30. 5. 2021 Je Feri vinen, nebo to je Pirátský útok?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tento týden zdá se být velmi „výživným“ pro naše čtenáře, ale i občany této země. Tak jsme se trochu podívali na „podstatu“ této „výživnosti“.

Fašismus – Wikipedie

Korporátní fašismus

Korporátní fašismus je systém, který kdysi zavedl Benito Mussolini v Itálii a byl, nikoliv po právu, velmi obdivován na „západě“. Jednalo se o mix de facto nastávajícího komunismu a kapitalismu. Všichni jsou si rovni, ale podnikat necháme jenom toho, kdo bude do naší stranické pokladničky platit „bambiliony“. Podobný systém je nyní v Číně, jenom se nejedná o profit jednoho člověka, ale o profit jedné strany. Mezi obdivovateli tohoto systému patřili takové ikony, jako Winston Churchill, nebo Mahátma Ghádhí, nebo americký velvyslanec v Itálii. Ale to je trošku jedno, protože mnozí z nich se posléze od tohoto bolševického systému distancovali.

Fašismus, nacismus, komunismus – podle ekonomické teorie všechny patří mezi levicové směry, všichni se mají mít stejně blbě, ve dvou případech mají fungovat i soukromé společnosti, které ovšem musí být spřízněné s „vůdci“, v jednom, komunistickém, případě, nemají existovat vůbec a všichni mají „být bohatí“, jenom tvůrce zapomněl uvést, že v rýpaní rypákem o zem, což je krutá realita s ohledem na skutečnost, že všechny systémy světa budují jenom „lidé“. Názornou ukázkou takového fungování je Čína, KLDR, Kuba, Rusko a Evropská unie.

A úplně stejný systém dnes buduje Evropská unie. „Kopeš“ za ni, jsi glorifikován (tedy vyzvedáván do nebe), nekopeš-li na za ni, jsi „dezinformátor, škůdce, podporovatel zla, placen Ruskem“. Systém, ve kterém dnes žijeme, je „korporátní fašismus“.

Co z toho vyplývá? Jenom pár následujících věcí, ve kterých žijeme.

Feri se vzdává poslaneckého mandátu. Reaguje tak na obvinění ze sexuálního predátorství — ČT24 — Česká televize

Dominik Feri

V poslední době nás málokdo může napadnout, že jsme pro TOP 09. Několik měsíců ji označujeme za „totalitní opozici“. Přesto se nevyhneme tomuto „případu“.

Dominik Feri byl Piráty nařčen, že měl páchat sexuální násilí na ženách, nutit je k pohlavnímu styku.

Jak je u nás zvykem, začneme od konce, tedy výsledku našeho názoru. Dominik Feri vystudoval právnickou fakultu. Údajně měl, podle Pirátů a jejich trollů, v dané době až dosud sexuálně zneužívat, rozumějte znásilňovat, obrovské množství žen.

To už jsme tady měli, v době, kdy volby mohl ovládnout jistý Jiří Paroubek. V dané době, těsně před volbami, na něj vytáhl jistý Jan Kubice, nikdy nepotrestaný fízl, že měl zneužít nezletilou dívku. Nakonec se to, nebojíme se napsat, „prase“, stalo ministrem vnitra, přestože se jeho obvinění nikdy neprokázalo. Takže, místo v kriminále, odsloužilo si to prase svůj díl v ministerském křesle. A to je přesně i cíl dnešní Pirátské akce vůči Ferimu.

Nemáme žádné předsudky, proto chápeme, že pan Feri dosáhl nejvyšší právnické hodnosti, které mohl, tedy titulu JUDr., tedy „doktor práv“, a to hned na naší „nejlepší univerzitě“, jménem Karlova, která je hned za nejlepší Filipínskou, ale o chlup.

Faktem je, že na údajný problém upozornili „Piráti“, alias bolševici. Faktem je, že u TOP 09 oslovoval mladistvé jenom Dominik Feri, faktem je, že lidé do 25 let si skutečně řeknou – Pojď šukat – to je pro lidi nad 25 let naprosto nepochopitelné, protože takové jednání jsme prostě neměli, takové výrazy nepoužívali, chovali jsme se poněkud galantněji, faktem je, že i před 35 lety jsme souložili s dívkou, která vlezla do našeho pokoje, faktem je, že i před 35 lety jsem se dívky neptal, jestli to chce, protože již to, že s námi šla na náš pokoj bylo známkou toho, že „to“ chce také. Dnes, je doba jiná, podle mého kamaráda, který je o generaci mladší, než já, je naprosto běžné, že se kluk děvčete zeptá – Chceš si zašukat?, již na první schůzce - pro moji generaci nepředstavitelné, ale pro pro jejich?

