8. 4. 2018 Ruská hybridní válka

V poslední době se rozzuřila naprostá hybridní válka v našich médiích, která přerůstá do archaických rozměrů. Bez povšimnutí tajných služeb a bezpečnostních složek, pravděpodobně z důvodu jejich infikování ruskými agenty na nejvyšších místech. Poslední události jsou alarmující, ať již v případech užití chemické zbraně "novičok" ve Velké Británii, vydání ruského hackera Nikulina a pokusu o ovlivnění rozhodování z nejvyšších míst, tedy od prezidenta, ale i například vražda slovenského investigativního novináře Kuciaka.

Nejdříve si musíme vysvětlit, co vlastně ta hybridní válka je. Z definice je - Hybridní, alternativní či nelineární válka je druh ozbrojeného konfliktu vedeného útočníkem za kombinace konvenčních a nekonvenčních prostředků se synergickým efektem, přičemž hlavní roli hrají nevojenské nástroje.

Vede u nás Rusko hybridní válku? ANO. Na to je prostá a jednoduchá odpověď. Ale ono se samotné Rusko moc snažit nemusí. Čeští občané jsou natolik želatinoví, což v minulosti tolikrát dokázali - největší udavači nacistům na světě, bezproblémové podrobení se Mnichovu, okupaci z roku 1968, podvolení se rudému teroru v roce 1945, které vyústilo v neústavní puč komunistů v roce 1948, masové vraždy odpůrců režimu, letců z Anglie, bezproblémové střílení do zad lidem, kteří tuto zemi chtěli opustit a ještě k tomu hrdost na toto počínání, současné vyznamenávání komunistických prominentů, agent STB premiérem, komunista prezidentem, předsedou Senátu, předsedou Ústavního soudu, komunistická mlátička ministrem. Je toho mnoho, za co se má tento národ stydět, ale on je na to pyšný.

Rusko nemá prakticky nic, co by světu mohlo nabídnout, vyjma jaderných elektráren, zbraní, nerostných surovin. Je to rozvojová země, se vším všudy, bídou, hladem, nouzí. Rusko to ví, samo o sobě nepřežije, nutně potřebuje dodavatele prakticky všeho, jinak Rusku hrozí bída, která skončí, jako většinou v jejich násilných dějinách, násilím, vraždami, střílením, občanskou válkou. Nejjednodušší je využít znalosti historie, právě neschopnosti různých národů být na sebe hrdý, k tomu využití určité míry nespokojenosti občanů různých států, překrucování historie, vymlouvání se. K tomu jim stačí pouze pomoci dosadit Rusku věrné kreatury, známé z minulosti. Na Slovensku to je Fico, u nás Zeman, v Maďarsku Orbán, který je ovšem trošku jinou kapitolou, než ostatní.

Jak se taková hybridní válka vůbec vede? Začneme spíše tím, kde se vůbec taková válka vede. Vede se v zemích, kde Rusko může spoléhat na nevzdělanost národa, snadnou manipulaci, neochotu vládních představitelů začít předkládat pravdu již ve školách. Například v ČR se nadále ve školách vyučuje, že 2. sv. válku zahájilo Německo. Už se neuvádí, že spolu s ním i Slovenský fašistický stát a za 17 dnů spolu se Sovětským svazem. Nevede se již na školách žádná polemika, zda by vůbec válka byla, pokud by se s Hitlerem nespojil Stalin. Pokračuje to přes tzv. Mnichovskou zradu, která vlastně nikdy žádnou zradou nebyla, bylo to legitimní a předem odsouhlasené jednání o východní hranici Německa, zakotvené již v Locarnských dohodách z roku 1925, které dojednával E. Beneš, jako tehdejší ministr zahraničí.  Následně to je v zemích, kde Rusko může, naprosto lživě, překrucovat historická fakta o tzv. Osvobození daných zemí. Nejednalo se o osvobození, ale o dobytí území, které si předem SSSR domluvilo, jako země se svojí sférou vlivu. V těchto zemích se po více, jak 2 generace, lhalo o dějinách těchto národů, odmítlo se vyrovnávat s dějinami například Slovenska a jeho Slovenského fašistického státu, deformovalo se myšlení jedinců, mezitím pamětníci vymřeli, odpůrci byli prakticky zlikvidováni. Tyto země jsou ideálním podhoubím pro vedení hybridní války proti zájmům občanů daných zemí.

Jak se vede taková hybridní válka? Zkusíme vám předložit pár skutečných ruských agentů, kteří takto působí v našem jednom internetovém médiu. Toto je zvané novinky.cz.

