7. 2. 2021 190 dnů totalitního teroru

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Image result for totalita

190 dnů totalitního teroru

Ani se to nezdá, že, ale s mírnou přestávkou máme za sebou už 190 dnů totalitního teroru, který ovládl tuto zemi. Jde o nouzový stav. Půl roku z jednoho roku si tu totalitáři dělají, co chtějí. I přes klesající ekonomické ukazatele, především propad HDP, je nepochybné, že majetek agenta STB opět stoupne. Přitom naprostá většina malých a středních podnikatelů žije v bídě, mají vyčerpány většiny svých rezerv, statisíce z nich zbankrotují. Ale jsou tu velkopodnikatelé, jako Bureš, kteří bohatnou. Ne svým přičiněním, ale zločinem, kterým vyhlášení „nouzového stavu“ bezesporu je. Velké „štěstí“, že tu máme Ústavní soud, který je veden soudruhem Rychetským, který bleskurychle rozhoduje o všech podáních kvůli tomuto zločineckému spiknutí, vůči naší zemi a naší svobodě a demokracii. Tak za 4 roky, s ohledem na to, jak dlouho jim trvalo se vyjádřit k podnětům o „neústavnosti“ volebního zákona, možná zjistíme, že to opravdu bylo neústavní, spíše zjistíme, že to bylo ústavní, protože do té doby Bureš, prostřednictvím Zemana, Ústavní soud ještě více ovládne, než ho ovládá dosud, vyjma zcela politického rozhodnutí Ústavního soudu o volebním zákonu, které je samo o sobě neústavní.

Povšimněte si, prosím, že jediní „podnikatelé“, kteří si nestěžují, nemají problémy, jsou zemědělci a majitelé marketů. Ti ani nemají důvod si stěžovat. Zemědělci si rozdali takové dotace, které jsme jim dávali za 3 roky, mají se skvěle. Proč, to asi všichni víme.

190 dnů tu naprostá většina lidí, bez mrknutí oka, přijímá totalitu, která nás po 30 letech opět dostihla. Češi si ani nic jiného nezaslouží, vždy totalitám sloužili, i dnes udávají o 106, jak se říká, napomáhají zločincům, v minulosti houfně volili nacionální strany, poté komunistickou stranu, svobodu a demokracii fakticky naprostá většina lidí nechce. Chce se mít dobře, ale bez vlastního přičinění, proto je pro ně totalita přínosem, když budou totalitářům sloužit, udávat, budou se mít zase dobře. Jenom hrstka lidí, která je terčem zesměšňování, přitom to není jenom u nás, ale i v zahraničí, například v Nizozemí, kde už hrozí i občanská válka, protože tam si většina lidí žádnou totalitu vůbec nedovede představit, tak u nás ta hrstka lidí demonstruje, protestuje, porušuje totalitní nařízení současných zločinců. Zločinecký kartel se rozrůstá, mají ovládnutá veškerá silová ministerstva, policisté a vojáci vždy byli proti demokracii a svobodě, vždy sloužili a vraždili demokraty. Dnes dělají to samé. Naše země se s nimi, v krátkém období demokracie, nevypořádala, nepostavila je před soud a neuplatnila nejtvrdší trest – trest smrti. Nikdy jsme to neudělali, proto dnes oni ví, že to neuděláme opět. Narostla jim křídla, drzost, neomalenost, agresivita, zločinecké praktiky, které soudy, ovládané ANO-STB, nikdy nepotrestají.

Celých 190 dnů lháři lhali, že hodlají chránit těmito zločineckými praktikami občany. V pátek se soudruh Blatný prořekl, což už jsme dávno psali, že o nic takového vůbec nejde. Jde jim pouze a jenom o moc. Nejedná se o žádná protiepidemiologická opatření, to je sprostá lež, jedná se o zločin proti lidskosti, který má být potrestán trestem smrti. Jejich jediný zájem je zakrýt svoji neschopnost aktivovat zdravotnický systém, rychle rekvalifikovat nezaměstnané, kteří mohou nahradit nemocný personál, neschopnost rozšířit JIP a ARO místa v krajích, aby zdravotnictví dělalo to, za co si jej platíme. Místo toho Bureš, prostřednictvím svých firem, rozkrádá finanční prostředky, z počátku dokonce téměř monopolně, prostřednictvím téměř monopolního postavení v možnostech testů na tuto čínskou chřipečku, místo toho, aby zajistili dostatečný počet zdravotnického personálu a míst pro ošetřování klientů. Po celou dobu tu nechávají management nemocnic rozkrádat naše peníze ve zdravotnictví, kdy se zcela zbytečně povaluje cca 40% lidí v nemocnicích, kdy za toto jedno „covid lůžko“ inkasují nesmyslně vysoké finanční prostředky od zdravotních pojišťoven. Otevřeli jste, my ne, možnost bezbřehého miliardového rozkrádání našeho zdravotního systému, na což doplatíme všichni. Je nutné připomenout, že naše země má stále JENOM kolem 1.000 míst na JIP a ARO, přitom vláda měla rok na to, aby zvýšila jejich počet na 3-4.000. Kvůli její neschopnosti tu žijeme, jako v koncentráku.

