6. 12. 2020 Adieu EU

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tomáš Zima: Povinné očkování na covid-19 je nesmysl. Třeba děti je zbytečné  očkovat | Dvojka

Boj o očkování

Jistě jste si všimli, jak se na různých diskusích i sociálních sítích rozhořel doslova boj, vyvolaný úvahou o očkování proti nemoci Covid-19. I naši političtí zástupci si veřejně stěžují, že mají doslova zahlceny e-mailové pošty e-maily od občanů, kteří se dožadují buď povinnosti, nebo nepovinnosti, očkování.

Věc je, jako vždy, v této totalitní době, postavena pouze a jenom na tom, zda případné očkování má být povinné, nebo ne, a zda ten, kdo očkování odmítne, bude mít v budoucím životě nějaké totalitní problémy – píše se o tom, že nebude moci normálně cestovat, nebude moci chodit do obchodů, do lékáren apod. I ti, co jsou proti povinnému očkování nejsou proti dobrovolnému očkování, pouze odmítají, že každý má mít povinnost se nechat očkovat látkou, která byla nějakým způsobem vytvořena, bez dostatečně dlouhé doby testování, zda nemá, do budoucna, nějaké vedlejší účinky, nebo vás v průběhu několika měsíců, či let, nemůže dokonce zabít, třeba způsobením degenerace tepen, žil apod.

Další rozpor je v tom, zda je „čínská chřipečka“ natolik nebezpečná, že by vůbec vyžadovala jakékoliv celoplošné očkování, natož ještě povinné. Na naší planetě umírají stovky tisíc lidí na rakovinu děložního čípku, přesto není očkování povinné, navíc je hrazeno občanem, daleko více lidí každý rok umírá na žloutenku, přitom očkování proti žloutence není povinné, opět, pokud jej chcete, hradíte si jej sami. Ne, je to jenom chřipka, nic více, a ani proti chřipce nemáme povinné očkování.

Politici si tu vymysleli, ať už opoziční, nebo vládní, přitom nikdo nevíme proč, že tahle chřipka má být konec světa, proto nás začnou totalitně šikanovat a doslova buzerovat každý den, jenom, co otevřou oči. Přátelé, nejsme ovce, pitomci, za které nás mají, nenechme si to líbit, postavme se jim. Je to jenom chřipka, při které umírá o trochu více lidí, než při sezónní chřipce, to jsou neoddiskutovatelná fakta, ale daleko méně lidí, než na rakovinu, žloutenku apod. Očkování jistě ano, ale dobrovolné, bez důsledků pro ty, kteří se nenechají očkovat, proč by také měli, když člověk, co se nechá očkovat, prý nemoc nedostane, ne? 🙂

Postavme se již té totalitě, která zfanatizovala tuto zem. Nedělejte to, co němečtí občané v době nástupu nacismu a nečinně nepřihlížejme této totalitě, která si s ničím nezadá s jinou totalitou, známou z historie.

Babišovi už střet zájmů nikdo neodpáře, Česko se teď bude s EU dohadovat o  stamiliony - Aktuálně.cz

Střet zájmů agenta Bureše

Evropská unie vydala definitivní stanovisko ke střetu zájmů agenta Bureše a jeho Agrofertu v ČR. Veškeré dotace jim vyplacené, jsou nezákonné. Co s tím asi uděláme? Nic, přátelé, vůbec nic. Agent Bureš si již „kúpil“ všechny, soudce, státní zástupce, policisty, kriminalisty. Takže vůbec nic. Máme obsazenou kompletní státní správu svými vykonavateli fašistického korporátu. Tomuto se říká, z historického hlediska, korporátní fašismus. Mám koupené všechny. Nikdo nic nevyšetřuje, Zeman z Nejvyššího státního zastupitelství se již rok trápí tím, jak zakrýt tyhle podvody, Himmler, pardon, Hamáček neví, kam dříve skočit, aby ty zločiny dokázal zakrýt, oba si přitáhli do funkce ministra Frau Benešovou, která skáče, jak fašouni pískají, aby poskytla největší krytí těmto zločinům. Nejde tu vůbec o krádeže, ale o nastolení korporátního fašismu v naší zemi, na což poukazujeme po celou dobu, co agent STB Bureš vstoupil do politiky.

