7. 3. 2021 Tak jak se vám žije v koncentráku?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tyden.cz | Dobrá pověst? Za "polský koncentrák" až pět let vězení

Tak co na to říkáte?

Do práce se chodit může, ale v přírodě, kde jste sami, musíte mít na hubě respirátor, v ulici, kterou procházíte cestou z odpolední směny zcela sami, musíte mít na hubě respirátor, nebo roušku, jdete k vodě, protože je ve vašem katastru, sednete si naprosto sami na stoličku a musíte mít na hubě respirátor, nebo roušku.

Musíte mít na hubě respirátor, přestože ten je určen k zachycování prachových částic, zcela běžně se desetiletí užíval v prašných provozech. Na viry nefunguje.

Policisté řežou lidi, hlava, nehlava, kvůli tomu, že nemají na hubě respirátor, nebo si zakouří venku u popelníku, aby se neschovávali někde za domem a vajgly neházeli po zemi. Bijí nezletilé nemocné děti, těhotné ženy, ženy s dětmi na ulicích. Protože nemají respirátor. Kvůli přestupku, nikoliv trestnému činu.

Musíte chodit na testy, které prokáží, že nejste nakažený, přesto musíte mít na hubě respirátor. Infekční můžete být až po určité době od nákazy, to už jste ovšem na dalším testování, přesto musíte mít respirátor, nebo roušku, přesto počet nakažených stoupá. Nakažených seniorů, ve většině případů.

Nesmíte jít mimo katastrální území své obce, ani se psem na procházku, nebo s kočárkem, přestože v lese nikoho nepotkáte. Nesmíte navštěvovat své rodiče, příbuzné, přestože máte negativní test a nemůžete být v dané době infekční.

Více jak 200 tisíc lidí by umřelo hlady, nebo by kradlo základní potraviny, nebýt potravinových bank. Končí na ulici, protože nemají na nájem, přišli o práci, brigády, nemají z čeho žít. Včetně matek s dětmi. Zásoby v potravinových bankách se tenčí.

Na silnicích, v ulicích, policistů a vojáků se zbraněmi, jako za Protektorátu, co kdybyste náhodou chtěli odjet do zahraničí, protože v této totalitě už odmítáte žít?

Lékařské tajemství je zrušeno, nařízení, že se musíte nechat testovat a o výsledku musíte informovat, tedy o svém zdravotním stavu, kdejakou uklízečku v práci, která to může roznášet, jak je ji libo. Kdysi to byl trestný čin, dnes veškeré zábrany padly.

Máte narozeniny a chcete si zazpívat, policajti s beranidlem vám ukáží, zač je toho loket. Kdysi nepředstavitelné.

Bilion dluhu za rok a půl. Kdysi jsme se na takový dluh „nadřeli“ 20 let, dnes stačí rok a půl. Nebojte, nemusíte ho platit, oni si vás okradou sami, zvýšením daní. 🙂 Rozpočtová rada vlády na to, že dojdou peníze do 3 let, přišla o několik měsíců déle, než my, co jsme toto zveřejnili před několika měsíci. Je to zločin proti lidskosti.

Udávání na každém rohu. Domovní důvěrníci opět v akci. Musíte se bát, co řeknete, aby vás neudali, následně nepropustili z práce, přestože to kdysi nebyl výpovědní důvod, ale to jsme žili v demokracii a svoboda projevu a slova bývala zaručena. Na každém rohu na vás pokřikují lidé, že nemáte na hubě náhubek, přitom sami nemají být venku. Ale to nevadí, za nacistů to bylo obdobné, vždy se našlo dost udavačů, kteří „jenom plnili vládní nařízení“.

Na Novinkách, ale i FB apod., vás agent STB Walter nechá zablokovat, pokud projevíte nesouhlas. To už tam trvá dlouho, pokud nejdete s jeho kamarádem agentem STB Burešem, nemáte šanci se projevit. Tam už blokují i za citaci Ústavy. Na FB vás označí za člověka, který šíří dezinformace. 🙂 Svoboda projevu je pryč.

Od rána do večera jsme zásobeni vylhanými informacemi o tom, jak se údajně chovají v zahraničí, především třeba v Německu. Co slovo, to lež. Ale o situaci ve Švédsku nejsme prakticky informováni vůbec.

Každý zná někoho, kdo zemřel na čínskou chřipečku, mnozí dokonce tvrdí, že i několik lidí. Přitom zemřelo cca 20.000 lidí, tedy každý by musel mít asi 500 příbuzných, se kterými si volá, aby takového, naoko, vůbec znal. Lžou v první linii.

