3. 1. 2021 Jaký ten rok 2021 bude?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře, prvního v letošním roce.

Vlajka ČR - zastřižená

Rok 2021, rok v nouzovém stavu

Jak jste si užili Silvestra? Podle toho, co čteme v různých diskusích, na sociálních sítích apod., tak jej většina strávila v koncentráku. Zavřená doma, děti ochuzené o tradiční ohňostroje, u televize, na stole chlebíčky, pivo, víno, jako za bolševika. Ale také mnozí z vás ignorovali vládní nařízení a prostě se bavili, jako každý jiný rok. Vstup do roku 2021 byl proto hodně podivný, lidé si přáli vše nejlepší, ať se jim daří, s takovým trpkým příznakem. Všichni víme, že rok 2021 bude pro naprostou většinu z nás katastrofální. Statisíce lidí přijdou o práci, o zdroj svých příjmů, miliony lidí se dostanou do exekuční pasti, ze které se již nikdy nedostanou, přijdou o své domy, byty, ale i o své rodiny. Bude to rok, který přinese dosud nevídanou zkázu. Skoro nikdo z nás si nikdy nepředstavoval, že vůbec něco takového někdy zažije. Lze odhadnout, že do bídy se dostane kolem 30% národa. Je jedno, jestli jste mladí, nebo staří, na vzdělání také nebude záležet. Ti, co budou pracovat, těm se budou snižovat mzdy, platy, odměny. Kde není poptávka, stagnuje i nabídka a pokud stagnuje nabídka, snižují se výdaje, nejdříve platy, odměny, mzdy, poté se propouští. Prakticky celý rok prožijeme v „nouzovém stavu“. Je to hodně paradoxní, pokud tu nezuří válka, nic a nikdo nás neohrožuje, vyjma našich politiků, nejsou tu potravinové příděly, nejsou tu potravinové lístky, bomby nám nesviští nad hlavami. Ale, máme nouzový stav a ten budeme mít po většinu roku. Před volbami bude na chvíli odvolán, prostě budou volby a PR doporučí tento odvolat. Změní se vláda a začne to znova. Bude to rok zničených životů. Jak moc se na to těšíte?

Mil-tec Vlajka EU 150 x 90 cm od 99 Kč | Zboží.cz

Rok 2021 v Evropské unii

Stále se zvyšující tendence na odebírání základních lidských práv občanům zemí Evropské unie se vystupňuje v tomto roce. Už si nepřečteme na sociálních sítích, ale ani neuvidíme na You Tube kanály, které mnohé baví. Protože paní Jourová tvrdí, že manipulativní názory budou nekompromisně odstraňovány. Ne ty, které pomocí prokazatelně nepravdivých tvrzení, nebo videí, vyzývají k nějakému násilí, nebo dalším odpornostem, jako je rasismus apod., ale pouhé MANIPULATIVNÍ. Tyto budou mazány bez pravomocných rozsudků soudů, jako by tomu mělo být, soudcem bude samotná paní Jourová s armádou tisíců úředníků, kteří budou dohlížet na čistotu rasy, nebo jak to nazvat.

Již dnes jsou nejlepší z nejlepších označováni za dezinformátory, například prof. Beran, který u nás v kvalifikaci, odbornosti nemá konkurenci. Jeho názory jsou umlčovány, mazány, různým Jourovým se povedlo jej označit za dezinformátora i na stránkách Ministerstva zdravotnictví. Světově uznávaného odborníka, který u nás nemá konkurenci.

K tomu se přidá jakýsi Covid pas, který by vám měl umožnit vycestovat do zemí EU. Když jsme vstupovali do Evropské unie, tak nám byl slibován tzv. Schengen, tj volný pohyb, osob, zboží, služeb apod. Bez podmínek. Je to i obsahem naší přístupové dohody k Evropské unii. Zdá se, že tímto krokem dojde k porušování nejen základních lidských práv na svobodu pohybu, shromažďování, ale i této mezinárodní smlouvy, která nám garantuje svobodu pohybu po zemích EU BEZ PODMÍNEK. Tak nějak se otevírá otázka, zda tento očkovací průkaz, který prokazuje vaše očkování, ZCELA DOBROVOLNÉ, touto experimentální a dnes již víme, že i pacienty zabíjející, látkou i u těch ekonomických migrantů, co nám celá léta proudí z břehů jižní Evropy, zda se po nich také bude vyžadovat tento COVID PAS, nebo budou takto diskriminovat jenom občany EU a tito sympatičtí afričtí mladíci budou od této povinnosti osvobozeni. Já tedy nevím, ale oni prý nemají ani žádný průkaz totožnosti, řidičský průkaz, ale očkovací by tedy měli mít, že? 🙂