Ale tak jsme to přeci chtěli, že? Místo toho, abychom naši zemi hnali vpřed, snažili se aplikovat osvědčené metody civilizovaného západu, abychom je co nejdříve dohnali, řešíme tu primitivní čínskou chřipku, která de facto, nikoho nezajímá. Ne my, ale oni ji řeší, nejen Himmlerové, ale i tzv. „demokratická“ opozice, která je díky tomu, že náckům dává plný souhlas, spíše totalitní vládní koalicí.

Tak až příště uslyšíte, že PES je v horším stupni, tak se dívejte kolem, co zase agent STB Bureš ukradl.

EU chystá závazná pravidla pro odstraňování dezinformací | ČeskéNoviny.cz

EU chystá závazná pravidla pro odstraňování dezinformací

Evropská unie bude účinněji postihovat záměrné šíření dezinformací, které může ohrožovat fungování evropské demokracie. Evropská komise proto mimo jiné chystá závazná pravidla pro internetové platformy, které budou muset odstraňovat manipulativní příspěvky. Počítá s tím akční plán pro demokracii, který ve čtvrtek představila místopředsedkyně Komise Věra Jourová.

Jako dítě i teenager jsem osobně zažil cenzuru. Vím, že vedla k jedinému, vedle mnoha jiných věcí, k pádu daného systému, kterému jsme říkali – bolševický – dnes se mu říká totalitní.

Osobně nevím, zda a proč se eurounijní úředníci doslova urvali ze řetězu a již mnohá léta tu rozsévají nenávist vůči Evropské unii, nebo Evropská unie byla od samého počátku totalitní projekt, což nám mocipáni zatajili, my jsme pro něj, z nevědomosti, v referendu hlasovali. Kdybych byl v té době informován o tom, že budou zavádět cenzuru pod obrovským tlakem finančních postihů v řádech miliard, například pro provozovatele sociálních sítí, nikdy bych pro vstup do tohoto totalitního spolku nehlasoval.

Včera nařídili sociálním sítím blokovat a cenzurovat osobní účty, na kterých se objeví jenom jedno jméno – Robinson, nebo ty, na kterých se objeví zpravodajské video, které ukazuje určitý skutkový stav, který se děl v dané chvíli a mohl vyvolat „nenávist“, nebo byl krvelačný. Cenzurovat podle jmen, fakta, vždyť kdyby se to nestalo, asi by z toho nebylo video? Dnes už chtějí, cituji, mazat „manipulativní“ příspěvky, nikoliv tedy nepravdivé, dezinformaci, ale už i takové, ze kterých oni, nadřazená rasa, mají dojem, že manipulují a nepřipouští ten jediný a správný názor. Zítra nás za to začnou zavírat.

Svoboda slova zahrnuje i ochranu nepravd, dezinformací, jinak by nebyla potřeba, to pochopí každý, kdyby všichni měli říkat jenom pravdu, nač ji chránit zákonem nejvyšším? Proti této svobodě slova máme nastaveny občansko-právní možnosti se bránit, je-li nám sdělením nepravd, dezinformací, nějak osobně ublíženo, jsou tu zákony na ochranu osobnosti. Říkat si můžeme, co chceme, ale pokud překročíme pomyslnou čáru, která na druhou stranu, osobně chrání někoho jiného, neseme za to důsledky. Ale jistě nikdo nemá právo hrát si na soudce, jako si toto právo usurpuje Evropská unie, kdysi to byl Hitler, Stalin, kteří si takto hráli na soudce, a někomu nařizovat, že něčí manipulativní názory má mazat. Tu jedinou, sovětskou, pravdu jsem tu už zažil.

Tímto jednáním si u mě osobně Evropská unie ukončila moji, byť chatrnou, podporu. Stal se ze mě zastánce Czexitu. Ne, nezlobte se na mě, ale tohle už je přes čáru moji ochoty tolerovat různé úlety Evropské unie. Totalitu jsem zažil a nechci ji opakovat.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký adventní víkend a celý příští týden.