4. 7. 2021 Základní hodnoty EU

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Jak Orbán změnil Maďarsko: Tradiční hodnoty, rostoucí ekonomika i podpora  oligarchů | Plus

Maďarsko rozzuřilo EU

Zákon proti pedofilii, jak by se měl maďarský zákon nazývat, je tím, který rozzuřil politiky Čtvrté říše, především z Německa. Pomocí různých přílepek se do tohoto zákona, který by jinak nikoho nezajímal, dostaly určité pasáže, které jsou údajně zaměřeny proti „propagaci homosexuality a jiných sexuálních menšin“. Údajně má tento zákon zakazovat výuku ve školách o sexuálních menšinách. Dále by údajně měla být potírána propagace homosexuality a dalších sexuálních menšin v médiích. Toto rozzuřilo politiky z EU, kteří se začali chovat, jako Adolf Hitler – vyhoďte Maďarsko z EU, ať Maďarsko z EU vystoupí, odebereme, snížíme Maďarsku dotace apod.

Používám slovo „údajně“, protože nikdo z nich neví, co ten zákon ve skutečnosti znamená, jaké to má přinést důsledky, neví to ani ti, co se chovají jako Hitler, protože i jejich instituce teprve tento zákon zkoumají a zjišťují, jaké to skutečně může mít důsledky pro sexuální menšiny, zda-li vůbec. Tedy jako Hitler řvou, aniž by cokoliv věděli, tak se chová pouze hlupák, ve vší úctě. Jisto jistě se ví, že Maďarsko nikterak nehodlá kriminalizovat sexuální menšiny, ani je nikterak nabádat k napadání ze strany většinově sexuálně orientovaných občanů. Sám prezident Orbán tvrdí, že jde o to, aby se o sexuální výchově, jako menšinové orientaci, neučilo ve školách, ale toto právo bylo ponecháno rodičům.

Nebudu se zde věnovat tomu, zda to je tmářství, že se o sexuálních menšinách i většině nemá ve školách vyučovat, minimálně v hodinách biologie, přírodopisu, občanských nauk, nebo jenom v třídních hodinách apod. Protože to je věcí občanů Maďarska, zda jsou pro tento krok zpět, od toho mají volby, aby případně úspěchy i neúspěchy maďarské vlády sečetli při nich. V každém případě to není nic, co by se vůbec mohlo nazvat útokem na sexuální menšiny.

Jakkoliv odlišná sexuální orientace je naprosto přirozená, není zaviněna myšlením občanů, ale přírodními jevy. Je naprosto běžná v celém živočišném spektru. Faktem je, že naprostá většina obyvatel, až 96%, se hlásí k heterosexuální orientaci. To jsou fakta. Faktem tedy má být, že každý občan, bez ohledu na sexuální orientaci, má mít stejná práva i stejné povinnosti. Tato fakta ovšem, zcela evidentně, maďarský zákon nezpochybňuje, ani tato práva neupírá. Evidentně se jedná o krok zpět, nově se tomu říká „tmářství“, které je sice hloupé, ale jistě není nezákonné, protože hloupost není nezákonná. Nesmyslné výlevy neonacistů z EU popírají vliv výchovného prostředí v rodinách a nadřazují vliv výchovného prostředí ve školách. To dělali nacisté i komunisté, nutili nám zvrácené myšlenky o nějaké nadřazenosti, o nějakém cíli našeho života apod. Tohle do moderní, demokratické společnosti nepatří. Nechť si je nechají pro své děti.

A teď další fakta. Sňatky homosexuálů umožňuje pouhých cca 15 států EU. Maďarsko tedy není jedinou zemí, která toto neumožňuje. Stejnopohlavní manželství, u nás registrované, není možné například v Itálii, Chorvatsku, Bulharsku, Estonsku, Lichtenštejnsku, Monaku, Polsku, Řecku, Švýcarsku (Řecko i Švýcarsko mají pouze upravenou možnost soužití párů na základě registrovaného partnerství), Vatikánu a dalších evropských zemích. Asi málokdo tušil, že v tzv vyspělých zemích není umožněno manželství stejnopohlavních párů, jak nám je všemi vnucováno. I v tomto ohledu je Maďarsko zcela v souladu s jinými zeměmi. Asi to netuší ani němečtí Hitlerové, jako Seehofer, že jeho italští, řečtí, švýcarští přátelé mají podobně neupravené vztahy mezi menšinami, jako Maďarsko. To je další důkaz toho, že Německo se nikdy od své nacistické minulosti neodpoutalo, nikdy se nezměnilo, neustále projevuje tendence někomu něco diktovat.