Dokonce se již objevil i jeden vážený pán, podnikatel, přítel prezidentky Čaputové (prezidentka Slovenské republiky), který ji i doprovázel k Papeži Františkovi, který již navrhuje, s jejím souhlasem, aby všichni neočkování byli povinně přemístěni do Afriky, nebo nějakých rozvojových zemí. U svých kolegů z videa sklidil obrovský úspěch i u paní Čaputové. Možná i tento návrh u té jediné správné, demokratické a svobodné EU projde. Pro lepší identifikaci neočkovaných bude nejlepší vypálit jim na čelo třeba nějakou šesticípou hvězdu, nebo vytetovat číslo, dnes již spíše EAN kód, aby si vás jenom načetli, jako banány v obchodě a alou do Nigérie, zmetci neočkovaní.

Paradoxně ovšem EU zahájila řízení vůči Maďarsku a Polsku pro údajné porušování demokratických principů v jejich zemích. Což tedy vzbuzuje velký úsměv ve tváři asi všech občanů této země. Paradoxně v Maďarsku už snad i obdrželi jakousi sankci za to, že Maďarsko uzavřelo hranice právě před těmi sympaťáky, kteří ovšem neměli očkovací průkazy. Něco tu nehraje, nemyslíte?

Všechno zlé je k něčemu dobré. Všechny tyto kroky povedou k jedinému. Znásobení počtu voličů, požadujících různé exity v celé Evropě. A tím i zahájení různých odchodů zemí z té bývalé zóny, kdysi zajišťující, svobodu pohybu po celé zóně. Myslím, že rok 2021 bude rokem, kdy začnou „exitáři“ převažovat nad „zastánci“. A to není zase tak moc špatné.

Vlajka OSN, státy a země světa, obrázky

2021 a Svět

Čína, Rusko a EU se společně dokázali zbavit Donalda Trumpa, který jim zamezil různé kšeftování mezi nimi. Uvalil největší sankce jak na Čínu, tak na Rusko. Každý, kdo se nadále chtěl podílet na výstavbě Nord Stream II, by byl na sankčním seznamu, šel by do bankrotu. Povedlo se mu ten zločin zastavit. Hlavně, že čeští producenti nemohli do Ruska exportovat ani jablka, ani jogurty. Mnozí z nich to nepřežili. EU už se s čínskými komunisty dokázala dohodnout na zvýšení jejich vlivu v EU, ale i dalších státech, které s EU pouze spolupracují, ale jsou v Evropě. Donald Trump již ztrácí svůj vliv, brzy nastoupí komunista Biden a jeho administrativa. Čína, jako vítěz toho šílenství, které tu nastalo díky nim, ovládne i naši zemi. Najednou se zdá jednání Zemana, jako jednání, prozíravého a moudrého muže, když se z naší země snažil vytvořit otroky pro čínské vrahy, který předem věděl, že Ujgur, neUjgur, politické vraždy, koncentráky, dětská práce, nemají být překážkou pro obchod a jakékoliv styky s Čínou. To je pro zastánce EU asi ten největší vzkaz.

Tento rok bude ve znamení značného posílení vlivu Číny ve světě, ale především v EU, značnému oslabením vlivu USA a de facto odstranění vlivu EU ve světě. EU ve světě již nebude nikdo brát vážně, začne se komunikovat výhradně s Čínou, potažmo Ruskem, kteří budou mít na politiku a hospodářství EU daleko větší vliv, než samotní mocipáni z EU. V průběhu několika málo let už o nás zase budou rozhodovat jiní.

No, pěkné vyhlídky to nejsou, co, přátelé? Jak ten rok vidíte vy?

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden a pokud možno co nejlepší rok 2021.