentáře, ve kterých uváděl, že bez použití zbraní nepůjde řešit nelegální migraci a jeho vyhraněné názory na způsob řešení nelegální migrace.

Petr Paulczyňski se dopustil nekorektního vtipu na adresu „černocha“.

Michal Bláha on Twitter: "Petr Paulczyňski (zakládající člen ODS, odešel z  ODS v 2014, působil jako radní a zastupitel magistrátu města Brna) je  PRIMITIV A RASISTA. 🤮… https://t.co/FpLocCie30"

Snaha diktátorů z EU o cenzuru veřejného prostoru, jako jsou sociální sítě a různé diskuse s odůvodněním, že mají „mazat“ (cenzurovat) nenávistné komentáře, je v rozporu se základním lidským právem na svobodu slova /ano, píšeme o nenávisti projevované komentáři, slovem, písmem/. Ale co více, oni už nařídili mazat i nepravdivé informace a k tomu všemu i zavádějící. Pokud nebudete v řadě vřískat jejich novodobé komunistické nesmysly, nebudete se moci vůbec vyjadřovat.

Jako je základní lidské právo milovat, je i základní lidské právo nenávidět. Je to pouze jiná strana téže mince. Mnoho lidí se již setkalo s tím, jak je milovaná osoba začala obratem nenávidět, byť jim k tomu dali důvod, možná ani nemuseli. Oba výše zmínění pánové se dostali do konfliktu s mocí soudní, která je za údajné nenávistné projevy odsoudila. To už je za hranou zákonnosti, protože tu máme mít svobodu slova a projevu, do které spadá i svoboda nenávidět, stejně jako svoboda milovat. Jistě, nemusíme s projevy nenávisti souhlasit, ale to je asi tak to jediné, co můžeme, přitom svůj nesouhlas můžeme sdělit. V žádném případě se za takové projevy nemá nikdo kriminalizovat. Stejně jako svoboda slova zahrnuje i svobodu lhát, jinak by svoboda slova postrádala právní smysl, tak k ní patří i svoboda nenávidět. Milovat i nenávidět je výsledkem emocionálních lidských pohnutek. Jedno má být povyšováno nad druhé?

Společnost, která si formou kriminalizace nenávisti myslí, že ze společnosti takto odstraní nenávistné projevy, je totalitní, nemocná, slabá a dává svoji slabost najevo, protože použije represivní složky státu ke kriminalizaci svobody slova a projevu. Protože je láska i nenávist, ve své podstatě, emocionálním projevem, nelze s nimi „bojovat“, natož formou kriminalizace.

Totalitní EU nutí národní justice ke kriminalizaci prakticky všech „totalitou nepovolených“ projevů. Kdysi vás zavřeli za kritiku, byť objektivní, Husáka, dnes už jenom za nekorektní vtip, který u mnohých vyvolal salvu smíchu. A za to vás dnes kriminalizují.

Přitom jsme lidé, kteří mají dostatečně velký mozek na to, aby se ve změti informací, které se k nim dostávají, dokázali docela dobře orientovat. Takže umíme třídit, pro nás, nežádoucí „láskyplné“ obrázky pinďourů, různých souloží apod., našich homosexuálních spoluobčanů na náměstí v Praze při Prague Pride, stejně tak i názory takového pana Waltera Krafta, který se domnívá, že migrační krizi nepůjde řešit beze zbraní a násilí, což mimochodem prokazuje i postup Lotyšska vůči nelegálním migrantům přicházejícím z Běloruska, nebo i dřívější postup Maďarska, které podobným způsobem zakročilo proti nelegální migraci, stejně tak i umíme dobře posoudit názory opačné, které naopak nelegální migraci (nelegální je přitom v rozporu se zákonem) považují za přínos, stejně tak umíme posoudit nekorektní vtip, ale i korektní vtip. EU z nás dělá idioty, kteří nejsou schopni posuzovat celé názorové spektrum, které se objevuje na sociálních sítích, nebo v diskusích. Káže nám, co je a co není správné. Pokud zaujímáte „nesprávné postoje“, okamžitě se najdou desítky, nebo stovky, nových Čurdů, kteří se, jako kdysi sepisovali petice za popravu doktorky Horákové, dožadují u vašich zaměstnavatelů vašeho propuštění z práce, vyhrožují vám, zastrašují a podávají na vás trestní oznámení. Totalitní justice jim vyhoví a za váš „svobodný projev a slovo“, které vám garantuje Ústava ČR, vás odsoudí.

Je čas to změnit. Nejlépe u voleb.

czexit – EURACTIV.cz

Volby - poslední možnost změnit snahu o likvidaci naší země

Mnohokrát jsme slyšeli, že právě tyhle volby budou ty, které jsou nejdůležitější v našich životech. Vždy to byla lež. Ale právě podzimní volby do Sněmovny skutečně budou poslední, ve kterých máme možnost zvrátit budování totality, kterou jsme zde dosud neměli. Naprosto nepředstavitelné totality. Vysvětlíme, proč.

