7. 6. 2020 Protože mám jiný pohled na celou situaci, tak prý mám zdechnout

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

RASISMUS NARUBY ? – Rádio G6 / Romano Radios

Rasismus naruby

Do dnešních dnů se „táhne“ neuvěřitelná vlna údajných protirasistických demonstrací, příspěvků na sociálních sítích, dokonce i vyzývajících odpůrce této nesmyslné vlny, „ke chcípnutí“. Jedná se o případ americký, kdy policista při zákroku zabil jednoho člověka, černocha. Snad nikdy jsem tu takto nedělil společnost ani u nás, natož v USA, ale ten kontext a příspěvek je o údajném rasismu v USA, jak nám je tu dnes a denně tvrzeno, nelze se tedy, projednou, vyhnout rasovému uvádění, aby byl pochopen kontext. Tedy ano, obětí byl černoch, jménem Floyd.

Předešlu závěr – Ne v USA není podporován rasismus, je to pouhý předvolební boj, dost ubohý, s použitím útoku na nejnižší lidské pudy, ze strany levicových Demokratů a jejich spojenců, protože nemají mnoho reálných důvodů a šancí, prezidenta Trumpa v dalších volbách porazit, tak si vymysleli tuto „pohádku o rasismu“.

Pojďme na fakta, bělošský policista, jeho kolega je asijského původu, klečí na krku několikanásobně souzeného černocha, který i následkem tohoto postupu zemřel. Prý rasismus. Černoch Floyd, který byl pod vlivem omamných látek, jak bylo sděleno po pitvě, v kombinaci s těmito látkami došlo k úmrtí. Černoch Floyd, který byl podezírán z použití padělané bankovky, který pod vlivem omamných látek řídil vozidlo, jak trefně rozebral twetterový účet @prazskypopelar ZDE. Bělošský policista se s černošským podezřelým znal, pracovali, v druhém zaměstnání, jako „ochranka baru“, kdy podle výpovědi majitelů vůbec nemohou pochybovat, že by dokonce sloužili spolu. Tedy policista i podezřelý se osobně znali. Věděli, čeho je každý z nich schopen. Snad všichni pochopí, že taková ochranka baru se do podniku nebere pro okrasu, ale pro udržení pořádku, tedy minimálně k občasným zásahům tam dochází, jako všude. K tomu všichni vidíme, že černošský podezřelý neposlouchá výzev daného policisty (nejen v USA to je povinnost), po celou dobu nahrávky není slyšet jediný rasistický komentář, nebo podtext.

Shrňme ta fakta – znali se, pracovali spolu (rasismus?), několikrát soudně trestaný zločinec, velký a silný muž, pod vlivem omamných látek, řidič, policejní kolega asijského původu (rasismus?).

Existuje v USA rasismus? To si pište, že existuje. Stejně jako v jiných zemích, jenom je tam na daleko nižší úrovni, než v ČR a společnost s ním všeobecně, bez ohledu na rasu, nesouhlasí a odmítá jej, opět, na rozdíl od ČR. Ale zcela jistě nebyl rasistický zákrok daného policisty. Dokonce se domnívám, že tento zákrok nebyl vůbec nepřiměřený, jistě, důsledek je úmrtí, ale tento zcela běžně užívaný zákrok vůči podezřelým, kteří neposlechnou výzvy policie v USA, není ojedinělý, to úmrtí ovšem bylo nešťastné, nikoliv z důvodu rasistického podtextu, nebo rasismu.

Jenom pro srovnání s naší zemí, kde ti levicově orientovaní lidé, kteří odsuzují údajný rasismus v USA, to je asi takto. V USA byl černošských prezident po 2 volební období, černošští občané USA jsou zastoupeni ve všech patrech společnosti, ať již v Nejvyšším soudu USA, běžných soudech, administrativách, vedení policejních oddělení, úřednictvu, prostě naprosto všude. V USA se neobsazují posty podle barvy pleti. A teď to porovnejte s ČR a Rómy?

Takže na závěr zopakuji to, co jsem předeslal. Je to sprostý útok naprosto bezradných levicově orientovaných voličů Demokratů, v předvolebním boji o post prezidenta USA. Lživý útok na nejnižší lidské pudy. Ale USA to zvládnou.

Proč tu komentujeme událost z USA? No, to jsem už předeslal, protože mám jiný pohled na celou situaci, tak prý mám zdechnout. Ty komunistické manýry se velmi rychle přesunuly k nám. Pozor na to.

Hrad je rusko-čínská ambasáda, reaguje starosta Novotný na ...

FAKE NEWS z Ruské ambasády

Není to tak dávno, co novinář z Respektu, Ondřej Kundra, zveřejnil šokující informaci o údajném příjezdu ruského agenta s ricinem v kufru, který měl údajně přiletět zabít 3 naše politiky. Byla z toho obrovská aféra, něco neuvěřitelného, všichni tři politici prakticky ihned požádali o policejní ochranu, ta jim byla přidělena, protože, tedy údajně, i podle zpravodajských služeb, měl skutečně daný agent přiletět s kufříkem ricinu.

Neuběhlo ani pár týdnů, všichni byli řádně chráněni, ovšem před smyšlenou informací, kterou rozšířili sami pracovníci Ruské ambasády a obeznámili tak BIS s údajným úmyslem zabít ty tři politiky.

Asi by bylo příště vhodnější ty zdroje ověřovat, vážená BIS. V celé kauze je „na stole“ několik otázek. Jak se mohl novinář Respektu dostat k utajovaným informacím tajné služby, proč ČR nevyhostila podezřelého diplomata okamžitě, proč BIS předávala tuto neověřenou informaci dále. Asi největší otázkou zůstává, jak moc jsou tedy informace od BIS důvěryhodné a jak je možné, že unikají informace z tajných služeb, pokud tyto informace nejsou „vypouštěny“ novinářům úmyslně, s cílem sice bohulibým, předejít těmto násilným činům, ale zesměšňující práci tajných služeb u nás, pokud své kroky BIS, nebo politici, neumí odůvodnit.

Vyhoštění těch 2 diplomatů je zcela v pořádku, pouze by bylo jistě vhodnější vyhostit jich více, ne pouze 2. Rusko je největší bezpečnostní hrozbou pro naši zemi, ale i celý svět. Měli bychom podle toho konat.

Novým šéfem Senátu je Miloš Vystrčil (59): Jepičí život šéfa ...

Předseda Senátu ČR navštíví Tchaj-wan

Poděkovat lidem z této, většinou světa, neuznané země je v naprostém pořádku. Pro mnohé to je hrdinství. Vůbec nehodlám rozporovat tento, i podle mého názoru, správný krok.

Problém spatřuji jinde. Za daleko větší hrdinství bych považoval, kdyby se již našel politik z pravicového spektra politických stran, který by vyzval vládu, nebo sám slíbil, že po případném vítězství ve volbách bude chtít uznat nejen Tchaj-wan, ale i Tibet, jako samostatné země a postaví se, konečně, proti té trapné hře na uznávání politiky jedné Číny. K tomu nenašel odvahu žádný politik z žádné strany. Takže to není žádné hrdinství, ale slušnost poděkovat dárci za jeho dary ve složité situaci.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.