Jiný kraj, jiný mrav, jiná generace, jiný mrav. Jdeme „šukat“, je dnes, jako za nás, starších, „jdeme na to“. Dnešní doba je rychlejší, než doba našeho mládí, kdy jsme se s děvčetem vodili za ruce, líbali se, teprve po týdnech přišlo na první sexuální akt, slovo „šukat“ jsme ve slovní zásobě neměli. Jenže, v naší době jsme se scházeli po hospodách, chodili na zábavy, diskotéky, i v té době jsme si čas od času přivedli domů děvče a bez velkých procedur s ní souložili hned první noc. Kdysi jsme takovým klukům říkali – playboy, dnes se jim říká sexuální predátor. Naše děti a dnešní mladí lidé jsou v tomto ohledu jiní. Po hospodách a zábavách moc nechodí, nejvíce času tráví na sociálních sítích, tam si domlouvají rande, touto formou nahrazují právě to chození a poznávání se, daleko více sledují porno na sítích apod. A odtud přebírají své vzorce chování. Již na první schůzku jdou s tím, že si jdou „zašukat“. Žádné city v tom nehledají. Až potud tedy není co Dominiku Ferimu vyčítat.

Faktem je, že Dominik Feri je mladý, vzdělaný a úspěšný člověk. Jeden z mála politiků, který dokázal oslovit mladé lidi. Faktem je, že Feri je inteligentní, právník, ví velmi dobře, co je ještě zákonné a co je již nezákonné. Pokud vezmeme všechna tato fakta v úvahu, poté asi stěží uvěřit tomu, že by byl Dr. Jekyll a Mr. Hyde, jak by bylo výsledkem příběhů, které zveřejnili Deník N a A2larm, což jsou Pirátská média, navíc značně levicová. Obě média patří mezi dezinformační.

Gottwaldové od Pirátů dosáhnou svého, o tom nemám pochyb, mohlo by mě to těšit, co by bylo lepšího, než boj totalitní levice s totalitní levicí? Jenže. Jak se o nás již snad ví, nejsme tu od toho, abychom se radovali z boje levice s levicí, ale od toho, abychom vám přiblížili pojmy svoboda a demokracie.

Stejně, jako u Paroubka, ultra levice vytáhla jakýsi „trumf“, který „zabere“ u ne zcela inteligenčně schopných. Ale, Piráti zvolili dřívější dobu, přeci jenom je Feri ohrožoval více, než kdokoliv jiný. A sexuální zneužívání žen, co lepšího vytáhnout. Prakticky nelze prokázat, ani vyvrátit. Většinou se souloží ve dvou, že? A když obě redakce přidají – nechceme ho obviňovat, jenom jsme daly dohromady příběhy, které nám údajné oběti vyprávěly, je vymalováno.

Jedno, že se jednalo o „ženy“, kdysi nazývané „kurvy“ nebo „kumuly“, které prostě souloží z prospěchu, nebo za peníze, důležité je, prostě někoho napadnout. Jedno, že to je vysokoškolsky vzdělaný člověk, navíc v oboru právnickém, tedy vědomého si, jaká úskalí ho čekají, pokud by byť jediná oběť promluvila. Ve vší úctě, to by musel být Dominik Feri absolutní idiot, pokud by si myslel, že v takovém množství se nic neprovalí.

Za vším hledej stalinistu od Pirátů

Gottwaldovci od Pirátů využívají 70 let starou praktiku, kdy jejich předchůdce, Klement Gottwald se snažil kohokoliv, byť smýšleným činem, znevěrohodnit před společností a k tomu využíval „služeb“ svého „Rudého Práva“, dnes „Práva“ - výhradního dodavatele zpravodajství komunistům ze Seznamu. Je to pouze a jenom opakování Gottwaldovských způsobů, jenom ve 21. století. 50. léta minulého století jsou zpět. Díky Pirátům.

