28. 7. 2019 Babiš krade, Schillerová to kryje

Vítáme vás, přátelé, u dnešního komentáře. Tento týden nám všem mnohé dal, ale i trochu vzal.

Zajisté jste si všimli, že šaškárna s nejméně potřebným ministrem vlády, tedy tím kulturním, pokračuje. Nadále pokračuje zakrývání zločinů proti naší zemi a lidu, páchaných agentem STB Burešem.

Pokračuje, protože se opět objevila informace, že jeho oddaná služebnice Schillerová, zakrývala hospodářské zločiny jeho firmy Agrofert tím, že jej nenechala, společně s Kobrou, prošetřit a stíhat za závažné daňové úniky a zločiny. Státní zastupitelství opět nekonalo. Státní zastupitelství je jednoznačně součást fašistické mafie, která ovládá naši zemi. Jedná se o prorostlou chobotnici, skrze celou státní správu, justici, Policii i státní zastupitelství. Článek si lze přečíst ZDE.Trestní oznámení samozřejmě dosud nikdo nepodal. Co také čekat od „opozice“, že?

Agent Bureš poskytl rozhovor Právu, ve kterém žádá „klid na práci“, protože se prý zemi daří. Nedaří se zemi, je to lež. Ekonomika drobně roste, kupní síla obyvatelstva je na stále stejné úrovni, v prorovnání s Německem, jako před 15-ti lety, tedy při vstupu do EU. Kupní síla německých občanů je stále o 15.000 USD ročně vyšší, než u nás, stejně jako v roce 2004. Stát neinvestuje, ročně postaví 3,7 km nových dálnic, Rumunsko více jak 100 km, mosty se propadají, hrozí jejich zřícení, školství je na úrovni Nigérie, zdravotnictví poskytuje 30 let starou léčbu a léčebné metody. Stát hospodaří s deficitem, těžko se hledají peníze na sociální služby, MHD je v katastrofickém stavu, silnice také, vlaky ČD na úrovni minulého století. Kvalita života v naší zemi se zhoršuje. Stejně tak se zhoršuje klima, sociální služby, dostupnost bydlení apod. Neplníme své povinnosti vůči NATO.

V sobotu režim masového vraha Putina přistoupil k brutálnímu zásahu proti demonstraci, byť nepovolené, ale žádající jediné – svobodné volby. Lidé se zde sešli, aby vyjádřili nesouhlas s tím, že mnohým nezávislým kandidátům bylo zakázáno kandidovat. Masový vrah Putin se mezitím bavil u moře. Demonstranti nežádali připojení moskevské oblasti od Ruska, žádali to, co máme my, svobodné volby. Putinovy gardy zasáhly nemilosrdně, řezali demonstranty hlava, nehlava, bez ohledu na to, zda se jedná o děti, dospělé, starce. Na to, jak se „stabilizuje“ po bolševicku společnost, se můžete podívat ZDE.

Čeští Skauti jsou na světovém Jamboree. Pokud je něco synonymem k vlastenectví, hrdinství, morálce, cti je to slovo „Skaut“. Tak ať se jim daří.

Čínská ambasáda vyzvala vedení Prahy, aby prý nepoškozovalo čínské zájmy. My žijeme v ČR, nikoliv v bolševické Ćíně, můžeme si dělat, co chceme, ne to, co chtějí komunističtí masoví vrazi, měli bychom čínskou ambasádu vyprázdnit, do posledního bolševického špióna, který tam je. Mimochodem, již začalo Státní zastupitelství konat v trestném činu, který Huawei páchá na našich občanech, na území našeho státu, když nedovoleně shromažďuje osobní data uživatelů a ta dodává komunistickým vrahům z Číny?

Parlament ČR bude projednávat ústavní žalobu na Zemana, pro zvlášť závažné porušování Ústavy ČR a jeho konání v rozporu se zájmy naší země a občanů této země. Přestože, především ve Sněmovně, nemá tato žaloba šanci uspět, je nepochybné, že tento krok Senátu je v zájmu naší země. Je spíše nepochopitelné, že tato žaloba neprojde Poslaneckou Sněmovnou, aby o ní mohl rozhodnout nezávislý soud, jak stále Agrofertisté tvrdí, že u jejich mafiánského bosse, agenta STB, tak má teprve soud rozhodnout. Aby mohl soud rozhodovat, zda nedošlo k velezradě ze strany soudruha Zemana, nejdříve musí „projít“ žaloba. Co ovšem čekat od sluhů STBáka.

Kauza Vojtěcha, t. č. Agrofertmafie na Ministerstvu zdravotnictví už asi nikoho nezajímá. Kde je Státní zastupitelství, jak je možné, že nekoná?

Policejní stát kolabuje. Policii, kterou vidíte leda tak vybírat pokuty na silnicích, aby vůbec měli nějakou slušnou mzdu, chybí 3.000 budižkničemů. V jiných rozvinutých demokratických zemích jich je přitom nejméně o polovinu méně, než jich máme u nás, v policejním státě. Tak ještě dalších 17.000 pryč a bude se nám dýchat lépe.

Hezký zbytek dne a celý příští týden vám přejeme.

A nezapomínejte - politika je obchod s vaší blbostí. 🙂