29. 8. 2021 NSDAP v Čechách, Tečka-netečka, a na přání – srpen 1968

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Národně socialistická německá dělnická strana – Wikipedie

Jako před 100 lety

Předvolební kampaň je v plném proudu, jenom pan Cibulka zatím zapomněl zveřejnit svůj program :), všude plno fotek usměvavých politiků a političek, klepajících na vchodové dveře domovů, kde bydlí senioři, jako správní prodavači titanového nádobí z 0,5 mm plechu, tu se šklebící do fotoaparátů mediálních radilů, tu předstírající zájem o výrobní provozy, tu na náměstí, jako hokynáři, rozdávají své noviny, tu dávající rudý nanuk, tu na Jarmarku, kde se dají koupit potraviny za nákupní ceny hyper, super, truper marketů. Tak tam je ovšem fakt narváno, člověk český je člověk akcový, nikoliv akciový, to by to tu vypadalo trošku jinak. 🙂

No a tu a tam se seběhne banda v koženém oblečení, začne napadat starce, matky, děti křičí hrůzou, začne vrhat předměty. Ne, to není z dokumentárního filmu o jednání nacistické NSDAP v Německu před 100 lety, to jsou záběry jednání kandidátů STAN a jejich podporovatelů, kteří se po vzoru NSDAP shromažďují a shlukují za účelem napadání příznivců koho, hádejte? No přeci ANO a samotného Babiše. Poté si od Rakušana, to je šéf STAN, přečtete, že to je normální věc, takto, jako nacisté, napadat staré lidi, ženy a děti, vrhat jakési předměty, vajíčka, či co, po politikovi jiné strany, který si v daném místě zaplatil zábor místa a dělá tam jenom to, co každý jiný politik před volbami, oblbuje své potenciální voliče. Ale to je, proti těm neonacistickým útokům, zcela v pořádku, kdo chce, dojde si jej poslechnout, kdo nechce, nejde tam. Také na jeho mítinky nechodím, ale spolčit se s nějakou SS skupinou a napadat jeho příznivce by mě opravdu nikdy nenapadlo. No a tak si tady zatím, v době předvolební, žijeme.

No a titíž se poté na sociálních sítích ptají, jestli Policie, která začne vyšetřovat přestupek nenahlášení politické demonstrace, kterého se dopustil politický subjekt Milion chvilek pro demokracii, když se shlukl na stejném místě, které mělo ANO pronajato na řádně nahlášeném politickém setkání za účelem politické agitky, jestli to prý není jako za totality. No, není, za totality totiž demonstrace někdo musel výslovně povolit, dnes je pouze ohlašovací povinnost místně příslušnému Magistrátu, který takovou nedovolí za řádně stanovených podmínek, jako je například již řádně ohlášené setkání lidí jiné politické strany, která si za zábor prostranství také řádně zaplatila, což je logické. Jenže tito „samozvaní“ demokraté nedodržují ani tyto zcela banální principy a zákony naší země. Stejně jako v případě NSDAP, pardon STAN, tak i tito si myslí, že si mohou dělat, co chtějí. No nemohou, zatím tu nevládnou Piráti a neplatí tu jejich anarchie.

Všichni dávno víte, že Babiše bychom nikdy nevolili, to ovšem neznamená, že budeme souhlasit s novým NSDAP a jejich fyzickým napadáním starých lidí, nebo i mladých, to je úplně jedno, nebo snad s tím, že někdo má mít právo porušovat zákony, už vůbec ne ten, kdo 8 let křičí, že Babiš prý porušuje zákony. To už ani není legrační.

Opominu, že důsledky budou naprosto opačné, než si daní myslí. Zvýší to popularitu ANO, nikoliv NSDAP, tedy STAN.

Je region připraven na druhou vlnu pandemie? I o tom debatovali krajští volební lídři Plzeňského kraje — ČT24 — Česká televize

Předvolební speciál

Vážení čtenáři, postupně si pro vás připravujeme předvolební speciál, ve kterém vás seznámíme s volebními programy všech kandidujících stran a hnutí do Poslanecké Sněmovny, včetně jeho stručných charakteristik, zveřejnění podstatných bodů programu (pokud tam nějaké budou), ale i s naším pohledem na předem uvedené otázky, na které hledáme odpovědi, v souladu s většinovým pohledem, v jejich programech a faktických sdělení problémů.

Najdete jej ZDE a postupně bude doplňován snad až ke všem kandidujícím stranám.

Oficiální stránky Města Vítkov - 21. srpen 1968

Výročí 21. 8. 1968

Mnozí se nás ptali, proč jsme se mu letos nevěnovali. A bylo jich opravdu hodně, takže jsme se mu nevěnovali, protože je toto výročí velmi připomínané v médiích, více, než německá okupace naší země, na kterou se v médiích zapomíná. Ale když už vás bylo tolik, tak zpětně se pokusíme napsat věci, které možná vůbec nevíte, nebo jenom tak trochu, okrajově a to z důvodu, že v tomto týdnu naši zemi navštívil pan prezident SRN, který se jako první německý politik poklonil památce našich hrdinů, kteří zabili Heydricha.