V celém kontextu je tedy patrné, že vlastně zatím nikdo neví, jaké důsledky ten maďarský zákon bude mít, ale jistě se ví, že není útokem na sexuální menšiny, ale pouhým tmářstvím. Naše země by se měla za Maďarsko postavit. Ne kvůli tomu, že bychom s tmářstvím měli souhlasit, ale kvůli tomu, že jednou můžeme chtít přijmou jakýkoliv zákon, který není v rozporu s nějakými právy, němečtí neonacisté nám začnou vyhrožovat a těžko poté budeme hledat spojence, kteří by nás podpořili. Třeba jednou budeme chtít vystoupit z EU. Tento zákon je totiž čistě vnitřní záležitostí Maďarska a občané ve volbách dají najevo, zda je v souladu s jejich potřebami tmářství a jeho šíření i mezi jejich dětmi, nebo není, ale není nezákonný a není v rozporu s lidskými právy. Právě proto máme Maďarsko jednoznačně podpořit.

Bez Německa by ovládl Česko Putin, zaznělo z EU, a je bouře: Protektorát!  Padlo a mluvil i Schwarzenberg | ParlamentniListy.cz – politika ze všech  stran

Eurounijní hodnoty

Nejen v souvislosti s výše uvedeným Maďarskem, ale všeobecně, se mnozí lidé ptají, co jsou vlastně ty hodnoty EU, kterými se neustále ohání.

Není to tak složité, jak se zdá. Napíšeme o nich.

Diskriminace

Celou EU zajímají 4% menšiny, nikoliv 96% většina, pokud jde o sexuální orientaci, už vůbec ji nezajímá 100% obyvatel naší země. Jistě, jak jsem psal výše, všichni si máme být před zákonem rovni, ale to poté musí EU nejdříve začít u svých stálých a leckdy zakládajících členů, nebo také u jiných států mimo EU, jako je Švýcarsko, Řecko, Itálie. Nikoliv v Polsku, Maďarsku apod.

Ve většině zemí jsou přijaté zákonné normy, které nařizují zaměstnavateli, naprosto správně, aby každý zaměstnanec na stejném postu měl stejnou mzdu, nebo plat. Správně to je proto, že tak nemůže docházet k diskriminaci kvůli čemukoliv. K ohodnocení osobního podílu a aktivity slouží tzv osobní příplatek, nebo odměny, které mají být závislé na výkonu.

Toto ovšem neplatí pro „země“ EU, která je založena na zotročování méně vyspělých zemí, jakou je i naše země, totiž odmítla přijmout antidiskriminační zákon, který by také nařizoval zahraničním majitelům společností, působících na území zotročených zemí, platit stejné mzdy, jako platí v mateřském podniku a nedovolila zotročovat občany druhé a třetí kategorie, za jaké nás mají. Je to takový nacistický protektorát 21 století, kdy občan země druhé a třetí kategorie otročí za 20% mzdy občana téže společnosti v původní, zakládající, zemi EHS, nyní EU. V praxi to znamená to, že pokud pracujete v automobilce ve vlastnictví VW v Německu, máte průměrně 4.000 Euro, pokud v ČR, máte průměrně 1.000 Euro. Plnou hubu diskriminace ta pakáž má, ale jenom tam, kde jim to vyhovuje. Proto má také průměrná česká rodina o cca 1.000.000 Kč ročně menší příjem, než průměrná německá rodina, což za celý produktivní život činí neuvěřitelnou částku 62.000.000 Kč, ano o cca 62 milionů korun méně má za svůj produktivní život průměrná česká rodina, než průměrná německá rodina, při de facto stejných nákladech na potraviny, energie, bydlení, pořízení zboží a služeb.

Nejzákladnější hodnotou EU je diskriminace.

