5. 4. 2020 Výzva vládě ČR

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Politika šla bokem, tedy tak na oko

Všude máme samé zprávy o koronaviru. Nic jiného nás nezajímá, hltáme plnými doušky veškeré informace, tvářící se jako on-line, o tomto viru. Všichni se považujeme za odborníky. Pokud jde někdo „proti nám“, ihned na něj udeříme, uděláme z něj korupčníka, lumpa, neschopu, kriminálníka, naposledy se o to snažila ta část populace, která si říká „demokratická“ vůči WHO (Světové zdravotnické organizaci). Jakmile se objevila v tisku zpráva (my ji uveřejňovali ihned na začátku té hysterie), o tom, že lidé nemají nosit roušky, protože jsou více škodící, než ochraňující, začal Hon na čarodějnice z WHO. Hajzlové, co si to dovolují?

Politika, jako by šla stranou. Tzv. Opoziční strany hýkaly blahem, když se tu totalisté rozhodli zničit svobodu a demokracii. Doslova pištěly blahem, když diktátor nařídil zavřít obchody. Bylo to v době, kdy u nás bylo nakažených pár set lidí. Dnes, když jich jsou tisíce, tak se obchody otevírají, například Domácí potřeby, Železářství a další. Nikdo se najednou neptá – Proč tedy byly zavřené, když se nyní otevírají, nyní, v době, kdy tu je několikanásobně více nakažených? To už to nevadí? Ona jako někdy byla v Domácích potřebách fronta, jako třeba v prodejnách potravin, v době spuštění nové AKCE? Proč jsou zavřená kadeřnictví, opravny obuvi, prodejny obuvi, oblečení, to jako diktátor zařídil, že dětem přestala růst noha a ony samé přestaly růst? Vlasům také zakázal růst? Kolik lidí se asi denně protočí v běžném kadeřnictví? Desítky? Kolik se jich protočí v obchodech s obuví?

Všímejte si, jak najednou tzv. Opoziční strany obrátily kormidlo. Jak se najednou ptají, co bude s ekonomikou, kde vezmeme na důchody, kde budou lidé dělat. To jako kvůli jednotkám tisíc případně zemřelých, za jejichž případné úmrtí by nesli odpovědnost jejich děti a případné odmítnutí pomoci těm nejohroženějším ze strany vedení Obcí a Krajů, tu mají být miliony zbankrotovaných občanů, v exekucích, bez bydlení, bez majetků? Za co jste proboha vyměnili svůj falešný pocit bezpečí? Za totální zkázu naší země, za zkázu budoucnosti našich dětí a vnoučat? Ještě před měsícem tu vesele hýkaly blahem nad totalitními praktikami vlády. Dělají z vás blbce, víte to?

Babiš si mezitím odsouhlasil dotace v miliardách, bez valného povšimnutí médií, resp. téměř žádného, firmy, ve kterých má vlastnický podíl jsou plně v provozu, jeho prodejny nikdy nebyly uzavřeny, otroci u něj stále pracují. Ostatní krachují, bankrotují, jistě tu bude velké množství sebevražd, protože mnozí tu situaci krachu, osobního selhání, neunesou. Mrtvých bude přibývat, naopak z druhé strany, těch mladých, aktivních, svobodomyslných, které všechny strany hodily přes palubu.

Mezitím se u nás porušují zákony, Ústava ČR, množí se žaloby na stát, zatím nedochází k jejich projednávání. I když střípky se již objevují, např. znemožnění voleb do Senátu. Toho si ovšem nevšímají tzv. Demokratické strany, ani je neinicializují, neptáte se proč? Proč to je na občanech, aktivních občanech?

Podívejte se kolem sebe. Všude samé „poslušné ovce“, téměř žádná rebelie, jenom opravdu pár svobodomyslných se snaží tyto diktátorské praktiky ignorovat a svoji svobodu prezentovat veřejně. Jsou to jednotky lidí, ne stovky, tisíce, ale jednotky lidí, kteří mají své prodejny, nakoupí za pár stovek drogerii a začnou prodejnu železářství vydávat i za prodejnu drogerie. Proč? Aby přežili. Aby potupně nemuseli žádat stát, od kterého jindy nic nechtějí a nechtěli, o jakýsi ubohý příspěvek na jejich chudobu a případný bankrot. Pár lidí bez roušek se venku, vesměs po večerech, prochází centry měst, pár lidí vyráží do přírody, kde si mohou roušku sundat, ale už i nudisty diktatura donutila se zahalit, ne tedy přirození, ale obličej rouškou. 🙂 Kašpaři jsou všude, včetně policistů a vykonavatelů té diktátorské tyranie. Koho asi těch pár, dobře schovaných nudistů, mohlo ohrozit, že? Vietnamští obchodníci přikoupili mýdla a už prodávají, i v domácích potřebách, tedy alespoň ve velkých městech, sice v prodejnách nesvítí, světla nevidíte, ale mají otevřeno.