Děkujeme za podnět, tedy zveřejňujeme odkaz na počty mrtvých ve věkových kategoriích, zveřejněný na serveru Novinky – ZDE

Počet JIP a ARO lůžek v celé ČR je asi 4.400, ne všechny na pacienty s čínskou chřipečkou, to se ovšem nedovíte. Na jejich obsluhu stačí cca 17.000 zdravotních sester, pokud se 1 stará o jednoho pacienta a pracuje 1x8 hodin za 32 hodin. Počet zaměstnanců ve zdravotnictví je přes 300.000 lidí. Ale prý to nestíhají, nezvládají, jsou vyčerpaní. To se ovšem nikde nedovíte. Přitom personál na JIP i ARO odděleních v ČR byl, k tomu jsou i interní oddělení, kde jsou kvalifikované sestry také, rekvalifikace sester z dětského oddělení trvá cca 24 hodin.

Naplněnost nemocnic je cca 65%, to se také nedovíte.

A to vše kvůli 1.600 zemřelých ve věkové kategorii 0-65 let za necelých 14 měsíců. Zbytek jsou 65+.

Tak jak se vám to líbí? Už se seberete a půjdete na demonstrace, které pořádají různé skupiny, které s touto totalitou nesouhlasí, nebo necháte novodobé Hitlery ovládnout tuto zem?

Jak to je ve skutečnosti v zahraničí

Jsem v zahraničí (Benelux, Německo, Rakousko apod.) každý týden, takže to není „jedna paní povídala“, ale máte to „z první ruky“. A opravdu budu psát jenom pravdu.

Roušky, ani jiné náhubky, nikdo venku nikdy moc nenosil. 90% byla vždy bez nich, ať už v rušných ulicích Bruselu, Mnichova, Vídně, nebo jiných městech. Ano, lidé je měli v obchodech. V práci je nikdy nikdo nenosil, v Německu to je nyní trošku jiné, asi 50% lidí je nosí v práci, 50% ne. Kdo je nosí, v naprosté většině pod nosem. 🙂

V kancelářích je nemá nikdo, byť tam pracují desítky lidí spolu. Nějaká zásadní hygiena se nedodržuje, v 90% nenajdete ani při vchodu, nebo v místnosti, dezinfekci, nebo něco podobného. Na toaletách zcela běžně bavlněné ručníky v automatu (takové ty co zatáhnete, zespoda se posunou do přístroje), občas narazíte na papírové ručníky. Zvýšená hygiena nikde není, třeba větší úklidy.

Venku na procházkách potkáváte mnoho lidí, evidentně příbuzní, nebo sousedé, nikdo nepoužívá žádnou roušku, nebo něco podobného. Lidé se ani nesnaží dodržovat nějaký 2 m distanc, nebo něco podobného. V Belgii je doporučených jenom 1,5 m.

Lidé si běžně podávají ruce, dokonce se i zcela běžně zdraví takovým francouzských stylem, jako vždy, tedy polibky na tváře. Otevřené byly nejen obchody, ale i kadeřnictví, služby, pizzerie, lidé si snědli pizzu venku, tak tomu je i dnes, restaurace vaří pouze „do okénka“, jako u nás. Otevřeny jsou i půjčovny DVD, CD apod., prakticky všechny obchody, oblečení, obuv, svatební salóny apod. Všude byl pouze omezen počet zákazníků. Tak tomu bylo po celou dobu tzv. „lock downu“, o kterém novináři šířili naprosté bludy.

I v době tzv. zákazu vycházení, jak tvrdila média, bylo venku dost lidí, mladých, starých, kteří se scházeli, nikdo je neudával, policisty jste nikde neviděli, nechávali to na lidech a jejich rozhodnutí. Žádné omezování cest mezi katastry nikdy nebylo, na silnicích jste policisty neviděli, vyjma dálnic, kde ovšem kontrolují především řidiče dodávkových vozidel a nákladních vozidel, nikoliv lidi v osobních vozidlech.

I v současné době, kontrol na hranicích, je naprostá většina německých policistů, pokud jedou v automobilu, bez roušek apod. Dokonce i venku, když kontrolují lidi, zda mají negativní testy na covid, roušky z jedné třetiny nemají.

Zcela jistě byly omezeny koncerty apod., kde by mohlo být více lidí najednou.

Co se týká Velké Británie, zde není povinnost venku nosit roušku, ale lidé ji občas nosí, především na tržnicích. V obchodech je běžně nosí, ve vnitřních prostorách také neexistuje tato povinnost. Sice ji vláda vyžaduje, ale nemůže lidi k tomu nutit, respektují lidská práva. Žádný lock down tam nikdy nebyl a není, ve smyslu totality a koncentračního tábora, který zavedli naši totalitáři. Obchody, restaurace, fast foody zcela běžně otevřené, jídlo si sníte venku.

Je zcela nepochybné, že jsme obětí vydírání zemí EU, které nás nutí k věcem, které u nich nikdy nezavedly, především Německa.

Pokud budou i nadále média šířit lži o tom, jak se jinde údajně opatření dodržují, tak zveřejníme i fota, která máme k dispozici.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.