6. 9. 2018 – Novinky.cz – pod správou agentů STB, vedou hybridní válku proti naší zemi!

Asi není mnoho občanů, kteří by neznali asi nejčtenější zpravodajství po internetu - Novinky.cz. Mnozí jsme si, alespoň z počátku, mysleli, že v době po revoluci v roce 1989, se dostaneme k objektivnímu zpravodajství. Faktem je, že nejčtenější zpravodajství v zemi na Novinky.cz, jehož dodavatelem obsahu je společnost BORGIS a. s., je přímo řízena bývalými spolupracovníky STB.

Lze tak téměř s jistotou říci, že od doby, kdy "internet válcuje" konzervativní formy zpravodajství, jakými jsou tisk a televizní, či rozhlasové zpravodajství, jsme mediálně ovlivňováni ruskou propagandou ze strany bývalých spolupracovníků STB z nejčtenějšího média v zemi.

Podívejte se například na článek ZDE. Je to podpora stbáckého kámoše Babiše, kdy za fakty stojí "údajný" dobře informovaný zdroj. Nepřipadne vám to spíše, jako předvolební reklama na imigrantobijce Bureše, za trošku podivného údajného způsobu jednání nejmocnější ženy světa? STB se nestydí vytvářet obraz nejmocnější ženy světa, jako obraz naivní a hloupé husy.

V představenstvu společnosti Borgis a. s. sedí například jistý JUDr. Karel Walter, který se, podle Databáze spolupracovníků STB, přímo podílel na školení takových agentů českého gestapa a výcviku rudých mlátiček, jak jsme jim s oblibou v době předrevoluční říkali, na VŠ SNB, číslo jeho svazku je 172316 ZDE. Tento ve svazcích STB evidovaný člen představenstva, zastupuje funkci Předsedy představenstva, tedy je jediným, který rozhoduje o společnosti. Dá se říci, že je neomezeným pánem.

Aby toho nebylo málo, tak jednou z prvních podnikatelských aktivit byla zapsána - zpravodajská a redakční činnost a příprava tiskovin, včetně působení zpravodajů v zahraničí - a to již 4. 10. 1990. Borgis a. s. je vydavatelem Práva, dříve Rudého práva, jedná se o transformaci bolševického deníku na stbácký manipulativní deník Právo.

Vedlo nás to k hledání majitele Seznam.cz, který tento způsob vedení hybridní stbácké války vůči vlastnímu národu umožňuje, a zjistili jsme následující fakta - Majitelem je jistý Lukačovič Peter, nar. 1974, kdy agentů STB tohoto příjmení je ze Slovenska, což je Petera rodičů jistě rodná země, jsou desítky ZDE. Je otázkou, proč se člověk, který zažil "Sametovou revoluci", těsně po ní spojil se spolupracovníky STB a umožnil jim manipulovat s veřejným míněním v naší zemi, tedy přímo podporuje aktivity, vedoucí proti zájmům naší země.

Nejsme potomci agentů STB, ani nemáme žádné větší vazby na Policii, proto nebudeme zatím dále pátrat, zda rodiče pana Petera Lukačoviče, nejsou čistě náhodou na výše uvedeném seznamu, necháme to na investigativních novinářích, kteří zcela jistě uvítají tuto naši aktivitu, která se snaží, do hloubky, odhalit weby, které prorusky a proti zájmům naší země a zájmům našich občanů manipulují s názory občanů.

Manipulace s veřejným míněním na Novinky.cz, Seznam.cz

Tuto si najdete jistě sami. Zkuste se podívat na "Diskuse", přímo u jednotlivých článků, například o migrantech, uprchlících, Zemanovi, Babišovi, Okamurovi apod. Přestože je země, podle výsledků voleb například prezidenta republiky, přibližně rozdělena na 2 téměř shodné tábory, komentáře jsou ponechávány výhradně prozemanovské, probabišovské, protiimigrační, a to zcela účelově, aby se u čtenářů vytvářel dojem o téměř jednotném názoru společnosti a o falešných médiích. Jak si asi takový ne zcela inteligenčně nadaný jedinec vysvětlí, že 99,9% všech komentářů jsou protiimigrační, prozemanovské, přitom ČT, nebo jiná objektivní média, informují vyváženě? Bude tvrdit něco o "hrstce" z pražské kavárny a neobjektivním zpravodajství, bude souhlasit s útoky Zemana na ČT, ČRo apod. Jiné názory jsou brutálně mazány, jejich autoři jsou nemilosrdně zablokováni k další diskusi, bez ohledu na skutečnost, že neporušují jejich pravidla diskuse. Máme k dispozici i pár takových blokací, které naše uvedení prokazují. Pravidla diskuse si přečtěte zde a zkuste najít bod pravidel, který dané příspěvky porušily ZDE:

Dobrý den,

dnes jsme vám na stálo zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"A Milouš přišel o dalšího dodavatele."

