31. 10. 2021 Rasismus, homofobie, boj o koryta

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Kriminalizace homofobie a transfobie ve Švýcarsku

Homofobie, rasismus a další fobie a ismi

Ne, že by nebylo vážnějších problémů v naší zemi, než tyto marginální, naprosto nepodstatné, ale přeci jenom, když je potřeba „zakrýt“ vážné problémy, tak se vytáhnou tyto „pseudoproblémy“ a proti tomu je potřeba se postavit nejen argumentačně, ale i společensky.

Opět, jako vždy, když by se mělo jednat o vážné věci, Bruselskou propagandou placená média vytáhla nesmysly typu – rasismus, homofobie.

Nalijme si čistého vína. Naše země vznikla v roce 1918, země plná Čechů, Slováků, Rusínů, Rusů, Ukrajinců, Němců, Maďarů, Poláků a dalších asi 10 národností, jako jsou Mongolové. Naše země s nimi žila po celou dobu, co tu je, jako ČR jsme právním nástupcem původní ČSR. K nim se přidali Kanaďané, Američané, Belgičané, Nizozemci, Francouzi a asi dalších 30 národností. Tedy od samého vzniku naší země nemáme vůbec žádné předpoklady k rasismu!

V době bolševické jsme tu měli studenty z různých Afrických, nebo Asijských zemí, snad všichni si vybaví „Mirečka“ z jedné filmové série o doktorech, že? Nikdy se k nim nikdo z nás nechoval, jako rasista. Máme více jak stoletou tradici, kdy naši zemi vnímáme, jako multinárodní.

Máme rádi Vietnamce, protože si k nim můžeme dojít na nákup i v době, kdy nám diktátoři zakazují si nakupovat ve velkých obchodních centrech. Máme rádi černochy, pokud nás například vyšetřují, jako lékaři, nejlepším zdravotníkem byl jenom v letošním roce vyhlášen porodní asistent, který má rodiče z Afriky, máme rádi Slováky, jako naše minulé spolusouputníky, bojující za svobodu a demokracii, máme rádi Maďary, kteří bojují s EU, stejně tak i Poláky, nebo Rusíny, Rusy, Ukrajince, protože jsou pracovití, Američany, jako naše spojence, bez ohledu na barvu pleti. Tedy „podle předsudků“. Ale prý nemáme rádi Cikány. A to rozhodl nějaký Adolf na základě čeho? Mnozí z nás mají velkou osobní zkušenost se soužitím s Cikány, někteří pozitivní, někteří negativní. Jenže „rasismus“ by se týkal všech, nebo alespoň většiny. Tak tomu ovšem není, naprostá většina obyvatel – 99,99% - je schopna soužití se všemi etniky, nebo národnostmi, které ve světě jsou. Jenže nejsou ochotni snášet, doslova, bordel, špínu, smrad, která se nevztahuje k nějakému etniku, ale k nějakým dobytkům, kteří nejsou ochotni akceptovat náš způsob života. Všem z nás, tedy vyjma asi 0,01%, jde o to, abychom žili v nastavených mantinelech soužití a všem z nás je jedno, jestli je dodržuje Vietnamec, Cikán, Syřan, nebo kdokoliv jiný.

Rasismus – antirasa – jak to asi může být užíváno v souvislosti s Češstvím? No, oni ti „progresivisté“ nazývají rasismem cokoliv, i třeba plivnutí na hromadu bordelu, který vytvoří nějaký jedinec a následně se dovíte, že to vytvořil nějaký cikán, proto jste rasista.

To ovšem neznamená, že jsme rasisti, prostě a jenom nemáme rádi „bordel“ a je nám jedno, zda ho vytváří Cikán, Rus, Vietnamec, dokážeme se proti tomu ozvat a hned jsme za rasisty.

