6. 6. 2021 Víte, co se stalo?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Všechny totalitní režimy zakazovaly držení zbraní občany a totalitáři v tom pokračují

Divadlo totalitářů

Byli jsme svědky dalšího z pokusů o svržení vlády agenta STB Bureše, ze strany totalitní opozice.

Jeden z důvodů měl být – nezvládnutí pandemie – toto mu vyčítala totalitní opozice, vyjma SPD, která každý z vládních kroků podporovala, seč mohla. Od počátku chřipkománie odsouhlasovala jeden „nouzový stav“ za druhým. Jediné, co totalitní opozice v té době vyčítala jejich kamarádovi Babišovi bylo, že dává málo sociálních dávek podnikatelům, tedy kompenzací. Vůbec neměla problém s nástupem totality v zemi. I v loňském roce, i letošním, chodili jejich hejtmani za Babišem a doslova žebrali o prodloužení, byť všichni věděli, že to je nezákonné, nouzového stavu. A Babiš vyhověl. Dnes přesvědčují své voliče, že tomu tak nebylo. Kdysi nás komunisti přesvědčovali, že 2 světovou válku zahájil Hitler, ne se Slovenskem a Sovětským svazem, to nám zamlčovali. Je to tedy stále stejná, osvědčená, praktika Stalinistů.

Dalším důvodem mělo být neúměrné zadlužování státu. No, ale to při jejich souhlasu s totalitním zákazem podnikání, zcela logicky muselo přijít. Takže, klasicky, stalinisticky, vyčítají Babišovi něco, co sami způsobili, nebo pomohli způsobit. Bylo by to legrační, pokud by to nebyla pravda, ale třeba humorný Poláčkův román. Totalitní opozice dělá ze svých voličů blbce, jim to evidentně nevadí, takže své hlasy jim dají. Já ne.

Hlasování o vyslovení nedůvěry vládě, vláda bohužel ustála. Daleko více mě ovšem trápí realita, že kdyby jej neustála, měli bychom normálního prezidenta, který by respektoval demokratické principy státu, jmenoval premiérem někoho z totalitní opozice, že bychom vyměnili zlo za zlo. Ne menší zlo, ale stejné zlo. Totalita vystřídá totalitu, z toho není důvod mít radost.

Režisérka a publicistka Apolena Rychlíková - Deník N

Ticho po pěšině

Všimli jste si, jak najednou obě kauzy, které rozvířili Piráti v našich politických vodách, Hamáčka a Feriho, najednou utichly? Ruskem uplacený Kroupa ze Seznamu nepředložil tolikrát jím zmiňované důkazy o tom, že by Hamáček měl „vyměnit“ terorismus spáchaný Ruskou federací na našem území za údajné dodání ruských vakcín a schůzku Biden vs. Putin v ČR. Nikde žádný důkaz. To samé se týká Feriho, Piráti najali „kompars“, který obvinil Feriho ze znásilnění. Opět, nikde žádný důkaz, přitom se obě pirátské redakce chlubily, že důkazy mají a předloží je. Opět, nikde žádný důkaz. Piráti oprášili stalinistické praktiky likvidací nevinných osob v naší zemi. Opět podotknu, že v žádném případě nejsme příznivce ani totalitní ČSSD, ani totalitní TOP 09. Jde jenom o stalinistické způsoby politické i občanské likvidace kohokoliv, nejde o politiky, ale o vás, o občany této země.

Jistě jste si povšimli, že kdokoliv, kdo se vyjádří proti ekonomické migraci z Afriky na náš kontinent, je obratem označen za ultrapravicového extrémistu, ne-li rovnou nacistu. To jsme tak nějak přijali, že se tu děje, přeci jenom je nacista méně, než znásilňovatel, nebo vlastizrádce, v očích občanů. Pirátům nestačí tyto sprosté útoky na lidi, kteří leckdy prezentují jenom své osobní zkušenosti, které obratem, díky udávání Pirátů, mizí ze sociálních sítí s odůvodněním, že podněcují k nenávisti, pokud třeba jenom videa obsahují reálné osobní zkušenosti řidičů kamionů. Tak vytáhli těžší kalibr – vlastizradu a znásilnění – bez důkazů. Proruský dezinformační Seznam sliboval zveřejnění důkazů, které nemá. Pirátské redakce, které jsme zmiňovali v minulém komentáři, si najaly pár, doslova, kurev, které dnes tvrdí, že je Feri znásilnil, také žádné důkazy nepředložily. Vypadá to, že letošní předvolební kampaň bude naprosto extrémní, pokud již takto začala. Ale z historie víme, že stalinisté se neštítili nikdy ničeho. Tak se máme na co těšit. Zlo vystřídá zlo.

