5. 8. 2018 – Korporátní fašismus v praxi, mladí utečte!

Zažili jsme bouřlivý nástup nové vlády, která, jak se ukázala, je plná podvodníků, plagiátorů, komunistů, stbáků, mlátících nevinné lidi, spolčených s největšími masovými vrahy v našich novodobých dějinách. Jako v minulosti, i nyní jim k tomu sekundují sociální demokraté, brzy se přidají i křesťanští demokraté. Demokrat by mohl zajásat, nacisté z SPD jsou od válu, ale reálně uvažující člověk dobře ví, že je jedno, zda je u moci diktatura stbáků, nacistů, fašistů. Vše je pro budoucnost této země špatné.

A začaly se dít věci. Stejně jako v únoru 1948 došlo ihned na stbácké obsazení silových resortů, vyhazovy na nejvyšších místech u Policie, Státního zastupitelství, vyšetřovatelů, Ministerstev a státních podnicích. Jako v roce 1948. Už mají z části vyhráno, nejvyšší posty jsou jejich, nyní začínají čistky na nižších postech. Nevěříte? Víte o tom, že nejlepší kontroloři posledních 20-ti let z Finančních úřadů jsou již pryč, jsou nahrazeny učitelkami tělocviku apod.? Ti jsou poslušné, kontroloři nebyli, chtěli dělat svoji práci důsledně a dobře, jako posledních 20 let.

Jak poznáte nástup diktatury v praxi? Téměř nijak, ale přeci jenom jsou určité náznaky, které se opakují z dob minulých, jako byly Protektorát, nebo komunistický převrat v roce 1948. Lidé i nadále chodí do kaváren, vináren, pivnic, chodí se bavit, dříve byly tzv. odpolední čaje, dnes jsou různé venkovní festivaly apod. Vlastně si člověk ani neuvědomuje, že diktatura je tu. Postupně, již nyní, si musíte dávat pozor na to, co říkáte a před kým to říkáte, postupně začne docházet k ukončování těchto venkovních produkcí, například omezováním časových možností, ohlašováním takových akcí rok předem apod. Všimli jste si, že už nyní si nemůžete na zahrádce oslavit narozeniny po 22 hodině? Různí fízlové již nyní udávají, tu na Ministerstvo financí, tu na ČOI, tu na Policii, tu na jiné kontrolní orgány, které již nyní hlásí zahlcenost anonymními udavačskými pamflety, postupně začnou být kritici "eliminováni". To, že by došlo na vraždy, mučení, násilí, jako v minulosti, lze prakticky odmítnout, až na jisté výjimky, násilných vražd, které budou neobjasněny, začne přibývat, všímejte si, že se bude jednat především o svobodomyslná povolání, jako jsou herci, živnostníci, podnikatelé. Jsou ovšem efektivnější způsoby likvidace názorových odpůrců, jako je jejich společenská likvidace, ekonomická likvidace (platební příkazy) a mnohé další.

Začnou si "kupovat hlasy", více, než kdy jindy. Bez ohledu na stav ekonomiky, která je "přehřátá", tedy není prakticky nezaměstnaných, různé kecy o nepracujících cikánech jsou klišé již několik let, pracuje ten, kdo pracovat může, přestože je potřeba cca 200.000 zaměstnanců, ti již nejsou, inflace je v řádech rozumných, kolem 2-3%, růst mezd je neuvěřitelný a ekonomiku ohrožující.

Proti tomu ovšem stojí stav státního rozpočtu, který je nadále v deficitu, tedy korporátní fašisté vytváří státní dluhy i v této situaci. Přesto půjdou a začnou si "kupovat" hlasy voličů, jako vždy nejdříve důchodců, kterým budou zvyšovat důchody, následně státních zaměstnanců, dohromady jsou těchto ovčanů přisátých na státní rozpočet přes 4 miliony, to zajistí vítězství ve volbách. Dluhy porostou. Kdo je zaplatí? Mladí lidé, kteří nebudou moci zakládat rodiny, protože na ně nebudou mít, ale oni budou již ovce, které budou dělat otroky v korporacích.

Korporátní fašismus je spojení korporací (velkých podniků) s vládní mocí. To tu již máme, důsledně se korporátní fašisté snaží je více spojit. Podívejte se, kdo je Ministrem průmyslu a obchodu, osoba, která zradila živnostníky, podnikatele a přidala se na stranu největšího ZLA v zemi. Korporace potřebují otroky do svých podniků, za mrzký peníz, ti nejsou, proto začneme likvidovat svobodomyslné občany - živnostníky, řemeslníky, pomocí nesmyslné byrokracie (EET, Kontrolní hlášení k DPH, apod.), kde jim poté napaříme likvidační pokuty a naženeme je do montoven. Další jsou v neziskových organizacích, ty se mohou začít obávat o svoji existenci. Kdo neustoupí, bude nucen buď ukončit své podnikání, nebo charitativní činnost, nebo emigrovat, či přesunout sídlo firmy do zahraničí. Protože korporace jsou napojeny na vládní moc, budou mít všechny, v té době již "ovčany", pěkně pod kontrolou. Korporátní fašismus bude konečně dokonán.

Jaká ale bude budoucnost? Žádná, ovčané budou doma sedět u televize, jako za každého diktátorského režimu, na pivo v hospodě mít nebudou, to je již nyní, kdy půllitr dvanáctky leckde stojí 50 Kč, nebudou se shromažďovat, nebudou se moci společensky angažovat, vyjma Burešjugend, nebudou spolu moci diskutovat, právě o politice, nebudou tak vytvářet opozici, ale budou přitakávat diktátorům. Doma u piva nikoho neohrožujete, že?

Co čeká mladé lidi? Bída a zmar, dluhy státu porostou, jejich kreativita, odlišnost, budou pošlapávány, budou hnáni "do řady", jakmile se budou snažit z řady ovcí vybočit, dostanou "přes držku". Vše bude řízeno státem, jako v každé diktatuře.

Straším? Nikoliv, vše tu bude takto fungovat do několika málo let, cca do 9-ti let.

Co za to může? Sobeckost, nenávist. Jenom sobec kouká na svůj plný bachor, to jsou většinově důchodci, tito ovšem nenávidí své děti a vnoučata natolik, že jim jejich budoucnost zničí svým sobeckým a nenávistným volebním hlasem pro Bureše, Zemana, Okamůru. K tomu i neschopnost opozičních stran nabídnout kvalitní program pro tuto zem.

Pokud můžete, mladí lidé, utečte. Kam? Do západní civilizované země, dokud můžete, protože jsme součástí EU a NATO. Za 4 roky nebudete již moci emigrovat!