Zkorumpovaná policie, státní zastupitelství a soudy nic neřeší. Podporují tento zločin. Ale tak tomu bylo vždy, když u nás vládla totalita. Nechali jste spoustu lidí bez prostředků, nechali jste zlikvidovat naše malé a střední podnikatele, ničíte naše děti, které nechodí do škol, likvidujete naši budoucnost, dělníci si nemohou koupit obuv, ani oblečení, je vám jedno, že venku mrzne, padá sníh, kašlete na tyto lidi, jste bezohledný sobci, patříte mezi ty zločince. Pevně věřím, že se tohle jednou změní a už konečně budeme, jako vy, prostě a jednoduše zavedeme trest smrti a konečně, jednou za celou existenci státu, budete potrestáni, jako největší zločinci v Norimberku v nacistických procesech. Slavíte 190 dnů totality.

Image result for ústavní soud

Komunistický Ústavní soud rozhodl neústavně

Z rozhodnutí Ústavního soudu k volebnímu zákonu mám několik vážných připomínek. Ti, co jej nyní oslavují, oslavují neústavnost, což mě nepřekvapuje, ani u těch tváří, kteří jej oslavují.

Jistě nemám problém s narovnáním podmínek pro vstup do Sněmovny pro jednotlivé strany i koalice. Vždy se jedná o jeden subjekt, který tvoří buď jedna strana, nebo jedna koalice (byť více stran, či hnutí). Toto rozhodnutí je v naprostém pořádku, protože pro koalice bylo zjevně diskriminační. Naopak se domnívám, že volič jistě více ocení skutečnost, s kým se jeho favorit hodlá spojit již před volbami, než po volbách, kdy bývá velmi překvapen, například koalicemi TOP 09, KDU-ČSL s ANO-STB (byť na regionální úrovni) apod. Má dost času zhodnotit, komu svůj hlas dá. Já například díky tomu nedám svůj hlas levo-pravému slepenci ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. Ale to je mé osobní rozhodnutí a jsem rád, že vím předem, s kým se můj favorit hodlal spojit. Proto jej volit nebudu. A toto skutečně považuji za lepší variantu, než kdyby se můj favorit s těmi zločinci spojil až po volbách. To bych byl, opět, velmi zklamán.

Ústavní soud ovšem také rozhodl, jako o neústavní části, o tzv. Bonusu pro vítěze voleb. A to neústavně. Tzv. Bonus pro vítěze je totiž prvkem většinového volebního systému, který je zcela ústavní například ve Velké Británii, USA a jiných zemích. Zcela ústavní části, kde vítěz i někdy „bere vše“, jak se říká. Sice chápu představitele titěrných stran, že jim tyto části vadili, ale nelze, s ohledem na ústavnost v jiných demokratických státech, dokonce i kolébce demokracie, tuto část označit za neústavní, nebo diskriminující. Je to čistě politické, zločinné, rozhodnutí Ústavního soudu a orgány činné v trestním řízení již měly konat a zahájit trestní řízení se soudci Ústavního soudu, kteří toto odsouhlasili. Jedná se o vážné ohrožení demokratických principů. V USA by již dávno byli ve vazbě.

Většinový volební systém totiž také dává, v přepočtu, vítězi méně hlasů na jeden mandát, jinak by nebyl většinovým. Je to ten „Bonus pro vítěze“, o kterém zločinci z Ústavního soudu, v rozporu s mezinárodním rozhodováním, tvrdí, že je neústavní. Ne, je to zcela ústavní.

Jistě, mnozí nebudou souhlasit, budou říkat, že to je diskriminační, ale o tom není řeč, i diskriminace může být demokratická, zcela jistě je ústavní. Co například zákaz činnosti nějaké neonacistické strany? To není diskriminace? I u nás k tomu došlo, kdy se Ústavní soud, tak ohánějící se „diskriminací“, takového politického subjektu zastal? Nikdy. A tak to je také všude, všude lze stranu zakázat, z nějakých důvodů, zcela politických, ano, je to diskriminace, ale může mít své opodstatnění.

Nedávno tentýž Ústavní soud přijal diskriminační, spíše snad i nacistické, rozhodnutí, že někteří naši občané nemají stejná zákonná práva, jako jiní. Nevíte o co jde? Tak například právo k osvojení dítěte jednoho z partnerů, nebo partnerek, v homosexuálním svazku, přičem diskriminaci pro sexuální orientaci zakazuje Ústava, včetně Listiny práv a svobod občana. A tady šlo o lidská práva, nikoliv politická, kde jistá míra diskriminace je připuštěna snad ve všech demokratických státech světa.

