8. 3. 2016 Miloš Zeman – moji voliči jsou debilní

Ano, vážení voliči Miloše Zeman, sám váš velký vůdce vás z valné části považuje za debilní. Možná se domníváte, že to je jeden z prostých odporných útoků na tohoto, vámi zbožňovaného, člověka, ale opak je pravdou. Závěrem si budete moci přečíst dokument, který potvrzuje naše tvrzení. A co více, ten dokument ze na stránkách Poslanecké sněmovny.

Špičková koloběžka za 1.200 Kč s dopravou zdarma.

Špičková koloběžka za 1.200 Kč s dopravou zdarma.

Co Zeman sdělil o voličích:

Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.

Z tohoto intelektového zázemí potom pramení tzv. lidové pravdy - každý cikán krade, každý žid je lichvář, každý zrzavý je zákeřný - a ty mívají často nacionální charakter.

Stejně tak jsem přesvědčen, že neplatí, že dokonce každý sedmý poslanec je dementní, a to i tehdy, kdybych do této množiny sebekriticky zahrnul i sám sebe. A já se domnívám, že je to právě ona slabá, leč existující pozitivní deviace mezi parlamentem a veřejností, onen prostý fakt, že procento dementních mezi námi je o něco nižší, než je průměr, tento fakt zakládá moji důvěru k tomuto parlamentu. Proto bych chtěl varovat před nekritickým spoléháním na referendum.

Zahradní houpačka pro 3 za 1.425,- Kč.

Zahradní houpačka pro 3 za 1.425,- Kč.

Co Zeman sdělil o všelidovém hlasování, referendu:

S ohledem na debilitu voličů sdělil následující: Proto bych chtěl varovat před nekritickým spoléháním na referendum.

Současně bych však chtěl varovat před obecně rozšířenou a dalo by se říci populistickou iluzí, která vychází z názoru, že hlas lidu je hlasem božím, a že to, co nespraví parlament, spraví občané.

Jsem si vědom toho, že zejména dnes v předvolebním období, kdy se každý poněkud bojí říci to, co by rozhořčilo voliče, mohou být další poznámky pokládány za provokativní. Ale prosím, abyste zvážili prostý fakt, že např. za středověku a ještě v pozdějších staletích byla většina veřejnosti nakloněna upalování čarodějnic a že to byla byť absolutistická, leč přesto osvícená vládnoucí moc, která toto upalování zakázala dávno před tím, než ke stejnému názoru veřejné mínění tehdejších občanů došlo.

Talířové sady od 510,- Kč v akci!

Talířové sady od 510,- Kč v akci!

Vážení, podle Zemana, debilové, konečně víte, koho jste si na hrad zvolili a jak co si o vás "váš prezident", skutečně myslí.

Abychom nemohli být napadení ze lží, zde je slíbený článek, který je umístěn na webových stránkách Poslanecké sněmovny ČR, v archivu.

Tak hurá do čtení, jak vás nazval Zeman, debilové - ZDE