8. 1. 2017 To nám ten rok pěkně začíná, co?

Hned na začátku roku udavač STB Babiš přispěchal s výsledkem letošního hospodaření státu. Heuréka, máme přebytek. ALE! Takový přebytek dokáže vytvořit každý ekonomický idiot. Zastavíme investice za 54 miliard, vydáme státní dluhopisy (přestože máme přebytek, tak nás udavač zadlužil), rozprodáme státní rezervy (například ropy na 4 dny), a máme přebytek. Volby se blíží, proč nepodvádět, že? Nevím, ale mně když spadnou 3 tašky na střeše, tak je vyměním za nové hned, určitě nenechám díru ve střeše a nezačnu ji opravovat za 3 roky, to budu muset již měnit krovy. Tak to je s investicemi, které zastavil. Rozprodej strategických zásob státu je nezodpovědnost. Zadlužit stát v době, kdy údajně nemáme finanční problém, je něco, co si může dovolit firma, nikoliv stát, který tyto peníze nepoužil na investice třeba do infrastruktury. Faktem je, že například stavební průmysl je v takovém propadu, co nebyl za velké hospodářské krize. To značí propad a budoucí problém.

Aby těch lží nebylo málo, tak si udavač STB vymyslel, že prý chce zrušit udavačský web na nevydané stvrzenky. Asi jsme již v počtu udání byli lepší, než čeští udavači Gestapu. Tleskáme. Ale máme tu další podivnost. On, jehož ministerstvo udavačský web provozuje, prý nevěděl, že něco podobného vzniká, následně se ovšem začal zamotávat do toho, že tedy asi věděl. Tak nevím, u komoušů a stbáků ho učili lhát tak, že se do toho sám zamotává?

Všici kradnú, ale dotační podvod na Čapí hnízdo s Bimbem uvnitř se asi vůbec neprošetřuje. Nebo mají novináři zákaz o tom informovat. Novodobý teror státních orgánů. Zatímco víme o všech drobnostech údajně spáchaných "čmoudy", třeba to, že si nějaký M.M.M. vyměnil trenky, a to přímo od "ověřeného zdroje", v tom vynikají především Novinky, pod správou Rudého práva, tak o největším skandálu této vlády nevím nic, ani to, že udavač si pobryndal slipy při močení, což ovšem u "čmoudů" víme 6x denně. I tak vypadá oligarchie.

 

Pravicové strany, tedy údajné pravicové strany, se mezitím dohadují, kdo z nich je lepší. Jeden nabídne Akci 19%, druhý jednotné inkasní místo. Koho asi v dnešní době zajímá jednotné inkasní místo, když daně vyplníte a odešlete z pohodlí domova, nebo firmy přes internet a zaplatíte je skrze internet banking? Jenom naši přiblblou rádoby pravici. Koho asi zajímá 19% daní, nebo jiné blbosti, než naši přiblblou pravici? Občany zajímá přebujelá byrokracie, zásahy do jejich osobnostních práv, ztráta vymahatelnosti práva, soudy plné postbolševických troubů, kteří netuší, že vývoj v zákonodárství je úplně někde jinde. Novináři nás zahlcují tím, jak jedno děvče nezaplatilo darovací daň. Fuj, musí to být minimálně kmotr. To, že si udavač STB nepokrytě rozkrádá státní majetek, čachruje s financemi státu ku svému osobnímu prospěchu, o tom ani slovo. V jiné zemi by už udavač byl z politiky pryč. U nás je novináři oslavován.

Americký tlučhuba Trump, budoucí prezident USA, už dokázal 3x nasrat čínské vrahy, 1x zalezl do análu ruskému nacistovi, který vede rozvojovou zemi, zvanou Ruská federace. Rudé kůže z ČR jsou na vážkách, protože jejich hlavní osel z hradu leze do análu oběma debilům. Tak z toho mají průjem.

Lídři EU se dožadují kroků od Velké Británie, kde jeden populista připustil referendum, ve kterém se kdejaký debil mohl vyjádřit, aniž by tušil, co EU vlastně je, zda chce, aby země byla součástí EU, nebo nebyla. Debilové vyhráli a neví, co mají dělat. EU toto vakuum odmítá nadále tolerovat.

Lídl pro svůj celoevropský leták využil modela černé pleti, čeští náckové se z toho málem zbláznili. Státní zastupitelství na jejich výlevy opět nereaguje, podporuje nacismus a rasismus. Bodejď by ne, když největším státním zástupcem je Zeman. Zase Zeman.

Jedinou pochvalu má za tento týden hradní osel, který se tak vyčerpal na Štěpána toliko lhaním, že dosud noruje na hradě a chlastá. Mezitím jeho pucflek uspořádal alespoň Novoroční oběd, kde v Menu byly nejméně 3 gramatické chyby. Menu čítalo cca 5 vět.

Takto by asi mohl vypadat komentář bez politické korektnosti, po které tolik volá osel z hradu, takže jsme mu jeden takový dopřáli. Zatím ještě můžeme, náhubkový zákon dosud nebyl přijat, z pér komunistických kreténů.

Mohu vás ujistit, že sice doba si žádá politickou nekorektnost, ale v tomto již v příštím komentáři pokračovat nebudeme. Nepůjdeme s dobou a budeme se nadále snažit o politicky korektní komentáře.