Mezitím se krade ve velkým. Plošně se chtějí rozdávat příspěvky podnikatelům, i těm, co začali podnikat před týdnem, třeba účelově. To chtěly tzv. „Pravicové strany“, musí vás omývat, když právě od nich nečtete, že podpora, dávka má být konkrétní a každou jednotlivě posoudit, místo toho ovšem žádají plošné podpory, bez ohledu na příjmy. To je jeden ze způsobů, jak se vycucává státní rozpočet, aniž by bylo v takovém masovém měřítku třeba. A ano, jsou v tom namočeni právě ti z opozice. Oni totiž kradou také, ne jenom Babiš.

Přijdete domů, podíváte se na zprávy a tam vidíte více jak 10 orouškovaných představitelů země, včetně Zemana, jak se vyfotí s rouškami, přitom před sebou mají tuny dlabance a alkoholu. Než dojde na focení, tak mají roušky dole, tyto jim naaranžovali lidé z Hradu, zřejmě Alex Minářová, květinová designérka. Co vás přitom pohledu na tuto seanci napadne? Dělají si z nás prdel! Toto je vrchol arogance, drzosti a nadřazenosti. Nudisty buzerují, tato sekta si hraje na „bohy“.

Kolem světa

Podíváme-li se na různé části světa, jak se tam přistupuje k tomuto viru, zjistíme, že se mnozí snaží dodržet maximálně svobodu jedince, nešíří paniku, hysterii, naopak říkají, co společnost může očekávat, včetně vyšší míry úmrtí.

Island – stát lidem říká, vyměňte osobní dotyky při společenském setkání za úsměv. Jak to asi udělat u nás, v ČR, když nám diktátoři nakázali nosit roušky, které spíše zabíjí, než chrání?

USA – prezident Trump od počátku nešířil paniku, hysterii, spíše situaci zlehčoval, přitom sděluje, že lidé musí počítat se vyšší mírou úmrtnosti. Podporuje zdravotníky, ale i všechny občany. Nešikanuje občany.

Švédsko – nečiní žádné kroky, které lze nazvat totalitními. Sděluje informace o samotné ochraně občanů, jak předejít případné nákaze, nikoliv direktivně něco nařizuje.

Jižní Korea – nenařizuje nikomu nic. Restaurace otevřené, stejně tak i obchody. Tradiční nošení respirátorů (neplést si s rouškami), jako ochrana před smogem, situaci stát velmi dobře zvládá.

Itálie – asi nejpostiženější země v Evropě. Ti, co byli nakaženi a vyléčili se, budou mít od všech restrikcí generální pardon. Mnozí tu vyšilovali nad lyžaři v Itálii, málokdo si uvědomoval, že cesta, kterou Itálie původně zvolila, byla cesta svobodná, jistě bylo více obětí, ale otázkou je, zda těch obětí kvůli bankrotu, u nás nebude nakonec více, než by bylo na ten vir.

Najdeme mnohé další příklady, jak se dá žit s koronavirem. Základem u všech je výzva, chránit nejrizikovější skupiny. Naprostý opak „elektrického ohradníku u nás“.

Boj s koronavirem

Již samotné označení „boj“ je velmi diskutabilní, je dokonce ponižující vůči obětem skutečných bojovníků za svobodu a demokracii, ať již z řad letců RAF, nebo hrdinů z Afghánistánu, Legionářů apod. S koronavirem „bojuje“ generace, která absolutně netuší, co je skutečný boj s někým. Není to boj. Je to obyčejný vir, který přišel, odejde, a díky neschopnosti naší vlády tu nadělá takovou „paseku“, že proti ní byla devastace průmyslu za II. světové války procházkou Růžovým sadem. A to i díky vám, totalitářům. Přestaňte prosím užívat, že s virem „bojujete“. Nevíte, co skutečný boj znamená.

Image

Výzva vládě

Když se neodvážil nikdo z politické scény, musíme tak učinit my:

Vládo České republiky,

vyzýváme vás k ukončení totalitních praktik v naší zemi, okamžitému zrušení zákazu vycházení, zrušení zákazu prodejnám, okamžitému zrušení zákazu cestování a zákazu exportu a importu zboží. Vy nevíte, co je pro nás nejlepší, to víme my. Nechte nás žít ve svobodné a demokratické zemi. Přestaňte nás tyranizovat. Dávejte doporučení, postarejte se o nejvíce rizikové skupiny, zajistěte, pokud chtějí, jejich totální izolaci, aby oni nepodlehli této nákaze. To je vaše práce, ne šikana, totalitní praktiky a zřízení de facto koncentráku pro občany ČR!

Nechceme, kvůli mírně zvýšenému počtu úmrtí, aby naše děti a vnoučata musela platit za toto vaše hloupé rozhodnutí.

Váš Brics.cz

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.