7. 4. 2019 Skvělý exekuční bussines našich politických stran

Vítáme vás při našem dnešním komentáři, který nebudeme věnovat soudruhu Zemanovi a jeho typickému alkoholovému hnojometu, který předvedl, pro změnu, v Rakousku. Omezíme se na konstatování, že prezident se nemá chovat jako debil, ale má reprezentovat naši zemi a v ní žijící občany, v pozitivním světle, ve světě. Tedy si má uklidit svůj bordel, nikoliv kritizovat, bez ohledu na to, kdo mu dané informace poskytl, naše zahraniční přátele. Netuším, kdo z vás, pokud jede na návštěvu, tam hostitele kritizuje, uráží, místo toho, aby si návštěvu užil.

Nebudeme se ani věnovat Pirátům, co nás hodlají fízlovat více a více, bez ohledu na naši svobodu, nově, pomocí plynoměrů a elektroměrů. Jsou to vaši zástupci, tak se s tím při příštích volbách "poperte".

Nebudeme se ani věnovat ANO-STB Ťokovi, který nechal popadat stromy na "dálnici" D1. Jenom idiot nechá růst podél dálnice, nebo rychlostní komunikace, stromy. Ale co čekat od idiotů z ANO, že? To je opravdu ministr na baterky.

Nebudeme se ani věnovat rozkrádačce z ANO-STB Jermanové, která krade, kam vleze. Naposledy vyházela statisíce vašich korun za neuvěřitelné nesmysly, jako byl "monitoring" médií. Jsou to vaše peníze, tak se s tím při volbách "poperte". Ale přesně takto vypadá korporátní fašismus.

Budeme se věnovat exekucím a proč vaše "politické ikony" proti tomu nic nedělají.

Nezapomínejte, politika je obchod s vaší hloupostí. Výkřiky "yntelygentů" z TOP 09, ODS, ANO, SPD, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL o tom, že dluhy se mají platit, jsou pro nás zcela pochopitelné, na rozdíl od nich se ovšem ptáme, které dluhy? Krást se musí a není lepšího okradeného, než bezmocného občana ČR. Tak jak to funguje, abychom napravili blábol p. Feriho z TOP 09, který není ani k smíchu. Půjčíte si, nemůžete splácet (neřešíme to, zda jste onemocněl rakovinou, měl jste vyšší výdaje, např. na pohřeb, nebo jenom nechcete splácet, takových je naprosté minimum, ani promile na to jejich počet nestačí).

Půjčil jste si 15 Kč. Nastoupí exekutoři, vymahači a nakonec státem placení soudci, ti skvělí, neúplatní, kteří jsou naopak zločinci. Z 15 Kč půjčky váš "švihnou" penále, úroky, pokuty, náklady řízení, náklady na buzeraci, pokuty z pokut, penále z penále, dostanete se na částku převyšující 25.000 Kč. Z 15 Kč.

A nyní, křiklouni o tom, že dluhy se platí, co s touto zlodějinou souhlasí, jako je Feri z TOP 09, gauneři z ODS, mafiáni z ANO, řekněte, které dluhy se platí? Těch 15 Kč, což je jistina, nebo ta vámi schválená zlodějina více jak 24.985 Kč? Nazve-li někdo Zemana, Klause, Kalouska, Babiše, Fialu, Klause, Hamáčka, Okamůru, Filipa, a jejich pohunky, sviní, má pravdu. Proč? Protože jenom skutečná svině dovolí takovou zlodějinu.

Naprostá většina dlužníků je připravena své dluhy splatit (je to více než 99% dlužníků), nikoliv ovšem již zlodějinu, kterou schválili vaši politici, napříč politickým spektrem. Proč to dělají? Mají z toho sponzorské dary, bez ohledu na politickou příslušnost. Exekutorů je několik stovek, mají miliardové zisky, které jim posvětili vaši politici. Tento mamon, který nemá nic společného s kapitalismem, demokracií, ale s otrokářskou společností, uvrhl téměř milion našich občanů do exekuční pasti. Milion našich občanů má rodiny, jedná se tedy o cca 3-4 miliony našich spoluobčanů, které nechává zotročit vaše politická elita z tak přízemních důvodů, jako jsou peníze pro ně.

K tomu všemu se podívejme na exekuce pro nezletilé. Nezletilý není svéprávný v plné míře, pokud mu již bylo více jak 15 let. To ovšem nebrání vašim politikům jejich životy likvidovat od útlého mládí. Tento "politický dobytek" ničí život našim dětem. Za 20 let fungování tohoto zločinu na občanech ČR, který je hodný porovnání ekonomické genocidě vlastního národa, nikdo nezměnil. Vaši politici si hrají na neviňátka, vaše ochránce, přitom to jsou sprostí zločinci, kteří patří do kriminálu. Proto nechtějí povolit referenda, domnívají se, že jsou "nejlepší", to jsou, ale zloději.