Ale nejdříve si popíšeme princip vedení takové hybridní války. Vytipuji 2 lidi, který pomohu se dostat k moci takové, kde mohou ovlivňovat veřejné mínění. Nejlépe to učiním tak, že investuji do médií. V ČR se tak hlásnou troubou ruských zájmů staly - TV Prima, Blesk, Parlamentní listy, Týden, TV Barrandov. K tomu investuji do Fake News - u nás - Aeronet, Parlamentní listy, Sputnik a mnohé další, které již zveřejnili jiní. Tyto se postarají o fake zprávy, které se díky nevelké inteligenci jejich čtenářů šíří rychlostí blesku po internetu, v různých fórech, Facebooku apod. Pokud se někdo domnívá, že to by byly velké investice, tak jej můžeme ujistit, že za tyto investované finance nepostavíte ani středně velkou fabriku. 🙂 Daleko nákladnější je vytvořit tým loajálních lidí, kteří budou 24 hodin denně v zemích, které chci mít pod vlivem, okamžitě psát Rusku loajální názory, překrucovat fakta, odklánět pozornost od tématu, který se Rusku nehodí, prostě vytvářet dojem o tom, že Rusko je "obětí" jakýchsi výmyslů, je to správný spojenec, neustále zakládání si na názoru, že nás "osvobodilo", zpochybňování faktů. Říká se jim trollové, mnozí nejsou tak kvalitní, že by je nešlo obratem odhalit. Tady máte jeden konkrétní příklad ruského agenta, který takto činí u článku, kdy v Německu dva neonacisté najeli do lidí automobily.

Aladar Kiss, Bratislava

Ne, 8. dubna 2018, 08:54:58  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |
Nahlásit  |

0 / 0

Zákazy,príkazy, obmedzenia!! Povinný občanský pre-ukáz ! Zákaz vlastniť zbrane /ukáz Hitlera/ !!! Všetky znaky fašizmu !! Fascis vedú celé EÚ!! Ešte aj vo Francii robia všetko pre to, aby sa odvolatelnosť poslancov znemožnila !! Celé zle !! Vzďalujeme sa od priamej demokracie !! O všetkom rozhodujú Fascis ! Povie niekto , čo bude ? Ako ďalej ?

------------------------------------------------------------------------

Článek je o úplně něčem jiném, ale ihned se ruští agenti zaměřují na napadení té zrádné EU, ze které potřebují naši zemi co nejrychleji dostat ven. Všimněte si vyjadřovacího způsobu - fašisté, Hitler, odvolatelnost politiků, vzdalujeme se od přímé demokracie - tuto u nás nemáme zavedenou :).

 

U stejného článku se objevují ihned další, pro změnu "relativizující" a zesměšňující názor na postup civilizovaných zemí:

Jiří Miczko, Valašské Meziříčí

Ne, 8. dubna 2018, 08:59:02  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |
Nahlásit  |

+8 / -5

A jestli se prokáže, že značka auta byla Lada, tak za to budou nést odpovědnost určitě Rusové.

--------------------------

Názor zcela jistě kvalitní :), ale jak sami vidíte, hned má 8 plusů pracovníků ruské agentury a českých "obyčejných" lidí, jak si říkají.

Ale máme tu další potvrzení toho, co píšeme. Ihned pláč, že se z Ruska dělá "oběť" západního násilí. Upozorňujeme, že v článku není jediná informace, která by jenom naznačovala, že za útokem neonacistů v Německu snad stojí Rusko, ale o to pracovníkům ruské agentury nejde:

Petr Heřman, Brno

Ne, 8. dubna 2018, 08:40:46  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |
Nahlásit  |

+9 / -7

Samozřejmě že šlo o AK 47. Tak jako s Novičokem, i zde vedou stopy do Ruska. Pro ty neznalé uvádím pár informací.
Co je to AK 47?
Avtomat Kalašnikova obrazca 47 (Автомат Калашникова образца 1947 года, do češtiny přeložitelné jako Kalašnikovův automat vzor 1947), známý pod zkratkou AK-47 nebo zjednodušeně jako kalašnikov.