Dominik Feri se ničeho nedpoustil, naběhl si pouze na několik sexuchtivých nanynek, které se zřejmě nedokáží smířit s tím, že byly pouhou jedninou v nespočtu Feriho „zářezů na pažbě“. Proč si tím jsem naprosto jistý? Ďábel se skrývá v detailech. Všimněte si, že nikdo z aktérů, ať již údajných obětí, jejich údajných kamarádů, kterým se prý svěřily, i obě redakce se úpěnlivě vyhýbají slovu – znásilnění. Pokud by vše bylo tak, jak uvádí, bylo by to jednoznačně znásilnění, přesto dané „slovo“ v článku nenajdete. Ani oběti tedy jeho chování za znásilnění nepovažují, to je logický výsledek, že? Všimněte si, že dané „oběti“ se prý svěřili kamarádkám a kamarádům. Ani jeden z nich nevyvíjel tlak na to, aby to dané oběti nahlásily na Policii. Co tlak, ale ani snahu o takové řešení. Co byste dělali vy, kdyby vám kamarádka řekla, že ji někdo znásilnil? Já to ve svém životě zažil hned 3x, takže vím, jak bych se zachoval i po 4, ale co byste dělali vy? Protože takové jednání by bylo znásilněním. Neřekli byste ani to, že má jít na Policii a nahlásit to? Údajné oběti měli být z vysokoškolského prostředí, dalo by se říci, že nejsou pitomé, mají-li na studium vysoké školy, tedy v poměru k Filipínkám.

Jeden, zjednodušeně probíhající případ, by se dal popsat asi takto – sice studuji vysokou školu, ale šla jsem na mejdlo s kamarádkou, Feri tam přišel s kamarádem, kamarád Feriho si odvedl moji kamarádku na svůj pokoj, kde spokojeně souložili, já zůstala s Domčou, ten mě chtěl znásilnit, tak jsem se šla osprchovat, tam on vlezl, zatarasil mi východ, osouložil mě, já s tím sice nesouhlasila, poté jsme se společně osprchovali, sice jsme se poté asi půl hodiny mazlili a líbali, já si poté s ním lehla do postele, kde jsem strávila celou noc, ráno jsme posnídali, já nic neplatila, vše bylo za jeho peníze, poté jsem se oblékla a odešla s kamarádkou domů. Nevadí, že jsem se sprchovala při souloži a ne po souloži, že? A proč? Protože jsem neměla kam jinam jít, sice studuji vysokou školu, ale jsem tak pitomá, že si neumím vygooglovat nabídku ubytování v daném městě, byť na ubytovně za 250 Kč, proto jsem si od něj nechala vše zaplatit, nechala se napojit a nakrmit, souložila jsem s ním proti své vůli, ale kliďánko zůstala přes celou noc až do rána v posteli s ním. Sorry, ale tohle pirátské svinstvo je moc průhledné. 🙂

A jedna z autorek, Apolena Rychlíková, se dokonce vyjádřila v tomto smyslu, což opět potvrzuje, že se jedná o sprostý předvolební útok:

OMG vzdycky jsem vedela, ze je

ultapravicova rasisticka strana! Zadam

, aby dal

minimalne pres drzku, ale spis ho vyhodil ze strany. Tohle nejde ve slusne spolecnosti strpet.

A nemusíte se teď vztekat, protože „NE“, znamená „NE“. A pokud je přesto vynucené „ANO“, tak se prostě jde na Policii, ihned po znásilnění, tam se to nahlásí a počká na vyšetření případu. Ne po 4 letech, po 10, ne účelově před volbami, ale hned. Drzost těchto, doslova, nastrčených kurev je do nebe volající. Buď mě někdo znásilnil, poté jdu na Policii a vše ohlásím, nebo jsem jenom prostá kurva a žádné znásilnění nebylo, třetí varianta je zhrzená milenka, sice se jdu před souloží osprchovat, poté si zasouložím, dospím v posteli s Domčou, nasnídám se s ním, odejdu domů, ale on mi už nezavolá a souložení se neopakuje a já nejsem paní Domčová, tak si vymyslím tuhle sprosťárnu. Nedělejme z obětí této trestné činnosti nesvéprávné osoby, nedělejme ze sice arogantního mladého člověka, jakým Feri jistě je, pachatele trestného činu, protože být mladý, sexuálně náruživý a arogantní, není trestným činem. Pokud je někdo obětí znásilnění a nejde dané ohlásit, lze vážně pochybovat, že vůbec nějakou takovou obětí je, pokud není naprosto debilní. Když vám někdo ukradne auto, vidíte u té krádeže vlivnou osobu, tak to nenahlásíte Policii? A tento alibismus těch, doslova pirátských kurev, je do nebe volající.