V roce 2035 již nebude možné koupit automobil se spalovacím motorem. Tyranie z EU se rozhodla, že budeme muset mít pouze a jenom elektromobil. Ne vozidla na vodík, jenom elektromobil. Žádná možnost výběru mezi typy motorů, žádné tržní prostředí, žádný svobodný trh, natož svobodná volba. Všechny země EU jsou energeticky nesoběstačné, ani naše země není schopna vyrobit tolik elektrické energie, kterou spotřebujeme v určitém čase. Jistě, prodáváme „elektřinu“ do zahraničí, ale jenom v době, kdy ji sami nespotřebujeme, v energetické špičce elektřinu dovážíme. V roce 2035 díky diktatuře EU budeme muset napojit do elektrické sítě dalších cca 15.000.000 automobilů, od osobních, po nákladní, vlaků, autobusů apod. Přitom nemáme kam je zapojit, nemáme dostatek výroby elektřiny, ale ani nemáme dostatek parkovacích míst, kde by se automobily nabíjely. Nemáme ani 15.000.000 nabíjecích stanic. My jsme na tom ještě relativně dobře, proti ostatním zemím EU. Německo upustilo od provozu jaderných elektráren, protože je veřejným tajemstvím, že je nedokáží ochránit. Podle „genderově vyvážených“ zákonů musí, jako zaměstnance, přijmout i případného teroristu, který je sice v hledáčku tajných služeb, ale dosud mu nic prokázáno nebylo. Proto ukončují provoz jaderných elektráren, aby jim je nevyhodili do vzduchu. To je prostě fakt.

Takže se tzv. „Západní země“ zbavují jaderných elektráren, z důvodu bezpečnosti, protože si do země natahali teroristy, přistupují na tzv. Obnovitelné zdroje, tedy výrobu elektřiny z vody, větru, slunce, přitom neumíme a v horizontu možná i 100 let nebudeme umět elektřinu „skladovat“. Teď ji vyrobíme a musíme ji spotřebovat, aby to bylo všem jasné.

Přídělové a jiné lístky

Dovedete si tedy představit, že vám nejde elektřina po většinu času, kdy jste doma? Nejde vám lednice, nevyperete, nepustíte si televizi, počítač, nenabijete telefon, ani si neuvaříte? A když elektřina bude z neobnovitelných zdrojů, tak si ji budete kupovat za co? Protože cenu určuje nabídka a poptávka. Mnozí pamatují „potravinové lístky“, co byly za bolševika. Tak nově budou „energetické lístky“, budete si moci koupit svoji spotřebu energie. Ta ovšem nebude pro každého. Nesdílíte shodné teroristické hodnoty EU? Tak na ně nebudete mít nárok. A tím budete bez energie, bez topení, bez lednice, pračky, apod. A aby bylo jasno, žádná země nemá na výstavbu tolika bloků jaderných elektráren, které by zajistily její energetickou soběstačnost.

Diktatura, kterou jsme tu dosud neměli.

Ano, tyto volby rozhodnou, zda tuhle diktaturu chceme, nebo ne. Je nejvyšší čas si uvědomit, co opravdu chceme, zda svobodu, demokracii, nebo totalitu, co jsme ještě nezažili. Je čas potlačit svůj případný odpor k mnohým věcem, které politické strany hlásají, pokud chtějí vystoupit z EU. Jistě, je to volba zla, ale menšího zla. Po vystoupení z EU máme možnost se vrátit k „normálnímu životu“, bez kreditů na elektřinu apod. Pokud se zaměříme na výstavbu elektráren, byť za dočasného zadlužení, můžeme být extrémně bohatí, ale i svobodní a žít v demokracii. Cena elektrické energie stoupne několikanásobně, tedy 80% obyvatelstva již nebude mít dostatek financí na to, aby si mohli žít tak, jako dosud.

Ve volbách se bude rozhodovat nejen o naší budoucnosti, ale i o budoucnosti našich dětí a dalších generací. Je nutné volit vystoupení z EU. Veškeré další problémy se dají řešit poté, co vystoupíme z EU, proto je vhodné utlumit své názory a zaměřit se pouze a jenom na jednu věc – vystoupení z EU, ať již jej nabízí kterákoliv strana, kterou bychom v běžné situaci nikdy nevolili. Ne, nesouhlasím například s Okamurou téměř v ničem, ale nabízí vystoupení z EU. Já sice souhlasím se Svobodnými, ti také chtějí odejít z EU, jsou demokratičtější. Ale není čas přemýšlet moc dopředu, protože pokud nevystoupíme z EU, žádná budoucnost nás nečeká. 