Ba co více, přestože soudy mají povinnost respektovat nález nejvyšších soudů ve věci neplatnosti rozhodčích doložek, nadále tito soudci, zločinci v taláru, toto nerespektují. Bez postihu. Prý je soudní moc nedotknutelná. A co na to soudruh Bureš? Po smršti oprávněných požadavků na zrušení neoprávněných exekucí prohlásil, že s tím něco začne dělat. Proč to soudci dělají. Opravdu nevíte? Tak se podívejte na jejich životní styl, domy, automobily, děvky, drogy. To jsou oni, ti nejlepší z nejlepších. Nadále budou v talárech, nikdo je nevyhodí, nezbaví se těch, co porušují zákon, nikdo je nebude trestně stíhat, nikdo je nepošle tam, kam patří, do kriminálu. Vy ukradnete v prodejně rohlík a už jste u správního řízení. Politici se poté diví, že občané státu nedůvěřují.

Nepíšeme o jednom případu, píšeme o dvou desítkách případů našich spoluobčanů, kde jsme měli možnost nahlédnout do tzv. exekucí a insolvencí. Je to neuvěřitelné genocida našich občanů za účelem maximalizace zločinem získaného zisku.

Ale chcete vědět, jak to funguje i když se snažíte domluvit? Tak to je taková legrace, dlužník požádá o odklad splátek, věřitel mu odpoví, že to nepřipadá v úvahu, dlužník přitom řádně uvedl a doložil důvody, které jej k tomu vedou, například nemoc. Genocida jeho rodiny začíná. Přitom by splácel, ale potřeboval 2 měsíce odklad splátek. Splatil by půjčku o 2 měsíce déle, možná ani to ne, pokud by v následujících měsících platil více. Věřitelé - banky, lichváři, nebankovní úvěráři jsou natolik chráněni politickými zločinci, mají taková privilegia, proti dlužníkům, že se nemusí obávat půjčit peníze, nikdy o ně prakticky nepřijdou. Ihned začínají pokuty, penále, úroky z penále apod. Nezaplatíte 800 Kč a už máte dluh? 18.000 Kč. Takto se s pomocí politiků vydělávají peníze, ne jako blbec chodit denně do práce.

A samotné insolvence? Tak ty probíhají tak, jak je výše popsáno, nejdou z jistiny a adekvátních úroků, ale ze všech navýšení, které z 15 Kč udělaly 25.000 Kč. Když si půjčíte 20.000 Kč, částka vylítne do závratných výšek kolem 250.000 Kč. A tato částka je poté součástí insolvence. A co vám lháři politici říkají? Že dluhy se mají platit. Jaké? Zločinné, lichvářské pokuty, penále, úroky z penále, pokut apod. Proto na insolvence nedosáhne 70% dlužníků, dosáhlo by, kdyby soudy v insolvenci přiznaly věřitelům jenom částku jistiny a adekvátní úroky.  A když jste v insolvenci, tak vám stát nechá níže uvedené peníze, cca 8.000 Kč a z nich máte žít celých 5 let. Přitom musíte splatit alespoň 30% svého dluhu, ne těch 15 Kč, ale nyní již 25.000 Kč + další odměna insolvenčnímu správci, která čítá cca dalších 30% z dluhu! To je bussines, co? A my, pitomci, chodíme do práce.

A co jsou ty insolvence, exekuce? Tak vám nechají "nezabavitelné minimum", pokud žijete v domácnosti sám, tak cca 8.000 Kč. Za ně máte prý zaplatit nájem, protože z vašeho bytu vás vystěhují, jíst, oblékat se, platit veškeré poplatky, energie apod. Kde seženete nájem bytu, nebo ubytovny, pod 5.000 Kč, abyste neumřel hlady? A pozor, tuto částku všechny vlády odmítly zvýšit, prý je dostatečná, již více jak 10 let! Jaká byla za tu dobu jenom inflace? Zkuste si najít ubytování pod 5.000 Kč s energiemi. I poté, co vám vše seberou, bez ohledu na vaše děti apod., na vás stát páchá doživotní ekonomickou genocidu.

Jak se takový dlužník musí zachovat, aby neumřel hlady, nebo jeho děti neumřely hlady? No, přejde do šedé sféry ekonomiky, tedy začne si vydělávat načerno. Pokud na něm jeho vlastní stát, kterému desítky let přispíval daněmi na fungování, páchá celoživotní ekonomickou genocidu, rozhodl se nechat jeho děti umřít hlady, nezbývá takovému dlužníkovi nic jiného, než dělat načerno. Přitom se chtěl domluvit na splátkách, chtěl splácet, byl aktivní v jednání, snažil se vše řešit.

Tak hurá k volbám a volte ty, kteří páchají genocidu vlastního obyvatelstva. Nebojte, jednou se do takové situace dostanete také, poté již bude pozdě chtít něco měnit.

Politika je obchod s lidskou hloupostí. Máte to, co si zasloužíte. Snad si nikdy nepůjčíte a následně, třeba za 20 let splácení hypotéky, neonemocníte. Jediní, kteří se snaží řešit tuto genocidu jsou tito - ZDE.