8. 12. 2019 Ten plešatý Marx s dredy

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Piráti chystají povolební koalici s ANO

Mnozí to již ví, mnozí nyní zírají. Piráti jsou prý opozice. Ne, nejsou. Jako KSČM, což jsou jejich starší „bratři“, jsou vládní koalicí. Pomáhají schvalovat jeden zákon, škodící našim lidem, za druhým. Ivan Bartoš, ten plešatý Marx s dredy, jak o něm kdysi prohlásil Karel Schwarzenberg, se vůbec netají tím, že po příštích volbách budou vládní stranou i s ANO.

Je naprosto nepochopitelné, proč tyto mladé komunisty někdo řadí mezi „demokratické“ strany a snad od nich někdy očekával i větší účast na protibabišovských demonstracích. On se tam tedy plešatý Marx s dredy ukazuje, hojně, horuje proti Babišovi, ale poté sedne k rozhovoru s novináři a tam řekne, po příštích volbách budeme ve vládě s ANO. Babiš nám nevadí, pokud nebude trestně stíhán, v době rozhovoru ovšem trestně stíhán nebyl, což se nyní obnovilo, ale nemusíme se obávat, vše dopadne dobře, Bureš nebude odsouzen, o to se už s justiční mafií postaral.

Pokud s námi nesouhlasíte, tak si vzpomeňte na pražský pokus o šmírování majitelů bytů pomocí elektropočítadel, vzpomeňte si na separaci handicapovaných na Černým Mostě, vzpomeňte si na jejich chování v poslanecké Sněmovně, podívejte se, kolik vládních návrhů mladý komunisté podpořili.

Burešovi trnem v oku je asi nejvíce Kalousek, na tom se snad shodneme všichni. Proto mladí komunisté tento týden spustili program antiKalousek. Má odejít ze všech funkcí, brání opozici, kterou ovšem mladí komunisté nejsou, v lepším prosazení proti Burešovi, je příčinou neúspěchu opozice. Jak milé, že se mladí komunisté z vládní koalice zajímají o osud opozice. TOP 09 by měla být zrušena!

Kdy přišel výkřik od mladých komunistů? Shodou okolností? Kdepak, nad Babišem se lehce stáhla mračna – audit EK a rozhodnutí nejvyššího státního zástupce Zemana. Starý Zeman, ten z hradu, nemohl zasáhnout, jako je zvykem, byl na setkání představitelů NATO, proto ho ihned, na jeho pokyn, zaskočili mladí komunisté. O tom, jak se Zeman vždy angažuje v případech průšvihů Bureše jsem již několikrát psali, dokládali jsme, že vždy řekne něco tak agresivního, že to přebije i Babišovy problémy. Nyní za něj, na jeho pokyn, po dohodě s Babišem, zaskočila mladá dělnická úderka.

To není vše, jistě se s mnohými shodneme, naopak, že Kalousek je skutečně zlo, srovnatelné s Babišem. Je stejnou, nebo podobnou, „škodnou“. TOP 09 to měla dávno pochopit a měla se pokusit změnit svoji tvář, odstranit Kalouska sama z politických funkcí, nenechat jej ani kandidovat na poslance. Samozřejmě, mohlo to pro ní mít fatální důsledky, nemusela se vůbec dostat do Sněmovny, ale měla svůj trumf v podobně knížete Schwarzenberga, který byl také součástí pekla, které tu zapálil Kalousek, ale není terčem Babišových útoků, protože Babiš na něj v ničem nemá, ani v intelektu, ani v kontaktech, ani v ekonomických znalostech, natož v image, důvěryhodnosti. TOP 09 promarnila svoji šanci na vzkříšení. Současné pokusy jsou již k ničemu, díky neustálé angažovanosti Kalouska. O tom prostě není pochyb. To, že je Kalousek dobrý diskutér, že je dobrý politický komentátor, nemůže a nenahradí to peklo, co tu zahájil. Ale to je vnitropolitický problém, který má primárně řešit TOP 09, nebo její voliči tím, že Kalouskovi nedají žádné preferenční hlasy, naopak je dají těm, co jsou v kandidátce pod ním. Do toho nemají mladí komunisté co mluvit.

Všeobecně vzato, Piráti nejsou alternativou pro naši zem. Možná pro někoho jsou, ale je to samá přetvářka, faleš, neschopnost, pitomost, šikana, zavádění bolševických pravidel, škodná pro naši ekonomiku, stát, kraje. Jenom v Praze vám už mohou vyprávět, co se tam děje, pod vedením Pirátů. Svatá Krnda je to nejmenší, co neustále slyšíte od občanů Prahy.

Piráti ukázali svoji tvář. Tvář pekla, které se tu brzy, po volbách, objeví. Spojení fašistů s komunisty. Toto peklo nikdo neporazí žádným spojením se, ale daleko lepším programem pro voliče. A o to se zatím nikdo nepokouší. Snahy jsou, to nelze popřít, ale zatím to jsou pouze snahy. Nic není „na papíře“.

Pro voliče Pirátů – Když nechcete Lenina, tak volíte Stalina?

Jak to vlastně s tou „opozicí“ u nás je?

Mnozí snadno zapomínají, tak si to zkusíme „osvěžit“. KDU-ČSL dnes hledá nového předsedu. Tak věřte, že KDU-ČSL není opozicí. Byla v první vládě s ANO, pomohla Babišovi k moci, schvalovala tu největší špínu, co on chtěl. Je to kolaborant s ANO.

ČSSD – tak tady není o čem diskutovat. Ale strana, která je sama založena na bývalých komunistech a stbácích těžko může být jinou, než proBabišovskou.

ODS – tady to je podobné, jako s Piráty. Klidně půjdou do vládních lavic spolu s ANO. Stačí, aby bylo zastaveno trestní stíhání. Mantinely, které nastavil Bureš, tedy absolutní odmítnutí politické odpovědnosti jenom v případě podezření, budou akceptovat.

Piráti – Již jsme o nich psali

TOP 09 – Přes odpor k celostátní spolupráci s Ano jsou ochotni s nimi spolupracovat na komunální úrovni.

STAN – Platí to samé, co pro TOP 09. Navíc, nebude-li Babiš trestně stíhán, spolupráci s ním neodmítají.

SPD – budou spolupracovat s kýmkoliv, kdo jim umožní prosazovat byť jenom část jejich programu. V současné době, díky vzniku Trikolory, jsou na vyhynutí.

KSČM – vždy budou spolupracovat s bolševiky – ANO, ČSSD, Piráti

Opravdu není čas na vznik nové strany?

Tak hezkou druhou adventní neděli, přátelé.