3. 6. 2018 Okamurova SPD je větší hrozbou než extremisté, aneb náckové v Parlamentu

Tak to jsme si oddechli, vládní zpráva tvrdí, že náckové z SPD jsou větší hrozbou, než extremisté ZDE. K čemu nám toto uvedení ovšem je, pokud máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu, přitom KSČM není zrušena, náckové z SPD jsou v Parlamentu, přitom nejsou zrušeni, zákon na tyto nacistické strany ovšem také pamatuje. Na jedné straně si hrajeme na velké zastánce "svobody slova", především komunistický Ústavní soud, na straně druhé ten samý bolševický soud potírá svobodu slova sám, nereaguje na různé cenzury, mazání příspěvků, komentářů apod. Ba co více, se svobodou slova je úzce svázána i svoboda projevu, podnikání, přitom tento bolševický soud bez problémů dovoluje šmírovat podnikatele pomocí EET, bez problému souhlasí s protikuřáckým zákonem, tedy omezení práva majitelů nemovitostí v nemovitosti požívat jinak legální pochutinu, jako jsou cigarety, i ty elektronické, doutníky apod.

Nejvíce o svobodě slova křičí náckové, jako je Pitomio Okamura, který je sám proslulý "banováním" všech, kteří nesdílí jeho nacistické názory. Vznikla i skupina tisíců, ano tisíců lidí, které právě nácek Okamura "zabanoval", jmenuje se - Tomio Okamura mi dal ban ZDE. V tomto týdnu proběhlo divadelní představení v Brně, kde v jedné části hry došlo ke znásilnění muslimky Ježíšem. Představení narušila banda nácků, která si říká - Slušní lidé. Rozhodla se neumožnit toto představení předvést. Nezajímá mě, co bylo obsahem takového představení, pokud neporušoval zákony této země, což neporušoval, zajímá mě pouze a jenom míra svobody. Nikdo nemá právo o takové věci jakkoliv diskutovat ve smyslu, že by takové představení nemělo proběhnout. Sami jsme obden vystaveni obrázkům vrávorajícího soudruha Zemana, který je dnes a denně nalitý, jako carský důstojník, což sám uvedl, přesto nikdo neříká, že takové obrázky se nesmí vysílat, zveřejňovat. Přesto jsme byli doslova zavaleni různými názory na dané představení ze strany politiků, komentátorů a dalších. Stovky nesmyslných komentářů a odpovědí na dotazy ke hře, která neporušovala zákony této země. To se ovšem o vrávorajícím soudruhu Zemanovi říci nedá. Vezměte v úvahu, že opilec ratifikuje nějakou smlouvu? Je jeho podpis platný, či nikoliv? Ale o tom se žádné diskuse nevedou, žádné články, komentáře, prostě nic, ticho po pěšině.

Je daleko více věcí, které by měly zvednout ze židle nás, občany, než obyčejné divadelní představení, které nutí své diváky více přemýšlet o dnešním světě. Je to zločinné rozhodování Ústavního soudu, jsou to zločinná vyjádření soudruha Zemana, jeho výzvy k vraždám novinářů, je to nesmyslné zadlužování naší země, je to nesmyslně dlouhé vyšetřování podvodů soudruha Babiše, je to nestíhání Babiše, Okamůry a dalších pro zpochybňování zločinu holocaustu apod. Ale to nechává lidi chladnými.

I zde je vidět, že tato země se má nadmíru dobře, lidé jsou v ní naprosto spokojeni a vyhledávají jenom malicherné záminky k útokům na "vnitřní a vnější nepřátele", jako je "Pražská kavárna", EU, NATO a další.

V této zemi jmenoval komunista Zeman, agenta STB, komunistu, Babiše premiérem. Tato země přišla o svoji budoucnost, mladí lidé by měli zvážit, zda v tomto postbolševickém skanzenu zůstanou žít, nebo se odstěhují do zemí, kde demokracie a svoboda ještě mají nějaké "renomé" a lidé se o ni zajímají více, než občané tohoto skanzenu. Jde o jejich budoucnost, o budoucnost jejich dětí, proto bych doporučil, aby neváhali a odešli do Německa, Velké Británie, Belgie, Nizozemí a jiných rozvinutých západních demokracií. Tady je nic dobrého nečeká. Z vlastní zkušenosti mohou sdělit, že jak tam zkusíte žít, nikdy se do tohoto blbákova nebudete chtít vrátit. Je to opravdu život na úrovni, který vám přeji.