 

K tomu je potřeba vytvořit "vnitřního" nepřítele, ale i "vnějšího" nepřítele. V případě naší země se jedná o vnitřního nepřítele - "demoblok" - tedy strany, které nechtějí připustit referendum o vystoupení země z EU, dále "pražská kavárna", "intelektuálové", herci, sportovci, vnější nepřítel je "Soros", to je skoro nadčlověk, podle toho, co prý vše ovládá a financuje, při jeho ne zcela velkém jmění 8 mld. USD, v přepočtu cca 160 mld. Kč (náš státní rozpočet má roční příjem /každý rok/ cca 1,3 bil. Kč, tedy téměř 8x vyšší, než je celkové jmění pana Sorose). Již z tohoto porovnání je patrné, že si ruští trollové skutečně zakládají pouze na lžích a propagandách, jako tomu dělali nacisté.

Pan Soros není ovšem jediným vnějším nepřítelem, je jim nadále zlá "EU", diktátoři, kteří prý "obyčejným" lidem ničí život, vedle EU to jsou "uprchlíci", vrazi, uřezávači hlav, znásilňovači a nesmíme zapomenout na NATO.

Všimněte si na novinky.cz, že jakmile se objeví článek o ruských praktikách, naposledy použití chemické zbraně "novičok" ve Velké Británii, ihned je u článku násobně více komentářů, především ze strany ruské agentury, které vše zpochybňují, snaží se naplnit to, co píšeme, než u jiných článků. To samé se týká článků o EU, uprchlících.

Média jim v tom hodně napomáhají, informují o každém jednotlivém činu jedinců, který je ojedinělý, bez ohledu na skutečnost, že 99,9% uprchlíků touží po normálním životě bez bomb, válek, vražd, hladu, žízni apod. Média se tak lvím podílem podílejí na atmosféře ve společnosti. Nevoláme po cenzuře, ale po objektivitě, nechť média také informují o každém jednotlivém deliktu "vlastních občanů", u nás se jedná téměř o 1.000.000, ano milion, deliktů a trestných činů ročně! Proti tomu se podívejte, jak dopadají volby v Německu a jiných vyspělých státech, které mají desetileté velké zkušenosti s příjmem uprchlíků, migrantů a jejich začleněním do společnosti. Naprosto opačně, než v postkomunistických zemích. To asi nebude náhodou, že? Ono také chtít ovlivnit mínění ve Velké Británii, která nikdy nebude ochotna pomáhat Rusku, nebo se na něj orientovat, by bylo čirým bláznovstvím. V Německu, které bylo nejvíce postiženou uprchlickou vlnou, vyhrají strany, které více, či méně (A. Merkelová), chtějí přijímat uprchlíky a migranty. Na chvostě jsou strany, které tento přístup odmítají (AFD).

U každého takového článku o uprchlících se ihned vyrojí již zmiňované "přívlastky", ale co více, migrace je úzce spojena s činností EU, která do této oblasti má pramalou možnost cokoliv ovlivnit, protože uprchlictví se řídí mezinárodními pravidly, nikoliv vnitřními pravidly EU. To je ta nevzdělanost, ze začátku našeho komentáře. Nikoho již nezajímá, že nejméně 50% teroristů pochází z bývalých zemí SSSR, používá ruské zbraně, praktiky, které používal Sovětský svaz při výcviku a podpoře teroristů vůči "kapitalistickým" zločincům.

EU je zlá, diktátor, nacisté, tento dojem se musí vyvolat, aby "obyčejní" lidé, jak si pracovníci agentury zajišťující hybridní válku z Ruska říkají, volali po referendech o vystoupení z této diktátorské skupiny. Pokud nebude naše země vázána touto spoluprací, mají Rusové napůl vyhráno. To už by stačilo jenom nabídnout "Putinův plán", jakousi obdobu "Marshallova plánu", jako po roce 1945. Vy nám budete dodávat to, co potřebujeme, my vám budeme zajišťovat obranu před imperialisty, bez ohledu na to, zda o to stojíte.

Blížíme se ke konci našeho komentáře. Uvedli jsme, jak se vede taková hybridní válka, naznačili její cíle. Záleží již pouze na nás, občanech této země, zda si nadále necháme takové jednání líbit, pokud ani tajné služby nekonají.

 

Na závěr uvedeme faktickou poznámku.

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal novou vojenskou doktrínu, podle které patří k hlavnímu vnějšímu nebezpečí pro Rusko rozšíření bojových kapacit Severoatlantické aliance (NATO) nebo americká koncepce rychlého nasazení na globální úrovni. Moskva si vyhrazuje právo preventivního jaderného úderu.

Naše země je součástí NATO. Jsme podle Ruska jeho hlavním vnějším nebezpečím, vůči kterým je připraven použít, preventivně, jadernou zbraň. A k této zemi chceme patřit? Jaké skutečné cíle tedy Rusko má?