To, co předvádí Ústavní soud, je politické rozhodování, ke kterému nemá kompetence, nehledíce na Ústavu naší země. Navíc se jedná o zjevně zločinné, neústavní, rozhodnutí. Soudruh Rychetský s jeho kompanií tu zavádí totalitu. A je mi naprosto jedno, že to rozhodnutí přišlo x měsíců před volbami, ale není mi jedno, že ta sebranka neschopných, nebo všeho schopných, primitivů rozhoduje po x-letech od podání návrhu. Vyházejte je, škodí této zemi více, než kdokoliv jiný.

Image result for bidenova lež

Bidenova oslavovaná lež

Joe Biden prohlásil, že USA přestanou poklonkovat Rusku. To je tak průhledná lež, že se až člověk diví, že se dosud nenašel jediný komentátor, který by prostě tohle tvrzení vyvrátil.

Poslední prezidentské volby byly zcela jednoznačně ovlivněny hackery právě z Ruska a Číny, ale také ze strany EU, podporované snad všemi mainstreamovými médii. Prezident Trump totiž na obě země, včetně EU, uvalil absolutně největší sankce možná i v novodobých dějinách. Vypadá to, že si mnozí nevzpomínají, nebo nechtějí vzpomenout. Ale on zahájil obchodní válku s Čínou, která téměř vymazala z obchodního světa značku Huawei, nově i jiné jejich IT značky. Google nesmí umožnit Huawei využití svých aplikací, problém mají uživatelé i s FaceBookem apod.

Byl to Trump, který uvalil sankce na společnosti, které by se podílely na výstavbě nového plynovodu Stream, který měl vést do Německa. Výstavba se zastavila. My do Ruska nesmíme dodávat jablka, ale Němci si mohli kšeftovat s Ruskem, jak se jim zachtělo. Tak samozřejmě, že jim tento krok prezidenta Trumpa vadil. EU se samozřejmě kšeftu s Ruskem, vyjma zemí druhé a třetí kategorie, kam patří i naše, nechtěla vzdát, po celou dobu osnovala s Čínou své kšefty, kšefty s Ruskem tak, aby tyto sankce eliminovala. Důkazem je nová obchodní smlouva s Čínou, která je pro Čínu extrémně výhodná a pro EU extrémně nevýhodná, vyjma právě Německa, Francie, Belgie apod. Opět – druhořadé a třetiřadé země budou mít největší problémy.

Joe Biden nepokrytě lže. USA Rusku nepoklonkovaly, ani v mezinárodní politice. Jistě prezident Trump předvedl mnoho kolotočů, mnoho chyb, ale zcela jistě nepoklonkoval Rusku, Číně, ani EU, ale trval na dodržování pevně stanovených podmínek a pravidel, jako je výše členských příspěvků států v NATO. A to je pro komunistickou EU největší problém, proto poslala hackery na ovlivnění prezidentských voleb.

Nyní to pro EU, Rusko a Čínu dopadlo dobře, takže se o hackerech nepíše, nemluví, mlčí se. Faktem ovšem je, že absolutně nelze pochybovat o tom, že Biden vyhrál právě díky ovlivnění voleb ze strany těchto 3 subjektů.

Image result for volební podvody v usa

V rozjitřené atmosféře nebylo možné se dost dobře vyjádřit na téma volebních podvodů v USA. Ty v USA prostě jsou. Je to paradoxní, že se opět nenašel jediný politický komentátor, který by toto faktické sdělení učinil. Jsme obětí manipulací ze strany mocných, dávejte si na to pozor. Byli jsme lživě masírováni propagandou, která nebyla pravdivá, přímo lhala. Není otázkou, zda v USA jsou při prezidentských volbách činěny volební podvody, nebo nejsou, protože byly, jsou a budou, dokud se sčítaní hlasů nezmění. Toto potvrzují veškerá přepočítávání hlasů. NIKDY se při přepočítávání nedosáhlo shodnosti s uvedeným původním počtem hlasů pro jednotlivého kandidáta. Samotní zákonodárci volební podvody předem očekávali, proto je v jejich volebním systému umožněno, je-li rozdíl mezi kandidáty do 5%, při žádosti o přepočítání hlasů povinnost tuto umožnit, v některých státech je dokonce automatickou povinností hlasy přepočítat. A víte, jak to dopadá? Vždy se najdou stovky, tisíce volebních podvodů, kdy hlasy pro jednoho kandidáta jsou přičteny druhému. K volebním podvodům v USA prostě dochází po celá desetiletí. To je prokázáno, nemůže tedy jeden kandidát tím, že na to upozorní, jakkoliv ohrožovat důvěru v systém, jak nám tvrdili ti lháři od novinářů. Nejde o podvody, ty jsou, ale jde o to, zda jich je tolik, že mohly ovlivnit výsledek celých voleb. A k tomuto se žádný americký soud dosud neodvážil odpovědět. Ale tak to v USA funguje po celá staletí. Právě proto jsme měli velkou míru schovívavosti k jednání prezidenta Trumpa.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.