O tom, že 21. 8. 1968 jsme se stali obětí okupace, se vůbec nevede polemika. Byl to boj dvou mocenských křídel komunistické strany. Zvítězilo promoskevské. A teď to, o čem vás již média neinformují. SSSR se za toto bezpráví omluvil ve společném prohlášení s dalšími zeměmi, které se na okupaci podílely, ještě v prosinci roku 1989. Následně se omluvil v roce 1990 osobně, panu prezidentovi Havlovi, při jeho osobní návštěvě SSSR. Kdo z vás to věděl? Následně došlo k sepsání Deklarace mezi oběma zeměmi, ve které jsme se vzájemně ujistili, že má být tlustou čarou za minulostí. No, diplomaticky to možná tak mohlo být, ale čeští lidé to moc nepřijali. Prezident Putin ujistil naši vládu, že i nadále je deklarace, která toto bezpráví odsoudila, platná a nehodlá na ni nic měnit. Sice se čas od času ozve Žirinovskij, nebo nějaký starý ruský komouš, který zpochybňuje, že se jednalo o okupaci, ale nejvyšší vedení SSSR, ani nástupnického státu, tedy RF nic nezpochybňuje. A toto jste určitě také nevěděli, že?

Německo nás považovalo za nepřítele až do roku 1990. Za ty hrůzy, které tu spáchalo, se poprvé omluvilo po cca 50 letech, Ruská federace ještě v době, kdy tu dokonce měla okupační vojska, ta tu byla do roku 1991, kdy odcházel poslední okupační voják. Přesto je Ruská federace za tu okupaci neustále upomínána, po právu, na to se nemá zapomínat, ale ta Deklarace, které oba státy podepsaly jasně zmiňuje, že za tím uděláme tlustou čáru. A tu jsme udělali, alespoň diplomaticky. Ruská federace, dokonce i první dvě funkční období prezidenta Putina, postupovala v souladu nejen s touto Deklarací, ale snažila se i sblížit s EU (uvažovalo se dokonce o vstupu RF do EU), dokonce i s NATO, kdy spolu měly několik vojenských cvičení. Poté nastal zvrat a došlo k napadení Ukrajiny ze strany RF. Ničím a nikým nevysvětlitelný zvrat, který prakticky neměl žádnou příčinu. A dále už to znáte.

Tečka - průkaz bezinfekčnosti COVID – Aplikace na Google Play

Tečka

V současné době se objevuje spousta nových informací o důsledcích očkování, jako takovému, tisících úmrtí na něj, doživotních poškození. Násobně více, než u jakéhokoliv předešlého očkování.

Historická fakta ovšem změnit nelze. Takže, věděli jste, že na spálu, mor, choleru umíraly miliony lidí. Natož na Španělskou chřipku? To asi ano, ale věděli jste, že tyto nemoci odešly, jak přišly, bez očkování, bez vakcín? To už asi moc ne, protože jinak by tu nemohla vzniknout taková hysterie a hysterická reakce na zcela bezvýznamnou čínskou chřipku a navíc, v politickém boji, dost nechutném obviňování ze zavinění něčí smrti, která byla přímou souvislostí nezdravého životního stylu zemřelých, jejich vážných nemocí, kdy by je ohrozila i běžná sezónní chřipka. Jistě, za 2 roky zemřelo asi 30t lidí, což nám může být líto, pokud je mezi nimi někdo, ke kterému jste měli blízký vztah, ale to nikoho neopravňuje doslova terorizovat zbytek národa, který se necítí být touto chřipkou ohrožen. Však podle oficiálních čísel tuto chřipku mělo cca 1,5 milionu lidí u nás, fakticky 5-6 milionů lidí, protože u naprosté většiny z nich se jednalo o bezpříznakový průběh. Možná jsem jediný, co nezná jediného člověka ve svém okolí, vyjma z doslechu, který by tuto chřipku měl. Nemohu tvrdit, že ji neměl, ani to nemohu tvrdit o sobě, ale žádné povědomí o tom, že bych ji měl, nemám.

No a ta „Tečka“. Ta se pro očkované nekoná. 🙂 Chudáci naskočili na vládní lež, že něco takového bude. Nadále, jako všichni ostatní, nosí roušky, respirátory, musí se prokazovat i u holiče, po 9 měsících od očkování je nepustí do Rakouska, Chorvatska, takže 2x další chemikálie do těla, dokud se prostě ta krev nezdrcne a nezabije je na trombózu a embolii, a „Tečka“ není. Tak co, očkovaní, jak se vám to líbí?

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.