Růst cen v Česku patří k nejrychlejším v EU. Svůj podíl na tom má i  zdražování ve stavebnictví | ASB Portal

Stavební materiál násobně zdražuje

Pořád čteme, jak se zdražují stavební materiály, dokonce i několikanásobně, jak jsou ohroženy současné stavby, jak neúměrně stoupají ceny stavebních prací. Je to uměle vytvořený problém.

Pohybuji se po zemích Beneluxu, Německu, Rakousku prakticky denně. Všude jsou plné sklady, ale i u nás je tomu stejně. Například takový výrobce dřevoštěpkových desek je doslova zavalený skladovými zásobami, že je již nemá kam dávat. Propad prodejů je cca 60%. V případě nákupu cihel z německých cihelen ušetříte, i se započítáním dopravy, kolem 50%, proti nákupu cihel z ČR, týká se i střešních krytin, betonových dlažeb, ocele apod. A německé cihelny, které jsou narvané a hrozí jim omezení výroby, vás uvítají s otevřenou náručí. Obchod lze udělat i po internetu.

Pseudopodnikatelé na území ČR se rozhodli zneužít situace po totalitní uzávěře ekonomiky k tomu, aby si dvouletý propad vynahradili za 3 měsíce. Proto násobně zdražili. Není za tím žádný růst mezd, ani jiný růst nákladů, jenom hamižnost a zlodějina. Je pouze na nás, jestli takové jednání budeme podporovat, nebo se obrátíme na zahraniční trhy.

Nedostatek stavebního materiálu není, je to lež, kterou šíří neinformovaná mainstreamová média, což je spíše lobbistickým cílem, než faktem. Německé ocelárny mají zboží přebytek, cihelny, betonárky apod. Stačí je kontaktovat, zaplatit a máte zboží za polovic. Stavebníci mají několik jiných možností – stavbu pozastavit, dokud nedojde k razantnímu snížení cen, obrátit se na zahraniční trhy, nebát se nakoupit v Polsku, Rakousku, Německu apod. Nemá žádný smysl podporovat české zloděje, kterým jsme ještě nedávno z našich daní platili sociální dávky v tzv. „covid krizi“ a tímto se vám odvděčili.

Obrázek

Zdechovský a Jurečka souhlasí s trestným činem

Při autogramiádě nové knihy od Babiše v Průhonicích, kde Babiš bydlí, se nejdříve sešli zastánci Milionu chvilek pro demokracii, namalovali nesmazatelnou barvou na místní náměstí křížky, které měly symbolizovat počet údajných obětí, vylhaných úmrtí, na čínskou chřipečku. Poté celá totalitní opozice – ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Piráti a STAN – začala na sociálních sítích vykřikovat, že pokud tam bude předem oznámenou akci provádět, tedy autogramiádu a rozdávat zmrzlinu těm, co přijdou, že je „hovado“, nebo jak se to na Twitteru vyjadřovali, především Pekarová, Jurečka, Bartoš, Rakušan.

Obrázek

Akce byla předem připravená, ta Babišova, avizoval ji několik týdnů předem. Někdo tam namaluje křížky, kdo po nich šlape, je údajně vrah a hovado s kačením žaludkem. Ale on si ten prostor pronajal a náměstí není hřbitov. Křížky nesymbolizují mrtvé na čínskou chřipku, to je další z mnoha výmyslů. Zde zdůrazníme, že křížky byly namalovány nesmazatelnou barvou, tedy došlo ke spáchání trestného činu, poškozování cizí věci v rozsahu větším, než malém. A s trestným činem totalitní opozice vyjadřuje souhlas, což je také trestným činem.

Následně došlo k napadení Babiše vrhnutím tašky s vajíčky s cílem jej zranit. Odsuzovali jsme a dokonce iniciovali trestné oznámení na vrhače předmětů vůči Zemanovi. Přestože s těmito politiky bytostně nesouhlasíme, nevidíme jediný důvod je fyzicky napadat a to z toho důvodu, že podobné projevy měli nacističtí hnědokošiláči. Napadli jej příznivci Volného bloku, s jejichž jednáním paradoxně totalitní opozice vyjadřovala souhlas a ještě žádala vrhání kamenů. Jako v nějakém středověkém Afghánistánu na území ovládaném Talibanem.

Takovýto způsob předvolební akce nažene Babišovi dalších x procent a je to taková „medvědí služba“, když opomeneme trestnost takového jednání. Už několikrát jsme uváděli, že Babiš opět vyhraje volby. A toto je přesně důvod, proč. Každý má právo na demonstrace, nikdo je nemá co rozhánět, je to demokracie a pokud je někdo chce rozhánět, poté je odpor legální, protože dochází k porušování základních lidských práv. To ovšem nebyl tento případ.

Zdechovský uvedl: „Nechceme ho zranit, chceme mu jenom ukázat, jaký je ubožák a srab“. A to formou tzv. „cikánské férovky“ - Kolik ti je? 15. Nás je taky 15.

Obrázek

Další z mnoha důvodů, proč tuto totalitní opozici nevolit.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.