A „NE“, znamená „NE“. Pokud si někdo vynutí „ANO“, je to znásilnění. To opakuji, než se nám zase rozhodnete psát stovky nesmyslných e-mailů o tom, jak bagatelizujeme tuto trestnou činnost. Nic takového nedělám. Když mi někdo ukradne auto, nahlásím to na Policii, když mě někdo znásilní, nahlásím to na Policii. Hned, ne po 4 letech a to ještě nějakým pirátským grázlům, ne Policii.

Letošní předvolební kampaň bude vskutku „výživná“, pokud začíná již touto bolševicko-pirátskou sprostotou. Dominik Feri si měl být vědom toho, že mu Piráti nastrčí jejich kurvy k jeho obvinění. Když volební kampaň začíná takto, jak skončí?

Všimli jste si, jak pomocí Pirátských „kurev“ skončila debata o „islamizaci naší země“, se kterou neměl PhDr. Bartoš, do této doby šéf Pirátů, mít problém? Účel světí prostředky, i prostřednictvím vylhaných a nastrčených „obětí“.

A nakonec, ne zpočátku, uvedu, Dominika Feriho bych nikdy nevolil, nesouhlasím s jeho eurohujerstvím, sám lže, jenom otevře hubu, jak se říká, je to arogantní, drzý politik. Mám jediný důvod jej hájit. Jediný důvod, proč jsem toto sepsal, je, že proti zlu se máme povinnost ozvat.

Omlouvám se za použité výrazy, ale takovýto způsob předvolebního boje si je prostě vyžaduje, včetně těch, kteří se k takovému způsobu propůjčí.

Tak jsme i my věnovali nesmyslné množství času na tuto vylhanou pitomost, což bylo cílem Pirátů, aby se odklonila pozornost národa před jejich prokazatelným Gottwaldovstvým, snahou o islamizaci naší země, zavedením totalitních praktik, násobnému zvýšení daní. Pokud tu nechcete novodobý nacismus, nevolte je a trpělivě vysvětlujte mladým lidem, proč je nevolit. Ocitli jsme se za hranou toho, co jsme kdy čekali, že se v předvolebním boji stane. I když, jak píšeme v počátku, mohli bychom mít radost, když se bijí dvě ultralevicové strany. Ale nám jde o svobodu a demokracii. Snad i vám.

Nepoddávejte se

Neustále sílí tlak na očkování vůči čínské chřipce, podmiňují se „výhody“ pro očkované, tedy diskriminace neočkovaných apod. Nepodléhejte tomu tlaku! Pokud nechcete, nenechávejte se očkovat, aktivně bojujte s novodobým nacismem, nechoďte do restaurací, do hospod, vařte si stále jídlo doma, pivo si kupujte v obchodech, nechoďte ke kadeřníkům, holičům, pedikůrkám a nevyužívejte služeb, kde jsou kladeny nové antižidovské podmínky, necestujte do zahraničí na dovolenou, buďte doma. Do roka a do dne, jim začne krachovat celá ekonomika a tyto nacistické praktiky ukončí. Chce to jenom čas, ale za svobodu a demokracii se vyplatí bojovat. Tak vydržme. Buďme jako Gabčík, Kubiš, Air Marshall Janoušek.

Německo míří k soudu kvůli genocidě. Před 110 lety vyvraždilo namibijské kmeny — ČT24 — Česká televize

V Namibii jsme spáchali genocidu, přiznalo Německo

Kdyby jenom v Namibii. Nám by stačilo, kdyby jenom vrátili to, co tu za nacistické perzekuce ukradli, včetně úroků. A jsme bez státního dluhu a máme 4x tolik do plusu. To se to budují fabriky, z nakradeného, že?

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.