Diktatura

Nařizovat cokoliv a když se nepodvolíte, tak vyhrožovat vyloučením, což snad není ani výhrůžka, ale šance, snížením dotací, na které si nejdříve zaplatíte, změnou politického systému, nebo odstřihnutím od elektriky, jako to naposledy udělala u jednání se Švýcarskem, které se odmítá podvolit diktátorům.

Nejen případ výše uvedený (Maďarsko), ale stovky dalších případů diktatury nevolených gaunerů, kteří se snaží přinutit členské státy k naprosté poslušnosti.

Zrušení svobody slova, projevu, pohybu, dokonce i zpívat nám zakázali, zákaz volného pohybu zboží, osob, zákaz demonstrovat, zákaz všeho. Jako za nacistů.

Mengeleho experimenty. Experimentální vakcínu nutí všem občanům EU. Pokud se nepodvolíte, vyhrožují již téměř vším. Zkusí i kriminalizaci občanů, kteří se nepodvolí. Nemáš Mengeleho vakcínu? Tak nepůjdeš do restaurace, k holiči, ke kadeřníkovi. A pokud chceš jít s testem, tak si ho zaplatíš. Ještě, že nemusíme mít testy na všechna vážná virová onemocnění, jako je žloutenka, tuberkulóza apod., to by se nám, neočkovaným novodobým Židům sakra prodražilo. Co, ty nemáš očkování? Tak pojedeš do prdele, ne do restaurace, k holiči, kadeřníkovi, na zahraniční dovolenou.

Nacistické praktiky

Jedete do Německa s rodinou v karavanu a vezmete si sebou nůž na chleba, nebo pepřový sprej, kdyby vás napadl pes, nebo člověk, nedej bože nějaký teleskopický obušek? Tak to jste hnedle „česká svině“, jako za Protektorátu, ihned vám vše zabaví, zavřou do vazby a chovají se k vám, jako nacisté za Protektorátu. Že o tom nevíte, že se to nesmí, to je váš problém. Tlumočníka byste chtěli – nezájem. Přeháním? Ne, to jsou stovky případů, které osobně znám, kdy takto nacisté z Německa jednali s našimi lidmi. Myslíte, že „najednou“ máte nějaká práva, jako je třeba právo na tlumočníka, protože vůbec netušíte, čeho jste se měli dopustit? Hovno máte, české svině. A ano, říkají (foneticky) – čechiše švajne – jako jsme poslouchali za Hitlera. A co na to EU? Nic, celá léta to tam takto praktikují, nikoho to nezajímá, proč by EU zajímala nějaká práva lidí, když ji zajímá jenom práva homosexuálů, že?

Tisíce českých kamioňáků se potýkají s neuvěřitelným kriminalitou na území států EU. Inženýři a lékaři z Afriky je přepadávají, nebo rozpárají plachty, vlezou do návěsu a chtějí se dostat k lepším sociálním dávkám ve Velké Británii, nebo v Německu. Myslíte, že je někdo potrestá? Ani náhodou, řidiče kamionu, který o tom ani netuší, pošlou do kriminálu, protože je pašerák. Proč si myslíte, že je takový nedostatek řidičů kamionů? Ne ti zločinci z Afriky, kteří mají volný prostor kohokoliv znásilnit, poslat do vzduchu nějakou bombou, jakkoliv vás zavraždit, nebo vám ublížit, protože poté ihned média spustí, že to byli jenom trochu psychicky nemocní lidé a pustí je na svobodu. To vám neřeknou, ti mudrlanti z EU, že?

To, co si čeští lidé, pracující v zemích EU vyslechnout, se ani nedá publikovat. Ponižování, napadání, vulgární urážky. Specialisté jsou na to opět Němci.

Podpora teroristů

Jeden ze základních stavebních prvků EU. Podpora mezinárodně uznávaných teroristů, jako je Hizballáh, Hamás, Palestina, Antifa apod. Neustálý příliv peněz z EU, tedy i od nás, jim financuje nejen dostatek zbraní a výbušnin, které poté používají vůči demokratickým státům, ale i proti obyčejným lidem. Až vaši příbuzní vyletí do vzduchu díky těmto teroristům, poděkujte EU.

Tak už znáte ty základní hodnoty lídrů EU. Diskriminace, diktatura, podpora teroristů.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.