5. 3. 2017 Druhá vlna bolševické likvidace živnostníků spuštěna

1. 3. 2017 byla spuštěna druhá fáze bolševicko-fašistické likvidace našich živnostníků.

Po první vlně, spuštěné 1. 12. 2016 pro hotely a restaurace, ukončilo svoji činnost více jak 1.000 živnostníků. Ti jsou dnes vesměs na Úřadu práce, proto tu máme nový typ "nezaměstnaných", lidsky zničených osobností, které nezlikvidoval jejich vlastní neúspěch, neochota pracovat, malá píle, ale STÁT, fašistický STÁT a jeho vedení.

Zcela jistě jsme si všichni všimli, že dětská hřiště, jak korporátní fašista Babiš v televizní reklamě sliboval, tu rostou, jako po dešti, určitě se již staví nová Fakultní nemocnice, jak také sliboval, hasičům jistě bylo přidáno 4.000 Kč z měsíční výplatě, jak také sliboval, to samé prý udělal policistům, učitelům, lékařům, sestrám i důchodcům prý přidal přes 500 Kč měsíčně, přitom náš státní rozpočet je prý nadále přebytkový a splácíme státní dluhy. Realita se dá shrnout do jednoho, expresivního, slova - HOVNO.

Tak se nyní spouští druhá vlna fašisticko-bolševické likvidace živnostníků, nyní dopadla na obchodníky. Více jak 100.000 z nich si nevyzvedlo autentizační údaje k EET. Více než polovina z nich tedy ukončila svoji činnost. Další desítky tisíc nezaměstnaných, zlikvidovaných fašisticko-bolševickým státem. Desítky tisíc nového typu nezaměstnaných - zlikvidovaných státem.

Na řadu přijdou další, nově řemeslníci. Už se těším na kominíka, s krabičkou v ruce, chytající signál internetu na vesnici, který nevymete komín dříve, dokud ta účtenka nevyleze. Zcela jistě mu to čekání nezaplatíme.

Výsledky této fašisticko-bolševické snahy již nyní sami pociťujeme. Například v obchodních domech došlo k raketovému růstu cen. Rohlík místo 1,50 Kč na 2,20 Kč, přitom pořád stejně malý a pořád stejně hnusný. Přidaná hodnota - NIC. Za rajské platíme více, jak za maso, i pravá svíčková je levnější, než 1 kg cherry rajčat. Díky fašouni, moc díky, chtělo by se zvolat. Ale kde jsou ta hřiště? Kde jsou ty nové nemocnice? Stádo bolševických idiotů nadále tleská - konečně nebudu mít živnostníci na superdrahá auta - kdo z nich je kdy měl? U nás paní prodavačka jezdila do práce na starém kole, můj elektrikář má 10 let starého Volkswagena, kamarád vlastnící drogerii má 15 let starou dodávku, na novou nemá. Tak kde jsou hergot ti zloději v nových fárech? Jo, Babiš má nové auto, z nakradených daní, s ním nechává filmovat jeho odpůrce. Asi skončí v dolech, nebo na šibenici, když mají tu drzost s ním nesouhlasit.

Prý na EET nadává ten, co dosud kradl. Babiš kradl, krade a krást bude nadále, ale ten s EET souhlasí. EET prý nepřináší žádné náklady. Aha, takže je živnostníkům rozdá korporátní fašista Babiš zdarma? Ne, to si je někdo musí koupit, ne? A kolik to stojí? Zase ty jeho plané lži, že do 5.000 Kč. Supervelká firma Coop, jistě mající množstevní slevy, vyčíslila náklad na jednu pokladnu 60.000 Kč. ZDE Takže Babiš zase lže, jako  vždy. Takže když nadávám, že mé dítě, které by chtělo podnikat, vlastně podnikat nebude moci, protože místo nákupu zboží za 60.000 Kč, což by jej v počátku podnikání mohlo uživit, musí vyhodit 10.000 Kč za pojištění a další nesmysly a dalších 60.000 Kč za fašisticko-bolševický nesmysl, tak jsem prý kradl? Které z vašich dětí, díky těmto nesmyslům, které jinde v civilizovaném světě nejsou, bude podnikat? Fakta - ve Velké Británii zaplatíte, v přepočtu, 450 Kč a podnikáte. Tady, vám nestačí 70.000 Kč a ještě jste si nepořídili ani špendlík, který byste mohli začít prodávat.

Co nás tedy čeká v budoucnosti, v krátké budoucnosti? Nebudou instalatéři, kadeřnice, kominíci, automechanici, ti, co budou, budou účtovat o 30% více, tedy dramatické zdražení. Až současní vymřou, nebudou žádní jiní, leda byste jim "vrzli" do začátku 70.000 Kč na EET šikanu a na první měsíc pojištění. Kdo z vás jim to dá? Téměř nikdo, poté se ovšem musíme ptát, kdo nás bude stříhat, kdo nám bude zkracovat šaty, kdo nám bude opravovat automobily, elektriku, vodu, odpady, kdo nám bude stavět domy, opravovat byty? Odpověď je zatím snadná - NIKDO. Vracíme se, díky vám, kobliháři, do éry rozvojových zemí. Tak snad pást se naučíte sami, až vás ucpané záchody vyženou z domovů.