6. 1. 2019 – Hurá, máme přebytek, opět krůček k bankrotu

Pravá ruka STBáka Bureše, Schillerová, oznámila, že loňský rok dopadl s přebytkem cca 2,9 mld, proti plánovanému schodku rozpočtu ve výši 50 mld. Kč. Voliči STBáka jásají, jako pominutí.

Když opomeneme to, že se opět STBačka sekla o několik desítek miliard při svých výpočtech a plánech, což je spíše ukázka neschopnosti STBačky, než její schopnosti, tak poté si musíme přiznat, opakovaně, proč takový výsledek je. A zda je vůbec důvod jej slavit.

Postavilo se 4 km dálnic. Investice do infrastruktury prakticky nulové, investice do digitalizace státní správy nulové, EET je k smíchu, nepřineslo nic, žádné stovky nových hřišť, žádné nové Fakultní nemocnice, prostě nic. Kontrolní hlášení zlikvidovalo značnou část svobodomyslných lidí z řad podnikatelů, ale nepřineslo nic, vůbec nic. Strukturální změny ve školství, žádné, důchodová reforma, žádná, sociální a zdravotní reforma, žádná, hospodářská reforma, žádná. Takto můžeme pokračovat pořád. Kde se neinvestuje do výstavby, oprav, tam to chátrá. Nejde vám voda v domě, protože praskla přípojka? Nevadí, nic vás to nebude stát, když ji neopravíte, ušetříte, budete mít přebytkový rodinný rozpočet, ale budete bez vody. Hospodaření pitomečků z ANO-STB, KSČM, ČSSD, SPD a jejich voličů.

Krade se ovšem více, než se kradlo, že, Bureši! Majetky soudruha Bureše vzrostly raketovou rychlostí v řádech miliard. Kéž by takto rostly majetky i občanů, ale na to již nezbývá.

HDP roste. Supééééér, řvou STBáci (voliči STBáka). Opravdu? Kolik je ovšem naše národní HDP, tedy vytvořené českými lidmi? Nezůstává nám z něj prakticky nic. Hradní alkoholik ovšem trvá na lákání zahraničních firem, proti tomu na likvidaci domácích firem.

Ale proč je přebytek? Málokdo si uvědomuje, že nebýt dotací z EU, tato firma, pardon stát, by byl v bankrotu, a to již 4 roky. EU doplácí na neschopnost českých voličů si zvolit kvalitní strany do Parlamentu, kvalitní Poslance, Senátory, kteří budou pracovat ku prospěchu státu, nikoliv ku svému prospěchu. Radost z této faktické věci nemůže mít nikdo, kromě pár blbečků.

5 let neopravujete, neinvestujete, nestavíte, nic nebudujete. V jakém stavu bude váš dům, který jste nekoupili nový?

Zdravotnictví v rozpadu, ministerstvo zdravotnictví cíleně nechává občany této země bez života důležitých léčiv. Umírají po desítkách. Napadlo mě slovo - genocida. S ohledem na slovenskou národnost STBáka by to bylo pochopitelné. Čechy nenávidí. Rakovina se léčí Paralenem, na léky není, stejně tak na kvalitní vzdělávání.

Silnice jsou v katastrofálním stavu. D1 neprůjezdná několik let. Na důchody není. Možná deset let se nezvedlo životní minimum, ti nejchudší nepociťují nic jiného, než beznaděj, protože jejich příjem je stále nižší a nižší, proti růstu cen. Raketovému růstu cen. Proti tomu ovšem vláda snížila ceny za dopravu cestovatelům. Nyní si již může studentka vyrazit z Prahy do Brna ke kadeřníkovi, protože ušetří stovky, jak za kadeřníka, tak za cestovné, které ji vyjde na 49 Kč a zbytek doplatí matka s 2 dětmi, samoživitelka. Země je před praktickým bankrotem. Stačí málo, hospodářská krize.

Co se ovšem opravdu povedlo?

Zlikvidovat nezávislou Policii, Státní zastupitelství, Soudy - první nutný krok k vytvoření korporátního fašismu. Banální dotační podvod Bureše se nevyřeší za této vlády, ani jiné, dojde k promlčení. Dnes vám fašistický policista může nadávat do kurev, kund a čuráků, aniž by byl potrestán.

Povedlo se vyhnat z naší země další část "inteligence", tedy mladých, vzdělaných lidí, s budoucností, nebo naopak velmi vzdělané a s výsledky za sebou, osobnosti z řad vědců, lékařů, ekonomů, právníků a dalších, jako je zdravotnický personál apod. Kdo u nás zůstal? Pracují tu většinově Ukrajinci, Turci, Moldavci, Rusové, Bulhaři, Rumuni. Ti se po setmění opíjí a napadají naše občany. Každý to vidíme na každém rohu.

 Povedlo se svobodomyslné lidi, toužící po životě ve svobodné společnosti, bez vulgarit, napadání, urážek, vytlačit na periférii společnosti, onálepkovat je "havloidy, demoblokaři, pravdoláskaři, nově lepšolidmi" a to těmi, kteří ve veřejném prostoru lžou, kradou, podvádí a označují občany za idioty, kundy, blbečky, píči, čuráky apod. Takto se chovali nacisté a T. G. Masaryk proti tomu tehdy ostře vystupoval.

Povedlo se napadat a znedůvěryhodnit naše tajné služby. Povedlo se ignorovat čínskou a ruskou špionáž. Povedlo se omlouvat Číňanům za naši drzost vyvěsit vlajky Tibetu. Povedlo se měnit historii a její fakta, omezit svobodu pohybu, projevu, podnikání.

Chtěli jste to, máte to.