3. 12. 2017 Zeman šíří konspirační teorie, aneb, jak ze sebe udělat „vola“

Tento týden byl plný očekávání nových sněmovních předsedů jednotlivých výborů. A nestačili jsme se divit. Komunisté budou dohlížet na Policisty, to je stejné, jako by nacisté měli dohlížet nad dodržováním lidských práv, nacisté budou dohlížet nad tajnými službami, nejhloupější učitel v zemi bude vést školský výbor. Kreml jásá radostí.

23843413_189474754945200_5300800525474957204_n

Profesor Drahoš sdělil své obavy z možného ovlivnění voleb ZDE. Vzápětí přišla odezva z Hradu. ZDE. Podle Zemana jde o „zoufalý pokus upozornit na sebe šířením konspiračních teorií”. Podobně se prý chovala v americké prezidentské kampani demokratická kandidátka Hillary Clintonová.

23380392_185091122050230_7364133206162345641_n

Zkusíme na to jít logicky, aby i příznivci a voliči soudruha Zemana náš komentář pochopili. 1. Máme ministerský útvar, který "bojuje" hoaxy, tedy konspirační teorie a úmyslné napadání dezinformačními weby ZDE, jejichž seznam má na svých stránkách i profesor Drahoš ZDE. 2. Všechny tajné služby u nás, ale i v Evropě, působení dezinformačních webů, hybridní válce Ruska s členskými zeměmi EU potvrzují a sami sestavili seznam těchto webových stránek, které jsou plné lží, pomluv a útoků na naši zemi, ale i EU a USA. 3. Soudruh Zeman tyto informace má přímo od zdroje. 4. Trumpův bývalý poradce Flynn přiznal, že lhal FBI o svých stycích s Rusy, v předvolebním klání o amerického prezidenta. ZDE. Je tedy nepochybné, že existují důkazy o ovlivnění prezidentských voleb v USA. Těch článků je vícero, netřeba je všechny prezentovat.

Auto-moto

Podle soudruha Zemana jsou tedy veškeré tyto kroky, veškerá obrana vůči hybridní válce s Ruskem, konspirací a profesor Drahoš má šířit konspirační teorie. Více než kdy je patrné, že konspirační teorie, jako vždy, šíří právě soudruh Zeman, však si vzpomeňme na jeho vyjádření o tom, že Rusko na Ukrajině neválčí, které mu popřel samotný masový vrah Putin, že za uprchlickou krizí je "Muslimské bratrstvo" a již před rokem se skrze naši zemi měla přehnat uprchlická vlna, a podobné pitomosti, kterými soudruh Zeman zásobuje své voliče, kteří si nejsou schopni dát dohromady, kdo vlastně permanentně lže. On když někdo miluje, tak prostě ty chyby nevidí a neslyší.

Útoků na profesora Drahoše ze strany Zemana a jeho příznivců neustále přibývá, šíří se hoaxy, právě z daných konspiračních webů, které jsou financovány z ruské strany, ale i přímo do Zemana. Aby bylo naprosto jasno, profesor Drahoš u STB, odmítl jak členství v KSČ, tak jakékoliv styky s STB, Zeman ano, profesor Drahoš je spoluautorem 14-ti světových patentů, není "vítač" a nikdy nebyl. Není to "želé" bez názoru, jak lže Zeman a jeho ovečky, ale osobnost, která své názory jasně formuluje, například ZDE, nebo ZDE, nebo ZDE. Právě šíření lží, zákeřných pomluv, tak typické pro Zemana a jeho ovečky, je ovlivňováním voleb, protože je soudruh Zeman financován z Ruska, je to ovlivnění prezidentských voleb právě z ruské strany.

Naprosto aktuální je článek historika Matěje Spurného, ve kterém je uvedena následující pasáž, týkající se roku 1948:
Dál chodili do práce nebo do školy, dál si užívali pěkných jarních dnů, dál diskutovali s přáteli po kavárnách nebo hospodách (jenom si museli stále víc dávat pozor, aby je někdo cizí neposlouchal).
Totalita nastupuje, ruku v ruce s Burešem a Zemanem. ZDE.

kuku