29. 9. 2019 Chlastačka na čínské ambasádě

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře. Tak toto byl pekelný týden, co? Stávky za klima, projednávání ústavní žaloby na prezidenta v PS, Zemanova abolice, chlastačka u čínských masových komunistických vrahů, vznik jedné rychlokvašky.

Celosvětové pozdvižení

Toto způsobila mladá teenagerka slečna Gréta Thunberg svým vystoupením v OSN, za kterým následovala série osobních setkání této mladé slečny s předními světovými vůdci. Faktem je, že to byla a stále je právě ona, která zvedla téma klimatických změn ze země. Faktem je, že politici na toto téma kašlali a kašlou, ale rádi se jím zviditelňovali. Faktem je, že ochrana životního prostředí byla, je a daleko více bude aktuální. Jediné, co ji kdo může vyčítat, je její odkaz na to, aby se politici řídili vědci a jejich doporučením. Dále její snaha o rychlý přechod na ekologický životní styl.

Máme tu desítky let elektromobily, jejich ceny začínají pod 200 tis. Kč. Máme tu desítky let beznákladové domy, poslední dobou dokonce dokonalé. Máme tu desítky let MHD a HD (hromadnou dopravu), kterou můžeme dávno využívat, je jistě ekologičtější, než když každý sám pojedeme automobilem. Máme možnost kupovat nebalené potraviny, přesto sáhneme po balených kilových pomerančích, že? Máme možnost nekupovat „vody“ v PET lahvích, ale prostě si pití nosit z domova a vodu natočenou z kohoutku, při stejné kvalitě. Přesto chodíme a kupujeme předraženou vodu, s kvalitou z vodovodu. Máme toho tolik, co splňuje ekologická kritéria, přitom skoro nic z toho nevyužíváme. Ničíme životní prostředí každým krokem, co učiníme. To je také fakt.

Přesto se ona náctiletá studentka stala terčem nesmyslných útoků ze stran „pseudovlastenců“, kteří poukazují na to, že jim prý chce sebrat svobodu a označují ji dokonce za „největší nebezpečí“, „teroristku“, „nového Hitlera“. Jsou to například Klaus, Skopeček apod. Jsou to právě ti „vlastenci“, kteří neustále tvrdí, že vaše svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiného jedince. V tomto případě ovšem našich dětí, vnoučat, pravnoučat, které zajisté chtějí také žít alespoň v takovém životním prostředí, v jakém žijete vy. Tady sami vidíte, jak se tito lidé chytají do vlastní pasti. Nic, kromě vaší pochody, hladovosti, lemplovství, vám nebrání v tom, žít s přírodou a chránit ji. Argumenty, že elektroauto je drahé, jsou lži, že nejsou nabíjecí stanice, jsou výmluvy, že beznákladový dům je drahý, je lež. Vždy, když vedete diskusi s takovými „pseudovlastenci“, tak si připadáte, jako učitel, který učí 6-ti leté dítě psát a číst.

Já slečně Thunberg fandím, nefandím už radikálům, kteří její pozvednutí tohoto tématu zneužívají, nefandím těm, co děti vystraší do nepříčetna, poté nám pouští videa, jak brečí, že zemřou v žáru pekelném. Fandím změnám, fandím inovacím, fandím lidem, co nabídnou řešení, věřím vědcům, výzkumníkům, že za změnou klimatu převážně stojí CO2, jsem si jistý, že naši potomci mají právo také žít v relativně slušném prostředí, v jakém žijeme my, pokud jej nepřestaneme likvidovat. Nefandím těm, co si myslí, že když nedůsledně roztřídí papír a plast, tak si myslí, jak chrání přírodu. To je málo, mohou dělat 100x více pro ochranu přírody, pokud nebudou pohodlní, zlí, sobečtí a „pseudovlastenci“.

Místo oslav 30. výročí 17. listopadu se bude chlastat na čínské ambasádě

Poté, co Milouš oznámil, že se nebude účastnit žádných oficiálních akcí spojených s oslavou 30. výročí 17. listopadu 1989, místo toho bude chlastat u komunistických čínských vrahů na ambasádě, se mnohým ulevilo. Konečně nebudeme muset koukat na to, jak prezident stojí vedle nacistů na pódiu a tam si s nimi dává francouzáka, bylo to na blití, když u toho člověk byl přítomen. Jsem moc rád, že se Milouš nerozhodl zkazit oslavu znovuzískání demokracie v naší zemi a vzpomínku na nacisty zavražděné studenty z dob nacistické okupace. Faktem je, že sám Milouš, v době listopadové, posedával u STB a získával informace, jak se má nenápadně vetřít do přízně organizátorů následujících masových protestů, aby uhájil zájmy STB a KGB v naší zemi. Jako agent STB měl za úkol se infiltrovat do vedení OF, což se mu povedlo a následně aktivně působit pro komunistické ruské vrahy. Problém je, že Milouš už je k smíchu i čínským vrahům, protože oni nesnáší servilitu, jsou jako nacisté, opovrhují každým, kdo není šikmooký bestiální vrah, tedy nesplňuje jejich „rasovou“ nadřazenost. To ovšem málokdo ví, nebo vůbec tuší. Lidé, jako je Milouš apod., považují pouze za užitečné idioty. Ale neříkejte mu to, nebo ho budou vláčet s nějakým dalším náckem na oslavy demokracie.

PS: Milouš prý dostal nové auto, ve kterém je i internet, tak to už bude moci stahovat dětské porno i při převozu z čínské ambasády na ruskou.

V. Klaus ml. a jeho rychlokvaška

Tak tu máme novou politickou stranu, nebo hnutí, či jak si to říkají. Kdo sledoval tu šaškárnu, musel se řechtat od ucha k uchu. Tisková zpráva o tom, kdo bude jejím předsedou byla k dispozici před samotnou volbou, takže sedět přikován k FB byla zbytečnost. Všichni nám prý ubližují, jenom Venda Klausů, co neumí ani českou gramatiku, nás prý z toho dostane. Začalo to mažoretkami, jako z 50. let, pokračovalo to stejně. Rychlokvaška na 4 -8 let je žádoucí, protože se nějak potřebuje zajistit na důchod. Pitomých spoluobčanů tu žije hodně.

28. 9. Den české státnosti

Více než o státním svátku a důvodech jeho vzniku opět na sociálních sítích více zaznívala slova o tom, že jsou zavřené obchody. Především od politiků, kteří snad ani politici nejsou, protože si na svátek ani nevzpomněli, ale jenom harašili s touto pitomostí, jako opět Skopeček z ODS. Možná se naše děti dožijí doby, kdy i v této zemi budou většinově žit naprosto normální, nesobečtí, lidé, kterým nebude vadit ani případné zavření obchodů v neděli, jako je to běžné třeba v Belgii a na všechny svátky, včetně Štědrého dne. T. G. Masaryk – V republice, v demokracii, nesmí být možné, aby jednotlivci nebo stavy vykořisťovali své spoluobčany.V demokracii člověk člověku nesmí být prostředkem. V tomto případě prostředkem k bezbřehému, neetickému bohatnutí. Život v demokracii není prostým kapitalismem, ale tržním prostředím založeným na etických a morálních základech.