Po pravdě, nejsme rasisti, jsme prostě země plná občanů, kteří máji rádi pořádek a pokud nás někdo napadne, že jsme rasisti, buď svoji aktivitu schováme, což je špatně, nebo se proti té neomarxistické pakáži ozveme a to je dobře. Nenechejte se zahnat do kouta vylhaného neonacismu jenom kvůli tomu, že vám někdo v okolí dělá doslova bordel u baráku, bez ohledu na to, jaké je rasy, vyznání, či čehokoliv. Nenechte si vsugerovat, že jste špatní lidé, rasisti, pokud se ozvete vůči nedodržování pravidel soužití. Jste Češi, jste hrdí Češi a v naší zemi platí naše pravidla, bez ohledu na barvu pleti, vyznání, nebo cokoliv jiného.

Už 5 generací naší občanů je vychováváno a žije v zemi, kde je mutlikultura naprostou samozřejmostí, nenechme si nalhat, že jsme nějací rasisté, nejsme, nebyli jsme a nikdy jsme k tomu neměli žádné předpoklady.

Homofobové

Neznám jedinou firmu, jediného člověka, kterého by zajímalo, zda je člověk homo, hetero, bi apod. Nikdy jsem nezažil, že by se o to kdokoliv zajímal. Nenechme si vnutit, že jsme homofobové. Ne, nejsme. Zaměňovat přirozený stav, byť výrazně menšinový, v sexuální, nebo jiné odlišnosti, s „fobií“, je neuvěřitelně drzé a sprosté. Všem je jedno, jakou máte sexuální orientaci, ale zajímá nás všechny, zda dodržujete normy. Stejně jako u „cizinců“. Jsi bílej, žlutej, černej, oranžovej? Nikoho z nás to nezajímá a nikdy nezajímalo, zajímalo nás, zda pracuješ, jsi slušný, udržuješ pořádek.

Nezaměňujte „homofobii“ s tím, kdy se lidé ozvou, když vidí na veřejnosti, genitálie na nějaké průvodu hrdosti, před zraky jejich dětí. A ne, netvrďte, že to je ojedinělé, je to totiž zcela běžné. Lidé nemají problém s odlišnou sexualitou, ale mají problém s exhibicionismem.

Problém homosexuálů a jiných sexuálních menšin je ten, že si neumí přiznat, že jsou odlišní. Ano, zcela přirozeně se rodí, ale to je k přirozenosti vše, poté už jsou odlišní, stejně, jako lidé, kteří se narodí fyzicky, nebo mentálně, handicapovaní. Tu krátká ruka, spíše nefunkční pahýl, tu krátká noha, tu chybějící prsty, části těla, nebo deformovaný mozek, mentální retardace. To opravu není „normální“, to je odlišnost. A pokud s tím má někdo problém, pošlete beznohého vykládat pytle cementu. 🙂 Ano, je to odlišnost, stejně jako homosexualita, bi apod., tito lidé jsou odlišní. Mají mít stejná práva? Tak nikdo beznohému nezakazuje vykládat vagóny cementu, ale jeho stav mu to jaksi nedovolí. Takže mají, ale nemohou je naplnit. A to samé je v případě homosexuálů, ti si dítě mezi sebou také nezplodí, že? 🙂 Nedovolil bych si nikoho nazvat homofobem jenom kvůli tomu, že nechce, aby tito lidé mohli uzavírat manželství, protože chápu, že manželství je právní akt, který upravuje nejen vztahy mezi manželi, ale také k jejich dětem, budou-li je mít. To u homo páru nelze předpokládat, že budou mít spolu děti.

Nenechte si nalhat, že jsme „homofobové“ jenom kvůli tomu, že odmítáme přistoupit na to, že odlišné sexuální preference jsou „normální“. Ne, nejsou. Všichni se ohlédneme, nebo podíváme na člověka na vozíku, je-li v úzkých, pomůžeme mu, kvůli tomu nejsme „fobové“, i tito lidé nejsou „normou“, ale jsou odlišní, tím ovšem nikdo z nás neříká, že jsou „méněcenní“.

Jsme národ úžasných lidí, kteří tolerují skoro veškeré odlišnosti, které lidé mají. Pokud mohou, pomohou, Vídám stovky lidí, kteří pomáhají vozíčkářům, slepcům, pohladí mentálně retardované dítě, projevují svoji dobrosrdečnost dnes a denně. Jenom proto, že nehodláme koukat na genitálie na veřejnosti, nejsme homofobové. My je totiž také neukazujeme. Tak si to svinstvo od neomarxistů nenechte vsugerovat.