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Hezký den
redakce

-------------------------------

Proti tomu jsou neblokované tyto příspěvky:

Michal Novák, Praha

So, 15. září 2018, 17:50:19  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |

+48 / -32

Karma je zdarma. Lítost nad pedofilem ? Spis ne, nez jo.

NEBO

Libor Filák, Rtyně v Podkrkonoší

So, 15. září 2018, 17:53:25  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |

+25 / -48

Zpráva na titulku. Umřel pedofil.

----------------------

Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"Putin napadl stát NATO. Je nutné se bránit. Atomové bomby na Moskvu budou adekvátní odpovědí!"

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

---------------------------

Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"Ten vypadá na Okamůru. Asi mu nestačilo rozkrást stranickou pokladničku Úsvitu."

-------------------------------

 

A zkuste tyto blokované názory, které neporušují žádná pravidla, porovnat s následujícími, které jsou zcela běžně v komentářích:

Anna Volková, Liberec

Čt, 6. září 2018, 11:23:29  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |

+4 / -1

Jakým právem o EU neustále rozhodují němci? Co si to vůbec dovolují! Mám za to , že letos předsedají Rakušané, takže němci/merklová/by měli držet hu-bu a krok!

---------------------

Blanka Kubištová, Chomutov

Čt, 6. září 2018, 11:12:45  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |

+10 / -1

Pani Merkelová je psychopatka, nechápu jak může být ve vládě, když patří do léčebny.

----------------------------

Zdeněk Bartko, Litvínov

Čt, 6. září 2018, 06:15:12  |

Souhlasím  |
Nesouhlasím  |

+42 / 0

Neustále potápět nic jiného nepřipadá v úvahu. Takže teď můžeme čekat 50 sebevražedných útoků. Těchto mírumilovných grázlů.

Výzvy k vraždám jsou trestným činem. Napojení bývalých kádrů STB na bývalé kádry STB z řad Státního zastupitelství, Policie i soudů je neuvěřitelné. Uvést, že se má Zeman, nebo Babiš, někým zastřelit, skončíte v nápravném zařízení na hodně dlouho. Sprosté urážky, nadávky, výzvy k vraždám, máme k dispozici stovky komentářů, které přímo vyzývají ke střílení lidí, STB Novinky je ponechávají v komentářích, ale mažou nevinné, nic neporušující komentáře odpůrců takovýchto zvěrstev.

Mediální ruská hybridní válka zasáhla a uspěla u největšího internetového zpravodajství v zemi. Pomocí spolupracovníků STB. Ruská mašinérie má na názory našich občanů větší vliv, než si dovedeme představit.

Nemůžeme se ovšem podpoře STB Novinky k STB Babišovi a ruské propagandě vůbec divit. Babiš ovládá Ministerstvo financí, je premiér vlády, 5 let ovlivňuje dění v zemi, politiku, daně. Tak jsme se podívali, jaký efekt to asi Borgis a. s. mohlo přinést. A nestačili jsme se divit. Celkové tržby za rok 2017 - více jak 650 milionů korun českých. Zisk před zdaněním - 23,19 milionů korun českých. Náklady na internetové zpravodajství jsou v řádech tisíců korun ročně, mzdové náklady v řádech několik set tisíc korun ročně, Borgia a. s. má ovšem 97% tržeb v nákladech. Zajímavé hospodaření, nemyslíte? Víte kolik taková firma, s 650 milionovým obratem zaplatí na dani z příjmu? 4,4 miliony. Už asi víte, proč není na důchody, malé děti, investice, na školství, že? 

Orgány činné v trestním řízení, přes prokazatelné výzvy k vraždám, jsou stále nečinné. Nezajímá je ani poněkud podivné způsoby hospodaření. To, co se v naší zemi děje, je regulérní, moderní válka, s bývalými STBáky, kteří se po revoluci v roce 1989 zmocnili většiny médií, majetků a zpoza politiky ovlivňují mediální obraz vůle občanů.