4. 11. 2018 Co se v Novinky-STB nedočtete

Novinky.cz, které vlastní agent STB, JUDr. Karel Walter, který „učil“ rudé mlátičky, stbáky, bít, mučit, týrat tehdejší odpůrce režimu, opět úspěšně "hladí stopy" za svými chlebodárci.

Například iRozhlas.cz zjistil, policie již v srpnu po roce a půl odložila trestní oznámení na společnost Agrofert kvůli korunovým dluhopisům. Dnešní premiér odkoupil dluhopisy své společnosti, aniž by tato transakce měla zjevné ekonomické zdůvodnění, zato ale vedla ke znatelnému snížení Babišových daní. Navíc vůbec neřešila, že agent STB Bureš, kámoš Waltera, na nákup dluhopisů neměl zdaněné peníze! Toto vše zakryla státní zástupkyně soudružka Bradáčová, součást dnešní česko-slovenské STBácké mafie. ZDE. Pokud jste STBák a mafián, soudružka Bradáčová "pokryje" páchání trestné činnosti. Pokud jste dělník, jdete do lochu.

Alexandr Mitrofanov popsal, jak se, po nacisticku (rozumějte Zemanovsku), chová ruský car Putin. Okopíroval chování Zemana, které ovšem Zemanovi tehdy nevyšlo. Ve zkratce, pomocí mafie ve státní správě zlikvidujeme nepohodlné (kleknete na ně, po Burešovsku). ZDE

Zemanovu Stranu organizovaného zločinu SPOZ financují Rusáci. Titíž financovali Zemanovu prezidentskou kampaň. Máme ruského prezidenta. Hurá!!!! ZDE Proč Burešovic noviny iDnes zaútočily na svého mafiánského bosse? No to je jednoduché, jak uvedl Jiří Pehe - začíná boj o nové stavby bloků jaderných elektráren, kdy ruská mafie, v čele se Zemanem, by chtěla ohrozit bezpečnost naší země a tyto bloky nechat dostavět ruskými nacisty, tím by Bureš přišel o veškerý vliv, tak MF Dnes zaútočila, na příkaz führera Bureše na Zemana. Kdo vyhraje? ZDE

V STBáckých Novikách.cz se toto nedočtete. Proč? Jsou to STBáci, kteří se snaží ovlivnit názory našeho obyvatelstva, proto zde jsou pouze a jenom pronacistické články vyzdvihující Bureše a Milouše. Proto se zde ani nedočtete, že v jednom ze strategických ekonomických ukazatelů o stavu státních institucí, nám na pozice útočí Somálsko. A není to o blbosti, ale o Stavebním řízení. Ze 186 zemí světa jsme zaujali krásné 156 místo, těsně před Somálskem, Sýrií apod., kde je ovšem válka, tudíž je státní správa paralyzována, tedy téměř nefunkční, takže jsme vlastně na úrovni nefunkčních zemí. ANO-BUDE LÍP - jako v Somálsku. stavební řízení (2)

Když jsme u toho mezinárodního srovnání, tak v podmínkách pro podnikání a podnikatele nás už přeskočila i Rwanda, Ázerbájdžán, Kazachstán i Rusko ZDE,

O dětských koncentrácích v Číně, kde jsou umístěné děti, i mladší 5-ti let, už vůbec na Novinky.cz nepatří. Co by na to řekl hrdý čínský sponzor a masový vrah, kterého tu zastupuje nikoliv konzulát, ale halfčínský prezident Zeman, že? Takže 5-ti leté děti jsou týrány, mučeny, znásilňovány v čínských koncentrácích, kterým se říká sportovní přípravka. Do své faktické dospělosti nikdy neuvidí své příbuzné. Jsou týráním nucené být nejlepším gymnastou, nebo sportovcem na světě, aby dobře reprezentovaly masové vrahy z Číny. ZDE

Mnoho komentátorů, novinářů, ale i občanů se nyní, týden poté, dohaduje, proč dostal Zemanovu medaili ten komediant, ten stbácký fízl, ten milicionář, ten donašeč. Vypadá to, že osobnosti došly, ale to není pravdou. Vypadá to, že stačí velebit soudruha Zemana, čínské masové vrahy, ruské masové vrahy, medaile je vaše - Ledecká, David, Renč, Sedláček, Žantovský, Krampol, Nohavica a plejáda dalších hovnonul v naší zemi.

Pro vás, co si myslíte, že osobnosti došly, uvádíme zatím stručný seznam skutečných osobností, hodných státního vyznamenání, ale ne od Zemana, ale od jiného, slušného, čestného, morálního prezidenta. Abychom vysvětlili především těm, co tvrdí, že to je vyznamenání od "státu", občanů, tak to opravdu není. Na vyznamenání navrhují různé skupiny své adepty, rozumějte hovnonuly (Zeman si své zajistí například nominací od SPOZ, senátora, poslance, apod.), ti buď vyhovují Zemanovi, nebo ne, ON, jenom ON, rozhodne, jaké hovnonule vyznamenání předá. Toto rozhodnutí podepíše premiér, který ovšem potřebuje, protože funkční období prezidenta je delší, aby jej prezident příště jmenoval premiérem. Takže nikoliv vyznamenání od státu, natož od občanů, ale hovnonuly nominují hovnonuly. Proč hovnonuly? No, dnes to je jednoduché, kdo slušný, čestný, morální, zásadový, by vůbec podal ruku té hradní nule? Nikdo slušný, morální, čestný, si dnes pro medaili nemůže dojít. Proto - hovnonuly.

A tady je ten krátký seznam skutečných osobností.

Prof. MUDr. Jan Marek, Ph.D., FESC., MUDr. Ondřej Měšťák, Prof. Ing. Vladimír Kučera, DrSc., dr. h. c., Prof. Ing. Miloš Kaláb, Petr Hořava, světoznámý fyzik, Emil Wolf, ikona světové klasické optiky, Jan Tauc, objevil fotovoltaický jev v polovodičích, chemik Josef Michl, Jiří Čížek, několikrát nominovaný na Nobelovu cenu, Ivan Rosenberg, splupracovník prof. Holého. imunolog Jiří Městecký, Václav Hořejší, a stovky dalších světově významných občanů naší země. No, udavač z Těšína mezi nimi není, ani David, apod. Asi jsme jiní.