Nový cíl čínského prezidenta: definitivně vystoupit ze stínu bývalého vůdce - iDNES.cz

Čínské Palermo

Po mnoha desítkách výpadů čínské ambasády na jednání našich politiků v zahraničí, jako například cesty šéfa Senátu na Tchaj-wan, nastalo hrobové ticho z Říše zla. Proč? Diplomatická roztržka mezi ČR a Ruskou federací, která, bohužel, neskončila zrušením ruské ambasády v ČR, jako nepřátelské země, dala i (ne)mocné komunistické Číně najevo, kde jsou meze pro jejich vyjadřování. Vůbec není pochyb, že právě čínská ambasáda se nepostavila, ani náznakem, za své údajné ruské kamarády a neprojevila s nimi ani chloupek solidarity. Není žádným tajemstvím, že čínští komunisté směřují své ekonomické zájmy nejen k ovládnutí evropských zemí, ale i Ruské federace. Čínou předstírané přátelství s Ruskou federací je jenom takovou vějičkou, která má zastínit jejich skutečné zájmy, kterými je ekonomické ovládnutí Ruské federace. Dělají pro to maximum, kde byli, díky sankcím, z výběrových řízení vystrnaděni Rusové, nastupují Číňané. U nás, bohu dík, nedošlo k možnosti ucházet se firmám z obou zemí, protože jsou naši úhlavní nepřátelé, společně s Německem, o dostavbu jaderné elektrárny Dukovany.

Se skřípějícími zuby toto rozhodnutí naší vlády, které bylo a je správné, Čína přijala. Najednou si je vědoma, že jejich hlavní podpůrce ztrácí v ČR vliv. Ano, je to komunista Miloš Zeman, který postupně ztrácí veřejný vliv a možnost cokoliv ovlivňovat. Za to vděčíme vládě Babiše, což se mi nesmírně těžko píše. 🙂 Najednou čínští masoví vrazi zjistili, že v naší zemi nemají takovou podporu, jak si mysleli, protože u nás je prezident jenom kladač věnců, což zjistili s několikaletým zpožděním.

Nepřipadne vám to poněkud paradoxní, že Rusové a Číňané jsou součástí svého společného projektu BRICS, ale přesto jeden druhého „nepodrží“ v tak vypjatých situacích, jako tomu je u nás s ruským teroristickým útokem ve Vrběticích? A k tomu jim ještě zemřel jejich ekonomicky nejdůležitější přítel – Kellner – člověk, který tu uplácel novináře, aby o čínských komunistických vrazích psali jenom v superlativech, jako jistého pseudonovináře Paličku, ale i mnohé jiné.

V současné době chybí opravdu málo, abychom se obou našich největších nepřátel definitivně zbavili. Prostě stačí uzavřít jejich Velvyslanectví. My je k ničemu nepotřebujeme, oni nás potřebují více, než si dovedete představit. A ne, nepřijdeme o žádné obchodní příležitosti, protože tam prakticky žádné nemáme, vyjma soudruha Kellnera zločineckého impéria, ale to nás nemá co zajímat. Proč? Protože daně neplatí u nás, ale v Nizozemí, ať si za něj orodují Nizozemci. My z něj měli, máme a ještě chvíli budeme mít, jenom velké problémy.

Koruna už neoslabí. Čeká nás plíživé zdražování - Aktuálně.cz

Zdražujeme, jupííííííí

Energetické společnosti oznámily, že budou zdražovat, protože se jim zdražily energie. Hospody zdražují, protože rok neměly zisky a za další rok je prý musí dohnat, kadeřnice ohlásily zdražení, protože rok neměly zisky a za další rok je prý musí dohnat, dosud byly na sociálních dávkách, které jsme jim platili my, daňoví poplatníci. Potraviny zdražují, protože jsou nezbytně nutné, abychom neumřeli hladem, ale obchodníci tvrdí, že rok byli omezeni na tvorbě zisku, který potřebují za tento rok dohnat. Daňový poplatník jim platil sociální dávky, aby neměli takové problémy, dnes si zaplatí za to, že jim platil sociální dávky. Socialismus v praxi. Pohonné hmoty bezdůvodně zdražily, protože pumpaři potřebují dohnat zisk z minulého roku, kdy se snížila mobilita občanů.