Jedna kandidátka, jeden host. ČT pro předvolební debaty zkrouhla SPOLU a  Pirátostan

Boj o koryta

On-line sledujeme, jak se 4 poslanci Pirátů, jejichž strana by se samostatně do Parlamentu nikdy nedostala, dožadují 3 ministrů. 🙂 Sledujeme, jak ODS, která získala nejvíce křesel z obou koalic Spolu a Pirátostan, se spojuje s ultrakomunisty. Kalouskův sen je naplněn.

Spojení koalic, kdy jedna požaduje, jako největší reformu zdravotnictví, prosazení bezlepkové diety, druhá požaduje nařizovat lidem co, kdy a jak mají jíst, kdy jedna chce volbu národního ptáka, druhá posílat jednu družici do vesmíru, jedna chce ušetřit 100 mld na provozních výdajích státu, druhá chce dávat lidem peníze na stavbu, jedna chce zničit náš průmysl, druhá chce zničit soukromé vlastnictví, bude velmi zajímavé (ano, toto mají ve svých programech).

Společné mají pouze levicové zaměření až ultralevicové, nařizovat lidem prakticky veškeré činnosti, kontrolovat je na každém kroku, docílit absolutní poslušnosti k jejich vládě.

Až se o koryta doperou, možná začnou pracovat na nějakém programovém prohlášení, kde budeme se zájmem sledovat, jak moc je odrazem jejich volebních programů. Těším se, jak příští rok bude postaveno 40.000 bytů, jak slíbilo Spolu, jak postaví 240 km dálnic apod.

Ale všichni máme jistotu, že po hrůzovládě Babiše tu vznikne vláda, která bude daleko horší, byť si to mnozí neuměli představit. Nadějí je, že do dvou let se ten slepenec rozpadne.

Elektrická energie na burzách rychle zdražuje. Hlavně kvůli vysokým platbám  za emise - Ekonomický deník

Jenom letos jsme za naše členství v EU zaplatili o půl bilionu více, než jsme z nich dostali zpět

Evropská komise informuje občany zemí EU o tom, že náklady spojené s EU členské státy vydávají kolem 4% HDP, tj. Cca 210 miliard Kč ročně. To jsou náklady na členství, není tedy pravdou, že naše země je jakýmsi čistým příjemcem, pravdou je, že jsme čistým plátcem. Protože to lidé netuší, nesledují tyto diktátory, tak toho zneužívají různí dezinforátoři, jako jsou média, která uvádí jenom čistý poměr odvodu vs příjmu dotací, nikdo neuvede náklady spojené s členstvím země v EU. Procento jsem úmyslně snížil, aby nás někdo nenapadl, že šíříme hoaxy apod.

K tomu EU letos zavinila dramatické zdražení energií – elektřiny, plynu, ropy – díky nesmyslům emisních povolenek, uhlíkových a ekologických daní, kdy sama podporuje mafie, které spekulují s emisními povolenkami a jejich cenu vyhnali o 100% nahoru. To se odráží ve 100% růstu cen energií. Nebýt v EU, naši občané by za to neplatili půl bilionu korun, jenom za letošní rok.

Ceny energií jsou vstupním nákladem pro všechny výroby, neexistuje průmysl, ani služba, která by se bez energií obešla. Proto nastoupilo další zdražení, inflace, ta je nyní kolem 6%. Protože lidé ročně poberou kolem 2,5 bilionů Kč na mzdách, platech, důchodech, dávkách apod., toto zdražení je stálo, jenom třeba ve spotřebním koši pro inflaci, kolem 140 miliard korun za rok navíc.

To je důsledek našeho členství v EU. Až půjdete příště k volbám, tak byste měli vědět, že těch letos uhrazených půl bilionu navíc, je řádově propad hospodářství o 10%, což při vystoupení z EU nehrozí, jen aby bylo jasné, že nebýt tam, dnes jsme daleko bohatší a nemusíme trpět takové zničující praktiky.

V příštích volbách uvažujte i trochu ekonomicky.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.