5. 11. 2017 podle stbáka není důvod chodit k volbám, sám „Paša“ rozhodne!

Krásný to týden, jen co je pravda, že? Andrej byl pověřen k sestavení vlády, slušní lidé mu dávají košem, sám ukazuje vyprahlost jeho hnutí alespoň trošku kvalitními osobnostmi, co by byli schopni vést různá ministerstva. Sám říká, že chce vládu "odborníků", které ovšem v ANO-STB evidentně nemá, tak hledá nestraníky a v různých politických stranách. Zatím marně, nikdo si s udavačem STB nechce podat ruku.

Piráti velice rychle zapomněli na to, co slibovali svým voličům a už vykřikují, jak podpoří udavače STB a jeho pohůnky, aby nepřišli o korýtka. No, jejich voliči to jistě vidí a nestačí se divit, tomu jejich kolovrátku.

Na Slovensku byly krajské volby, voličstvo se zbavilo fašisty v Banskobystrickém kraji. U nás nacisté posílili - SPD.

Co v zahraničí? Tam se nestačí divit, jak si můžeme zvolit člověka, který je trestně stíhán, u nich by se to nikdy nestalo. No jak, 30% Čechů netuší, co je morálka, slušnost, čest.

Byl zveřejněn legrační průzkum o tom, koho chtějí Češi za prezidenta, prý člověka morálního a důstojného, proto prý preferují Zemana, známého blijánka do korunovačních klenotů, toho, co se při udílení vyznamenání opírá o stůl, jako v hospodě, chlubí se svým alkoholismem, prostě "kundu sem, kundu tam" apod. No, samá sranda to je. ZDE.

Hrdost Čechů, kdysi prezentována Legionáři, Skauty, Sokoly, válečnými hrdiny, se projevila v posledních volbách. Hrdý český národ dal nejvíce hlasů - Slovákovi, více jak 10% poté japonskému popeláři, ti prý mají hrdý Český národ zachránit. 🙂 Český národ pouze ukázal, že je národem totálních primitivů. Masaryk brečí, pryč jsou jeho teze - nevěřte korupčníkům, žalujícím na korupci, apod.

Aby tomu nebyl konec, hradní paša se rozhodl a veřejně sdělil, že poprvé dá příležitost udavači STB, podruhé to změní a dá příležitost k sestavení vlády - udavači STB, potřetí už nedá příležitost on, ale možná nějaký předseda Sněmovny, kterého podpoří i Piráti - z líhně udavače STB, který pověří někoho jiného - svého führera - udavače STB. Paša k tomu prohlásil, že nemusí mít vláda důvěru a klidně ji nechá vládnout bez důvěry celé 4 roky. Vzkázal občanům - vyližte si zadnice, debilové, teď tu vládnu já, já LihOvar I. Milouš Zeman. A "hrdý český národ", ze 30% tleská, ostatní to nezajímá, nebo plkají na Facebooku a nevěří tomu, co čtou, ale zvednout zadnice a zbavit se paši, k tomu odvahu nemají. K tomu dodá nějaké plky o státotvornosti, o tom, že v demokratických volbách jasně zvítězil führer, ostatní mají ukázat, že jsou státotvorní. Hitler také vyhrál v demokratických volbách, sám paša by se s ním spolčil, je prý státotvorný. Ne, s odstupem času, ale i bez odstupu času, bylo a je možné konstatovat, že to je pouze a jenom blbec.

K tomu všemu, zpovzdálí, vyskakuje nacista Okamůra, který by tak strašně rád vládl s führerem, že on je podpoří, že není nacista, protože chce jenom zakázat "muslimskou víru", zakázat stavět mešity, nic víc. Blbečci mu tleskají. Hitler chtěl také "jenom" zakázat "Židovskou ideologii" a spálit Synagogy.

Tohoto jsme mohli být ušetřeni, kdyby 40% nevoličů šlo volit, kdyby "české ovce" nevolili ze msty, nemstili se úspěšným, mohli jsme mít pohodlnou demokratickou vládu. Na předčasné volby nikdo prý nemá, určitě se najdou "Jidášové", kteří führera podpoří. Vláda bude, bude to nejhorší vláda všech dob, ale to jim je jedno, stranické pokladničky jsou prázdné, peníze jsou přednější, před slušností, morálkou, důstojností.