Za vše může čínská chřipka. Kdyby ji bylo možné zdanit, nikdy by ji státy neřešily, ale všemožně podporovaly, jako tomu v boji za zdravé obyvatelstvo dělají 100 let svoji podporou v prodeji tabákových a alkoholických výrobků, ve formě boje zvyšováním spotřebních daní, nikoliv zákazem jistě na smrti občanů se velmi podílejících těchto výrobků. Předdůchodci nebudou mít důchody, říká čtyřicetiletý teenager Bartoš od Pirátů. Proč by měli mít, vždyť platí jenom přes 60% na daních a různých odvodech, jako jsou na důchod a zdravotní péči, že?

Covidoví idioti, kteří nahnali naši zemi do fáze bankrotu, si dnes jistě mnou ruce, kam to dopracovali, kolik všichni za tuhle idiocii zaplatíme. Většinu z vás to nikdy nezajímalo, ale toto jsou důsledky. Budete nadávat? Tak začněte u sebe, jací jste pitomci, když jste tuhle totalitní sviňárnu podporovali. Chtěli jste to? Máte to. Takže dnes držte hubu.

My, co jsme byli proti téhle brutální likvidaci naší ekonomiky od samého počátku, to budeme muset platit. Totalita zničila naši zemi, naše životy, životy našich dětí, vnoučat a pravnoučat, zatleskejme covid idiotům.

Tak hlavní přeci je, že neumřeli na covid, ale dožijí se rakoviny, ne?

Před 75 lety se spojenci vylodili v Normandii. Podporu zajišťovali i českoslovenští letci, říká historik | Plus

Víte, co se stálo dnes přesně před 77 lety?

6. 6. 1944, tehdy bylo úterý, došlo k operaci Overlord. Největší nepozemské operaci do té doby. Spojenecká vojska Velké Británie, USA, Kanady a mnohých dalších zemí se vylodili v Normandii a zahájili konečnou fázi likvidace nacistického režimu v Německu. Do té doby, ale i dnes, věc naprosto nevídaná. Statisíce vojáků spojeneckých vojsk, vyloďujících se v mračnech kulek, které na ně nacističtí tyrani vystříleli, jako mravenci postupovali vpřed. Hned na plážích v Normandii jich zemřely tisíce. Tisíce hrdinů, kteří přijeli ze zaocenánu zachránit Evropu.

Nikdy jsme nedocenili tuto neuvěřitelně odvážnou akci našich spojenců, která vznikla především zásluhou neutuchajícího optimismu a odhodlání, dnes prý rasisty, kolonizátora, vraha, sira Winstona Churchilla, člověka, kterého si každý ihned vybaví s neodmyslitelným doutníkem v ústech a buřinkou na hlavě, který se ve své velikosti prochází po rozbombardovaném britském království a všem říká – nikdy neprohrajeme, vyhrajeme tento boj s tyranem, nikdy se nevzdáme, budeme bojovat do posledního muže, který odvětil mému prastrýci, který byl v RAF a při této „procházce“ sdělil britskému premiérovi – Sir, we will win, don´t be affraid (pane, neobávejte se, vyhrajeme) – odvětil – Of course, gentleman – (Jistě, pane) a skrze svůj doutník se pousmál. Toto nám stačil prastrýc odvyprávět, než ho bolševici po válce, „po zásluze“ zavraždili. Vedle sira Wintona stál americký lid, jako již v první světové válce i nyní odhodlaný pomoci zachránit Evropu. Yankee´s z USA, dnes tolik nenáviděné země mezi Eurohujery a bolševiky. Bez nich bych válka skončila ve prospěch nacistů.

V tento den, před 77 lety, se začala psát kapitola osvobození Evropy, ale i celého světa, od nacistické tyranie. Bůh opatruj tyto hrdiny a vás prosím, nikdy na toto datum nezapomeňte.

God bless USA, Great Britain, Canada, Australian, New Zeland etc.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.